Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
A TDF-eket tekintve Armstrong a legnagyobb, a kerékpársportot nézve viszont egyértelműen Merckx. ő ugyanis nem csak TDF-et nyert, hanem mellette 5 Giro-t is és 2 Vueltát is, hogy az összetetteken kívül a többi disciplinát ne is említsem.

2 sportoló összehasonlításakor, mindkettőt a saját korszakában kell nézni. Armstrong és Merckx egyarán kiemelkedett a SAJÁT korában a többiek közül, a TDF-en, de Merx ú a többi nagy körön is, sőt az egynaposokon is.
Armstrong jobb összetett menő volt a többieknél, jobb hegyi menő, és jobb időfutam menő, Merx jobb összetett menő, jobb egynapos versenyző, jobb sprinter és jobb időfutam menő.
Többiek alatt itt nem feltétlen mindenkit értek, hanem a nagyonnagyátlagot.

viszont a TDF a legfontosabb mérce, és ott Armstrong többet ért el, ezért mondom én, h TDF-et tekintve Armstrong, egész kerékpársportot tekintve Mercx.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Bármit eszkalálok. 😊
(Én főként elfajulást, elburjánzást, kiszélesedést értek alatta.)Sobri Jóska
Vágom, csak eszembe jutott egy-két nagyobb főnököm, akik szeretik a divatos idegen szavakat - lásd: érezd magad involválva, problémát eszkalálni, stb.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Bármit eszkalálok. 😊
(Én főként elfajulást, elburjánzást, kiszélesedést értek alatta.)

több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Sobri +.
Eredmények alapján EM a besztevör, de a büdös életben nem láttam tekerni, még fotót se láttam róla.
Lancot láttam, Induraint, Jan-t, Pantanit, Virenqueot stb. Ezek közül tudok mondani vkit pl.

---

btw Sobri, egy vitát hogy lehet eszkalálni? Probléma eszkalálása az oké, de egy vitáé?:_D
Jah, közben látom, értem mire gondolsz, bár sztem kicsit kitekert értelmezése a szónak, de mindegy, ugrogyunk😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Azt hiszem életemben először szintetizáltam egy vitát, nem pedig eszkaláltam. 😊


Sobri Jóska
Ami a legviccesebb hogy kb ugyanazt írtad mint én csak biztos te szimpibb vagy eaglesmcnabbnek, vagy nem kedvel mert szerintem a Spurs mér öreg és soha semmit nem fog elérni 😀Toca
"Egy viszont tény. Ha valaki azt mondja, hogy Merckx a legnagyobb, kevés érv van mely szerint nem."

emiatt lájkoltam 😉

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Azt hiszem életemben először szintetizáltam egy vitát, nem pedig eszkaláltam. 😊


Sobri Jóska
Ami a legviccesebb hogy kb ugyanazt írtad mint én csak biztos te szimpibb vagy eaglesmcnabbnek, vagy nem kedvel mert szerintem a Spurs mér öreg és soha semmit nem fog elérni 😀
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Azt hiszem életemben először szintetizáltam egy vitát, nem pedig eszkaláltam. 😊


több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Sobri szerint nem, mert ha megnyerhette volna akkor meg is nyerte volna 😀 eaglesmcnabb
Nem? De!!

Egyébként nem lehet összehasonlítani két korszak két zsenijét.
Vegyük például a nehézsúlyú bokszot. Marciano veretlenül vonult vissza, mindenkit megvert (sokakat oda-vissza) az akkori gigászok közül, majd ezt követően a csúcson elköszönt, vagyis ő a legnagyobb.
Mégis, köszönhetően az azóta eltelt 50-60 évnek, fejlődő technikáknak, edzésmódszereknek, hatékonyabb táplálkozásnak, etc., könnyen lehet, hogy egy Povetkin, Adamek vagy még egy Chisora is 2 menetben agyonvágná. Most akkor ki a nagyobb?
Vagy nézzük meg mondjuk Mark Spitz müncheni eredményeit. Ma 100 gyorson nem lenne olimpiai B-döntős, az akkori világcsúcsával, a nők között szorosan ha nyerne.
Vagyis Spitz nemhogy nincs a legnagyobbak között, hanem világviszonylatban nincs a top20-ban?
Morbid lenne.
Ezért nem szerencsések az ilyen összehasonlítások.

