Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok!

Nem akartam beoffolni sehova a kerdesemmel, itt latom lehet barmit kerdezni.

Nos! Szepen lemaradtam par meccsrol a week1-et illetoen (PHI-GB-t lattam sport2on, a tobbirol lemaradtam) 😕 Van ra mod, hogy valahonnan letolni a meccseket lehetoleg HD-ban? Torrent vagy fajlmegoszto szinten kerdezem... Tudtok valami tippet? 😊

Koszonettel, Ocsi.
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Webkamerával kapcsolatos gondom lenne...Annyi a történet,hogy szedtem le hozzá netről telepítőt,fel is raktam normálisan,de ahogy az msn-ben próbáltam mindenki azt mondja,hogy nem látják a képet,mert rögtön visszadobja nekik.Viszont én a sajátomat tökéletesen látom.
Valami ötlet valakinek?JoeyPorter
???

több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
A Google-féle online táblázatokat csak gmail-fiókkal rendelkező ember tudja kezelni? Mármint gondolom beleírni akárkinek lehet, akinek alapból engedélyezve van, de megcsinálni csak gmail-es csinálhatja?
Kéne egyet csinálni, mondjuk kicsit zavar, hogy van már hotmail-es, citromail-es, freemail-es meg yahoo-s fiókom is, de ha kell ehhez egy másik, nincs sok lehetőségem... :/csabi19
nyitsz egy gmaileset aztán egy fiókba importálod az összes többet, ennyiJJ Tiller
Tehát igen, kell egy Gmail-es fiók hozzá? 😊
Az lesz a többivel, bár a Gmail nem a kedvencem, de ez a legkisebb gondom most. 😊

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 890 — No es importante
A Google-féle online táblázatokat csak gmail-fiókkal rendelkező ember tudja kezelni? Mármint gondolom beleírni akárkinek lehet, akinek alapból engedélyezve van, de megcsinálni csak gmail-es csinálhatja?
Kéne egyet csinálni, mondjuk kicsit zavar, hogy van már hotmail-es, citromail-es, freemail-es meg yahoo-s fiókom is, de ha kell ehhez egy másik, nincs sok lehetőségem... :/csabi19
nyitsz egy gmaileset aztán egy fiókba importálod az összes többet, ennyi


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
A Google-féle online táblázatokat csak gmail-fiókkal rendelkező ember tudja kezelni? Mármint gondolom beleírni akárkinek lehet, akinek alapból engedélyezve van, de megcsinálni csak gmail-es csinálhatja?
Kéne egyet csinálni, mondjuk kicsit zavar, hogy van már hotmail-es, citromail-es, freemail-es meg yahoo-s fiókom is, de ha kell ehhez egy másik, nincs sok lehetőségem... :/

több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Tud valaki a Hydemyass-en kívül olyan oldalt, ami "elrejti" az embert. Az valamiért nem nagyon akar most nekem menni.
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Webkamerával kapcsolatos gondom lenne...Annyi a történet,hogy szedtem le hozzá netről telepítőt,fel is raktam normálisan,de ahogy az msn-ben próbáltam mindenki azt mondja,hogy nem látják a képet,mert rögtön visszadobja nekik.Viszont én a sajátomat tökéletesen látom.
Valami ötlet valakinek?

több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 339 — Invisible man
Látott már valaki olyat, hogy lövöldözős játékoknál (CoD, Sas) nem működik a billentyűzet. Az egér jó de se mozogni se kilépni nem lehet. A menüben még minden okés csak mikor játszani kéne akkor vége. Okozhat ilyet a SP3? Vagy valakinek valami mentő ötlete?Matthew99
Nincs a játékirányítás konzolra állítva?JayB
Azt adott játékon belül tudom állítani vagy "központilag" is?

Azon gondolkoztam, hogy lehet hogy a Winfos cseszett el valamit telepítés közben és kéne rátolni egy frissítő telepítést hátha egyenesbe húzza magát.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
Látott már valaki olyat, hogy lövöldözős játékoknál (CoD, Sas) nem működik a billentyűzet. Az egér jó de se mozogni se kilépni nem lehet. A menüben még minden okés csak mikor játszani kéne akkor vége. Okozhat ilyet a SP3? Vagy valakinek valami mentő ötlete?Matthew99
Nincs a játékirányítás konzolra állítva?
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 339 — Invisible man
Látott már valaki olyat, hogy lövöldözős játékoknál (CoD, Sas) nem működik a billentyűzet. Az egér jó de se mozogni se kilépni nem lehet. A menüben még minden okés csak mikor játszani kéne akkor vége. Okozhat ilyet a SP3? Vagy valakinek valami mentő ötlete?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 705 — Patriots és Kaposvári KK fan
PTE Pollack-ra (Boszorkány u.) hányas buszok mennek?Bébé
attól függ honnan

ha arra gondolsz, hogy mi áll meg ott, akkor 30ast és 32est ajánlom, bár nemtom 30as útvonalán (Ifjúság út) mennyire kavar be a földtúrás. SPAR környékén kell leszállnod, felsétálsz ott egy dombra és készpassz

