Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Persze, nem cuccolt pályája végén és úgy lett TdF-dobogós... akkor minek kellett cuccolnia a csúcson a győzelemhez?Rajna
Mert akkor csak dobogós lett volna 😊. Vagy még maradt benne annyi 😀Toca
Tehát 38 évesen ugyanolyan fasza volt (sőt), mint mondjuk 32 évesen. Úgy, hogy közben ki is hagyott egy kicsit, a csapata is szarabb lett, ráadásul nem is neki dolgoztak elsősorban. Na ne már. Én a 2010-es pechparádéját sem hiszem, hogy tisztán csinálta. Nem is volna értelme, addig sem bukott le, miért is állt volna le?

Ha jól hallottam amúgy Hincapiet valamilyen szinten bemártotta, amiért elmehet az anyjába, nála keményebb melósa sose volt. De lehet ez rossz infó volt.Rajna
????????
Hincapie mártotta be pont LA-t...
LA-tól soha nme hangzott el olyan, hogy xy cuccol, pláne nem Hincapie.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Épp ezért envetséges, hogy valaki beveszi azt, hogy LA 2009-ben már nem cuccolt. Ezzel csak mutatni akarja, hogy így is ő a legnagyobb király, a cucc csak épp azt a kicsi pluszt adta meg, amivel ezt be is bizonyíthatta az adott körülmények közt. Ez persze lehet, hogy kb. így is van, de eszméletlenül pofátlan hazugság így is.Rajna
Amellett, hogy természetesen nem valószínű, hogy igazat mondott ezzel, hogy 2009-ben dopping nélkül ment, de ezt lehet máshogy is értelmezni. Mármint úgy, hogy a Tourokon mindenki doppingolt korábban, ahogy ő is, ő győzött közülük, de a biológiai útlevél és egyebek óta már nem doppingolnak az emberek annyira és ezért tudott dopping nélkül is 3. helyet elérni. Schleck
Ez is kamu ,de azért LA-t azért tartom nagy embernek, mert ha én velem ezt csinálták volna ,felszántottam volna és porral hintem be az egész mocskos bandát. Ehelyett ,jó odamondogatott de direkt nem konkrétat és erősen utalt rá hogy javulóban a helyzet, ami kurva nagy kamu.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Épp ezért envetséges, hogy valaki beveszi azt, hogy LA 2009-ben már nem cuccolt. Ezzel csak mutatni akarja, hogy így is ő a legnagyobb király, a cucc csak épp azt a kicsi pluszt adta meg, amivel ezt be is bizonyíthatta az adott körülmények közt. Ez persze lehet, hogy kb. így is van, de eszméletlenül pofátlan hazugság így is.Rajna
Amellett, hogy természetesen nem valószínű, hogy igazat mondott ezzel, hogy 2009-ben dopping nélkül ment, de ezt lehet máshogy is értelmezni. Mármint úgy, hogy a Tourokon mindenki doppingolt korábban, ahogy ő is, ő győzött közülük, de a biológiai útlevél és egyebek óta már nem doppingolnak az emberek annyira és ezért tudott dopping nélkül is 3. helyet elérni.

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Persze, nem cuccolt pályája végén és úgy lett TdF-dobogós... akkor minek kellett cuccolnia a csúcson a győzelemhez?Rajna
Mert akkor csak dobogós lett volna 😊. Vagy még maradt benne annyi 😀Toca
Tehát 38 évesen ugyanolyan fasza volt (sőt), mint mondjuk 32 évesen. Úgy, hogy közben ki is hagyott egy kicsit, a csapata is szarabb lett, ráadásul nem is neki dolgoztak elsősorban. Na ne már. Én a 2010-es pechparádéját sem hiszem, hogy tisztán csinálta. Nem is volna értelme, addig sem bukott le, miért is állt volna le?

Ha jól hallottam amúgy Hincapiet valamilyen szinten bemártotta, amiért elmehet az anyjába, nála keményebb melósa sose volt. De lehet ez rossz infó volt.Rajna
Jaj hagyjuk már az álszentkedést te is tudod hogy az összes ember aki kb 100ba végez mindenki doppingol. Bodrogi is tolta, LA is, Schleck is. Én rosszul vagyok ettől az egésztől már.
Álszent szánalom amit itt levágnak, hogy elitélik meg fuj meg stb...
Benne van az UCIn keresztül mindenki Toca
Persze, pont ezt mondom én is. Épp ezért envetséges, hogy valaki beveszi azt, hogy LA 2009-ben már nem cuccolt. Ezzel csak mutatni akarja, hogy így is ő a legnagyobb király, a cucc csak épp azt a kicsi pluszt adta meg, amivel ezt be is bizonyíthatta az adott körülmények közt. Ez persze lehet, hogy kb. így is van, de eszméletlenül pofátlan hazugság így is.