Ha legnagyobbat kéne mondani, sok név elhangzana, és még indokolható is lenne. Lenne Anquetil, lenne Hinault, Merckx, Armstrong, de Pantani vagy Indurain is.
Nekem, amióta láttam az Acélember című filmet Bartali a legnagyobb.
De élőben Armstrongot láttam, könyvet tőle olvastam (és gondolom még sokan) így vele mindig elfogult leszek. Persze olvastam a Kannibálról is, de mégis más valaki élőben nézni, szurkolni, mint történelemként feldolgozni.
Egy viszont tény. Ha valaki azt mondja, hogy Merckx a legnagyobb, kevés érv van mely szerint nem.

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Tényleg értelmetlen Lancet összevetni bárki mással. Abban, amit csinált, ő volt a legjobb, de tulajdonképpen nála csak sokoldalúbb, többversenyes arcok voltak, ő ráállt a Tourra és azt hozta, ami szép meg minden, de nálam azért közel van hozzá egy Zabel vagy Bettini is az ő korszakából. Így magyar szemmel kicsit túl van misztifikálva a Tour, ami persze kimagaslóan a legnagyobb verseny, de mondjuk a Németalföldön két monumentet nyerni kb. annyit ér, mint egy Tour. Igazság szerint én minél több bringát nézek, annál kevesebbre értékelek egy háromhetest egy Paris-Roubaixhez képest, utóbbi teljesen kiszámíthatatlan és hatalmas fizikai és mentális teljesítmény szükséges a megnyeréséhez, szinte képtelenség rá felkészülni. Szóval LA hatalmas versenyző volt, de egy történelmileg is egyedülálló csapattal a háta mögött, úgy, hogy semmi másra nem kellett figyelnie egész évben, mégis csak más megvilágításba helyezik a dolgot. Ettől még top10es bringás a történelemben, mert azért a TDF még mindig a legértékesebb dolog 😊