32es az fönt megy, leszállsz asszem a Szőlőskert megállónál és lesétálszkonqueror
Hát Urántól fogom közelíteni a sulit.
Úgy nézem, hogy marad a 27-es, Ifjúság úton leszállok és kezdem az erőltetett hegymenetet.
Majd még a csatlakozásnak járok utána, bár nagy eséllyel nem ér annyit az egész.Bébé
Ha Uránból jössz és leszállsz a Petőfi utcánál (Magasház)l ott van csatlakozás a 37-esre az közvetlenül a suli előtt áll meg (Rodostó utcai megálló)
Ha pedig továbbmész a busszal akkor a Kórház térnél van csatlakozás a 36-osra amivel a Szőlőskertnél le tudsz szállni és megközelíteni hátulról a sulit vagy a végállomás MTA Székház megállótól kell lesétálni



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
na most én kérdezek

van egy vezetékes internet (T-Home), egy laptop rányomva, megy a net, minden fasza. a gond az, hogy másik gépnek is kéne internetet varázsolni, de nem megy a másik gépnek (észleli a hálózatot, csak a netet nem). T-Home arcok aszonták, hogy egy gépre kötik ők be vezetékkel, ha másik gépet akarok rá, akkor azt magamnak kell megoldani routerrel. van az is, de mégse megy, és a másodlagos laptopon úgyse megy a net ha direktbe rá van kötve, szóval gyanú szerint a másodlagos laptopon kell valamit beállítani, tűzfal, hálózat, fasztudja

na ez a kérdés 😀 hogy tudnék mindkét gépre netet bűvölni? előre is thxkonqueror
senki? 😛konqueror
Wifivel vagy hálókábellel kötöttétek rá a másodikgépre? Véletlenül nem állítottatok be olyat az első gépen, hogy a hálózatot kizárólag ezen gép számára engedélyezi, vagy valami hasonlót?F.Schleck
hálókábellel

első gépen nemtom, most hirtelen nem találtam ilyen featuret. hol kéne keresnem?
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
na most én kérdezek

van egy vezetékes internet (T-Home), egy laptop rányomva, megy a net, minden fasza. a gond az, hogy másik gépnek is kéne internetet varázsolni, de nem megy a másik gépnek (észleli a hálózatot, csak a netet nem). T-Home arcok aszonták, hogy egy gépre kötik ők be vezetékkel, ha másik gépet akarok rá, akkor azt magamnak kell megoldani routerrel. van az is, de mégse megy, és a másodlagos laptopon úgyse megy a net ha direktbe rá van kötve, szóval gyanú szerint a másodlagos laptopon kell valamit beállítani, tűzfal, hálózat, fasztudja

na ez a kérdés 😀 hogy tudnék mindkét gépre netet bűvölni? előre is thxkonqueror
senki? 😛konqueror
Wifivel vagy hálókábellel kötöttétek rá a másodikgépre? Véletlenül nem állítottatok be olyat az első gépen, hogy a hálózatot kizárólag ezen gép számára engedélyezi, vagy valami hasonlót?

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
na most én kérdezek

van egy vezetékes internet (T-Home), egy laptop rányomva, megy a net, minden fasza. a gond az, hogy másik gépnek is kéne internetet varázsolni, de nem megy a másik gépnek (észleli a hálózatot, csak a netet nem). T-Home arcok aszonták, hogy egy gépre kötik ők be vezetékkel, ha másik gépet akarok rá, akkor azt magamnak kell megoldani routerrel. van az is, de mégse megy, és a másodlagos laptopon úgyse megy a net ha direktbe rá van kötve, szóval gyanú szerint a másodlagos laptopon kell valamit beállítani, tűzfal, hálózat, fasztudja

