Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Cancellara megint lemaradt a Milano-San Remo győzelemről, ilyenekkel nem dicsekedünk 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Jó nagy a pangás.
Senki semmit? Se Paris-Nice, se Tirreno-Adriatico, se Milan-San Remo, se Katalán körverseny részetekről???

Pedig jó kis versenyek, bár mondjuk pont az TA-n lemaradtam a két hegyi szakaszról😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Pályakerékpáros VB - február 27. és március 2. között Kolumbiából. Rekord nevezéssel.
A Sport1 és 2 adja az eseményeket. Érdekes, hogy az Eurosport-on nem lesz látható. Régen mindig ők közvetítették.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Meghalt Kristof Goddaert(ex-AG2R, most IAMCycling) belga kerekese. Edzés közben esett a kerékpárral, és elütötte egy busz. 27 éves volt. 😕iktriad
Szerencsétlen. R.I.P.
Jó kis egynapos versenyző volt.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Meghalt Kristof Goddaert(ex-AG2R, most IAMCycling) belga kerekese. Edzés közben esett a kerékpárral, és elütötte egy busz. 27 éves volt. 😕
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Székely Dávid és Bognár Gergő szezonbeharangozó podcastje:
 esbringa.blog.hu/2014/02/17/szezon_eleji_podcast
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Akit érdekel:
 www.mavic.com/paris-roubaix-contest-2014?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=newsletter_B2C_201402#.UvPil84Yygw

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Lesz egy pár óra kerékpár az ES-en:
 2014tvguide.eurosport.com/#/14

De érdemes megnézni a többi programot is.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Két napja be akartam írni, hogy Tour 2014 prezentáció, de úgy látom nem nagyon izgatott fel senkit az esemény.
A verseny francia része annyira nem különleges, de nekem külön öröm Carcassonne megjelenése a programban. Gyönyörű helyszín, csodaszép középkori várral, várfallal és a hozzá tartozó egyéb szépséggel. A Brit szigetek az újítás ugye, de ott csak sík szakaszokat nyomnak. Had örüljenek a Cavendish drukkerek. 😊
200 km felett sincs sok szakasz (de persze ez még változni fog), és a hegyi szakaszok is Tour átlaggal bírnak (bár az 5 db hegyi befutó fincsi lesz).

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Engem azért meglepett Rui Costa győzelme, de ha megnézzük az idei Tour-t, ott is hasonlóan nyert 2 szakaszt. Szerencsétlen Purito már mindig az örök 2. marad? Pedig a végén rengeteget próbálkozott, látszott, hogy felkészült és nagyon meg akarta nyerni a VB-t.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Szép menet:

 sportgeza.hu/sport/bringa/2013/09/29/orszaguti_vb_rui_costa/Sobri Jóska
Számomra nem annyira meglepő, hogy ő nyert.FViktor93
Jó tudni.

több mint 10 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Szép menet:

 sportgeza.hu/sport/bringa/2013/09/29/orszaguti_vb_rui_costa/Sobri Jóska
Számomra nem annyira meglepő, hogy ő nyert.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Szép menet:

 sportgeza.hu/sport/bringa/2013/09/29/orszaguti_vb_rui_costa/

több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 888 — we almost always almost win
Hát ha neked a Cordal könnyű hegy, akkor egészségedre...Rajna
Ez volt a hozzászólásom lényege, úgyhogy egészségemre........
Amúgy láttam már egynél több első kategóriás hegyet egy szakaszon, de mivel továbbra se tudom összehasonlítani azzal, a szakasszal amelyről Heras tartja a rekordot (és ezen igazából a profil isemrete e segítene, mert összetettebb), ezért... mit is kell ilyenkor mondani, ... köszönöm.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
 climbing-records.blogspot.hu/2013/09/new-angliru-top-50-champions-set-great.html
Nincs az az isten, hogy Horner tiszta legyen.Schleck
Nem sok értelme van az összehasonlításnak, annyira különböznek a körülmények. Kezdve az időjárástól, hogy hány hegyet kellett megmászni előtte, milyen hosszú volt a szakasz, és ami a legfontosabb mennyire mentek az elején. Most viszonylag rövid, és az Anglirut leszámítva könnyű szakasz végén volt, ráadásul az elejétől nagy tempót diktált valaki. Egyedül amikor utólérték a két sezrencsétlen Astanast akkor lassultak be, hogy Valverde is visszajött 17mp hátrányból, de amúgy végig iram volt. Sokszor a hegy elején csak nézegetik agymást a riválisok, mielőtt bárki megindulna, ezért nem lehet sokat levonni ezekből az összehasonlításokból.
Mondjuk Heras csúcsformájában lehet h volt top3-ban a hegyen, csak időfutamon ügyesen be tudta gyűjteni a perceket... Nem mintha ő tiszta lett volna...Black_Adder
Hát ha neked a Cordal könnyű hegy, akkor egészségedre... ennél keményebb útvonal nehezen állítható össze, mondjuk hosszabb lehetett volna.