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Sprintelésen kívül szerintem mindenben pariban lehetett volna Lance. Sprintelnie neki sose kellett. Teljesen mást kell most csinálni mint anno (tekerni ugyanúgy kell) ezért az összehasonlítás felesleges.
De ha szeretnéd leírom hogy Mercx volt a legnagyobb,de csak a maga korában.😛
Most nem azért de soha nem nyert volna összetettet + zöld trikót ebben a korszakban ő sem, pöttyöset meg behúzhatta volna Amstrong is csak leszarta.
Korszakokat nehéz összehasonlítani eredmények alapján lehet abban jobb volt Mercx aláírom.Toca
sprintelésen kívül mindenben pariban lett volna? 😀
Merckx a Ronden és a Paris-Roubaixon alázta a macskaköves menőket, Armstrong indult egyáltalán ilyesmi versenyen? 😀
Mellesleg Merckxnek sem kellett nagyon sprintelgetnie amikor 17 percekkel nyerte a tourokat, mégis megnyerte a sprinteket. Armstrong meg megnyerhette volna a pöttyöst? Sobri szerint nem, mert ha megnyerhette volna akkor meg is nyerte volna 😀 kár feltételes módban beszélni.
Ebben a korszakban nem nyert volna Merckx? miért nem? 1920-ban is voltak sprinterek, 1970-ben és most is, nem hinném hogy ez korszakfüggő lenne.
Merckx zsenialitását tükrözi, hogy amikor már mindent megnyert amit lehetett még 1972-ben kiutazott Mexikóba hogy megdöntse az 1 órás WR-t, és meg is döntötte. Armstrong is megtehette volna, de még sem tette 😀
És ne feledjük hogy Merckxnek is voltak ellenfelei, sőt, Gimondi, Poulidor, Thevenet, van Impe és még sorolhatnám egyaránt egyéniségek voltak, ne gondoljuk hogy Merckx egy gyenge korszakban lehetett csak ekkora sportember.
És még egyszer mondom: lehet hogy Armstrong megverte volna touron, lehet hogy nem, ezt nem fogjuk megtudni, de amíg armstrong nyert egy vb-t majd a Tourokon csúcsformában versenyzett, addig Merckx megnyert mindent amit lehetett, és szinte az egész szezont csúcsformában nyomta.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
úgy látszik nem érted amit mondok.
Nem azt mondtam hogy elverte volna Nasamstrongot, hanem hogy egy MINDEN téren kiemelkedő korszakos zseni volt. Armstrong meg pont nem.
Ezért értelmetlen bárkit is Merckxhez hasonlítani 😊
eaglesmcnabb
Te nem érted, leírtam hogy Amstrong akkor is a legnagyobb. Amire írtad hogy nem mert Mercx az, én meg erre írtam hogy mivel Mercx sose verte meg Amstrongot így az összehasonlítás felesleges.
Federer sem a legnagyobb csak mert szarrá vert mindenkit mert pl. Borg lehet simán elpicsázta volna. Vannak korszakos zsenik. Sprintelésen kívül szerintem mindenben pariban lehetett volna Lance. Sprintelnie neki sose kellett. Teljesen mást kell most csinálni mint anno (tekerni ugyanúgy kell) ezért az összehasonlítás felesleges.
De ha szeretnéd leírom hogy Mercx volt a legnagyobb,de csak a maga korában.😛
Most nem azért de soha nem nyert volna összetettet + zöld trikót ebben a korszakban ő sem, pöttyöset meg behúzhatta volna Amstrong is csak leszarta.
Korszakokat nehéz összehasonlítani eredmények alapján lehet abban jobb volt Mercx aláírom.Toca
Szuper példa, mert Federert pont egyértelműen a történelem legnagyobb teniszezőjének tartja már szinte mindenki, aki számít. 😉
 news.bbc.co.uk/sport2/hi/tennis/8133532.stm
És ez egy 2009-es cikk. 😊

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
úgy látszik nem érted amit mondok.
Nem azt mondtam hogy elverte volna Nasamstrongot, hanem hogy egy MINDEN téren kiemelkedő korszakos zseni volt. Armstrong meg pont nem.
Ezért értelmetlen bárkit is Merckxhez hasonlítani 😊
eaglesmcnabb
Te nem érted, leírtam hogy Amstrong akkor is a legnagyobb. Amire írtad hogy nem mert Mercx az, én meg erre írtam hogy mivel Mercx sose verte meg Amstrongot így az összehasonlítás felesleges.
Federer sem a legnagyobb csak mert szarrá vert mindenkit mert pl. Borg lehet simán elpicsázta volna. Vannak korszakos zsenik. Sprintelésen kívül szerintem mindenben pariban lehetett volna Lance. Sprintelnie neki sose kellett. Teljesen mást kell most csinálni mint anno (tekerni ugyanúgy kell) ezért az összehasonlítás felesleges.
De ha szeretnéd leírom hogy Mercx volt a legnagyobb,de csak a maga korában.😛
Most nem azért de soha nem nyert volna összetettet + zöld trikót ebben a korszakban ő sem, pöttyöset meg behúzhatta volna Amstrong is csak leszarta.
Korszakokat nehéz összehasonlítani eredmények alapján lehet abban jobb volt Mercx aláírom.
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
úgy látszik nem érted amit mondok.
Nem azt mondtam hogy elverte volna Nasamstrongot, hanem hogy egy MINDEN téren kiemelkedő korszakos zseni volt. Armstrong meg pont nem.
Ezért értelmetlen bárkit is Merckxhez hasonlítani 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Akkor is ő a legnagyobb akármit mond az UCI, WADA meg a többi köcsög...Toca
a legnagyobb még mindig Merckx 😉eaglesmcnabb
Én legnagyobbat mindig az adott korszakra értem. Nem lehet Merckxet Amstronghoz hasonlítani, ahogy Puskást sem CR/Messihez vagy még sorolhatnám.Toca
már megbocsáss, de ez nem foci 😀

Tény hogy Armstrong egy gép volt, Touron nem igen lehetett megverni, mert mind időfutamban mind hegyen kiemelkedő volt, illetve kurvajó csapat is volt mögötte.

