Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Gyerekkoromban volt egy sorozat a tv-ben. Valami mocsár vagy hínáremberek voltak a gonoszak és valami trutymós csőrendszerben közlekedtek a föld alatt. Nem tudja valaki, hogy mi lehet a címe?catattack
kik voltak a jók? 😀 nem ártana szűkíteni a kört... amúgy konq' sztem tudja, ő a szakértő e téren 😀eaglesmcnabb
mocsári ragyák szerepeltek a hupikék törpökben is, de ők nem voltak a szoros cast részei, csak visszatérő special guest starok.

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 886 — No es importante
Gyerekkoromban volt egy sorozat a tv-ben. Valami mocsár vagy hínáremberek voltak a gonoszak és valami trutymós csőrendszerben közlekedtek a föld alatt. Nem tudja valaki, hogy mi lehet a címe?catattack
kik voltak a jók? 😀 nem ártana szűkíteni a kört... amúgy konq' sztem tudja, ő a szakértő e téren 😀eaglesmcnabb
Tini Nindzsa Teknőcök 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 448 — TODDHERREMANS79
Gyerekkoromban volt egy sorozat a tv-ben. Valami mocsár vagy hínáremberek voltak a gonoszak és valami trutymós csőrendszerben közlekedtek a föld alatt. Nem tudja valaki, hogy mi lehet a címe?catattack
kik voltak a jók? 😀 nem ártana szűkíteni a kört... amúgy konq' sztem tudja, ő a szakértő e téren 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Alapvetően csak két kártyás telefont vennék! Mivel két kártyám van! Más semmi nem fontos igazából!

Jól lehessen (kényelmesen) rajta sms-t írni, mert abban béna vagyok! Lehessen mp3-at beállítani mindenféle hangnak. Aztán azt hiszem ennyi.

Nem kell játék, nem kell fényképező, nem kell szopóautomata rá!Bruce
Csak egyetérteni tudok. Túlzás már amit mostanában egy telefonba gyömöszölnek, nem is csodálom, hogy annyi baromság közül fél év alatt valami tuti, hogy elcsesződik. Mp3 csengőhang, számológép, naptár...engem csak ezek mozgatnak. 😀

@KJuraszik
több mint 13 éve
catattack 3 520
Gyerekkoromban volt egy sorozat a tv-ben. Valami mocsár vagy hínáremberek voltak a gonoszak és valami trutymós csőrendszerben közlekedtek a föld alatt. Nem tudja valaki, hogy mi lehet a címe?
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
a pénz mennyire fontos? Mert ha nem akkor ott vannak az iphoneok, ha igen akkor pl a nokia c3, vagy n75, esetleg az E szériája is jó.kokenyj
ezerszer inkább e52, mint iphone 😊JJ Tiller
nagyon jó telo mind2, de azért egy lapon nem említeném őket 😊

|
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 886 — No es importante
a pénz mennyire fontos? Mert ha nem akkor ott vannak az iphoneok, ha igen akkor pl a nokia c3, vagy n75, esetleg az E szériája is jó.kokenyj
ezerszer inkább e52, mint iphone 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a pénz mennyire fontos? Mert ha nem akkor ott vannak az iphoneok, ha igen akkor pl a nokia c3, vagy n75, esetleg az E szériája is jó.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
alapból nem ajánlanék samsung telefont, de a d780 kimondottan kurvajó.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Alapvetően csak két kártyás telefont vennék! Mivel két kártyám van! Más semmi nem fontos igazából!

Jól lehessen (kényelmesen) rajta sms-t írni, mert abban béna vagyok! Lehessen mp3-at beállítani mindenféle hangnak. Aztán azt hiszem ennyi.

Nem kell játék, nem kell fényképező, nem kell szopóautomata rá!
több mint 13 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
Azért köszönöm a véleményt. Csak sürgősen szeretnék valami használható telefont és ez tűnt a legszimpatikusabbnak...

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Egy gyors véleményt szeretnék kérni, hogy a Nokia N95 készüléket érdemes-e megvásárolni ?adyno12
Szerintem nem! Még egy picit várj és jobbat kapsz olcsóbban!


U.i: Nekem az a design nem is tetszik! De ez az én véleményem!kokenyj
ennyi erővel mindig várjon, mert mindig lesz ami jobb és olcsóbb 😀Divat
😀😀 Jogos csak, pl amikor kijött az első psp akkor mindenki megvette 60 ért! Én kb 2 éve vettem meg 30ért! És még mindig megvan! 😀
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Egy gyors véleményt szeretnék kérni, hogy a Nokia N95 készüléket érdemes-e megvásárolni ?adyno12
Szerintem nem! Még egy picit várj és jobbat kapsz olcsóbban!


U.i: Nekem az a design nem is tetszik! De ez az én véleményem!kokenyj
ennyi erővel mindig várjon, mert mindig lesz ami jobb és olcsóbb 😀

|
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Egy gyors véleményt szeretnék kérni, hogy a Nokia N95 készüléket érdemes-e megvásárolni ?adyno12
Szerintem nem! Még egy picit várj és jobbat kapsz olcsóbban!


U.i: Nekem az a design nem is tetszik! De ez az én véleményem!
több mint 13 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
Egy gyors véleményt szeretnék kérni, hogy a Nokia N95 készüléket érdemes-e megvásárolni ?

