Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 339 — Invisible man
Nem tudja véletlen valaki, hogy a Samsung s5230-at hogy lehet resetelni mert lefagyott az érintőképernyő!?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
az msn már egy ideje kis idő elteltével bejelentkezik magától, ha előtte kijelentkeztem

más is tapasztalt ilyet, vagy a skynet csak engem kóstolgat? 😛konqueror
Az msn már csak ilyen bugos😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
gerle: az jónak tűnik, megvevős izibe😊
amúgy a Lónyay utca sarkán lévő Városkapu üzletházban lévő sportboltban érdemes teremcipőt nézni még.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
az msn már egy ideje kis idő elteltével bejelentkezik magától, ha előtte kijelentkeztem

más is tapasztalt ilyet, vagy a skynet csak engem kóstolgat? 😛
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hátha valaki pesti lesz oly' rendes, és válaszol/segít.

Milyen módon a legegyszerűbb eljutni a Déli pu.-tól a IX. kerületi Czuczor u.-ig?

Holnap délben lenne ott jelenésem, ezért érdekelne.Mikey
bkv.hu útvonaltervező

amúgy szerintem: Kossuth térig metróval, onnan meg a kettes villamossal a zsil utcáigJJ Tiller
Ennél szerintem sokkal jobb az utvonalterv.hu, én ezt használom mindenhez. A bkvs is csak ennek egy butítottabb verziója (az az istenért se akarja ajánlani a villamosokat).
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 637
Hátha valaki pesti lesz oly' rendes, és válaszol/segít.

Milyen módon a legegyszerűbb eljutni a Déli pu.-tól a IX. kerületi Czuczor u.-ig?

Holnap délben lenne ott jelenésem, ezért érdekelne.Mikey
bkv.hu útvonaltervező

amúgy szerintem: Kossuth térig metróval, onnan meg a kettes villamossal a zsil utcáigJJ Tiller
Köszönöm.
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 889 — No es importante
Hátha valaki pesti lesz oly' rendes, és válaszol/segít.

Milyen módon a legegyszerűbb eljutni a Déli pu.-tól a IX. kerületi Czuczor u.-ig?

Holnap délben lenne ott jelenésem, ezért érdekelne.Mikey
bkv.hu útvonaltervező

amúgy szerintem: Kossuth térig metróval, onnan meg a kettes villamossal a zsil utcáig


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 637
Hátha valaki pesti lesz oly' rendes, és válaszol/segít.

Milyen módon a legegyszerűbb eljutni a Déli pu.-tól a IX. kerületi Czuczor u.-ig?

Holnap délben lenne ott jelenésem, ezért érdekelne.
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Tud valaki eghy megbízható helyet, ahonnan le lehet szedni a mobimouse portable verziót? Nem ismerek túl sok ilyen oldalt, de ami igen ott nem találtam. Vagy ha esetleg valakinek meg van, annak is örülnék.
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Milyen programmal tudok egy videóból kivágni egy bizonyos részletet?Ha lehetséges ne legyen túl bonyolult 😊JoeyPorter
windows movie maker, sony vegas

|
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Milyen programmal tudok egy videóból kivágni egy bizonyos részletet?Ha lehetséges ne legyen túl bonyolult 😊

több mint 13 éve
gerle 185 — Buckeye
Sok év után újra rászánnám magamat egy teremcipő vásárlására. Heti 1 maximum 2 alkalomra kellene. Egy Adidas absolado x in-t néztem ki, ami a 46os méretben 7k-8k Ft-os árával eléggé 'instant get'-nek tűnik. Ha valaki tud esetleg ár/érték arányban jobbat az szóljon. 😉

