Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Az miért van, hogy a mav-start.hu-n már csak dohányzó kocsiba kapok jegyet holnap reggelre, pedig ugyanerre a járatra eddig mindig tudtam venni a pénztárnál is rendes jegyet?

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 637
Köszi.
Azt hittem a másikkal kell, mert amellé van írva a kártyatípus is. De ott meg kért volna mindenfélét, így gondoltam rákérdek...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Inkább kérés lenne, mint kérdés, de talán jó lesz itt is.

Szóval magas nekem a live247-en történő fizetés módja. Valaki leírná PM-ben mit hogy kell?

Köszönöm szépen előre is, ha valaki megírja.Mikey
Paypal. Mastercardal vagy Visa kártyával lehet fizetni. Mással nem megy szerintem
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 339 — Invisible man
A ebayer.hu-t használta már valaki?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 637
Inkább kérés lenne, mint kérdés, de talán jó lesz itt is.

Szóval magas nekem a live247-en történő fizetés módja. Valaki leírná PM-ben mit hogy kell?

Köszönöm szépen előre is, ha valaki megírja.
több mint 13 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 705 — Patriots és Kaposvári KK fan
köszönöm a gyors választ 😉Mad
Szívesen, örülök, hogy sikerült megoldani bár a felugró ablakok tiltásánál azért szerintem érdemes meghagyni a pipát 😉



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
köszönöm a gyors választ 😉

@KJuraszik
több mint 13 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 705 — Patriots és Kaposvári KK fan
Note: You need cookies enabled to log in.

firefoxban ezt hol tudom belőni ?Mad
Firefox- Eszközök-Beállítások-Tartalom

Itt a Felugró ablakok tiltásánál hozzáadod a megnyitni kívánt oldalt



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Note: You need cookies enabled to log in.

firefoxban ezt hol tudom belőni ?

@KJuraszik
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 885 — No es importante
ilyen oldalt kerestem, kösz még egyszer 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 388 — Eagles fan
valaki le tudná nekem írni, hogy google keresésnél milyen kulcsszavakat lehet használni? itt van egy példafeladat:

Keressen az interneten madarakkal kapcsolatos dokumentumokat! Szűrje ki a találatok közül azokat, amelyekben – a „Madár”-nak becézett – Erdei Zsolt neve szerepel! Szűkítse tovább ezen találatokat úgy, hogy legyen bennük a „tyúkész” és a „lángész” szavak közül valamelyik!

köszJJ Tiller
google help

így elsőre azt mondanám hogy
madár +tyúkész OR lángész -"erdei zsolt"
de nem esküdnék meg rá. 😊

child please!
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 885 — No es importante
valaki le tudná nekem írni, hogy google keresésnél milyen kulcsszavakat lehet használni? itt van egy példafeladat:

Keressen az interneten madarakkal kapcsolatos dokumentumokat! Szűrje ki a találatok közül azokat, amelyekben – a „Madár”-nak becézett – Erdei Zsolt neve szerepel! Szűkítse tovább ezen találatokat úgy, hogy legyen bennük a „tyúkész” és a „lángész” szavak közül valamelyik!

kösz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
www.playbookfetish.comharomt
Nem találja! 😕
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
www.playbookfetish.com
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Honnan lehet playbookot letölteni?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nagyon szepen koszonom Tomeee es JayB-nek a privat uzenetet!

Orulok, mint majom a farkanak! 😀
:cool:
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Továbbra is várok a hidemyass-hez hasonló oldalt, ahonnan meg lehet olyan oldalakat nyitni, amit a rendszergazda letiltott a hálózatról.
több mint 13 éve
Tomeee 753
Sziasztok!

Nem akartam beoffolni sehova a kerdesemmel, itt latom lehet barmit kerdezni.

Nos! Szepen lemaradtam par meccsrol a week1-et illetoen (PHI-GB-t lattam sport2on, a tobbirol lemaradtam) 😕 Van ra mod, hogy valahonnan letolni a meccseket lehetoleg HD-ban? Torrent vagy fajlmegoszto szinten kerdezem... Tudtok valami tippet? 😊

Koszonettel, Ocsi.ocsisajt
Megy PM.

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok!

Nem akartam beoffolni sehova a kerdesemmel, itt latom lehet barmit kerdezni.

Nos! Szepen lemaradtam par meccsrol a week1-et illetoen (PHI-GB-t lattam sport2on, a tobbirol lemaradtam) 😕 Van ra mod, hogy valahonnan letolni a meccseket lehetoleg HD-ban? Torrent vagy fajlmegoszto szinten kerdezem... Tudtok valami tippet? 😊

Koszonettel, Ocsi.
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Webkamerával kapcsolatos gondom lenne...Annyi a történet,hogy szedtem le hozzá netről telepítőt,fel is raktam normálisan,de ahogy az msn-ben próbáltam mindenki azt mondja,hogy nem látják a képet,mert rögtön visszadobja nekik.Viszont én a sajátomat tökéletesen látom.
Valami ötlet valakinek?JoeyPorter
???

több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
A Google-féle online táblázatokat csak gmail-fiókkal rendelkező ember tudja kezelni? Mármint gondolom beleírni akárkinek lehet, akinek alapból engedélyezve van, de megcsinálni csak gmail-es csinálhatja?
Kéne egyet csinálni, mondjuk kicsit zavar, hogy van már hotmail-es, citromail-es, freemail-es meg yahoo-s fiókom is, de ha kell ehhez egy másik, nincs sok lehetőségem... :/csabi19
nyitsz egy gmaileset aztán egy fiókba importálod az összes többet, ennyiJJ Tiller
Tehát igen, kell egy Gmail-es fiók hozzá? 😊
Az lesz a többivel, bár a Gmail nem a kedvencem, de ez a legkisebb gondom most. 😊

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 885 — No es importante
A Google-féle online táblázatokat csak gmail-fiókkal rendelkező ember tudja kezelni? Mármint gondolom beleírni akárkinek lehet, akinek alapból engedélyezve van, de megcsinálni csak gmail-es csinálhatja?
Kéne egyet csinálni, mondjuk kicsit zavar, hogy van már hotmail-es, citromail-es, freemail-es meg yahoo-s fiókom is, de ha kell ehhez egy másik, nincs sok lehetőségem... :/csabi19
nyitsz egy gmaileset aztán egy fiókba importálod az összes többet, ennyi


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
A Google-féle online táblázatokat csak gmail-fiókkal rendelkező ember tudja kezelni? Mármint gondolom beleírni akárkinek lehet, akinek alapból engedélyezve van, de megcsinálni csak gmail-es csinálhatja?
Kéne egyet csinálni, mondjuk kicsit zavar, hogy van már hotmail-es, citromail-es, freemail-es meg yahoo-s fiókom is, de ha kell ehhez egy másik, nincs sok lehetőségem... :/

több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Tud valaki a Hydemyass-en kívül olyan oldalt, ami "elrejti" az embert. Az valamiért nem nagyon akar most nekem menni.
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Webkamerával kapcsolatos gondom lenne...Annyi a történet,hogy szedtem le hozzá netről telepítőt,fel is raktam normálisan,de ahogy az msn-ben próbáltam mindenki azt mondja,hogy nem látják a képet,mert rögtön visszadobja nekik.Viszont én a sajátomat tökéletesen látom.
Valami ötlet valakinek?