Ezzel szemben Merckx ahol elindult egyértelmű esélyes volt, egy korszakos zseni, a kerékpársport minden területén kiemelkedő volt, legyen szó egynapos versenyről, macskakőről, hegyről, időfutamról (ugye az egyórás világcsúcsot is tartotta), mezőnyhajráról, bármiről. Nem volt ellenfele. Miről van szó? 😀
Igaz ő "csak" 5 Tourt nyert, mellé ugyanennyi Girot plusz Vueltát is, és az a 64(!!!) szakaszgyőzelem GT-n az no comment.
Egy Puskást nem lehet összehasonlítani egy CR-rel, se egy Pelét egy Messivel, ez tény, de a kerékpársportban szvsz Merckxez szintű klasszis nem volt és nem is lesz. Aki mást állít az kurvára elfogult. Csak el tudjuk dönteni hogy volt-e még egy iylen versenyző, aki minden területen világklasszis volt. Én nem tudok róla. eaglesmcnabb
Akkor kérlek mutass egy pontos tényt arról hogy mondjuk Amstrong nem verte volna simán el mindig Mercx-et ?
Nem tudsz.
Oké eredmények alapján ő volt a legjobb(hisz Lancenek még Tour győzelmes sincs LOL 😀),de kettőt összehasonlítani nem tudom. Egyértelműen összetettebb versenyző volt. De ettől még lehet Lance 3 heteseken simán vagy csak épphogy de letekerte volna.
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Akkor is ő a legnagyobb akármit mond az UCI, WADA meg a többi köcsög...Toca
a legnagyobb még mindig Merckx 😉eaglesmcnabb
Én legnagyobbat mindig az adott korszakra értem. Nem lehet Merckxet Amstronghoz hasonlítani, ahogy Puskást sem CR/Messihez vagy még sorolhatnám.Toca
már megbocsáss, de ez nem foci 😀

Tény hogy Armstrong egy gép volt, Touron nem igen lehetett megverni, mert mind időfutamban mind hegyen kiemelkedő volt, illetve kurvajó csapat is volt mögötte.

Ezzel szemben Merckx ahol elindult egyértelmű esélyes volt, egy korszakos zseni, a kerékpársport minden területén kiemelkedő volt, legyen szó egynapos versenyről, macskakőről, hegyről, időfutamról (ugye az egyórás világcsúcsot is tartotta), mezőnyhajráról, bármiről. Nem volt ellenfele. Miről van szó? 😀
Igaz ő "csak" 5 Tourt nyert, mellé ugyanennyi Girot plusz Vueltát is, és az a 64(!!!) szakaszgyőzelem GT-n az no comment.
Egy Puskást nem lehet összehasonlítani egy CR-rel, se egy Pelét egy Messivel, ez tény, de a kerékpársportban szvsz Merckxez szintű klasszis nem volt és nem is lesz. Aki mást állít az kurvára elfogult. Csak el tudjuk dönteni hogy volt-e még egy iylen versenyző, aki minden területen világklasszis volt. Én nem tudok róla.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Akkor is ő a legnagyobb akármit mond az UCI, WADA meg a többi köcsög...Toca
a legnagyobb még mindig Merckx 😉eaglesmcnabb
Én legnagyobbat mindig az adott korszakra értem. Nem lehet Merckxet Amstronghoz hasonlítani, ahogy Puskást sem CR/Messihez vagy még sorolhatnám.
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Akkor is ő a legnagyobb akármit mond az UCI, WADA meg a többi köcsög...Toca
a legnagyobb még mindig Merckx 😉