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
villámkérdés: kép pixelből vektorba konvertálás sehogysem fog menni, igaz?

több mint 13 éve
Tomeee 753
Nincs valakinek véletlenül egy kész projektjavaslata? Ma kell leadni, de nekem fingom nincs erről...a google meg csak olyan nagyszabású projekteket ad ki, amiről elég nehéz lenne elhinni hogy én írtam 😀

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Miért van az,hogy 2 napja nem tudok bejelentkezni egy oldalra( facebook) amikor eddig simán ment és mások is betudnak jelentkezni ? Ezt írja ki:
A kapcsolat alaphelyzetbe áll

A kiszolgálóhoz való kapcsolat alaphelyzetbe állt az oldal letöltése közben.

* A webhely ideiglenesen nem érhető el vagy túlterhelt. Próbálja újra pár
perc múlva.

* Ha semmilyen oldalt nem tud letölteni, ellenőrizze a számítógépe hálózati
kapcsolatát.

* Ha a számítógépet vagy a hálózatot tűzfal vagy proxy védi, ellenőrizze, hogy a
Firefox számára engedélyezett-e a webhozzáférés.Drip
Törölj sütiket, hátha az segít.tenorx
köszi ez segített mostmár betudok lépni 😊 viszont regisztrálni nem tudok ... ja mert ugye haver ide adta a profilját h nézzek szét oké... 1 v 2 hétig használtam is de mondom csinálok már magamnak nem leszek szemét...
de most h csinálnék csak tölt lent és ennyi ... 4 fajta böngészővel is próbáltam de semmi 😕

SZERK.: No problem

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Miért van az,hogy 2 napja nem tudok bejelentkezni egy oldalra( facebook) amikor eddig simán ment és mások is betudnak jelentkezni ? Ezt írja ki:
A kapcsolat alaphelyzetbe áll

A kiszolgálóhoz való kapcsolat alaphelyzetbe állt az oldal letöltése közben.

* A webhely ideiglenesen nem érhető el vagy túlterhelt. Próbálja újra pár
perc múlva.

* Ha semmilyen oldalt nem tud letölteni, ellenőrizze a számítógépe hálózati
kapcsolatát.

* Ha a számítógépet vagy a hálózatot tűzfal vagy proxy védi, ellenőrizze, hogy a
Firefox számára engedélyezett-e a webhozzáférés.Drip
Törölj sütiket, hátha az segít.
több mint 13 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Miért van az,hogy 2 napja nem tudok bejelentkezni egy oldalra( facebook) amikor eddig simán ment és mások is betudnak jelentkezni ? Ezt írja ki:
A kapcsolat alaphelyzetbe áll

A kiszolgálóhoz való kapcsolat alaphelyzetbe állt az oldal letöltése közben.

* A webhely ideiglenesen nem érhető el vagy túlterhelt. Próbálja újra pár
perc múlva.

* Ha semmilyen oldalt nem tud letölteni, ellenőrizze a számítógépe hálózati
kapcsolatát.

* Ha a számítógépet vagy a hálózatot tűzfal vagy proxy védi, ellenőrizze, hogy a
Firefox számára engedélyezett-e a webhozzáférés.

több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
urak, tud valaki olyan dokutárat, ahol magyar törvények/jogszabályok megtalálhatóak angolul ?

egészen konkréten az 1998. évi XI (ügyvédekről) tv érdekelne.gabtsi
Ingyeneset nem tudok. A Complexnak asszem van olyan szolgáltatása, amiben vannak angol/német nyelven is jsz-ok, bár úgy emlékszem azok csak gazdasági tárgyú tv-ek, úgyhogy az Ütv. lehet, hogy nincs benne.BleedingGreen
Nesze, egy Pedomacinak bármit:

http://www.bpugyvedikamara.hu/act_on_lawyers/vadibandi
Én is köszönöm, ez nekem is jól jött. Úgy látszik gyakrabban kéne nézegetnem a Kamara honlapját.. 😀


több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
deraaaaaaaaj!

ezer hálám, megmentettél egy komoly fordítási melótól!

tank neked!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
urak, tud valaki olyan dokutárat, ahol magyar törvények/jogszabályok megtalálhatóak angolul ?

egészen konkréten az 1998. évi XI (ügyvédekről) tv érdekelne.gabtsi
Ingyeneset nem tudok. A Complexnak asszem van olyan szolgáltatása, amiben vannak angol/német nyelven is jsz-ok, bár úgy emlékszem azok csak gazdasági tárgyú tv-ek, úgyhogy az Ütv. lehet, hogy nincs benne.BleedingGreen
Nesze, egy Pedomacinak bármit:

http://www.bpugyvedikamara.hu/act_on_lawyers/




több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
urak, tud valaki olyan dokutárat, ahol magyar törvények/jogszabályok megtalálhatóak angolul ?

egészen konkréten az 1998. évi XI (ügyvédekről) tv érdekelne.gabtsi
Ingyeneset nem tudok. A Complexnak asszem van olyan szolgáltatása, amiben vannak angol/német nyelven is jsz-ok, bár úgy emlékszem azok csak gazdasági tárgyú tv-ek, úgyhogy az Ütv. lehet, hogy nincs benne.


több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
urak, tud valaki olyan dokutárat, ahol magyar törvények/jogszabályok megtalálhatóak angolul ?

egészen konkréten az 1998. évi XI (ügyvédekről) tv érdekelne.

ami nem hajlik, az törik!