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 650 — Vikings fan
Apa kezdődik:
 www.nemzetisport.hu/kerekpar/vuelta-bajban-a-41-eves-gyoztes-nem-talaltak-a-doppingellenorok-2280033
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 888 — we almost always almost win
 climbing-records.blogspot.hu/2013/09/new-angliru-top-50-champions-set-great.html
Nincs az az isten, hogy Horner tiszta legyen.Schleck
Nem sok értelme van az összehasonlításnak, annyira különböznek a körülmények. Kezdve az időjárástól, hogy hány hegyet kellett megmászni előtte, milyen hosszú volt a szakasz, és ami a legfontosabb mennyire mentek az elején. Most viszonylag rövid, és az Anglirut leszámítva könnyű szakasz végén volt, ráadásul az elejétől nagy tempót diktált valaki. Egyedül amikor utólérték a két sezrencsétlen Astanast akkor lassultak be, hogy Valverde is visszajött 17mp hátrányból, de amúgy végig iram volt. Sokszor a hegy elején csak nézegetik agymást a riválisok, mielőtt bárki megindulna, ezért nem lehet sokat levonni ezekből az összehasonlításokból.
Mondjuk Heras csúcsformájában lehet h volt top3-ban a hegyen, csak időfutamon ügyesen be tudta gyűjteni a perceket... Nem mintha ő tiszta lett volna...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
 climbing-records.blogspot.hu/2013/09/new-angliru-top-50-champions-set-great.html
Nincs az az isten, hogy Horner tiszta legyen.Schleck
Az egész szezont kihagyta 100%-osan jött ide. Heras sem volt TOp3 versenyző, mégis halomra nyerte magát mert rajta kívül mindenki más fáradtan jött ide.
Mellesleg a 2000-es és az idei adatok a kiemelkedőek, több versenyző is kiemelkedő időt ért el, azért megnézném a szélirányt/erősséget is évekre lebontva.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 650 — Vikings fan
 climbing-records.blogspot.hu/2013/09/new-angliru-top-50-champions-set-great.html
Nincs az az isten, hogy Horner tiszta legyen.Schleck
Nincs az az isten hogy az első 20 tiszta legyen.
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
 climbing-records.blogspot.hu/2013/09/new-angliru-top-50-champions-set-great.html
Nincs az az isten, hogy Horner tiszta legyen.

több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 888 — we almost always almost win
Szerintem azért Horenernek 20ból 1szer jön így ki a lépés mint most, de Cobonak pl még inkább kicsúszott eredménynek tűnik a Vuelta győzelme vagy Hesjedal Giro győzelme. Hasonlóan persze akár nyerhetne Pinot vagy Pierre Roland is, de esélyesenek egyiket se mondanám, ahogy Hornert se és Hesjedalt se egyik jövőbeli GS-en se, de az tény h ilyen képességű kerekesei akár már most is vannak a franciáknak...

btw: Gadret pl nem is a tdf-re fókuszál, hanem a Girora, egyrészt jobban fekszik neki, másrészt könnyebb a mezőny, több esélye van a sikerre ott mint hazájában.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Horner hihetetlenül okosan versenyzett, persze bivalyerős is volt mellé.

Elissonde győzelmének meg nagyon örülök, remélem pár év múlva a franciák is fel tudnak vonultatni olyan versenyzőket, akikkel esélyük lehet nagy körversenyt nyerni.eaglesmcnabb
Szerintem már most is van ilyen emberük.. csak mindig a Tour-ra fókuszálnak, ott meg azért nagyon hehéz lesz.
De azért ha Horner GT-t tud nyerni, akkor egy Pinot (aki úgy lett 7. most, hogy szerintem nem igazán készült rá), vagy a Eurocaros emberek is képesek lennének szerintem a másik két GT-n minimum dobogóra állni.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Horner hihetetlenül okosan versenyzett, persze bivalyerős is volt mellé.

Elissonde győzelmének meg nagyon örülök, remélem pár év múlva a franciák is fel tudnak vonultatni olyan versenyzőket, akikkel esélyük lehet nagy körversenyt nyerni.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 888 — we almost always almost win
Jó kis szakasz volt, szerencse, h csak az egyik motor robbant le, így pont láttuk amikor eldől 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Nem hittem el amikor a Vuelta elején írták, hogy az Anglirun dől el a verseny, mert annyi hegyes-dombos szakasz + hegyi befutó volt, hogy gondoltam előbb eldől az összetett első hely.
Nem így lett, de így sokkal izgalmasabb lesz (nem úgy mint tavaly).danyly
? Tavaly hasonlóan izgalmas volt, a Fuente Dé nagyon kemény volt és végig másfél percen belül volt a három esélyes.Rajna
Én az utolsó előtti Bola del Mundo-s szakaszra gondoltam. Ott már eldőlt a dolog Contador javára. Persze ott volt Purito és Valverde is, és végül szoros lett. De igazából én erre az igen minimális különbségre gondoltam ami most van Nibali és Horner között.danyly
Hát akkor ennyire nem volt szoros, de miután Rodriguez erősebb volt e hygekben és a Bola del Mundo elég kemény hegy, volt azért még valami sansz a fordításra. Kétségtelen, hogy most szorosabb a szitu, de az elmúlt két Vueltához foghatóan szoros nagy kört csak kétszer láttam, a Sastrés Tourt és a tavalyi Girót.