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Azért így utólag belegondolva illene lemondania mindazoknak, akik akkor a UCI, a WADA a versenyrendezők, stb. részéről úgy nyilatkoztak, és aszerint jártak el, hogy minden okés, hisz az ő hathatós részvételükkel történtek a csúnyaságok. És itt nem szándékosságra utalok, hanem töketlenségre, dilettantizmusra, szemhunyásra, érdekből történő nem erölködésre a valóság felderítése tárgyában.
Csak gondolom akik akkor ebben részt vettek, azok bizony most is ott vannak a vezetés csúcsain.
Valamint felmerül a kérdés, hogy pl. ezen szervezetek azzal, hogy úgy adták el Lance 4., 5., 6., tourjait támogatóknak, reklámozóknak, szponzoroknak, tévéknek, hogy egy 3,4,5-szörös győztes indul és igyekszik ismét nyerni, miközben tudták, vagyis sejtették, hogy ilyen teljesítményre tisztán senki nem képes, mennyiben tévesztették meg ezen cégeket, embereket, a közvéleményt, médiumokat, stb.Sobri Jóska
Hagyjuk már pontosan tudják ezek a szervezetek hogy kb mindenki doppingol. Lance többeknek szúrta a szemét ,kicsinálták. Kb példastatuálás volt,hogy a többiek kussoljanak ennyi
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Azért így utólag belegondolva illene lemondania mindazoknak, akik akkor a UCI, a WADA a versenyrendezők, stb. részéről úgy nyilatkoztak, és aszerint jártak el, hogy minden okés, hisz az ő hathatós részvételükkel történtek a csúnyaságok. És itt nem szándékosságra utalok, hanem töketlenségre, dilettantizmusra, szemhunyásra, érdekből történő nem erölködésre a valóság felderítése tárgyában.
Csak gondolom akik akkor ebben részt vettek, azok bizony most is ott vannak a vezetés csúcsain.
Valamint felmerül a kérdés, hogy pl. ezen szervezetek azzal, hogy úgy adták el Lance 4., 5., 6., tourjait támogatóknak, reklámozóknak, szponzoroknak, tévéknek, hogy egy 3,4,5-szörös győztes indul és igyekszik ismét nyerni, miközben tudták, vagyis sejtették, hogy ilyen teljesítményre tisztán senki nem képes, mennyiben tévesztették meg ezen cégeket, embereket, a közvéleményt, médiumokat, stb.

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan


„Újra Austinban vagyok, végre pihenhetek kicsit” bogec7
Akkor is ő a legnagyobb akármit mond az UCI, WADA meg a többi köcsög...
több mint 11 éve
bogjosi New England Patriots 1 155


„Újra Austinban vagyok, végre pihenhetek kicsit”

