NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 689 — Cowboys fan
tud valaki linket adni az útvonalról? lusta vagyok rákeresni...slowmotion
Tekintve hogy a keresésed kb 30 karakter +1 kilikkből megvan, míg a hszed legalbá 35-40 karakter +1-et számol, ezért a lustaság mint érve nem megfelelő 😀Toca
kiadtam bérmunkába, vazze
egyébként meg kilikk nincs a gépemre telepítve, szóval olyat eleve nem tudtam volna csinálni 😊slowmotion
Fizetés mikor?Dzsokijuing
ha majd Super Bowl-t nyer a csapat.
addig meg a zisten fizesse meg 😉
több mint 11 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Sziasztok bringások!
Vég itt a jó idő!😛

Na szóval lenne egy kérdésem;
Vettem egy kilométer órát(életemben először😊) na és amit ugye be kell állítani a kerék kerületénél nem tudom,hogy mit is írjak be...
 kross.hu/kerekparok/kross-hexagon-x1-2013.html
itt van a biriglim....na és itt kerékméretnek 6"x2,1 van
bezavar az az x2,1 most iylenkor,hogy kell számolnom???

26x2,54x2,1x3,1416

vagy,hogyan??

vagy csak simán 26x2,54x3,1416

az x2,1 az meg nem lényeg?mert amit adtak hozzá kis füzet abban 1 deka 26"x2,1 nincs....

előre is kösziZoliZoltán
Szerintem nem árt ha megcsinálod azt is, hogy leméred a saját kereked kerületét. Pl. bejelölsz egy pontot a keréken, aztán gurítasz rajta egy teljes fordulatot és ezt a távolságot már le tudod mérni a földön. Mondjuk ilyenkor jobb ha ráülsz (számít az a kis összenyomódás), meg azért 2x ellenőrizd le.
Próbáld meg minél pontosabban. Itt a kis eltérés is számít a nagyobb távok miatt.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 134 — Saturday Night Lights
tud valaki linket adni az útvonalról? lusta vagyok rákeresni...slowmotion
Tekintve hogy a keresésed kb 30 karakter +1 kilikkből megvan, míg a hszed legalbá 35-40 karakter +1-et számol, ezért a lustaság mint érve nem megfelelő 😀Toca
kiadtam bérmunkába, vazze
egyébként meg kilikk nincs a gépemre telepítve, szóval olyat eleve nem tudtam volna csinálni 😊slowmotion
Fizetés mikor?

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Betancur kemény volt, én mondjuk Henaót vártam győztesnek, nagy formában van és ez fekszik is neki. Kwiatkowski ment még meglepően jól és Sagan is egyre jobb hegyen (sajna).

több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Dani Moreno jó erőben volt a végére és be is húzta a Vallon Nyilat. Gilbert a végére elfáradt (lehajrázták), az első 10-ben sem végzett. Átok a szivárvány trikó?

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 689 — Cowboys fan
tud valaki linket adni az útvonalról? lusta vagyok rákeresni...slowmotion
Tekintve hogy a keresésed kb 30 karakter +1 kilikkből megvan, míg a hszed legalbá 35-40 karakter +1-et számol, ezért a lustaság mint érve nem megfelelő 😀Toca
kiadtam bérmunkába, vazze
egyébként meg kilikk nincs a gépemre telepítve, szóval olyat eleve nem tudtam volna csinálni 😊
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 689 — Cowboys fan
tud valaki linket adni az útvonalról? lusta vagyok rákeresni...slowmotion
Az útvonal: XIII. Carl Lutz rakpart - pesti alsó rakpart - Petőfi híd - budai alsó rakpart - Halász utca - Fő utca - Alagút - Attila út - Lánchíd utca - Lánchíd - József Attila utca - Andrássy út - Olof Palme sétány - Városliget, napozó rét
Térkép:  goo.gl/maps/voSwQDzsokijuing
köszönöm. akkor mégis lehet, hogy lesz költözés 😊
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
tud valaki linket adni az útvonalról? lusta vagyok rákeresni...slowmotion
Tekintve hogy a keresésed kb 30 karakter +1 kilikkből megvan, míg a hszed legalbá 35-40 karakter +1-et számol, ezért a lustaság mint érve nem megfelelő 😀
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 134 — Saturday Night Lights
tud valaki linket adni az útvonalról? lusta vagyok rákeresni...slowmotion
Az útvonal: XIII. Carl Lutz rakpart - pesti alsó rakpart - Petőfi híd - budai alsó rakpart - Halász utca - Fő utca - Alagút - Attila út - Lánchíd utca - Lánchíd - József Attila utca - Andrássy út - Olof Palme sétány - Városliget, napozó rét
Térkép:  goo.gl/maps/voSwQ

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 689 — Cowboys fan
tud valaki linket adni az útvonalról? lusta vagyok rákeresni...
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 134 — Saturday Night Lights
Szombaton Critical Mass! E műfajban az utolsó.


Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Oooh!Na ez kellett nekem!
köszi szépen! 😉
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Sziasztok bringások!
Vég itt a jó idő!😛

Na szóval lenne egy kérdésem;
Vettem egy kilométer órát(életemben először😊) na és amit ugye be kell állítani a kerék kerületénél nem tudom,hogy mit is írjak be...
 kross.hu/kerekparok/kross-hexagon-x1-2013.html
itt van a biriglim....na és itt kerékméretnek 6"x2,1 van
bezavar az az x2,1 most iylenkor,hogy kell számolnom???

26x2,54x2,1x3,1416

vagy,hogyan??

vagy csak simán 26x2,54x3,1416

az x2,1 az meg nem lényeg?mert amit adtak hozzá kis füzet abban 1 deka 26"x2,1 nincs....

előre is kösziZoliZoltán
Ebben van egy táblázat, állítsd be eszerint szerintem:  www.bike-shop.hu/dl/cateye/StradaWireless-CCRD300_hasznalati.pdf

több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Sziasztok bringások!
Vég itt a jó idő!😛

Na szóval lenne egy kérdésem;
Vettem egy kilométer órát(életemben először😊) na és amit ugye be kell állítani a kerék kerületénél nem tudom,hogy mit is írjak be...
 kross.hu/kerekparok/kross-hexagon-x1-2013.html
itt van a biriglim....na és itt kerékméretnek 6"x2,1 van
bezavar az az x2,1 most iylenkor,hogy kell számolnom???

26x2,54x2,1x3,1416

vagy,hogyan??

vagy csak simán 26x2,54x3,1416

az x2,1 az meg nem lényeg?mert amit adtak hozzá kis füzet abban 1 deka 26"x2,1 nincs....

előre is köszi
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Kreuziger végre nyert valamit, ráadásul ilyen tökös megindulással, amit nem nagyon láttam még Amstelen. Sagan meg hálisten sehol.

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Szerintem pont egy Paris-Roubaix-n hülyeség ilyen incidenseken rágódni, itt annyi külső faktor dönt egyébként is, hogy egy ilyen is belefér. Mondjuke gy Milánó-San Remón vagy nagyobb körön már gáz lenne.

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
Mindegyik országúti sportnál van gond a helyszíni nézőkkel, a maratonokon sem mindig tudják kiszűrni az idiótákat, de a ralik ilyen szempontból a legrosszabbak, néhányan a "soha ne állj a kanyar külső ívére" alapszabályt sem tartják be, pedig ott a saját életükkel is játszanak.Gogo
Ne is mond, nem az sajnálom akit elbasz a rallye autó mert gyökér és szar helyen állt hanem azt aki elüti mert nem tehet róla hogy a másik gyökér mégis szar feldolgozni...
több mint 11 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Mindegyik országúti sportnál van gond a helyszíni nézőkkel, a maratonokon sem mindig tudják kiszűrni az idiótákat, de a ralik ilyen szempontból a legrosszabbak, néhányan a "soha ne állj a kanyar külső ívére" alapszabályt sem tartják be, pedig ott a saját életükkel is játszanak.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Támogatnám, hogy a motorosoknál legyen egy piszoly, és aki bukást okoz, azt ott helyben fejbelőni...Schleck
Ott van az út közepe a bringásoknak, tessék ott tekerni 😛 Ha meg lemegy a szélére, akkor számoljon azzal, hogy ott benne van a pakliban a pech. Nem a nézők vannak a versenyzőkért, hanem a versenyzők a nézőkért - elég jól keresnek ezek a srácok, aminek egyetlen oka van, a nézők.Jakehomer
Kétlem, hogy ezektől a helyszíni nézőktől származna a bevételük nagy része. 😛
Egyébként ha beljebb tekernének, akkor beljebb állnának a nézők is. A szerencsétlen belga srác pedig akkor is elesik, ha az út közepén teker, mert akkorát ugrott elé az az idióta.Schleck
Ha visszanézed, a belga srác már elvesztette az egyensúlyát, amikor ütközött a nézővel (egy ilyen találkozástól normális esetben a néző esne el, nem a bringás), egyszerűen pechje volt, hogy ott történt az eset. Nem azt mondom én, hogy a nézőnek mindent szabad, nyilván, mint minden sporteseményen, itt is be kell tartani alapvető normákat, de most tényleg nem csináltak semmi őrültséget (teljesen más eset, amikor az út közepén akadályozzák a versenyzőket), ez egy ilyen verseny, ahol az úton a nézők nélkül is fel lehet borulni.

Persze, nem a helyszíni nézők dobják össze a pénzdíjat meg a bért, hanem a szponzorok, de ők részei a sokaságnak, akik nélkül nincs szponzor. Ha a kutya nem lenne kíváncsi a bringásokra, akkor nem akadna össze soha senkivel, viszont csak munka mellett kerékpározhatnának, szóval annyira nem rossz trade ez nekik.

Perception is reality.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Támogatnám, hogy a motorosoknál legyen egy piszoly, és aki bukást okoz, azt ott helyben fejbelőni...Schleck
Ott van az út közepe a bringásoknak, tessék ott tekerni 😛 Ha meg lemegy a szélére, akkor számoljon azzal, hogy ott benne van a pakliban a pech. Nem a nézők vannak a versenyzőkért, hanem a versenyzők a nézőkért - elég jól keresnek ezek a srácok, aminek egyetlen oka van, a nézők.Jakehomer
Kétlem, hogy ezektől a helyszíni nézőktől származna a bevételük nagy része. 😛
Egyébként ha beljebb tekernének, akkor beljebb állnának a nézők is. A szerencsétlen belga srác pedig akkor is elesik, ha az út közepén teker, mert akkorát ugrott elé az az idióta.

több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Támogatnám, hogy a motorosoknál legyen egy piszoly, és aki bukást okoz, azt ott helyben fejbelőni...Schleck
Ott van az út közepe a bringásoknak, tessék ott tekerni 😛 Ha meg lemegy a szélére, akkor számoljon azzal, hogy ott benne van a pakliban a pech. Nem a nézők vannak a versenyzőkért, hanem a versenyzők a nézőkért - elég jól keresnek ezek a srácok, aminek egyetlen oka van, a nézők.

Perception is reality.
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Spartacus! hát igen: Jöhetsz mehetsz, bármit tehetsz... 😀

bár a múltheti jobban tetszett
Fabian győzött sprintben 😀 Hát.. ez sem gyakori, hatalmas verseny volt!shawnka
pedig volt már rá példa, igaz akkor hosszút nyitott.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Sajnáltam Strybart, jó erőben volt. Kemény volt a tempó a végén. Na most már a svájci is 3x-os győztes. Szép.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ez brutálisan nagy volt. 😀

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 116 — Tyrone Creek
Fabian győzött sprintben 😀 Hát.. ez sem gyakori, hatalmas verseny volt!