Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nem hittem el amikor a Vuelta elején írták, hogy az Anglirun dől el a verseny, mert annyi hegyes-dombos szakasz + hegyi befutó volt, hogy gondoltam előbb eldől az összetett első hely.
Nem így lett, de így sokkal izgalmasabb lesz (nem úgy mint tavaly).danyly
? Tavaly hasonlóan izgalmas volt, a Fuente Dé nagyon kemény volt és végig másfél percen belül volt a három esélyes.Rajna
Én az utolsó előtti Bola del Mundo-s szakaszra gondoltam. Ott már eldőlt a dolog Contador javára. Persze ott volt Purito és Valverde is, és végül szoros lett. De igazából én erre az igen minimális különbségre gondoltam ami most van Nibali és Horner között.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Nem hittem el amikor a Vuelta elején írták, hogy az Anglirun dől el a verseny, mert annyi hegyes-dombos szakasz + hegyi befutó volt, hogy gondoltam előbb eldől az összetett első hely.
Nem így lett, de így sokkal izgalmasabb lesz (nem úgy mint tavaly).danyly
? Tavaly hasonlóan izgalmas volt, a Fuente Dé nagyon kemény volt és végig másfél percen belül volt a három esélyes.

több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nem hittem el amikor a Vuelta elején írták, hogy az Anglirun dől el a verseny, mert annyi hegyes-dombos szakasz + hegyi befutó volt, hogy gondoltam előbb eldől az összetett első hely.
Nem így lett, de így sokkal izgalmasabb lesz (nem úgy mint tavaly).

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Na hát nagyon jó kis szakasz lesz holnap.
több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Horner mit alázott, hihetetlen 😀 Remélem az Anglirún nem lesz nagy vihar, akkor Nibalinak szevaszeaglesmcnabb
Ebben nem vagyok biztos, Nibali erőnlétével eddig nem volt gond, a sok kemény hegyet tartalmazó szakaszokon simán ment Hornerrel. Horner a rövid, meredek hegyeken tudta őt lerázni, persze ez nem zárja ki az Anglirút, de szerintem 50-50 a meccs.

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Horner mit alázott, hihetetlen 😀 Remélem az Anglirún nem lesz nagy vihar, akkor Nibalinak szevasz

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Erről a király szakaszról nincs kép. 😕danyly
Végül lett, bár egy-két dologról lemaradtunk. De nagyon jó szakasz volt, mindenképp a legjobb az idei Vueltán. Mondjuk Nibali innen már nehezen bukhatja el a dolgot, de szerintem Horner agresszív lesz és talán Purito is, szóval lesz itt még móka.Rajna
28 másodperc nagyon kevés lesz azért az Anglirún..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Erről a király szakaszról nincs kép. 😕danyly
Végül lett, bár egy-két dologról lemaradtunk. De nagyon jó szakasz volt, mindenképp a legjobb az idei Vueltán. Mondjuk Nibali innen már nehezen bukhatja el a dolgot, de szerintem Horner agresszív lesz és talán Purito is, szóval lesz itt még móka.Rajna
telibe találtad 😊
remélem az öreg megcsapja cápit az Anglirún!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Erről a király szakaszról nincs kép. 😕danyly
Végül lett, bár egy-két dologról lemaradtunk. De nagyon jó szakasz volt, mindenképp a legjobb az idei Vueltán. Mondjuk Nibali innen már nehezen bukhatja el a dolgot, de szerintem Horner agresszív lesz és talán Purito is, szóval lesz itt még móka.

több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Erről a király szakaszról nincs kép. 😕

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Miért csak 4től adják a mai szakaszt élőben?Black_Adder
touron mondták hogy nem lesz hosszú közvetítés, max 2 órás.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Miért csak 4től adják a mai szakaszt élőben?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Sandy Casar a szezon végén, 15 FDJ-s szezon után visszavonul. Kár érte, nagyon nagy kedvenc volt. 😕
Szegény francia ember Voigtja volt.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Most olvastam:
Mauro Santambrogio "B" mintája negatív. Az idei Giro d'Italiát követően lebukó kerékpáros szervezetében ugyan másodjára is találtak EPO-t, de mivel a szer mennyisége viszonylag alacsony és a határérték alatt van, a teszt negatívnak minősül. Nem lehet 100%-os bizonyossággal kijelenteni, hogy Santambrogio doppingolt.