több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Nos, mivel ma már nagyon felcseszte az agyam az alábbi probléma/jelenség megkérdezem, hátha valaki tud egy kis segítséget nyújtani.
Van nekem egy 5.1-es hangfalrendszerem. Már van jó pár éves, de semmi probléma nem volt vele. Egészen addig amíg Xp-t használtam. Felraktam a Windows 7 nevű csodát még februárban. Azóta folyamatosan használom és a hangfal csupán 2.1-ben szól. Az alaplapom egy gigabyte GA-MA78LM-S2 típusú fantasztikum. Természetesen integrált hang és videokártyával. Driverek a legfrissebbek. A pláne az egészben, hogy ha elindítom a realtek audio manager-nek a hangtesztjét, akkor csodálatosan szól mind a 5+1 része a hangfalnak. Viszont, hogyha valamilyen zenét, filmet, játékot akármit futtatok akkor az egész leredukálódik 2.1-re. Ennyi lenne a problémám most így hirtelen. Ha valakinek van valamilyen tanácsa, szívesen fogadom... 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Külföldről akarok Nike cipőt venni, tud valaki olyan weboldalt ahol ez emberi árak mellet lehetséges?JayB
ebay
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
Külföldről akarok Nike cipőt venni, tud valaki olyan weboldalt ahol ez emberi árak mellet lehetséges?
több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Alap, igen 😀deny79
Ettől függetlenül nem tudom merre lehet beállítani. 😀
Szépen megkérlek elmondod ezt is? 😊
Köszi előre is. 😊csabi19
Egyszerűen fogalmam sincsen. Nekem alapbeállítás azt jelenti itt, hogy alapból be van állítva. De ránézek, hátha találok valamit.
Talán ez: Tálcán jobb katt, majd az ablakok villámnézete elé pipadeny79
Na... Az lesz az. Szinte biztos. 😊 De nekem nincs ilyen. 😕
Azért köszönöm szépen mindkét kérdésre adott válaszod, még megpróbálok súgót használni, meg ilyenek... 😊

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
1. Asszem ja. Arra gondolhatok. Az viszont szerintem alapbeállítás lehet, túl sok gépen láttam már. Lehetséges? 😊csabi19
Alap, igen 😀deny79
Ettől függetlenül nem tudom merre lehet beállítani. 😀
Szépen megkérlek elmondod ezt is? 😊
Köszi előre is. 😊csabi19
Egyszerűen fogalmam sincsen. Nekem alapbeállítás azt jelenti itt, hogy alapból be van állítva. De ránézek, hátha találok valamit.
Talán ez: Tálcán jobb katt, majd az ablakok villámnézete elé pipa
több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
1. Asszem ja. Arra gondolhatok. Az viszont szerintem alapbeállítás lehet, túl sok gépen láttam már. Lehetséges? 😊csabi19
Alap, igen 😀deny79
Ettől függetlenül nem tudom merre lehet beállítani. 😀
Szépen megkérlek elmondod ezt is? 😊
Köszi előre is. 😊

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
1. Asszem ja. Arra gondolhatok. Az viszont szerintem alapbeállítás lehet, túl sok gépen láttam már. Lehetséges? 😊csabi19
Alap, igen 😀
több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
2 windows-os kérdés, gondolom lehetséges dolgokról beszélünk. Vista egyébként. Na...:
1. Hogy lehet megoldani, hogy az asztalon lévő (kis méretű) ablakok megjelenjenek kicsiben, ha rá viszem az egeret?
2. Hogy lehet megoldani, hogy az ikonok alapból rejtve/simán legyenek, és csak 2 kattintásra jelenjenek meg/tűnjenek el?csabi19
1. Kérdést nem igazán értem, nem tudom erre gondolsz-e, ha ráviszed a kurzort a tálcán lévő, nem aktív ablakra, akkor pár mp múlva mutatja piciben azt.
2. Külön program van rá, én is azt használom. Fences a neve, link: http://www.stardock.com/products/fences/downloads.asp
Leszeded, felrakod, és utána létre tudsz hozni csoportokat, névvel, eldöntheted mi látszódjon, mi nem, ha duplát kattintasz (jobb egér gomb azon, ami sose tünjön el, és pipa az "exclude this icon..." szöveg elé).deny79
1. Asszem ja. Arra gondolhatok. Az viszont szerintem alapbeállítás lehet, túl sok gépen láttam már. Lehetséges? 😊
2. Köszönöm... 😊 Le is szedem, föl is rakom.

