Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
A. Schleck-nek ennyi volt az idei Tour. A tegnapi bukást nem heverte ki.
Ő sem fog már nagy körversenyt nyerni.
Évek óta jelentősebb eredmények nélkül. A hegyeken még el-el karistolgatott a tavalyi Tour-on, de a 2012-es kiesés sérülés miatt, teljesen megtörte a karrierjét.danyly
nyerni? 10-be se lesz....
Pedig mit nem adnék egy régi Schleckért. Bár amikor a legjobb volt sem nyert soha, az a hozzáállás hiányzott mindig is belőle mint ami meg van mondjuk Contadorban vagy Nibaliban.
Itt szerintem már a visszavonulás is benne van a pakliban.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Froome már a szakasz legelején bukott. xD

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A. Schleck-nek ennyi volt az idei Tour. A tegnapi bukást nem heverte ki.
Ő sem fog már nagy körversenyt nyerni.
Évek óta jelentősebb eredmények nélkül. A hegyeken még el-el karistolgatott a tavalyi Tour-on, de a 2012-es kiesés sérülés miatt, teljesen megtörte a karrierjét.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 838 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nagyon korrekt volt ez a londoni szakasz. Kittelt idén max csak bunkósbottal lehet elverni a sprinteknél.
több mint 9 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 160
Jó kis szakasz volt, bár Sagan sárgájáért szurkoltam volna, de sebaj a zöld megvan (ha már Cav nem, akkor Sagan nyerje alapon).
A szakaszból egy valamit tudtam leszűrni, hogy Van Garderen meglepően jó erőben van Froome támadását könnyedén vette át, és Nibali sem gyenge, a többit tudtuk eddig is. A végéből azért nem akarok következtetni, mert szerintem Froome és Contador egymásra figyelt, és nekik mindegy egyelőre, hogy kin van a sárga csak ne rajtuk legyen, mert nem akarják annak a védésével fárasztanai a csapataikat a hegyek előtt. 😉
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 838 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Schleckéket már síkon is odaverik, szar lesz ez a Tour iseaglesmcnabb
Szerintem jó Tour elé nézünk, bár én nem drukkolok idén senkinek, csak max. a jó versenynek.
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
Schleckéket már síkon is odaverik, szar lesz ez a Tour is

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 838 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nagyon bejött Nibali Cancellara imitációja. Micsoda hajrá volt ez.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 838 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mekkora tűzijáték van itt a hajrában. A 2. (kvázi sík) szakaszon.
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Biztos hogy ennyi volt Cavendish-nek. "Hazai" pályán ez mekkora szerencsétlenség.
Érdekes szakasznak ígérkezik.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Valamennyire saját hibából bukott Cav, de nagyon sajnálom, mindenidők egyik (ha nem a) legjobb sprintere, de valószínűleg sose lesz sárgában, mert egyszerűen sosincs szerencséje, se tavaly, se idén (se az olimpián, ami otthon volt ugye)... :-/ És idén valszeg ennyi is volt neki a Tour.Jughead
Egyre többen jelentik, hogy tényleg 😕

Mindig jövőre
több mint 9 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 160
Talansky mi az istent csinált ma?Schleck
Defektje volt, de 3 km-en belül, így azonos időt kapott a győztessel. 😉
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Talansky mi az istent csinált ma?