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Persze, nem cuccolt pályája végén és úgy lett TdF-dobogós... akkor minek kellett cuccolnia a csúcson a győzelemhez?Rajna
Mert akkor csak dobogós lett volna 😊. Vagy még maradt benne annyi 😀Toca
Tehát 38 évesen ugyanolyan fasza volt (sőt), mint mondjuk 32 évesen. Úgy, hogy közben ki is hagyott egy kicsit, a csapata is szarabb lett, ráadásul nem is neki dolgoztak elsősorban. Na ne már. Én a 2010-es pechparádéját sem hiszem, hogy tisztán csinálta. Nem is volna értelme, addig sem bukott le, miért is állt volna le?

Ha jól hallottam amúgy Hincapiet valamilyen szinten bemártotta, amiért elmehet az anyjába, nála keményebb melósa sose volt. De lehet ez rossz infó volt.Rajna
Jaj hagyjuk már az álszentkedést te is tudod hogy az összes ember aki kb 100ba végez mindenki doppingol. Bodrogi is tolta, LA is, Schleck is. Én rosszul vagyok ettől az egésztől már.
Álszent szánalom amit itt levágnak, hogy elitélik meg fuj meg stb...
Benne van az UCIn keresztül mindenki
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Persze, nem cuccolt pályája végén és úgy lett TdF-dobogós... akkor minek kellett cuccolnia a csúcson a győzelemhez?Rajna
Mert akkor csak dobogós lett volna 😊. Vagy még maradt benne annyi 😀Toca
Tehát 38 évesen ugyanolyan fasza volt (sőt), mint mondjuk 32 évesen. Úgy, hogy közben ki is hagyott egy kicsit, a csapata is szarabb lett, ráadásul nem is neki dolgoztak elsősorban. Na ne már. Én a 2010-es pechparádéját sem hiszem, hogy tisztán csinálta. Nem is volna értelme, addig sem bukott le, miért is állt volna le?

Ha jól hallottam amúgy Hincapiet valamilyen szinten bemártotta, amiért elmehet az anyjába, nála keményebb melósa sose volt. De lehet ez rossz infó volt.

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Persze, nem cuccolt pályája végén és úgy lett TdF-dobogós... akkor minek kellett cuccolnia a csúcson a győzelemhez?Rajna
Mert akkor csak dobogós lett volna 😊. Vagy még maradt benne annyi 😀
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Persze, nem cuccolt pályája végén és úgy lett TdF-dobogós... akkor minek kellett cuccolnia a csúcson a győzelemhez?

több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
– Nem gondolta, hogy csal?
– Nem. Ez a legijesztőbb. Megnéztem, mit jelent a csalás szó: jogosulatlan előnyszerzés a riválissal szemben. Erről azonban itt nem volt szó, azonosak voltak a feltételek.

Intelligensen bemártott mindenkit Armstrong. 😀tüsi91
És tulajdonképpen nehéz azt mondani, hogy nincs igaza...somoskovig
Megint csak azt tudom mondani, amit már kb. 5x leírtam a témában: nyílt 'titok' ez már régóta. Mondjuk azért az meglep, hogy a 2009-es versenyt tisztán vitte végig, már ha igaz, amit mond. Mondjuk ezek után kétlem, hogy pont ebben hazudna. Nálam semmivel nem kisebb, mint az ügy előtt. szaba
Annál a résznél nem tudom biztosra mondani, hogy nem kamuzik...nem tenném rá a nadrágomat. Az UCI vesztegetésnél se tudtam a testbeszédéből és a szemkontaktusokból leszűrni, a nagy részénél viszont elég jól le lehet venni. Egyébként voltak olyan szituk is, amikor számomra úgy tűnt nem tudja úgy megfogalmazni a választ, hogy azzal ne kezdjen bele mutogatásba, mások disznóságainak kitálalásába, és ezért a végül a kérdésre adott válasza kitérőnek tűnhet.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
– Nem gondolta, hogy csal?
– Nem. Ez a legijesztőbb. Megnéztem, mit jelent a csalás szó: jogosulatlan előnyszerzés a riválissal szemben. Erről azonban itt nem volt szó, azonosak voltak a feltételek.

Intelligensen bemártott mindenkit Armstrong. 😀tüsi91
És tulajdonképpen nehéz azt mondani, hogy nincs igaza...somoskovig
Megint csak azt tudom mondani, amit már kb. 5x leírtam a témában: nyílt 'titok' ez már régóta. Mondjuk azért az meglep, hogy a 2009-es versenyt tisztán vitte végig, már ha igaz, amit mond. Mondjuk ezek után kétlem, hogy pont ebben hazudna. Nálam semmivel nem kisebb, mint az ügy előtt.
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Megnéztem ezt az első részt.
98%-ban igazat mond LA, maradék kettőben még én sem tudom eldönteni...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Este 18:30-kor a TLC-én magyarul v. feliratosan Oprah talk show.

Én néztem hajnalban "élőben", nekem kicsit döbbenetes volt. Azért látszott Armstrongon, hogy kicsit feszült, ideges. Próbálta leplezni de nem mindig sikerült. Ő ilyen típus, nyugodtnak, profinak próbál v. akar látszani. A második rész, talán több finomságot ígér. Nagy nevek stb. amit beígértek.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
 www.origo.hu/sport/egyeb/kerekpar/20130118-lance-armstrong-vallomasa-a-doppingrol.html

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
– Nem gondolta, hogy csal?
– Nem. Ez a legijesztőbb. Megnéztem, mit jelent a csalás szó: jogosulatlan előnyszerzés a riválissal szemben. Erről azonban itt nem volt szó, azonosak voltak a feltételek.

Intelligensen bemártott mindenkit Armstrong. 😀tüsi91
És tulajdonképpen nehéz azt mondani, hogy nincs igaza...somoskovig
Abszolút a fene vigye el, és ilyen teljesítményt nem is lehet elvárni másképp a kérdés az, hogy őszinték vagyunk vagy nem. Vannak sportágak, melyek működhetnek és működniük is kell e nélkül, van ami nem. Nekem adhatnának akár milyen teljesítményfokozó szert akkor se bírnám lenyomni azt a nem tudom hány ezer kilométert plusz edzések. Ez pont olyan, mint, hogy a Juvétól elvették a két bajnoki címet de a játékosoknak közük nemvolt az egész dologhoz, ők lejátszották megnyerték a meccseket, fogalmuk sem volt mi t tesznek Moggiáék a háttérben nem is beszélve arról, hogy Morattiék se sokkal tisztábban játszanak. Doppinggal se könnyű mindezt véghezvinni.
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 752 — 49ers GM
– Nem gondolta, hogy csal?
– Nem. Ez a legijesztőbb. Megnéztem, mit jelent a csalás szó: jogosulatlan előnyszerzés a riválissal szemben. Erről azonban itt nem volt szó, azonosak voltak a feltételek.

Intelligensen bemártott mindenkit Armstrong. 😀tüsi91
És tulajdonképpen nehéz azt mondani, hogy nincs igaza...

több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
– Nem gondolta, hogy csal?
– Nem. Ez a legijesztőbb. Megnéztem, mit jelent a csalás szó: jogosulatlan előnyszerzés a riválissal szemben. Erről azonban itt nem volt szó, azonosak voltak a feltételek.

Intelligensen bemártott mindenkit Armstrong. 😀
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Akit esetleg érdekel:
 entertainment.verizon.com/tv/3/player/vendor/OWN/player/embedded/asset/mrss_103097/source/Clips

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
a hegyi szakaszokra menj rá többnaposon, illetve ha az NSP-vel vagy próbálj a continental csapatrangsorban top2-ben lenni hogy indulhass nagy körversenyen, az adja meg a sava borsát. A formát is okosan időzítsd, 3 hetes verseny kezdete előtt másfél-két hónappal szoktam indítani 3 tíz napos hegyi edzőtábort, és egy 10 napos időfutam edzőtábort az összes olyan versenyzőmnek akit indítok GT-n, plusz max olyan 30 versenynap legyen a játékosod lábában előtte, de inkább 20, plusz ha grantourt nyomsz előtte pár nappal egy egyhetes verseny nem árt, hogy legalább egy 77-80%-os kondival tudd kezdeni a versenyt, ami a hegyekig 92-95%-on lesz.
Ha ezt betartod, akkor könnyen halomra nyerheted magad, legnehezebb fokban is akár. A karrier módban a legfontosabb hogy jól beoszd, az energiád, én úgy kezdtem ezt a játékot, hogy előtte évekig néztem ezt a sportot a TV-ben, tisztában voltam a taktikával, de mindez lófaszt sem ért, ha ellőttem a főemberem energiáját nevenincs versenyeken, és a fontos versenyekre nem voltak formában.

Kurva jó játék, nekem a kedvenc PC játékom

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Huhh ez bő volt, köszönöm szépen 😊 Ahogy nézem a játékban is hasonló módon működnek a dolgok. Próblgattam a leírás alapján a dolgokat, de még nem nagyon jöttek be. Lehet azért mert egy relative kis csapattal kezdtem el (Team NSP Ghost)Akkor még az érdekelne, hogy ez a sprint pontverseny(ha jól írom) akkor az mikor a pályán van 2 vagy több mértpont és az áthaladási sorrend is ér pontokat? Illetve ha ez így van, akkor a hegyi pontverseny pontosan mit takar?


Double B
Pontverseny: Van olyan h a részhajrák pontszáma beleszámít az összpontba és van olyan h külön trikót osztanak a részhajráért és külön trikót a célban elért pontokat. A hegyi pontverseny a hegy tetején felállított pontnál lévő beérkezési sorrend alapján készül.

Összetett versenyen pedig az nyer aki a szakoszon elért összesített ideje a legkevesebb.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Sziasztok. Ha valakinek van egy kis ideje, és ráér, akkor tudna nekem pár szót mondani akár itt akár pmben a taktika szerepéről a sportban. vagy ha esetleg valami jó magyar oldalt ismer valaki ahol le van írve. nemrég kaptam meg a pcm 2012-t és nem igazán értem a felépítését az egyes versenyeknek. előre is köszönöm 😊 Double B
Alapvetően 4 fő skill van minden kerékpárosnak
sprint
időfutam
hegymenet
"szökő" ember, jobb szót nem tudok ár. Ez nem is igazán skillset, akik jók szökésben, azok általában nem fizikálisan tűnnek ki a többi közül.

A klasszikus 1 naposokra a vezérnek általában sprintben kell a lehető legjobbnak lennie. Vannak azonban olyan 1naposok, ahol nem sokkal a cél előtt van egy nagyobb domb, az a Valverde, Bettini, Di luca, stb stílusú kerékpráosoknak fekszenek, ők elég jól tudnak hegyre is menni sprintelni is. Gyakran meglepi az esélyeseket az aki szökésekben jó, azaz egyszer ütemet váltani, akár az elején, aztán kisebb nagyobb bollyal hazaérni

Egy többhetes versenyen összetettben általában az nyer, aki a legjobb hegyimenők között van és nem árt, ha jó időfutamon.
Egyes szakaszokon arathatnak a sprinterek is, sőt valószínűleg egy sprinternek lesz a legtöbb szakaszgyőzelme, de összetettben 100-ban se lesznek. A verseny a hegyeken dől el, de a fő favoritok ott gyakran együtt maradnak hárman négyen, és köztük az időfutam dönthet. És mindig visznek el szakaszokat szökésből is, ilyen Voecklerek meg hasonlók


Nem ismerem a játékot, hogy ott ennek mennyire van szerepe, de a valóságban nagyon fontos a csapat, a segítő emberek. fantasyban nem hoznak sok pontot, de valójában nélkülük lehetetlen bármit is elérni. A sík szakaszon diktálni elől a tempót (szélárnyékban sokkal könnyebb menni, az esélyest nyilván nem készíted ki azzal, h 200km-et megy egyedül), a hegyen nem a szélárnyék miatt kell, hanem inkább h lássad magad előtt a kereket és úgy mehessél. A segítők általában a hegy x százalékáig mennek nagyon nagy tempót, aztán meghallnak, és utána szokott váltani vagy nem az igazán esélyes.Black_Adder
Huhh ez bő volt, köszönöm szépen 😊 Ahogy nézem a játékban is hasonló módon működnek a dolgok. Próblgattam a leírás alapján a dolgokat, de még nem nagyon jöttek be. Lehet azért mert egy relative kis csapattal kezdtem el (Team NSP Ghost)Akkor még az érdekelne, hogy ez a sprint pontverseny(ha jól írom) akkor az mikor a pályán van 2 vagy több mértpont és az áthaladási sorrend is ér pontokat? Illetve ha ez így van, akkor a hegyi pontverseny pontosan mit takar?

szerk: illetve akkor az összetett versenyeken mi alakítja ki a helyezéseket?

Idén itt lesz valami fantasy játék? 😊


MattMiller
Igazából azért szerettem volna magyar oldalt, mert csak minimális szinten tudok angolul, ami rámragadt így az amerikaifutball, játékok és stb során, de a videók azok nagyon hasznosak, köszönöm szépen 😊
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Sziasztok. Ha valakinek van egy kis ideje, és ráér, akkor tudna nekem pár szót mondani akár itt akár pmben a taktika szerepéről a sportban. vagy ha esetleg valami jó magyar oldalt ismer valaki ahol le van írve. nemrég kaptam meg a pcm 2012-t és nem igazán értem a felépítését az egyes versenyeknek. előre is köszönöm 😊 Double B
Alapvetően 4 fő skill van minden kerékpárosnak
sprint
időfutam
hegymenet
"szökő" ember, jobb szót nem tudok ár. Ez nem is igazán skillset, akik jók szökésben, azok általában nem fizikálisan tűnnek ki a többi közül.

A klasszikus 1 naposokra a vezérnek általában sprintben kell a lehető legjobbnak lennie. Vannak azonban olyan 1naposok, ahol nem sokkal a cél előtt van egy nagyobb domb, az a Valverde, Bettini, Di luca, stb stílusú kerékpráosoknak fekszenek, ők elég jól tudnak hegyre is menni sprintelni is. Gyakran meglepi az esélyeseket az aki szökésekben jó, azaz egyszer ütemet váltani, akár az elején, aztán kisebb nagyobb bollyal hazaérni

Egy többhetes versenyen összetettben általában az nyer, aki a legjobb hegyimenők között van és nem árt, ha jó időfutamon.
Egyes szakaszokon arathatnak a sprinterek is, sőt valószínűleg egy sprinternek lesz a legtöbb szakaszgyőzelme, de összetettben 100-ban se lesznek. A verseny a hegyeken dől el, de a fő favoritok ott gyakran együtt maradnak hárman négyen, és köztük az időfutam dönthet. És mindig visznek el szakaszokat szökésből is, ilyen Voecklerek meg hasonlók


Nem ismerem a játékot, hogy ott ennek mennyire van szerepe, de a valóságban nagyon fontos a csapat, a segítő emberek. fantasyban nem hoznak sok pontot, de valójában nélkülük lehetetlen bármit is elérni. A sík szakaszon diktálni elől a tempót (szélárnyékban sokkal könnyebb menni, az esélyest nyilván nem készíted ki azzal, h 200km-et megy egyedül), a hegyen nem a szélárnyék miatt kell, hanem inkább h lássad magad előtt a kereket és úgy mehessél. A segítők általában a hegy x százalékáig mennek nagyon nagy tempót, aztán meghallnak, és utána szokott váltani vagy nem az igazán esélyes.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
Sziasztok. Ha valakinek van egy kis ideje, és ráér, akkor tudna nekem pár szót mondani akár itt akár pmben a taktika szerepéről a sportban. vagy ha esetleg valami jó magyar oldalt ismer valaki ahol le van írve. nemrég kaptam meg a pcm 2012-t és nem igazán értem a felépítését az egyes versenyeknek. előre is köszönöm 😊 Double B
a játékkal foglalkozó magyar nyelvű oldalról csak erről tudok:  cycling-manager.atw.hu/ de ez nem úgy néz ki, mint ami nagyon aktív.
ha angol is jó, akkor viszont a  pcmdaily.com -on van csomó minden. Pl itt vannak a leírások meg tippek:  pcmdaily.com/tipstricks.php Van minden versenytípusról meg a karrier módról leírás, + van olyan, amelyikhez video is.

több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Sziasztok. Ha valakinek van egy kis ideje, és ráér, akkor tudna nekem pár szót mondani akár itt akár pmben a taktika szerepéről a sportban. vagy ha esetleg valami jó magyar oldalt ismer valaki ahol le van írve. nemrég kaptam meg a pcm 2012-t és nem igazán értem a felépítését az egyes versenyeknek. előre is köszönöm 😊
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Rajna, semennyire. 😊 Hirtelen nagyon sok embert kéne lecsukni, ugyanis akkor az összes "kéz" tulajdonosát is le kéne csukni, akik kezében megfordult bármilyen cucc és továbbadta.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."