Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nekem a kistestvére van
ő: http://ipon.hu/webshop/product/_logitech_ls21_fekete/26344
ez is tökéletes. Filmetnézni és zenéthallgatni is. Na és olcsóbb egy 10essel 😊
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 339 — Invisible man
PC hangfalnál az a helyzet hogy ne mindig hidd el ami rá van írva, tehát a Sony, Philips stb más téren nagy márkának számító PC hangszórók valójában bóvli szarok, csak a nevüket adják hozzá hogy a piac ezen részén is jelen legyenek. Mindenképpen erre szakosodott márkát nézz, pl Logitech, még senkit nem hallotam csalódni benne.JayB
Oké köszi mindenkinek. Szerintem azt kapom karácsonyra amit itt többen is ajánlottak 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
PC hangfalnál az a helyzet hogy ne mindig hidd el ami rá van írva, tehát a Sony, Philips stb más téren nagy márkának számító PC hangszórók valójában bóvli szarok, csak a nevüket adják hozzá hogy a piac ezen részén is jelen legyenek. Mindenképpen erre szakosodott márkát nézz, pl Logitech, még senkit nem hallotam csalódni benne.
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Szeretnék venni új hangfalakat egy nem túl nagy szobába. 5-15e Ft közöttire gondolok. Javaslatok, ötletek hogy mire figyeljek ,melyiket érdemes megvenni!?Matthew99
Nem nagyon értek ahhoz, hogy pontosan mit kell figyelni, de én ilyet: http://ipon.hu/webshop/product/_logitech_z_323/126056 vettem vagy fél éve és tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Egy átlagos méretű szobában elképesztően jól kitölti a teret a hang és amúgy is - amennyire a botfülemmel meg tudom ítélni - nagyon szépen szól.F.Schleck
sztem is ezt vedd, nekem is ilyen van és qrva jó.

|
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 339 — Invisible man
Szeretnék venni új hangfalakat egy nem túl nagy szobába. 5-15e Ft közöttire gondolok. Javaslatok, ötletek hogy mire figyeljek ,melyiket érdemes megvenni!?Matthew99
Nem nagyon értek ahhoz, hogy pontosan mit kell figyelni, de én ilyet: http://ipon.hu/webshop/product/_logitech_z_323/126056 vettem vagy fél éve és tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Egy átlagos méretű szobában elképesztően jól kitölti a teret a hang és amúgy is - amennyire a botfülemmel meg tudom ítélni - nagyon szépen szól.F.Schleck
Jól is néz ki. Ezek számítanak nekem is, amiket írtál.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Szeretnék venni új hangfalakat egy nem túl nagy szobába. 5-15e Ft közöttire gondolok. Javaslatok, ötletek hogy mire figyeljek ,melyiket érdemes megvenni!?Matthew99
Nem nagyon értek ahhoz, hogy pontosan mit kell figyelni, de én ilyet: http://ipon.hu/webshop/product/_logitech_z_323/126056 vettem vagy fél éve és tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Egy átlagos méretű szobában elképesztően jól kitölti a teret a hang és amúgy is - amennyire a botfülemmel meg tudom ítélni - nagyon szépen szól.

több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 339 — Invisible man
Matthew ha nem túl nagy a szoba akkor 2.1-es legyen Logitech leginkább v vmi fadobozos Genius. ipon.hu-n nézz körül a pénztárcád és ízlésed szerint, esetleg prohardver.hu fórumán olvashatsz véleményeket róluk 😉kristof
Igen 2.1-ben gondolkodtam én is, csak a márkákban nem vagyok otthon. De akkor ezek alapján utánanézek. Kösz a gyors választ.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Az mitől lehet, hogy mióta felköltöztem albérletbe cirka 2 hónap alatt híztam 7 kilót? Pedig annyira nem érzem, hogy egészségtelenebbül étkeznék. Mondjuk heti egyszer megyek gyorskajáldába, de általában itthonról hozott kajákat eszem, mégis hízom. Ez mitől lehet? Esetleg alváshiány?F.Schleck
Hallod én meg amióta felköltöztem Pestre fogytam legalább 5öt 😀tenorx
szal Schleck tenorx kajáját eszi álmában 😊

Matthew ha nem túl nagy a szoba akkor 2.1-es legyen Logitech leginkább v vmi fadobozos Genius. ipon.hu-n nézz körül a pénztárcád és ízlésed szerint, esetleg prohardver.hu fórumán olvashatsz véleményeket róluk 😉
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Az mitől lehet, hogy mióta felköltöztem albérletbe cirka 2 hónap alatt híztam 7 kilót? Pedig annyira nem érzem, hogy egészségtelenebbül étkeznék. Mondjuk heti egyszer megyek gyorskajáldába, de általában itthonról hozott kajákat eszem, mégis hízom. Ez mitől lehet? Esetleg alváshiány?F.Schleck
Hallod én meg amióta felköltöztem Pestre fogytam legalább 5öt 😀
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 339 — Invisible man
Szeretnék venni új hangfalakat egy nem túl nagy szobába. 5-15e Ft közöttire gondolok. Javaslatok, ötletek hogy mire figyeljek ,melyiket érdemes megvenni!?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Az mitől lehet, hogy mióta felköltöztem albérletbe cirka 2 hónap alatt híztam 7 kilót? Pedig annyira nem érzem, hogy egészségtelenebbül étkeznék. Mondjuk heti egyszer megyek gyorskajáldába, de általában itthonról hozott kajákat eszem, mégis hízom. Ez mitől lehet? Esetleg alváshiány?F.Schleck
Oregon bye week?

