Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 9 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Kik voltak? 😊kishaszi
A szokásos páros (Rév-Lantos).danyly
Nem Székely Dávid és Rév a most ott az 1. számú duó keró közvetítéseknél?iktriad
Szokták váltásba nyomni, mostanában többet volt Lantossal Rév.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kik voltak? 😊kishaszi
A szokásos páros (Rév-Lantos).danyly
Nem Székely Dávid és Rév a most ott az 1. számú duó keró közvetítéseknél?
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Kik voltak? 😊kishaszi
A szokásos páros (Rév-Lantos).

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Kik voltak? 😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
AZ Eurosport stúdióban mindjárt összeverekednek. 😀😀danyly
Mesélj, én most LGL ótaa nem láttam. Turkish annyira nem izgatott fel, Romandiát meg nem adják, nem?kishaszi
Újabb Armstrong nyilatkozat, Lemond fricska.
Erre: ki doppingol(t)?, mindenki doppingol, akkor minek kapcsolod be a tv-ét és nézed a kerékpársportot, mert tudod, hogy mindenki ezt csinálja?, mert az is csinálja aki eddig nem bukott le stb.
Lemond az utolsó amerikai Tour győztes nem Armstrong. Tőle elvették, nem kellett azt véletlenül megnyerni? stb.

Szóval zanzásítva a szokásos téma: dopping. Csak kicsit nem értettek egyet. 😛

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
AZ Eurosport stúdióban mindjárt összeverekednek. 😀😀danyly
Mesélj, én most LGL ótaa nem láttam. Turkish annyira nem izgatott fel, Romandiát meg nem adják, nem?

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
AZ Eurosport stúdióban mindjárt összeverekednek. 😀😀

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
nagyjából erre a versenyre készültem idén, nyilvánvaló volt hogy a szezonban valamelyik egynaposon lesz csak esélyünk győzni. és ott van baszki és nem.

namindegy, lepjenek meg a srácok valamelyik körön.
több mint 9 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ez az, Sonka.
Szegény Martin...

...célban Aleajndro fújtatása elmondta, hogy nem volt esélye Gerrans ellen. Így is nagy dolog, hogy Fléche Wallone 1. + Liége-Bastogne-Liége 2. hely 4 napon belül.

Nibalinál folyton mondták msotanában, hogy LBL-re megy, de nem úgy tűnt, mint aki meg akarna szakadni. Lehet csak tesztelt.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
hát ez... heartbreak city.shawnka
jövőre behúzza, az erővel nem volt gond!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
hát ez... heartbreak city.
több mint 9 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nah, bepótoltam a Fléche Wallone-t.
Sanyi mekkorát ment!!!! :_-9
Hatalmas volt, már azt hittem lefőtt a kávé, be is volt szorítva, nem is volt jó helyen, mintha fél-blöff lett volna. Aztán megjelent, és egész más szintre emelte az emelkedőt 😀
De megérdemelte az "öreg".

Az némileg fura volt, hogy nem tartották neki fekvőnek, ő azért szokott pirítani durva emelkedőkön...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Valverde szépen robbantott 100 méterre a vége előtt és stílszerűen meg is nyerte a versenyt.
A lengyel korán indult, Martin-ban meg nem marad erő.
Nem volt rossz verseny, de ugye mindenki kivárt a végére mert tudták úgy is ott dől el minden.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Sajnos nem látom a vasárnapi Liége-Bastogne-Liége versnyt így marad a mai Fléche Wallone klasszikus.
Purito is elindult pedig bukott egy szépet az Amstel-en. Vagy nem volt súlyos a dolog v. bolond egy kicsit. Nem kockáztatnék a Giro előtt a helyében, de az orvosi stáb biztos jobban tudja.
Itt van Gilbert is, kíváncsi leszek tud-e a triplázni.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Tud valaki valamit arról, hogy mi lett az Euskaltel sorsa?
Én ott lemaradtam a storyban amikor Alonso mégsem vette meg a csapatot.Bazzani
Euskadi név alatt futnak tovább, de már csak kontinentális csapat szinten. Nem tudtak megfelelő szponzort és ezáltal pénzt szerezni, ezért úgymond a harmadik vonalba kényszerültek (Pro Team, Pro Kontinentális, Kontinentális). Ugye a főszponzor a baszk Euskaltel kiszállt így Pro Team csapatként ellehetetlenültek. Madariaga maradt a vezető, és egyelőre 11 baszk kerekessel rendelkeznek.

Alonso befektetői csoportja pedig még tavaly szeptemberben bejelentette, hogy nem veszik meg (át) a csapatot mert nem bírtak megegyezni az átvétellel kapcsolatos dolgokban (pénzügy, vezetés, szponzoráció stb.).danyly
Bizony.😕

Az egyetlen csapat, amit bírtam. 😕

---

Maradnak az egyéni szimpátiák.

