NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
azt, hogy az a merevlemez, amire korábban elkezdted letölteni, azt a torrent kliens nem látja most. Gondolom külső vinyóra szoktál letölteni, és most nem vagy rosszul csatlakoztattad 😊

nmt 😊 örülök, hogy sikerült!
több mint 13 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
valaki segítsen!!! elindítok egy torrent fájlt és az utorrent azonnal azt írja ki hogy: Hiba a korábbi volume nincs mountolva... ez mit jelent??? el se kezdi letölteni csak egyből kiírja ezt.

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 388 — StuG Life
Van valaki aki fotózik? Gépet szeretnék venni és szívesen venném a jó tanácsokat! 70-80ezret szánok a műveletre. Családi fotózásokra és kirándulásokra használnám.catattack
grafi is your man

több mint 13 éve
catattack 3 520
Van valaki aki fotózik? Gépet szeretnék venni és szívesen venném a jó tanácsokat! 70-80ezret szánok a műveletre. Családi fotózásokra és kirándulásokra használnám.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 967 — #NoStress
Semennyivel nem húz le, csak a szolgáltatásnak van egy díja, ami megkerülhetetlen, hiszen ha nem lenne szükséges, hogy utald azt a pénzt, akkor biztos nem is utalnád. 😊
Amúgy 1-2 ezrelék szokott lenni, vagy min. 2-300 ft.

több mint 13 éve
catattack 3 520
Valaki tisztában van azzal, hogy ma mennyivel húz le a bank, ha bankon belül vagy más banknál vezetett számlára utal az ember? Konkrétan OTP-s vagyok. Eddig csak 2006-os adatokat találtam.
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 730 — Sworn to the Black
Igen, a squaring the circle lesz az.

The futility of exercises aimed at finding the quadrature of the circle has lent itself to metaphors describing a hopeless, meaningless, or vain undertaking.

Köszi.
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 594 — Érdekvédelmi terület
itt van a nyelvemen, de nem jut mégse eszembe...

az alábbi oldalon biztos fent van 😊
http://www.idiomconnection.com/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 967 — #NoStress
A google fordító szerint a jó válasz: absurdity. 😊
Szerintem a 'squaring the circle' az analóg hasonlat, ahogy már írták.

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 594 — Érdekvédelmi terület
A "fából vaskarikát" kifejezésnek mi az angol megfelelője? Szinte biztos vagyok benne hogy van ilyen kifejezés angolul is ami ugyanezt jelenti, de rohadtul nem jut eszembe...Döme
Thin end of the wedge

várj, ez mégse az 😊 mindjárt megtalálom


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 905 — we almost always almost win
Szerintem: An iron ring made of wood 😀
De tuti nem jó...JC6
Pedig de 😊
http://en.wiktionary.org/wiki/f%C3%A1b%C3%B3l_vaskarikaBlack_Adder
Nem kötözködésből, de itt csak azt írják, hogy szó szerinti fordítása ez.F.Schleck
😕
Belelkesedtem mert felkeltette az érdeklődésemet, amúgy meg is lepett, h pont így lenne náluk is...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A "fából vaskarikát" kifejezésnek mi az angol megfelelője? Szinte biztos vagyok benne hogy van ilyen kifejezés angolul is ami ugyanezt jelenti, de rohadtul nem jut eszembe...Döme
Szerintem: An iron ring made of wood 😀
De tuti nem jó...JC6
Pedig de 😊
http://en.wiktionary.org/wiki/f%C3%A1b%C3%B3l_vaskarikaBlack_Adder
Nem kötözködésből, de itt csak azt írják, hogy szó szerinti fordítása ez.

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 905 — we almost always almost win
A "fából vaskarikát" kifejezésnek mi az angol megfelelője? Szinte biztos vagyok benne hogy van ilyen kifejezés angolul is ami ugyanezt jelenti, de rohadtul nem jut eszembe...Döme
Szerintem: An iron ring made of wood 😀
De tuti nem jó...JC6
Pedig de 😊
http://en.wiktionary.org/wiki/f%C3%A1b%C3%B3l_vaskarika

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A "fából vaskarikát" kifejezésnek mi az angol megfelelője? Szinte biztos vagyok benne hogy van ilyen kifejezés angolul is ami ugyanezt jelenti, de rohadtul nem jut eszembe...Döme
Erős tipp csak, de a "squaring the circle" kifejezés nem valami hhasonlót jelent?

