NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Hülye időjárás. 😕Schleck
Hülye szervezők. Ezek a hegyek nem véletlenül nem szoktak szerepelni a Girón, általában június előtt le vannak zárva, baromság volt a programba tenni.

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hülye időjárás. 😕

több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Froome nagggyon sokkal erősebb volt a hegyekben mint Wiggins, csak nem engedték menni, ez szerintem vitán felül áll. Ha szerinted nem, akkor ebbe kár is belemenni, mert nem fog közeledni egymáshoz a két vélemény.

Ha van hegyibefutó, esetleg túl kínos lett volna Froomot visszatartani, s nyerhetett volna, => máris csak a gyegne útvonalnak köszönhette győzelmét, meg a gyenge mezőnynek.

Ha vannak nagy hegyek, HC befutók, és van néhány erős versenyző akik egymást támadják, egyszerűen elfogyna, mert nem bírja a hegyeket úgy mint más. Contador, Schleck, Schleck, Evans, Purito, ... egyszerűen jobban bírják nála a hegyeket. Ha ott vannak többen, és táamdgatják egymást, akkor Nibali is megrogy. Akkor Froome is mehet, Wiggins meg szerez egy nagyon szép top10 helyezést, és még csak nem is ment rosszul a hegyeken magához képest... Persze amíg senki nincs a mezőnyben, aki támadhatná, mert az egyetelen ilyen a csapattársa, aki eltanulhatná az F1-es Hamiltontól a Can't go any slower dumát, addig persze h megnyeri.

Én azt mondtam h ezen a Giro-n abszolút outsider. Tessék feladta, h ne égesse tovább magát. Szerinted nem volt igazam. akkor fokozom a tétet, teljesen esélytelen lesz a TdF-en is. A sky vagy elköveti azt a hibát, h megint ő az első számú ember, és zsinórban 3. Grand Tour győzelmétől fosztják meg Froomot, vagy elve csak segítő ember lesz Wiggo. Akárhogy is, top5-be nem fog férni. hacsak hirtelen rajta kívül minden nagy menőt el nem tiltanak... Ez lehet akár fogadás is, ha gondolod, 3 hétig Wiggo siggel fogom látogatni a fórumot, ha megvédi a címét...

Én meg reménykedem, h soha többé nem lesz olyan gyalázatos a tour útvonala, mint tavaly volt, mert arra szavak sincsenek, de legalább a peloton színvonala is felnőtt hozzá negatív értelemben...

Részemről téma lezárva. Wiggins nem hegyi menő, Wigginst, sosem volt még a legjobb a hegyeken egy GT-n, és soha nem is lesz. (beleértve a tavalyi tourt is, ahol szilárdan tartom a véleményem, h Froome minden hegyen ott tudta volna hagyni, ha engedik, csak nem engedték). Önmagában h nincs a legjobb hegyimenők között, mégcsak szégyenkeznie se kéne, ez sokaknak nem adatik meg, olyanoknak se akik jó versenyzők, h Wiggo ilyen-e, az mindegy, neki se fog megadatni, ha oda soroljuk akkor csak degradáljuk a történelem nagy hegyi menőinek címét.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Contador 2009: 1. Volta ao Algarve, 4. Párizs-Nizza, 1. baszk kör, 3. Dauphiné, 1. Tour (tudom, a baszk kör 1,5 héttel a romandiai előtt van, de cserébe már februárban WT versenyt nyert).

De amúgyis, szerintem sokkal durvább két háromhetest végigcsálni top10es szinten, amit rendszeresen összehoznak páran. Az hat hét kőkemény menet + az egyhetesekkel ellentétben a nagy többség nagyon komolyan veszi őket.

Armstrong hülye példa, a rák utáni visszatérése után avagy fénykorában kb. egy júniusi előversenyt (Dauphiné/svájci kör) + Tourt csinált, szóval pont ő eséyltelen lett volna ilyen menetrendet csinálni.

De még ha el is fogadom, hogy nem lehet ennyit jól menni, akkor is irreleváns a Tour szempontjából az, hogy nyert-e közben Párizs-Nizzát. A lényeg, hogy tudott úgy menni, ahogy ment, és szerintem tavaly ő volt a legjobb összetett menő normális és unalmas útvonalon. A Vueltán persze nem lett volna esélye, de nehogymár az legyen a kiindulási alap.