Ez most komoly?

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Köszi Alo ,eddig nem kedveltelek de ez szép dolog volt.
Vajon változni fog a csapat neve?Bazzani
Sanszos 😕 Elvileg lesz egy szponzor, valszeg Alonso valamelyik támogatója, és fel kell venni annak a nevét és a színét. Szerintem amúgy a Santander bank lesz az...
A csapat imázsa ettől megmaradhat, a sok kis spanyol/baszk helyimanó, fáradhatatlan szökevények a dombos és hegyes szakaszokon... Fontos volt a narancs mez is /*tényleg nem azért, mert Broncos drukker vagyok*/, meg a név is /*btw többször mondta a két teljesen inkompetens kommentátor, h a legrégebbi csapat (1994), nos nekem a kedvencem a Movistar, ami a valamikor Reynolds jogutódja, 1980 óta, szóval ez így biztos nem helytálló, az viszont tény, h amióta az eszemet tudom, Euskatel néven (Vagy épp Euskatel - Euskadi) néven versenyeztek, jellegzetes a többiektől jól megkülönböztethető mezben*/, de a semmihez képest az imázs is elég lesz.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Köszi Alo ,eddig nem kedveltelek de ez szép dolog volt.
Vajon változni fog a csapat neve?

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Azért kurva nagyot ment Nibali ez tény, de Hornerhez még így sem igazán ment közelebb.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Ez azért szép volt Alonso-tól, szegényebb lett volna a mezőny az Euskatel nélkül...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Halihó!
Lenne megint egy kérdésem a bicómmal kapcsolatban!

 kross.hu/kerekparok/kross-hexagon-x1-2013.html

ő lenne az.

na és a kérdésem,hogy a Teleszkópomon,hogy tudok állítani?mert semmi nincs rajta se alul se felül!
Alig rugózik 1-2 mm-et...
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Most hazaért a szökés. Megint jó kis befutó volt. Szegény Gilbert nem tud nyerni szivárvány színű trikóban, de az Eneco Tour már láttuk, hogy Stybar erős.

Csak érdekességképpen: 7 szakasz, 7 nemzet képviselője nyert eddig (az első szakasz TTT, ott a csapat székhelyét-támogatóját szokták figyelembe venni).

Dan Martin bukott, de elsőre nem tűnt vészesnek.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Szerencsételen T. Martin, kb. 25 méterrel (!) a vége előtt érték be. Végül 7. lett.
És Mørkøv nyert.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
nekem mindkettő nevet. Illetve a közvetítés minősége miatt az egyik mégis sír...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Horner "öregkorára" csak visel egy GT összetett vezető trikót. 😛

Ezért nem jó ez a "három hetes elejétől hegyi befutók tömkelege" kooperáció, mert így állandóan megy a harc (jelen esetben) a piros trikóért, és nincs egy egységes szakasz, mindenki össze-vissza elszökhet stb.
Ami persze nem rossz a verseny és a nézők szempontjából, de felőrli a taktikai lehetőségeket. Ideges lesz a mezőny, nem tudják ki vezesse a sort a főmezőnyben, az íratlan szabályok eltűnnek stb.

Lehet túlspirázom, de egyik szemem sír, a másik nevet. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ez nem Henao Vuelta-ja: leszakadás (elfelejtett enni?! - érdekes), most meg bukott. 😕

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
A mezőny szörnyű. Valverde és Purito Tour után jönnek, azt meg nem nagyon lehet megcsinálni. Nibali lenne így az abszolút favorit, de ő meg saját bevallása szerint nem megy rá az összetettre, a vébére készül. Remélem, a nagy ürességbe valahogy betör valamelyik Euskalteles arc így a csapat búcsújára. Csak ne legyen senki domináns és jó lesz minden.