Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
De gyönyörűen dominál az Astana

Perception is reality.
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Az egy dolog hogy most contador lemaradt nibaliról, csak kár hogy hegyen úgy odaveri hogy öröm lesz nézni .

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Van Den Broeck mekkora előre szaltót nyomott. o_o
Szerencsétlen.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Are you not entertained? 😀

Perception is reality.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy Lottos beleáll az árokba, Talansky meg mögötte a nézőbe száll bele. Na most vannak a kockaköveknél.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Nibali rohadt erős, rendesen bejelentkezett a sárga trikóért

Perception is reality.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sajnálom mert elmarad az előre beharangozott nagy párharc, de így izgalmas lesz (Froome kiesése nélkül is jó lett volna) a verseny. Én nem jelentenem ki teljes bizonyossággal, hogy Contador most már meg is nyerte. Nem mondta ezt senki, nem azért írom, csak sokan lehet így gondolják.
Igenis kemény harc lesz az első helyért, nem csak a dobogó többi helyéért.
Meg még ugye sok minden történhet (akár még ma is).danyly
Lásd Contador leszakadt Nibaliról, nem is kicsit.
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ilyen pályákon menni brutális:


Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Sajnálom mert elmarad az előre beharangozott nagy párharc, de így izgalmas lesz (Froome kiesése nélkül is jó lett volna) a verseny. Én nem jelentenem ki teljes bizonyossággal, hogy Contador most már meg is nyerte. Nem mondta ezt senki, nem azért írom, csak sokan lehet így gondolják.
Igenis kemény harc lesz az első helyért, nem csak a dobogó többi helyéért.
Meg még ugye sok minden történhet (akár még ma is).

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nemrég értem haza, állítólag ez ma már a második volt?Lecsó
Igen. 2 nap alatt pedig összesen a 3.
több mint 9 éve
Lecsó Denver Broncos 2 972
Azzal én sem értek egyet, hogy neutralizálni kellene, vagy lassítani. Mindenki ugyanott megy. A Tour meg a végén dől el, nem itt. Itt csak az dőlt el, hogy Froome, már nem nyer. Ennyi.
Mindettől függetlenül még sajnálom, jobbulást neki.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Nem értek egyet. Teljesen jó úton bukott kétszer. Ez nem NASCAR, hogy ha esik, akkor nem versenyzünk. Ha a rázatókon esett volna, akkor egyetértenék, de jó úton estek-keltek eddig a fiúk és Froome is.iktriad
Ha nem jönnének ezek a teljesen hülye kockakövek nem esik el kétszer, az egész mezőny be van szarva az eleje óta, egy kis esőtől nem szoktak percenként bukni a srácok.

Tessék Valverde meg lemaradt az első kockakövek után, ugyan már ez mi? Ugyanennyire utáltam 2010-ben is, akkor is egy faszságnak gondoltam, most is.Jughead
Most mondták, a mezőny itt nem fogja/fogta vissza magát, nem lassított az eső ellenére sem. A Giro a mezőny megtette. A hiba(?) nem a szervezőkben van.iktriad
Miért tennék, verseny van, menni kell.
Froome nem volt formában egyébként, talán még az a Dauphine-es bukása volt a fő oka ennek a vesszőfutásnak, amiben azóta része volt.

Perception is reality.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem értek egyet. Teljesen jó úton bukott kétszer. Ez nem NASCAR, hogy ha esik, akkor nem versenyzünk. Ha a rázatókon esett volna, akkor egyetértenék, de jó úton estek-keltek eddig a fiúk és Froome is.iktriad
Ha nem jönnének ezek a teljesen hülye kockakövek nem esik el kétszer, az egész mezőny be van szarva az eleje óta, egy kis esőtől nem szoktak percenként bukni a srácok.