---

Paris - Roubaix hatalmas volt.
Amstel Gold Race se, Gilbertnek örülök, Samuel Sáncheznek meg pacsi.

Káncsellárát nem kedvelem kifejezetten, de amiket ment mostanában az hatalmas respektet érdemel.
Sagan továbbra se szimpi, Joaquim megint bukott az Amstelen:/, Voeckler meg vonuljon már vissza, bár a szponzorok úgyse hagyják, amíg mozog, mert mindig csinál "valamit", hogy őt mutassa a kamera😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Nekem nem lesz ugyanaz meg annak a soktízezer baszk drukkernek akik narancssárgában őrjöngtek a hegyeken.Bazzani
Ugyanaz nem lesz, de attól még a Tour igazi marad.
Baszk kerekesek más csapatokban egyébként lesznek, csak nem kormányzati csapatban.

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nekem nem lesz ugyanaz meg annak a soktízezer baszk drukkernek akik narancssárgában őrjöngtek a hegyeken.

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Köszi! 😕
Akkor gondolom nem is indulhatnak a három nagy körversenyen. Szomorú, nélkülük nem lesz az igazi a Tour.Bazzani
Azért 94 elött is volt igazi Tour.
Valamint az a 4-5 szakaszgyőzelem azért annyira nem markáns fegyvertény...

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Köszi! 😕
Akkor gondolom nem is indulhatnak a három nagy körversenyen. Szomorú, nélkülük nem lesz az igazi a Tour.

több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Az szép: most látom, hogy a Movistar-ból és a Sky-ból ketten (!) fejezték be az Amstel-t.
Sajnos Purito bukott, így a tippem elszállt. Ez legyen a legkevesebb. Remélem rendbe jön, mert a Giro-t be kell húzni.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Tud valaki valamit arról, hogy mi lett az Euskaltel sorsa?
Én ott lemaradtam a storyban amikor Alonso mégsem vette meg a csapatot.Bazzani
Euskadi név alatt futnak tovább, de már csak kontinentális csapat szinten. Nem tudtak megfelelő szponzort és ezáltal pénzt szerezni, ezért úgymond a harmadik vonalba kényszerültek (Pro Team, Pro Kontinentális, Kontinentális). Ugye a főszponzor a baszk Euskaltel kiszállt így Pro Team csapatként ellehetetlenültek. Madariaga maradt a vezető, és egyelőre 11 baszk kerekessel rendelkeznek.

Alonso befektetői csoportja pedig még tavaly szeptemberben bejelentette, hogy nem veszik meg (át) a csapatot mert nem bírtak megegyezni az átvétellel kapcsolatos dolgokban (pénzügy, vezetés, szponzoráció stb.).

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tud valaki valamit arról, hogy mi lett az Euskaltel sorsa?
Én ott lemaradtam a storyban amikor Alonso mégsem vette meg a csapatot.

több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Gilbert elfoglalta a trónszéket (már háromszor). Erre a hétre időzített, mert tudta, hogy ezek a pályák fekszenek neki.
Jókor robbantott, nem tudtak vele tartani. A legjobb holland Mollema lett a hetedik helyével. Jó tempó volt, de szinte mindenki kivárt a legvégére, a negyedik Cauberg lábáig. Nem volt olyan hatalmas nagy verseny mint a flandriai kör v. a Roubaix, de nézhető volt.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Akkor jöhet a következő classic verseny: Amstel Gold Race.
Szintén sokesélyes a téma. Gilbert ugye nyert már itt kétszer, és a héten behúzta a Brabant Nyilat.
A Schleck testvérek is ott figyelnek a rajtlistán. Kíváncsi leszek rájuk, de nem nevezném őket az esélyesek között (bár Frank nyert már itt).

Ez mindig érdekes verseny a klasszikusok között, mert itt már nyert sprinter, egynapos versenyző és hegyimenő is.
Én rátippelnék Purito-ra, de ott lesz a "párja" Valverde is. 😊
Veszélyes lehet még Thomas, Betancor, Nibali, a címvédő Kreuziger, de érdekes lesz a Kwiatkowski-Stybar páros is.
A hollandok meg ugye otthon próbálnak bizonyítani, így Ten Dam-ra v. Mollema-ra érdemes lesz figyelni.
A Cannondale és a Giant nem valami veretes névsort hozott össze erre a versenyre, de most nem ezen viadalra koncentrál ez a két csapat.
De egy Chavanel szökéssel számolok. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
Terpstra annyival volt jobb ma mint boonen, hogy rá a kutya se figyelt, boonent el sem engedték volna.

Cancellara megpróbálhatta volna, de a csapat megint 0. Így azért nem lehet mindig nyerni

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!