Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Ha szerinted eldőlt, rakd fel az összes spórolt pénzed Nibalira.Lecsó
Nem éri meg, nagyon alacsony az oddsa 😊

Perception is reality.
több mint 9 éve
Lecsó Denver Broncos 2 971
Kár, hogy így dőlt el ez a Tour.

Porteban nincs annyi a hegyeken, hogy 2 percet visszahozzon.tüsi91
Nem dőlt el semmi.
Csak annyi, hogy Contador és Froome nem nyeri meg.
Nibalival nem történhet hasonló? Vagy bárki mással? Dehogynem. Ez a példa is ezt mutatja.
Ha szerinted eldőlt, rakd fel az összes spórolt pénzed Nibalira.
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Utólagosan már okoskodásnak tűnik de éreztem én, hogy Froome után Contador-ral is lesz valami.
A lengyel srácnak nagyon szurkolok.

Contador out.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Kár, hogy így dőlt el ez a Tour.

Porteban nincs annyi a hegyeken, hogy 2 percet visszahozzon.
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Azért ilyen tour is rég lehetett hogy a két legnagyobb esélyes egyaránt kipotyog bukás miatt.
Most már Porteban van minden reményem hogy esetleg odaveri Nibalit.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Contador nem mozog jól...

Perception is reality.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Előre is állt az Astana, tempót menni.
tüsi91
De nem mennek olyan kemény tempót.Jakehomer
Valóban nem. Mehetnének durvábbat is. Mindenesetre azóta 40 másodperccel csökkent az elől lévők előnye. Contador bukásánál 5:00 volt, most 4:20.tüsi91
Muszáj menniük azért, mert ha simán bevárnák Contadort, akkor meg Kwiatkowskinak adnak ajándék perceket, azt se tehetik meg.

Perception is reality.
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Előre is állt az Astana, tempót menni.
tüsi91
De nem mennek olyan kemény tempót.Jakehomer
Valóban nem. Mehetnének durvábbat is. Mindenesetre azóta 40 másodperccel csökkent az elől lévők előnye. Contador bukásánál 5:00 volt, most 4:20.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Előre is állt az Astana, tempót menni.
tüsi91
De nem mennek olyan kemény tempót. Vissza fog jönni Contador szerintem, aztán meglátjuk, hogy mennyire lesz hatással ez a bukás a teljesítményére az utolsó hegyen.

Perception is reality.
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Előre is állt az Astana, tempót menni.

Magyarul lehet nézni neten? Amin szoktam nézni link nem működik ma.
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
ha innen megnyeri a tourt, amíg be nem fejezi a pályafutását neki fogok drukkolni

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Négy percet kell visszahozni, hát az Astana most meg tudja szopatni, ha nagyon akarják.

Perception is reality.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Contador az emelkedőn bukott, hihetetlen

Perception is reality.
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Contador bukott egy nagyot. Az út szélén ápolják.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Brutál kis nap jön. Főleg az utolsó két hegy, utolsó harmadai lesznek igazán izzasztóak.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nem nagyon erőlködtek ma hátul. Martin pedig 150 km szökés után megérdemelte. Kedvezett neki a lejtős ill. sík szakasz a végén.
Gallopin-el számoltam (nem a mai nap), hogy ott lesz majd a végelszámolásnál a top10-ben. Most megkezdte az alapozást rá.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Szép győzelem Martintól, nagyot tekert ma.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Martint ugyan utólérik ma? Szurkolok neki.
Legalább megadná az alaphangot (ill. példàt mutatna) az esti vb döntőre. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Rolland ma robbantani akar.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Porte-ot azért én még nem húznám ki, ha kicsivel hosszabb a hegy felér, időfutamon meg nem rossz. Hosszú ez még.
Franciák elég jók eddig, ha így haladnak pár éven belül lehet egy dobogósuk 😊eaglesmcnabb
Szerintem már Rolland '11-es fehér trikójánál és Alpe d'Huez-i győzelménél is ez a szöveg ment. 😊Schleck
Abban az évben pl. 1 percen múlt a dobogó. Bardet-ból és Pinot-ból szerintem ki lehetne hozni egy dobogós eredményt.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Porte-ot azért én még nem húznám ki, ha kicsivel hosszabb a hegy felér, időfutamon meg nem rossz. Hosszú ez még.
Franciák elég jók eddig, ha így haladnak pár éven belül lehet egy dobogósuk 😊eaglesmcnabb
Szerintem már Rolland '11-es fehér trikójánál és Alpe d'Huez-i győzelménél is ez a szöveg ment. 😊

több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Porte-ot azért én még nem húznám ki, ha kicsivel hosszabb a hegy felér, időfutamon meg nem rossz. Hosszú ez még.
Franciák elég jók eddig, ha így haladnak pár éven belül lehet egy dobogósuk 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Ez olyan szakasz volt, ahol Nibali és Contador is elégedett lehet: az olasz bizakodhat, mert csak a hajrában maradt alul, tempóból nem tudta Contador leszakítani, a másik oldalról meg az a pozitívum, hogy mégiscsak sikerült megverni pár másodperccel egy kis hegyen a sárga trikóst. A többiek nagyjából kiszálltak a versenyből, mondjuk ez nem meglepő.

Perception is reality.
több mint 9 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 136
Amikor Nibali a neki kedvezőbb stílusú hegyen kap 3 mp-et az nem túl jó jel neki. 😉 És ez lehetett volna több is, szerintem Contador túlbecsülte Nibalit hamarabb is elindulhatott volna és akkor akár 10-15 mp is benne lett volna. 😉 A csapat elég erős, bár Kreuziger nagyon hiányzik, Roche nem elég erős utolsó embernek, de szerintem így is meg lesz az a sárga. 😉
több mint 9 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Sagan hihetetlenül nagyképű/idióta, az ilyen szakaszokat, mint itt a 2. és a mai volt, simán be kéne húznia, de ő nem képes nyugodtan ülni, mutogatnia kell magát, de persze azért nem ad bele mindent a támadásba, így tuti elkapják. TdS-en is ezt csinálta, most is, vicc.