na ez a kérdés 😀 hogy tudnék mindkét gépre netet bűvölni? előre is thxkonqueror
senki? 😛
több mint 13 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Próbálta már valaki az ESPN insider szolgáltatást?
Nem tűnik olyan horrornak az ára.
Megéri?kzol
Ha a draftról érdekelnek McShay és Kiper okoskodásai, illetve a college foci recruiting vagy Feldman blogja, akkor igen. Egyéb sportokban is van pár jó írás, főleg baseball és college kosár, és draft minden mennyiségben (NBA, NHL, MLB). Illetve még kapsz hozzá ESPN magazint is digitális formában vagy papír alapon.gsn
3 napja eldöntöttem, h kipróbálom, lehet hogy veszek egy teljes évest 😊 Ajánlom mindenkinek. Nagyobb baromságokra tudok elkölteni több pénzt...
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
PTE Pollack-ra (Boszorkány u.) hányas buszok mennek?Bébé
attól függ honnan

ha arra gondolsz, hogy mi áll meg ott, akkor 30ast és 32est ajánlom, bár nemtom 30as útvonalán (Ifjúság út) mennyire kavar be a földtúrás. SPAR környékén kell leszállnod, felsétálsz ott egy dombra és készpassz

32es az fönt megy, leszállsz asszem a Szőlőskert megállónál és lesétálszkonqueror
Hát Urántól fogom közelíteni a sulit.
Úgy nézem, hogy marad a 27-es, Ifjúság úton leszállok és kezdem az erőltetett hegymenetet.
Majd még a csatlakozásnak járok utána, bár nagy eséllyel nem ér annyit az egész.
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
na most én kérdezek

van egy vezetékes internet (T-Home), egy laptop rányomva, megy a net, minden fasza. a gond az, hogy másik gépnek is kéne internetet varázsolni, de nem megy a másik gépnek (észleli a hálózatot, csak a netet nem). T-Home arcok aszonták, hogy egy gépre kötik ők be vezetékkel, ha másik gépet akarok rá, akkor azt magamnak kell megoldani routerrel. van az is, de mégse megy, és a másodlagos laptopon úgyse megy a net ha direktbe rá van kötve, szóval gyanú szerint a másodlagos laptopon kell valamit beállítani, tűzfal, hálózat, fasztudja

na ez a kérdés 😀 hogy tudnék mindkét gépre netet bűvölni? előre is thx
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
PTE Pollack-ra (Boszorkány u.) hányas buszok mennek?Bébé
attól függ honnan

ha arra gondolsz, hogy mi áll meg ott, akkor 30ast és 32est ajánlom, bár nemtom 30as útvonalán (Ifjúság út) mennyire kavar be a földtúrás. SPAR környékén kell leszállnod, felsétálsz ott egy dombra és készpassz

32es az fönt megy, leszállsz asszem a Szőlőskert megállónál és lesétálsz
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
PTE Pollack-ra (Boszorkány u.) hányas buszok mennek?
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 339 — Invisible man
ha YouTube akkor www.listentoyoutube.comkonqueror
Kösz megpróbálom.Matthew99
Vagy Youtubedownloader program, nekem nagyon bevált, leszedi neked jóminőségben a videót, vagy mp3ban is le tudja szedni.tenorx
Megcsináltam azzal amit konq belinkelt és tökéletes lett. Köszi tenorx neked is.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Egy neten lévő videóból, hogy tudom felvenni a hangot? Tudtok valami jó progit ajánlani. Mp3-ba szeretném lementeni.Matthew99
ha YouTube akkor www.listentoyoutube.comkonqueror
Kösz megpróbálom.Matthew99
Vagy Youtubedownloader program, nekem nagyon bevált, leszedi neked jóminőségben a videót, vagy mp3ban is le tudja szedni.
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 339 — Invisible man
Egy neten lévő videóból, hogy tudom felvenni a hangot? Tudtok valami jó progit ajánlani. Mp3-ba szeretném lementeni.Matthew99
ha YouTube akkor www.listentoyoutube.comkonqueror
Kösz megpróbálom.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Egy neten lévő videóból, hogy tudom felvenni a hangot? Tudtok valami jó progit ajánlani. Mp3-ba szeretném lementeni.Matthew99
ha YouTube akkor www.listentoyoutube.com
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 339 — Invisible man
Egy neten lévő videóból, hogy tudom felvenni a hangot? Tudtok valami jó progit ajánlani. Mp3-ba szeretném lementeni.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Az mitől van, hogy Chrome alatt látszódik Bradshaw, de Firefox alatt csak a kép url-jét látom?Chevy
próbáld feltölteni máshová, javaslom az imageshack oldaltkonqueror
köszi 😊