Tessék Valverde meg lemaradt az első kockakövek után, ugyan már ez mi? Ugyanennyire utáltam 2010-ben is, akkor is egy faszságnak gondoltam, most is.Jughead
Most mondták, a mezőny itt nem fogja/fogta vissza magát, nem lassított az eső ellenére sem. A Giro a mezőny megtette. A hiba(?) nem a szervezőkben van.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Sajnálatos dolog, de ez nem teremsport, benne van a pakliban, egyébként nem is olyan extrémek a körülmények.

Perception is reality.
több mint 9 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 170
Nem értek egyet. Teljesen jó úton bukott kétszer. Ez nem NASCAR, hogy ha esik, akkor nem versenyzünk. Ha a rázatókon esett volna, akkor egyetértenék, de jó úton estek-keltek eddig a fiúk és Froome is.iktriad
Ha nem jönnének ezek a teljesen hülye kockakövek nem esik el kétszer, az egész mezőny be van szarva az eleje óta, egy kis esőtől nem szoktak percenként bukni a srácok.

Tessék Valverde meg lemaradt az első kockakövek után, ugyan már ez mi? Ugyanennyire utáltam 2010-ben is, akkor is egy faszságnak gondoltam, most is.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Felháborító, hogy ilyen szakaszon dől el a Tour... Óriási Contador fan vagyok, de ez méltatlan én nem is tekernék tovább a mezőny helyében...Jughead
Nem értek egyet. Teljesen jó úton bukott kétszer. Ez nem NASCAR, hogy ha esik, akkor nem versenyzünk. Ha a rázatókon esett volna, akkor egyetértenék, de jó úton estek-keltek eddig a fiúk és Froome is.
több mint 9 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 170
Nem is értem egyébként, előre kellett volna állniuk a nagyoknak (Contador, Froome, Nibali stb) és leállítani a szakaszt és begurulni szerintem méltatlan egy Tourhoz, hogy a szerencsén dőljön el nem pedig azon, hogy ki az erős (és már a szakasz előtt is így gondoltam).
több mint 9 éve
Lecsó Denver Broncos 2 972
Én sem szurkoltam neki, de ez így nem jó... 😕
Nemrég értem haza, állítólag ez ma már a második volt?
több mint 9 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 170
Felháborító, hogy ilyen szakaszon dől el a Tour... Óriási Contador fan vagyok, de ez méltatlan én nem is tekernék tovább a mezőny helyében...
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Froomenak ennyi volt a Tour! Aztakurva! És még mindig nincsenek a kockaköveknél.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Froome megint bukott (2 nap alatt 2×). Kemény lesz neki ez az etap azt hiszem.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
2 kockaköves részt kivettek, de mivel esik az eső, így is igazán epikus szakaszra lehet számítani.
több mint 9 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Nagyon korrekt volt ez a londoni szakasz. Kittelt idén max csak bunkósbottal lehet elverni a sprinteknél.iktriad
most majdnem elkapta Kristoff, talán ha később indít egy kicsit.. Démare viszont szépet ment

több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Laza 10 perccel lemaradt a live Tour Froome bukásával kapcsolatban.

Amúgy idén ez lesz a trend, hogy már a szakasz elejétől élőben közvetítenek? Mert ennek nagyon örülök (persze amikor tudom nézni). 😍

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A. Schleck-nek ennyi volt az idei Tour. A tegnapi bukást nem heverte ki.
Ő sem fog már nagy körversenyt nyerni.
Évek óta jelentősebb eredmények nélkül. A hegyeken még el-el karistolgatott a tavalyi Tour-on, de a 2012-es kiesés sérülés miatt, teljesen megtörte a karrierjét.danyly
nyerni? 10-be se lesz....
Pedig mit nem adnék egy régi Schleckért. Bár amikor a legjobb volt sem nyert soha, az a hozzáállás hiányzott mindig is belőle mint ami meg van mondjuk Contadorban vagy Nibaliban.
Itt szerintem már a visszavonulás is benne van a pakliban.eaglesmcnabb
Én is pont azon gondolkoztam, hogy nem sok van már neki. Sérülések, rossz formák, doppinggyanú stb.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.