Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
masnak is szarakodik a szajbabaszott kurva yahoo h nem engedi belepni ?Fake
nekem műkszik

wikipedia, esetleg imdb.shawnka
köszi, ezek megvoltak 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
masnak is szarakodik a szajbabaszott kurva yahoo h nem engedi belepni ?
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 137 — Tyrone Creek
nem tudja valaki, hogy van-e vmi adatbázis, vagy ilyesmi, hogy egyes sorozatokban milyen zenék szerepelnek epizódokra lebontva?Szobi22
wikipedia, esetleg imdb.
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
nem tudja valaki, hogy van-e vmi adatbázis, vagy ilyesmi, hogy egyes sorozatokban milyen zenék szerepelnek epizódokra lebontva?

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Divat: ha sípol, az is lehet magas vérnyomástól is.kishaszi
ja ez csak egy szimpla kis középfülgyulladás volt még anno...magas vérnyomás az csak álom nekem 😊

|
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Divat: ha sípol, az is lehet magas vérnyomástól is.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Fontos!
Nincs köztetek vagy családotokban olyan aki Orvos? Mármint aki tud receptet felírni?haromt
Még mindig nincs TB kártyád???GRAFI
nincs. de alapból nem ez a lényeg, hanem hogy kibaszott velem a kurva pszichiáterem. Elutazott tanulni, rálőcsölt egy másikra aki viszont csak akkor hajlandó gyógyszert felirni ha """megvizsgál""". Az időpont amit adott. November 9.
addig kifejezetten jól érezném magam ha nem jutok hozzá a cucchoz amit x éve nyomok.

Magyaroszrág a gondoskodó társadalom.
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Fontos!
Nincs köztetek vagy családotokban olyan aki Orvos? Mármint aki tud receptet felírni?haromt
Még mindig nincs TB kártyád???
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Fontos!
Nincs köztetek vagy családotokban olyan aki Orvos? Mármint aki tud receptet felírni?
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
orvos annyira nem játszik mostkonqueror
Fülgyertya, minden patikában kapsz. Tényleg hat.JayB
Na ja, de az a fülzsír miatt kell a füldugulás az nyomáskülönbség miatt van😊
Sokszor segít, ha csak végigmész az érdi emelkedőn, vagy az M1-en😊. Az is segíthet, ha befogod az orrod és - na ezt hogy kell leírni😀😀😀 -> úgy próbálod kifújni a levegőt vagy mi és ha minden oké, akkor a dobhártyán keresztül egyenlítődnie kéne a nyomásnak. Nekem kicsit máshogy működik, mert katonai vizsgálaton felszúrták a fülem.kishaszi
jaja, nekem is az segített, h "kifújtam"/kipattogtattam mikor be volt dugulva a fülem, igaz nekem mellette nagyon durván sípolt is. 😉

|
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Jómagad nem sokat. Fülmosás a szakrendelésen. A világ egyik legjobb dolga és zsírzuhatag.Dzsokijuing
orvos annyira nem játszik mostkonqueror
Fülgyertya, minden patikában kapsz. Tényleg hat.JayB
Na ja, de az a fülzsír miatt kell a füldugulás az nyomáskülönbség miatt van😊
Sokszor segít, ha csak végigmész az érdi emelkedőn, vagy az M1-en😊. Az is segíthet, ha befogod az orrod és - na ezt hogy kell leírni😀😀😀 -> úgy próbálod kifújni a levegőt vagy mi és ha minden oké, akkor a dobhártyán keresztül egyenlítődnie kéne a nyomásnak. Nekem kicsit máshogy működik, mert katonai vizsgálaton felszúrták a fülem.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
bedugult a bal fülem, és úgymaradt pár napja. van remény, hogy magától kidugul? mit tehetek jómagam ellene? kicsit zavar

ha jól emlékszem Hörinek volt ilyen kínja még a meccsközvetítős korszakában (2008 tavasz), és valami random kátyú orvosolta a gondját 😀konqueror
Jómagad nem sokat. Fülmosás a szakrendelésen. A világ egyik legjobb dolga és zsírzuhatag.Dzsokijuing
orvos annyira nem játszik mostkonqueror
Fülgyertya, minden patikában kapsz. Tényleg hat.
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
bedugult a bal fülem, és úgymaradt pár napja. van remény, hogy magától kidugul? mit tehetek jómagam ellene? kicsit zavar

ha jól emlékszem Hörinek volt ilyen kínja még a meccsközvetítős korszakában (2008 tavasz), és valami random kátyú orvosolta a gondját 😀konqueror
Jómagad nem sokat. Fülmosás a szakrendelésen. A világ egyik legjobb dolga és zsírzuhatag.Dzsokijuing
orvos annyira nem játszik most
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 190 — Saturday Night Lights
bedugult a bal fülem, és úgymaradt pár napja. van remény, hogy magától kidugul? mit tehetek jómagam ellene? kicsit zavar