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 662 — Packers Suicide Squad
Cserébe végre összeraktak egy normális TDF útvonalat, látszik, hogy mindenki meg van szeppenve. 😀somoskovig
Mondták már az idei előtt, hogy ezt azért rakták ilyen bénán össze, hogy a 100. nagyot üssön.Rajna
Mé' vazze', elkopik a Mont Ventoux, ha minden évben feltekernek rá? 😀somoskovig
Ja 😀 amúgy meg már a mezőny miatt is kár volt félni attól, hogy a 99. után a 100. gyengének tűnik 😊 remélem, jövőre lesz egy fullos Schleck, Contador, Wiggins/Froome, Purito, Evans legalább.Rajna
Én Armstrong helyében most térnék vissza, teljesen dopping nélkül.
És még ha a 194. helyen is végeznék, nem kéne mást tennem, mint leleplezni/lelepleztetni azokat, akik doppingoltak, és rövid időn belül a történelem első olyan TDF győztese lennék, aki egyszerre hozza el a zöld és a pöttyös trikót is.
Sobri Jóska
Pedig volt már ilyen, Merckx csak azért nem hozhatta el a trikót, mert akkor még nem adtak pöttyöst. Csak a címet.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 103 — capitaine du château de Vienne 1487
Cserébe végre összeraktak egy normális TDF útvonalat, látszik, hogy mindenki meg van szeppenve. 😀somoskovig
Mondták már az idei előtt, hogy ezt azért rakták ilyen bénán össze, hogy a 100. nagyot üssön.Rajna
Mé' vazze', elkopik a Mont Ventoux, ha minden évben feltekernek rá? 😀somoskovig
Ja 😀 amúgy meg már a mezőny miatt is kár volt félni attól, hogy a 99. után a 100. gyengének tűnik 😊 remélem, jövőre lesz egy fullos Schleck, Contador, Wiggins/Froome, Purito, Evans legalább.Rajna
Én Armstrong helyében most térnék vissza, teljesen dopping nélkül.
És még ha a 194. helyen is végeznék, nem kéne mást tennem, mint leleplezni/lelepleztetni azokat, akik doppingoltak, és rövid időn belül a történelem első olyan TDF győztese lennék, aki egyszerre hozza el a zöld és a pöttyös trikót is.
Sobri Jóska
Kár hogy életevégéig eltiltották. Úgy nehéz a visszatérés. Wiggins ezt nem fogja bírni , Szerintem Evens se.
Schleck kerdeses , Froome es Purito megszorithatja Contadort.Toca
kimennék a monvantu tetejire egy háromkerekű gyerekbicajjal azt mikor gyönnek behajtanék velük egy pár másodperecet, ilyesmi pólóban, hogy -
STOP the WADAlism!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Cserébe végre összeraktak egy normális TDF útvonalat, látszik, hogy mindenki meg van szeppenve. 😀somoskovig
Mondták már az idei előtt, hogy ezt azért rakták ilyen bénán össze, hogy a 100. nagyot üssön.Rajna
Mé' vazze', elkopik a Mont Ventoux, ha minden évben feltekernek rá? 😀somoskovig
Ja 😀 amúgy meg már a mezőny miatt is kár volt félni attól, hogy a 99. után a 100. gyengének tűnik 😊 remélem, jövőre lesz egy fullos Schleck, Contador, Wiggins/Froome, Purito, Evans legalább.Rajna
Én Armstrong helyében most térnék vissza, teljesen dopping nélkül.
És még ha a 194. helyen is végeznék, nem kéne mást tennem, mint leleplezni/lelepleztetni azokat, akik doppingoltak, és rövid időn belül a történelem első olyan TDF győztese lennék, aki egyszerre hozza el a zöld és a pöttyös trikót is.
Sobri Jóska
Kár hogy életevégéig eltiltották. Úgy nehéz a visszatérés. Wiggins ezt nem fogja bírni , Szerintem Evens se.
Schleck kerdeses , Froome es Purito megszorithatja Contadort.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Cserébe végre összeraktak egy normális TDF útvonalat, látszik, hogy mindenki meg van szeppenve. 😀somoskovig
Mondták már az idei előtt, hogy ezt azért rakták ilyen bénán össze, hogy a 100. nagyot üssön.Rajna
Mé' vazze', elkopik a Mont Ventoux, ha minden évben feltekernek rá? 😀somoskovig
Ja 😀 amúgy meg már a mezőny miatt is kár volt félni attól, hogy a 99. után a 100. gyengének tűnik 😊 remélem, jövőre lesz egy fullos Schleck, Contador, Wiggins/Froome, Purito, Evans legalább.Rajna
Én Armstrong helyében most térnék vissza, teljesen dopping nélkül.
És még ha a 194. helyen is végeznék, nem kéne mást tennem, mint leleplezni/lelepleztetni azokat, akik doppingoltak, és rövid időn belül a történelem első olyan TDF győztese lennék, aki egyszerre hozza el a zöld és a pöttyös trikót is.