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Az mitől lehet, hogy mióta felköltöztem albérletbe cirka 2 hónap alatt híztam 7 kilót? Pedig annyira nem érzem, hogy egészségtelenebbül étkeznék. Mondjuk heti egyszer megyek gyorskajáldába, de általában itthonról hozott kajákat eszem, mégis hízom. Ez mitől lehet? Esetleg alváshiány?

több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
12 ezer Ft-ért bőrlabda nagyon megéri?Asbee
Ha tojáslabdára gondolsz és egy márkásabb nem kompozit bőr labda, akkor szerintem igen.süti
Természetesen arra. Wilson márkájú (legalábbis 90% h az, mert eredetileg kabátot néztem), aztán ahogyan eddig tudtam 17-18-tól indul a bőr...12-ért viszont talán már megérné ráfizetni, ráadásul a tapintása is százszor jobb volt mint a kompozité.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
12 ezer Ft-ért bőrlabda nagyon megéri?Asbee
Ha tojáslabdára gondolsz és egy márkásabb nem kompozit bőr labda, akkor szerintem igen.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
12 ezer Ft-ért bőrlabda nagyon megéri?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
Sok év után újra rászánnám magamat egy teremcipő vásárlására. Heti 1 maximum 2 alkalomra kellene. Egy Adidas absolado x in-t néztem ki, ami a 46os méretben 7k-8k Ft-os árával eléggé 'instant get'-nek tűnik. Ha valaki tud esetleg ár/érték arányban jobbat az szóljon. 😉gerle
megírnád majd hogy hol vetted? 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
egyenletszerkesztővel vagy csak simán beírod 1/2 és alsó-felső index formátummalDivat
és ajánlani tud vki ilyen egyenletszerkesztő programot word 2003ashoz? vagy vmi olyan progit, amelyben fellehet írni minden féle egyenletet és belehet szúrni wordbe?tüsi91
egyenletszerkesztő alapból van minden officeba, csak a sima alaptelepítésben nincs benne, ezért mikor installálod officet, akkor expresz és ott külön be kell pipálni, h ezt is tegye fel.

Beszúrás menübe találod amúgy.Divat
Köszönöm szépen a segítséget!
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
A választott fegyver: Word
Valaki nem tudja, ebbe hogyan lehet törtet csinálni. nem a per '/' jelre gondolok. Előre is köszi.tüsi91
egyenletszerkesztővel vagy csak simán beírod 1/2 és alsó-felső index formátummalDivat
és ajánlani tud vki ilyen egyenletszerkesztő programot word 2003ashoz? vagy vmi olyan progit, amelyben fellehet írni minden féle egyenletet és belehet szúrni wordbe?tüsi91
egyenletszerkesztő alapból van minden officeba, csak a sima alaptelepítésben nincs benne, ezért mikor installálod officet, akkor expresz és ott külön be kell pipálni, h ezt is tegye fel.

Beszúrás menübe találod amúgy.

|
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A választott fegyver: Word
Valaki nem tudja, ebbe hogyan lehet törtet csinálni. nem a per '/' jelre gondolok. Előre is köszi.tüsi91
egyenletszerkesztővel vagy csak simán beírod 1/2 és alsó-felső index formátummalDivat
és ajánlani tud vki ilyen egyenletszerkesztő programot word 2003ashoz? vagy vmi olyan progit, amelyben fellehet írni minden féle egyenletet és belehet szúrni wordbe?
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
A választott fegyver: Word
Valaki nem tudja, ebbe hogyan lehet törtet csinálni. nem a per '/' jelre gondolok. Előre is köszi.tüsi91
egyenletszerkesztővel vagy csak simán beírod 1/2 és alsó-felső index formátummal

|
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A választott fegyver: Word
Valaki nem tudja, ebbe hogyan lehet törtet csinálni. nem a per '/' jelre gondolok. Előre is köszi.
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 339 — Invisible man
Nem tudja véletlen valaki, hogy a Samsung s5230-at hogy lehet resetelni mert lefagyott az érintőképernyő!?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
az msn már egy ideje kis idő elteltével bejelentkezik magától, ha előtte kijelentkeztem

más is tapasztalt ilyet, vagy a skynet csak engem kóstolgat? 😛konqueror
Az msn már csak ilyen bugos😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
gerle: az jónak tűnik, megvevős izibe😊
amúgy a Lónyay utca sarkán lévő Városkapu üzletházban lévő sportboltban érdemes teremcipőt nézni még.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
az msn már egy ideje kis idő elteltével bejelentkezik magától, ha előtte kijelentkeztem

más is tapasztalt ilyet, vagy a skynet csak engem kóstolgat? 😛