ha jól emlékszem Hörinek volt ilyen kínja még a meccsközvetítős korszakában (2008 tavasz), és valami random kátyú orvosolta a gondját 😀konqueror
Jómagad nem sokat. Fülmosás a szakrendelésen. A világ egyik legjobb dolga és zsírzuhatag.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
bedugult a bal fülem, és úgymaradt pár napja. van remény, hogy magától kidugul? mit tehetek jómagam ellene? kicsit zavar

ha jól emlékszem Hörinek volt ilyen kínja még a meccsközvetítős korszakában (2008 tavasz), és valami random kátyú orvosolta a gondját 😀
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Nem lehet valami programmal megbolondítani a megauploadot ill a multiuploadot,hogy ne hasson rám a limit? 😊JoeyPorter
Programról nem tudok, de egy kis pénz csodákra képes. 😛xrace77
Azért a heti 3-4 meccsért nem fogok kifizetni több ezer forintot,akkor inkább kivárom az 1nap/meccs limitet 😊 csak gondoltam,ha van valami megoldás ezen kívül akkor nem kell ezzel az időt töltenem

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 448 — TODDHERREMANS79
Tud valaki Pesten normális úszási lehetőséget biztosító létesítményt viszonylag olcsó áron?

.brk: én még nem találtam olyat, de ha találtál akkor mindenképpen szólj 😊eaglesmcnabb
Nézd. Kinek mi a normális. Én az újhegyi úti uszodába járok, 2 órás-szauna nélküli jegy 600 Ft. Nekem ez tökéletes. 50 Ft a hajszárító használat, de ez nem mozgat, van törcsi meg sapka is a világon.
6 pálya van, átlagban 3 ember 1 pályán, 6 pálya van. Ha épp nincsenek fistesek meg viet kongok, akik csak a pöcsüket áztatják a vízben, akkor elég jól lehet úszkálni. Nekem megfelel tökéletesen. Nem hiszem, hogy pl. a kispesti uszoda jobb körülményeket tud biztosítani az 1350 Ft-os jegyével... stb.
Még a MALÉV uszoda is hasonló lehet, de az nekem messze van már-kishaszi
nagyon szépen köszönöm a választ, én valami ilyesmire gondoltam 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem lehet valami programmal megbolondítani a megauploadot ill a multiuploadot,hogy ne hasson rám a limit? 😊JoeyPorter
Programról nem tudok, de egy kis pénz csodákra képes. 😛xrace77
JA 😀 Aztán szívsz ha leveszik az összes manid 😀 És jönnek a hirdetések ezerrel!
több mint 13 éve
xrace77 Denver Broncos 4 466
Nem lehet valami programmal megbolondítani a megauploadot ill a multiuploadot,hogy ne hasson rám a limit? 😊JoeyPorter
Programról nem tudok, de egy kis pénz csodákra képes. 😛
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Nem lehet valami programmal megbolondítani a megauploadot ill a multiuploadot,hogy ne hasson rám a limit? 😊

több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Tud valaki Pesten normális úszási lehetőséget biztosító létesítményt viszonylag olcsó áron?

.brk: én még nem találtam olyat, de ha találtál akkor mindenképpen szólj 😊eaglesmcnabb
Nézd. Kinek mi a normális. Én az újhegyi úti uszodába járok, 2 órás-szauna nélküli jegy 600 Ft. Nekem ez tökéletes. 50 Ft a hajszárító használat, de ez nem mozgat, van törcsi meg sapka is a világon.
6 pálya van, átlagban 3 ember 1 pályán, 6 pálya van. Ha épp nincsenek fistesek meg viet kongok, akik csak a pöcsüket áztatják a vízben, akkor elég jól lehet úszkálni. Nekem megfelel tökéletesen. Nem hiszem, hogy pl. a kispesti uszoda jobb körülményeket tud biztosítani az 1350 Ft-os jegyével... stb.
Még a MALÉV uszoda is hasonló lehet, de az nekem messze van már-

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Playbookot honnan tudok ltölteni?kokenyj
ha ügyesen edzel, kapsz 😉

amúgy milyen playbookra gondolsz?Szobi22
Vicces vagy 😀
Igazából valami ncaare. Volt valami torrent oldal.
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Playbookot honnan tudok ltölteni?kokenyj
ha ügyesen edzel, kapsz 😉

amúgy milyen playbookra gondolsz?

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 448 — TODDHERREMANS79
Tud valaki Pesten normális úszási lehetőséget biztosító létesítményt viszonylag olcsó áron?

.brk: én még nem találtam olyat, de ha találtál akkor mindenképpen szólj 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
gondolom ide jó lesz.
vki tud a Ferenc körút környékén (vagy legalább onnan könnyen elérhető) normális fodrászt?