több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 852 — Deion Sanders for president!
Valamennyire saját hibából bukott Cav, ...Jughead
Én is így éreztem.... Sajnos.Lecsó
Amit tavaly még megúszott azt most benyelte!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Lecsó Denver Broncos 2 971
Valamennyire saját hibából bukott Cav, ...Jughead
Én is így éreztem.... Sajnos.
több mint 9 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 160
Valamennyire saját hibából bukott Cav, de nagyon sajnálom, mindenidők egyik (ha nem a) legjobb sprintere, de valószínűleg sose lesz sárgában, mert egyszerűen sosincs szerencséje, se tavaly, se idén (se az olimpián, ami otthon volt ugye)... :-/ És idén valszeg ennyi is volt neki a Tour.
több mint 9 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nem tudom LA mennyire tojik ezekre a dolgokra, de a most már bizonyítottan "mindenkicuccol" korszakból mennyit támadták őt, és ő mennyi más embert sározott be mérlegen súlyos elbillenés van. Lehet nem szeretni, utálni - sok mindenért, de ő legalább volt annyira konzekvens mindig, hogy nem mutogatott másokra soha.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Bár gondolom Lance szarik rá, de tudna ő is írni egy könyvet, melyben megírhatná bárkiről, hogy ugyanúgy doppingolt, mint ő, és mint mindenki akkoriban (és most).
Nem lenne sok értelme, de ezután megint ott lennénk, hogy ha mindenki tolta, akkoris csak ő ért fel elsőnek a hegyekre, és csak ő adta le a legkomolyabb teljesítményt.
Mert ugye azt kissé irreális lenne komolyan vélelmezni, hogy becuccozva csak fél percet ver egy tiszta Ulrichra.
De ilyen könyv nem hiszem, hogy születne, mert akkor a profi kerékpársport kb. 100 évet ugrana vissza az időben.

több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Angolul már egy rakat dolog tudható volt belőle, van, ahol le is tölthető, de a blikkmag hozott is egy cikksorozatot belőle.

Engem valahogy nem érint egy ilyen szintű őszinteségi roham-könyv . . .kishaszi
Igen, én is tudom és hallottam is az idézéseket a könyvből. Meg amúgy is ismert volt, miket mondott Hamilton az Armstrong ügy kapcsán.
De van még két könyv Armstrong-ról (Szökésben és a Legenda bukása), de szerintem a kettő nagyjából ugyanaz. Az egyiket a NY Times riportere írta, gondolom nem kis malíciával. Mert ugye az amerikai riporterekkel "nagyon jóban volt" Armstrong.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Angolul már egy rakat dolog tudható volt belőle, van, ahol le is tölthető, de a blikkmag hozott is egy cikksorozatot belőle.

Engem valahogy nem érint egy ilyen szintű őszinteségi roham-könyv . . .

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Július 7-én jelenik meg Tyler Hamilton könyve. Alexandránál 20%-os kedvezménnyel előrendelhető.
Izgalmas kis olvasmánynak ígérkezik. Meg is veszem.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ma 22.40 HBO Premier:
A csalások királya: A Lance Armstrong story.
 www.youtube.com/watch?v=KAPmY00btao

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Na, ez a mai már aggasztóbb Froome-ra nézve, most kimondottan gyengének tűnik.

Perception is reality.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Jó lesz ez a Tour. 😊Schleck
Az szerintem enélkül is valószínű volt 😊 (sok hegyi szakasz, egyetlen crono)
Ebből a maiból viszont nem biztos, hogy komoly következtetéseket lehet levonni, Contador nagyon nyerni akar, Froome nem hiszem, hogy minden kártyáját kijátszaná itt. Meg hát kb egy hónap múlva kell csúcsformában lenni.Jakehomer
Az tény, hogy a formát nem mostanra kell időzíteni. Azt viszont nem hiszem el, hogyha tudott volna menni Froome, akkor nem ment volna. Láthatóan ki volt eléggé a végére.Schleck
Ki, de biztos belejátszott ebbe, hogy bukás után nem esik jól egy ilyen szakasz.
Örülnék, ha megvernék Froome-ot a Touron, de ez csak preseason meccs volt 😊

Perception is reality.
több mint 9 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 160
Jó lesz ez a Tour. 😊Schleck
Az szerintem enélkül is valószínű volt 😊 (sok hegyi szakasz, egyetlen crono)
Ebből a maiból viszont nem biztos, hogy komoly következtetéseket lehet levonni, Contador nagyon nyerni akar, Froome nem hiszem, hogy minden kártyáját kijátszaná itt. Meg hát kb egy hónap múlva kell csúcsformában lenni.Jakehomer
Az tény, hogy a formát nem mostanra kell időzíteni. Azt viszont nem hiszem el, hogyha tudott volna menni Froome, akkor nem ment volna. Láthatóan ki volt eléggé a végére.Schleck
Nem néztem csak a szakasz végét, úgyhogy nem tudok sokat Froome állapotáról mennyire zavarták a sérülések? Minden esetre mint Contador fan nagyon tudtam örülni. 😀