Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ahogy várható volt Contador nem indul a Vueltán.
Nem baj, így is jó verseny lesz.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Valaki tud dobni egy linket ahonnan használtan jó állapotú bringa alkatrészeket lehet rendeli?
(magyar oldalt)

tárcsaféktől - villáig ,váltótól - vakulásig.
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Azért ezt Alejandro szépen behúzta 😊

több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Köszönjük az illetékeseknek (nem a szervezőkre gondoltam, bár nem tudom mit vártak és hogy miért vártak eddig a bejelentéssel).
 velo.hu/elmarad-a-matra-kor-a-rossz-utak-miatt.html

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Az idei Tour szinte teljesen kimaradt. 😕

Na mindegy: az kemény, hogy az idei Lanterne Rouge több, mint 6 órát kapott...

Átlagban 3 és fél és 4 és fél óra között van az első és az utolsó...

Utoljára kb 2003 környékén volt 5 óra körüli a hátrány, most több, mint 6 óra...

Érdekes, hogy sose volt neki hors délais egyes szakaszokon, nagy respect neki!
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mekkorát sprintelt Kittel. Kristoff meg azt hitte, hogy már nyert.

A kínai srác meg kört kapott. Na asszem ilyet se láttam még.

Gratula Nibalinak, hogy megnyerte a 3. három hetesét is.
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Egy kicsit sajnálom Valverdét, de nem annyira amennyire örülök Pinot sikerének.
Remélem a jövőben tovább fog fejlődni, jó lenne ha lenne megint egy esélyes akinek tudok drukkolni.
Hajrá!
én A Peraud 2. helyre raktam, arra 1.44 volt a szorzó.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Szerintem Valverdét megelőzheti Tibó, úgy tűnik sokat fejlődött mostanában és a svájci körön sem ment rossz időfutamot és az állapota sokkal jobbnak tűnik.Schleck
legyen igazad! a dombok is a franciának kedveznek szerintem, igaz a lejtmenetekről (ha lehet annak nevezni) nincs infom.eaglesmcnabb
😉
A Valverde 10-en kívül lesz 1.66-ért hozott is egy kis lóvét.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Le a kalappal Peraud előtt. 37 évesen Tour 2. lett az összetettben! Pinot meg 3. Csodaszép Tourja lett a franciáknak az idei. És már a bringásoknál is megy a jinx. Pár napja Valverdét és Van Garderent Székely Dávidék kérdésére tippeltem a dobogóra. Egyik se jut fel oda...
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Szerintem Valverdét megelőzheti Tibó, úgy tűnik sokat fejlődött mostanában és a svájci körön sem ment rossz időfutamot és az állapota sokkal jobbnak tűnik.Schleck
legyen igazad! a dombok is a franciának kedveznek szerintem, igaz a lejtmenetekről (ha lehet annak nevezni) nincs infom.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nibali óriásit ment. Remélem, hogy Tebownak összejön a 2. hely, vagy a dobogó a végén. 😊xrace77
Sajna kevés lesz az előny valverde ellen. Peraud meg teljesen más kávéház.
Mindenesetre annak örülök hogy megvan a francia dobogó, sőt 2. hely is valószínű.
Egyébként tényleg érdekes hogy Froome-ot tavaly mennyien vádolták doppinggal, most meg Nibalinál hallgatnak.eaglesmcnabb
Szerintem Valverdét megelőzheti Tibó, úgy tűnik sokat fejlődött mostanában és a svájci körön sem ment rossz időfutamot és az állapota sokkal jobbnak tűnik.

több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Nibali óriásit ment. Remélem, hogy Tebownak összejön a 2. hely, vagy a dobogó a végén. 😊xrace77
Sajna kevés lesz az előny valverde ellen. Peraud meg teljesen más kávéház.
Mindenesetre annak örülök hogy megvan a francia dobogó, sőt 2. hely is valószínű.
Egyébként tényleg érdekes hogy Froome-ot tavaly mennyien vádolták doppinggal, most meg Nibalinál hallgatnak.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462
Nibali óriásit ment. Remélem, hogy Tebownak összejön a 2. hely, vagy a dobogó a végén. 😊
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Valverde meg elveszíti a dobogót

Perception is reality.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nibali mai erődemonstrációja eléggé impresszív.
több mint 9 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 656 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Bardet sem túl szimpatikus nekem ezzel a stílussal, hogy lejtőn próbálja szopatni Pinot-t állandóan.Schleck
Nekem sem volt szimpi soha ez a stílus, de emlékszem még én Savoldellire, aki így nyert Girokat

" class="embed">
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Egyébként mi a gond a lejtmenetben támadással? Az is része a versenynek, és ha valaki ott előnyben van az ellenfeleivel, még szép, hogy ezt megpróbálja kihasználni. Ráadásul komoly skill kell ahhoz, hogy valaki jó legyen downhillben.

Perception is reality.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Amúgy sokat elmond az idei Tourról, hogy Peraud lehet 2. lesz összetettben, utóbbi évek leggyengébb mezőnye nem kicsit szomorú ez... 😕Jughead
Ehhez képest igazából csak Wiggins és Quintana az a két bringás, akik az elmúlt két évben komoly szerepet játszottak és idén nem indultak (és ez a mostani Wiggins ezen a hegyes útvonalon aligha lenne versenyben a legjobbakkal). Nyilván Contador és Froome kiesése nagy érvágás volt a starpowernek (de hát az elég alap, hogy a bringán fent kell tudni maradni...), viszont ettől eltekintve olyan embereket ver meg ez a gyenge Peraud, akik tavaly vagy tavalyelőtt simán top 10-esek voltak. Ráadásul itt van négy-öt olyan fiatal srác, akik hosszú ideig ott lesznek a jók között.

Perception is reality.
több mint 9 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 170
Bardet sem túl szimpatikus nekem ezzel a stílussal, hogy lejtőn próbálja szopatni Pinot-t állandóan.Schleck
Contador is ezt csinálta 2011-ben Andy ellen, de előtte is volt rá példa tőle, sőt Nibali és Kreuziger is bepróbálta még anno a fehérért. Én sem szeretem az ilyeneket. eaglesmcnabb
Általában a gyengébb versenyzők csinálják, és szinte sose jön be szóval nem érdekes (Nibali csinálja amúgy gyakran, 2011-es Giro nagyon nagy volt ilyen szinten, mikor lejtmenetben betámadta Contadort, aki cserébe vert rá vagy 2 percet a hegyen, pedig már semmi szüksége nem volt rá).

Egy esetre emlékszek mikor bejött: az idei Giron, igaz ott nagyon. 😀

Amúgy sokat elmond az idei Tourról, hogy Peraud lehet 2. lesz összetettben, utóbbi évek leggyengébb mezőnye nem kicsit szomorú ez... 😕
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Bardet sem túl szimpatikus nekem ezzel a stílussal, hogy lejtőn próbálja szopatni Pinot-t állandóan.Schleck
Contador is ezt csinálta 2011-ben Andy ellen, de előtte is volt rá példa tőle, sőt Nibali és Kreuziger is bepróbálta még anno a fehérért. Én sem szeretem az ilyeneket.
Pinot amúgy szerintem nagyobb tehetség mint Bardet, csak fejben kell még összeállnia.

Végre Schleck azt csinálta amit kéne, elmenni a szökevényekkel, egy dekát nem vezetni és valahogy megérkezni... Csak hát ma sem volt benne erő, ugyanúgy ahogy tegnap.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Holnap Nibali szerintem felteszi a koronát a Tourjára, ma is annyira lazán jött, miközben mások a halálukon vannak, rajta látszik, hogy bőven maradt még benne. Egyedüli problémája az lehet, hogy az Astana megrogyott a verseny második felére, egy jó szökevénysort nem tudnak pórázon tartani.

Perception is reality.
több mint 9 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Majka okosan taktikázott (a második hegyen még aggasztó volt a helyzet). Holnap támadnia se kell.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 9 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 170
Majka egészen elképesztő. o_o És nem akart eljönni sem... 😊 Fog ő nyerni 3 hetest az tuti. 😉

Szerk.: azért halkan megjegyzem Rolland 2-ből 2 Grand Touron lehet top 10-es az sem kis dolog.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Majka baromi intelligensen versenyzett ma is, az elején nem ment bele az adok-kapokba, az utolsó hegyen meg kétszer is gyönyörűen indult meg a meredeken.

Perception is reality.
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Miért nem lehet előre deklarálni, hogy a piros rajtszámot mindig franciák kapják? Ez így elég vicces. 😀