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A "fából vaskarikát" kifejezésnek mi az angol megfelelője? Szinte biztos vagyok benne hogy van ilyen kifejezés angolul is ami ugyanezt jelenti, de rohadtul nem jut eszembe...Döme
Szerintem: An iron ring made of wood 😀
De tuti nem jó...
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 730 — Sworn to the Black
A "fából vaskarikát" kifejezésnek mi az angol megfelelője? Szinte biztos vagyok benne hogy van ilyen kifejezés angolul is ami ugyanezt jelenti, de rohadtul nem jut eszembe...
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Olyan kérdésem lenne, hogy Sony Vegas 10 Pro programmal szerkesztek videót (szalagavatósat) és van egy rész amit szeretnék kikockázni (haver bemutat a kamerának), de csak egy kicsit látszik. Valaki nem tudná véletlenül megmondani, hogyan kell? És akkor mégegy kérdésem lenne ezzel kapcsolatban. Van egy rész mikor az egyik tanár belép a képbe, és körülötte akarom egy kicsit kifehéríteni, mintha úgy tűnne, ő az isten. 😂 Esetleg ezt valaki megtudná mondani? Előre is köszönöm szépen a segítséget. 😊

Szerk.: Hagyjátok, megoldottam. :cool:


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 822 — Amerikai sportok rajongója
Koszi szepen a valaszokat, sokat segitett!!
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 308 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Tudtok olyan telefon szolgáltatót, ahol az előfizetéses csomagban van olyan hogy 1 adott emberrel teljesen ingyen lehet beszélni az előfizetés fejében akármennyit 1 hónapban?zavi27
nekem olyanom van, Vodkánál asszem 830 a havidíj ami teljes egészében lebeszélhető+ ugye 1 ember ingyenes 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Tudtok olyan telefon szolgáltatót, ahol az előfizetéses csomagban van olyan hogy 1 adott emberrel teljesen ingyen lehet beszélni az előfizetés fejében akármennyit 1 hónapban?zavi27
minden telefonszolgáltatónál (pontosabban t-mobil és teleorr tuti) van ilyesmi. Nekem pl. t-mobile van, és úgy van, hogy kell egy előfizetéses teló, és akkor meg lehet adni max 4 számot (vagy 5-öt?) amivel ingyen beszélsz (havi nemtomhány órát, ez igazából napi 3 óra átlagban, viszont mindkét telefonról van ennyi, tehát gyak. 6 óra naponta ingyen a két telefon között). A havi díjon felül 900 forint havonta számonként (asszem az előfizetéses nem számít bele, magyarán ha két telefonról van szó, az 900, és minden további telefonszám 900). Két óránként megszakítják, de rögtön lehet újrahívni, igazából abszolút nem okoz gondot, az időmennyiség meg ha nekem elég a barátnőmmel, akkor szerintem az ég világon mindenkinek elég lesz 😊

http://t-mobile.hu/lakossagi/tarifak/kedvezmenyek/telefonalas/csaladbarat
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 594 — Érdekvédelmi terület
Tudtok olyan telefon szolgáltatót, ahol az előfizetéses csomagban van olyan hogy 1 adott emberrel teljesen ingyen lehet beszélni az előfizetés fejében akármennyit 1 hónapban?zavi27
http://www.telenor.hu/szolgaltatas/koltsegcsokkentes/csaladi-csomag/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 822 — Amerikai sportok rajongója
Tudtok olyan telefon szolgáltatót, ahol az előfizetéses csomagban van olyan hogy 1 adott emberrel teljesen ingyen lehet beszélni az előfizetés fejében akármennyit 1 hónapban?
több mint 13 éve
catattack 3 520
Megvan a ribanc! :rolleyes:
Nem volt választása.catattack
Ezen nem szexet értettem! 😀
Félreérthető, de nem erre gondoltam.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én se vagyok kolis, de minden VIKesnek jár, csak be kell menni, és személyesen csináltatni. Nekem még gólyahéten megcsinálták.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 905 — we almost always almost win
..Black_Adder
Off: Ha nem akarsz újságot venni, akkor ha van schönherzes e-mail címed akkor arra is kapsz ingyen egy éves kulcsot.tenorx
THx, Tudom, de nem vagyok kolis, az újság meg jár a fathernek.

Azért írtam mert így szinte ingyen bárki hozzájuthat, bár nem tom mennyibe kerül, sokszor az írótól függűen nagyon elfogult microsoft mellett vagy ellen /*előfordult h amit az egyik héten az égig hypoltak azt a következőn valaki más porig alázta...*/, de azért akadnak benne tényleg jó cikkek. Magamtól csak úgy nem venném, de ha már van, jó beleolvasgatni... Ésdevsizontámazonban sikerült egykét hasznos szoftverre bukkannom a CD mellékletekben...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear