Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 758 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Érdekesen alakul eddig az idei Tour. Szerencsére Contador pont az az őrült típus, aki képes eszeveszett támadásokra, így nincs még lefutva talán a verseny. Mert ha csak szimplán nézzük, Nibalinak azért elég nagy az előnye,...

több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 353 — TODDHERREMANS79
Azért ilyen sem volt hogy egy Schleck előtt 3-szor perecelnek és egyszer sem esik.

Mi lesz itt holnap?!? 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Jó ez a vb Tour!

Perception is reality.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
repedt kulcscsonttal tanyalt egyet ott ahol tudta, h na most kene csak igazan kapaszkodni a kormanyba.
szar formaban is volt, csak a ldt miatt probalt meg tovabbmenni. barmilyen mas versenyen mar az elozo napi nyalas utan egybol a kocsiba megy.MMMS
Igen, el is mondta, hogy egyszerűen nem tudta rendesen fogni a kormányt, úgy meg viszonylag nehéz kerékpározni - persze macskakövön még inkább, de odáig igazából el se jutott. Ebből kiindulva elég komoly kétségeim vannak afelől, hogy Froome mennyire lett volna faktor ezen a Touron.

Nem tudom, hogy ebből mennyi mentális, mennyi technikai dolog, de bukott Talansky, Van Der Broeck is, és ugyanúgy bukhatott volna Contador vagy Nibali is. Szerintem ez kb. szerencsejáték, hogy egy ilyen szakaszon ki melyik végére kerül a szerszámnak...somoskovig
Szerintem ennek vajmi kevés köze van a szerencséhez, nagyon is tudás kérdése, hogy ki tud a határon menni úgy, hogy ne essen el. A bukások nagy része egyébként a nyálkás aszfalton történt - az meg mindig benne van a pakliban, persze azért volt ilyen sok borulás, mert végig óriási volt a tempó, épp ettől volt annyira jó a verseny.

Perception is reality.
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Azzal a jelleggel tették be az ilyen típusú szakaszt, hogy izgalmat generáljanak és érdekessé tegyék az egész Tour további alakulását + a szokásos rivalizálás a Giro-val, hogy a miénk jobb, érdekesebb és izgalmasabb (ez csak az én személye véleményem). Végül is bejött a szervezők döntése az útvonallal kapcsolatban (eddig). De persze még akadhatnak problémák. Pl.: az időjárást ők sem tudják befolyásolni.
Ha jól emlékszem akkor 2010-ben volt ilyen macskaköves szakasz, előtte meg jó ideig hasonló sem.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 353 — TODDHERREMANS79
Én tényleg imádom a Paris-Roubaix-t, de nem kellene ilyen szakaszt beletenni egy 3 hetes körversenybe. Olyan, mintha egy Forma-1es versenyen az első pár kört off-road kellene megtenni, biztos nagyon látványos lenne, hogy mennyire szikráznak a kocsik és ki esik ki véletlenszerűen, csak egyszerűen nem ez a célja a dolognak.
somoskovig
Ennyi erővel időfutamot se kéne beletenni.
Ha én szervezném tuti lenne benne minden évben macskaköves szakasz, sőt prológ és csapatidőfutam is.
Biztos vagyok benne hogy mentális dolog, de nem hiszem hogy előtte való napon azért bukott volna, mert másnap macskakő.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
De Froome nem a kockaköveken bukott, hanem jóval előtte. Sőt az is simán lehetséges, hogy az előző napi sérülése volt a valódi ok a feladás mögött.Schleck
repedt kulcscsonttal tanyalt egyet ott ahol tudta, h na most kene csak igazan kapaszkodni a kormanyba.
szar formaban is volt, csak a ldt miatt probalt meg tovabbmenni. barmilyen mas versenyen mar az elozo napi nyalas utan egybol a kocsiba megy.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 9 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 737 — 49ers GM
Én tényleg imádom a Paris-Roubaix-t, de nem kellene ilyen szakaszt beletenni egy 3 hetes körversenybe. Olyan, mintha egy Forma-1es versenyen az első pár kört off-road kellene megtenni, biztos nagyon látványos lenne, hogy mennyire szikráznak a kocsik és ki esik ki véletlenszerűen, csak egyszerűen nem ez a célja a dolognak.

Annyit sikerült elérni, hogy az utóbbi évek egyik legizgalmasabbnak tűnő versenyét sikerült ezzel kinyírni, biztos megérte egy szakaszért, és nem lenne sokkal jobb és látványosabb a Froome-Contador-Nibali trió harca szakaszokon, hegyeken, időfutamokon keresztül...somoskovig
De Froome nem a kockaköveken bukott, hanem jóval előtte. Sőt az is simán lehetséges, hogy az előző napi sérülése volt a valódi ok a feladás mögött.Schleck
Nem tudom, hogy ebből mennyi mentális, mennyi technikai dolog, de bukott Talansky, Van Der Broeck is, és ugyanúgy bukhatott volna Contador vagy Nibali is. Szerintem ez kb. szerencsejáték, hogy egy ilyen szakaszon ki melyik végére kerül a szerszámnak...

több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Én tényleg imádom a Paris-Roubaix-t, de nem kellene ilyen szakaszt beletenni egy 3 hetes körversenybe. Olyan, mintha egy Forma-1es versenyen az első pár kört off-road kellene megtenni, biztos nagyon látványos lenne, hogy mennyire szikráznak a kocsik és ki esik ki véletlenszerűen, csak egyszerűen nem ez a célja a dolognak.

Annyit sikerült elérni, hogy az utóbbi évek egyik legizgalmasabbnak tűnő versenyét sikerült ezzel kinyírni, biztos megérte egy szakaszért, és nem lenne sokkal jobb és látványosabb a Froome-Contador-Nibali trió harca szakaszokon, hegyeken, időfutamokon keresztül...somoskovig
De Froome nem a kockaköveken bukott, hanem jóval előtte. Sőt az is simán lehetséges, hogy az előző napi sérülése volt a valódi ok a feladás mögött.

több mint 9 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 737 — 49ers GM
Én tényleg imádom a Paris-Roubaix-t, de nem kellene ilyen szakaszt beletenni egy 3 hetes körversenybe. Olyan, mintha egy Forma-1es versenyen az első pár kört off-road kellene megtenni, biztos nagyon látványos lenne, hogy mennyire szikráznak a kocsik és ki esik ki véletlenszerűen, csak egyszerűen nem ez a célja a dolognak.

Annyit sikerült elérni, hogy az utóbbi évek egyik legizgalmasabbnak tűnő versenyét sikerült ezzel kinyírni, biztos megérte egy szakaszért, és nem lenne sokkal jobb és látványosabb a Froome-Contador-Nibali trió harca szakaszokon, hegyeken, időfutamokon keresztül...

több mint 9 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 083
Egy 20 percig úgy tűnt ez a szakasz tönkre teszi a Tourt, de aztán helyre hozta és így újra lehetnek izgalmak ezen a Touron és hátha felmegy egy kicsit Contador oddsa is, mert szerintem továbbra is ő a fő esélyes, hisz mind a hegyen mind az időfutamon erősebb, mint Nibali.

Egyébként a Tinkoff nem tudom mit gondolt, pont azon a szakaszon, ahol lemaradt látszott, ahogy beértek a kockakövekre, hogy kb az utolsó 10-ben volt azok közül, aki elkezdte azt a kockaköves részt, (és akkor még voltak vagy 40-en) már attól kivoltam és le is szakadt pont azon a szakaszon, utána meg amit csináltak ők is meg a BMC és a Movistar is az kabaré volt, elől kb 4-en vezettek és vertek rájuk olyan 1,5 percet ott ahol nem volt kockakő...
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 353 — TODDHERREMANS79
Frank Schleck 8.10-et kapott, 20 kilivel a vége előtt még ott volt a Contador féle csoportban. van baj.eaglesmcnabb
Tőle szerintem ez kifejezetten jó 😊Sixo67
hát nemtom 20 km alatt kapni 5 percet contadortól senkitől sem jó.

Egyébként nem tudom miről beszélnek a kommentátorok, egy hegy sem volt, nem írnám le Contadort.
De remélem valamelyik outsider (nem contador és nem nibali) nyeri a tourt.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 630 — LIGHTS OUT!
Frank Schleck 8.10-et kapott, 20 kilivel a vége előtt még ott volt a Contador féle csoportban. van baj.eaglesmcnabb
Tőle szerintem ez kifejezetten jó 😊

több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ez jó cím:
Boom wins, Nibali triumphs, Contador struggles, Froome pulls out

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nálam Talansky, Valverde és a Gallopin-Van Den Broeck Lotto páros fokozott figyelmet érdemel ezek után.
Nem csak ezen szakasz miatt, de én egyértelműen Nibali-nak szurkolok.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 353 — TODDHERREMANS79
Frank Schleck 8.10-et kapott, 20 kilivel a vége előtt még ott volt a Contador féle csoportban. van baj.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hát ez valami félelmetesen jó szakasz volt, méghogy hülyeség felvinni őket a macskakőre :pJakehomer
hát Froome szemszögéből mindenképp, de pont lemaradtam róla hogy vele mi történt.
szer.: na most látom, azt hittem hogy a pavén esetteaglesmcnabb
Csak vissza kellett volna picit olvasnod, ezt itt is leírtuk. 😀

Hát ez valami félelmetesen jó szakasz volt, méghogy hülyeség felvinni őket a macskakőre :pJakehomer
Maximálisan egyetértek. Hegyek se kellenek egy baromi jó szakaszhoz.
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 353 — TODDHERREMANS79
Hát ez valami félelmetesen jó szakasz volt, méghogy hülyeség felvinni őket a macskakőre :pJakehomer
hát Froome szemszögéből mindenképp, de pont lemaradtam róla hogy vele mi történt.
szer.: na most látom, azt hittem hogy a pavén esett

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Hát ez valami félelmetesen jó szakasz volt, méghogy hülyeség felvinni őket a macskakőre :p

Perception is reality.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Contador kb 2:35öt kapott ma. Az korrekt.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lars Boom hatalmas nagyot ment, megérdemli a szakaszgyőzelmet. Nagy tisztelet Fuglsangnak & Vestranak. Nibali jön nekik pár sörrel.
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 353 — TODDHERREMANS79
Cancellaratól azért ennél egy kicsivel többet vártam ma

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
De gyönyörűen dominál az AstanaJakehomer
Fuslang és Vestra nagyon nagyot megy ma.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
De gyönyörűen dominál az Astana

Perception is reality.
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 353 — TODDHERREMANS79
Az egy dolog hogy most contador lemaradt nibaliról, csak kár hogy hegyen úgy odaveri hogy öröm lesz nézni .

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!