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
2 windows-os kérdés, gondolom lehetséges dolgokról beszélünk. Vista egyébként. Na...:

1. Hogy lehet megoldani, hogy az asztalon lévő (kis méretű) ablakok megjelenjenek kicsiben, ha rá viszem az egeret?

2. Hogy lehet megoldani, hogy az ikonok alapból rejtve/simán legyenek, és csak 2 kattintásra jelenjenek meg/tűnjenek el?csabi19
1. Kérdést nem igazán értem, nem tudom erre gondolsz-e, ha ráviszed a kurzort a tálcán lévő, nem aktív ablakra, akkor pár mp múlva mutatja piciben azt.
2. Külön program van rá, én is azt használom. Fences a neve, link: http://www.stardock.com/products/fences/downloads.asp
Leszeded, felrakod, és utána létre tudsz hozni csoportokat, névvel, eldöntheted mi látszódjon, mi nem, ha duplát kattintasz (jobb egér gomb azon, ami sose tünjön el, és pipa az "exclude this icon..." szöveg elé).
több mint 13 éve
catattack 3 520
ÁÁÁ! Megvan! Ez a Hegy Gyomrában (Under the Mountain)!! Majd beszartam, amikor néztem!
http://www.youtube.com/watch?v=VHybyAn8uGQ&feature=related

Szerk.: Nem akarok offolni, de ez még ebből a korból való:
http://www.youtube.com/watch?v=PKDehPl8BV4&feature=related
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 339 — Invisible man
Gyerekkoromban volt egy sorozat a tv-ben. Valami mocsár vagy hínáremberek voltak a gonoszak és valami trutymós csőrendszerben közlekedtek a föld alatt. Nem tudja valaki, hogy mi lehet a címe?catattack
kik voltak a jók? 😀 nem ártana szűkíteni a kört... amúgy konq' sztem tudja, ő a szakértő e téren 😀eaglesmcnabb
Ez filmsorozat volt, nem rajzfilm. Úgy rémlik hogy kb. 6 része volt. A jó egy fiatal fiú volt. A gonoszok valami hatására átváltoztak mocsári lénnyé. A fiúnak volt egy lány barátja és az ő inasuk vagy sofőrjük is ilyen lény volt. Ha jól emlékszem valami sötét színű angol autóval közlekedett. A föld alatt volt valami járatuk, csúszdájuk, aminek a szája ragacsos trutymóval volt borítva. Ez vezetett a földalatti otthonukba.catattack
Nagyon rémlik nekem is de nem ugrik be a címe.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
catattack 3 520
Gyerekkoromban volt egy sorozat a tv-ben. Valami mocsár vagy hínáremberek voltak a gonoszak és valami trutymós csőrendszerben közlekedtek a föld alatt. Nem tudja valaki, hogy mi lehet a címe?catattack
kik voltak a jók? 😀 nem ártana szűkíteni a kört... amúgy konq' sztem tudja, ő a szakértő e téren 😀eaglesmcnabb
Ez filmsorozat volt, nem rajzfilm. Úgy rémlik hogy kb. 6 része volt. A jó egy fiatal fiú volt. A gonoszok valami hatására átváltoztak mocsári lénnyé. A fiúnak volt egy lány barátja és az ő inasuk vagy sofőrjük is ilyen lény volt. Ha jól emlékszem valami sötét színű angol autóval közlekedett. A föld alatt volt valami járatuk, csúszdájuk, aminek a szája ragacsos trutymóval volt borítva. Ez vezetett a földalatti otthonukba.
több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
2 windows-os kérdés, gondolom lehetséges dolgokról beszélünk. Vista egyébként. Na...:

1. Hogy lehet megoldani, hogy az asztalon lévő (kis méretű) ablakok megjelenjenek kicsiben, ha rá viszem az egeret?

2. Hogy lehet megoldani, hogy az ikonok alapból rejtve/simán legyenek, és csak 2 kattintásra jelenjenek meg/tűnjenek el?