Hamilton pedig ennyire gáz tán sosem volt, azért minden komolyabb lejtmenetben min. 1 percet bukni művészet 😊 Schleckék pedig mindig gázak voltak ebben a műfajban, de ehhez hasonlót sem produkáltak. Mondjuk ez lehet annak a következménye, hogy egyre több MTB-s áll át országútira, ők pedig nagyon jók a technikás lejtmenetekben.

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Félreértetted.
Ha eaglesmcnabb-nek igaza lett volna, hogy Wiggins csak a koksz, de az rogyásig, akkor otthon az olimpiát nem engedi ki a kezéből.
Vino győzelme meg nekem a tavalyi év legnagyobb sportöröme volt, igazi 'Against All Odds' feeling, filmbe illő diadal.Sobri Jóska
nem is engedte, Az előtte utána mindig jobb Martint is odaverte a gecibe, a mezőnyversenyt meg leszarta, de nem is az ő terepe volt.

Az meg, hogy egész évben formában volt, csak félig igaz, volt egy Párizs-Nizzája, egy Dauphinéje, egy Tourja és egy olimpiája, ez utóbbi ugye csak egy darab időfutam, szerintem ez egyáltalán nem kirívó. Rajna
Rakd mellé még a Romandiai kört. Ami ugyanúgy egyhetes Pro Tour verseny. Tehát csúcsformában volt március első hetében, április utolsó hetében, június első hetében, egész júliusban, majd agyonverte a direkt az olimpiára készülő Martint és Cancellarat az időfutamon (a svájcit bukás hátráltatta de akkor is).
Ilyet én még életemben nem láttam a modern kori országúti kerékpárban. Ezért mondom hogy érdekes. Ilyet még Nasamantől sem láttam, pedig ő bizonyítottan tolta az anyagot rendesen, amellett őket azért nem lehet egy lapon említeni. Aláírom hogy a sportolók nagy része doppingol, de hogy a Sky tavaly az összes csapat előtt volt az eléggé valószínű.

Lejtmenetben viszont olyan szinten volt gáz amilyet még sosem láttam, Rajna
a jó öreg Tyler? 😀 Egyébként most már Schlecknél is kurvanagy probléma ez.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Azért az kemény, hogy ez a Mezgec gyerek tavaly kétszer versenyzett Magyarországon, és mindkétszer megverte Lovassy Krisztián. Most meg már Giron szerez dobogót kétszer egymás után.Schleck
Minden a vonaton múlik 😀

több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
A gyenge TdF útvonal legenda????????
Hogy definiálnád akkor az erős és gyenge útvonalat?

Tény, h Wiggo mindenkit elvert a hegyekben?
Mikor verte el Froomot? Az zuhanyzóban törölközővel, vagy mire gondolsz?

Az idei TdF útvonalon nem kapna ki Contadortól? Egy ilyen kijelentés 100% szubjektív, úgyh nem szép, h vitába szálok vele, de szvsz perceket kapna Contadortól, és engednék Froomot Albertoval menni, annyira esélytelen lenne Wiggins, a 3. helyért küzdhetne, amíg be nem hozok a képbe egy formában lévő Schlecket....

Kokszos, nem kokszos, tök mindegy is, Albertonak is meg van a saját szakácsa aki jó marhasültet készít neki, Froome meg vélhetően ugyanazon a vitaminkoszton él, mint Wiggins, és valszeg Andy diétája is nagyon hasonló az eltiltását töltő Frankéhoz... de ettől még a hegyeken sokan jobbak nála, s akadnak akik ellen időfutammal se tud kompenzálni. Pont egy (-két)Black_Adder
Az a legenda, hogy az útvonal nélkül nem nyerhetett volna Wiggins, vagy ha több a hegyibefutó, elveszti, stb. Ezt írtam is, ha elolvastad az egész bekezdést.

Froome-ot csak defekt miatt verte összességében, de arra céloztam, hogy az időfutamokat ha levonod a versenyből, akkor is Wiggins nyert. Feltételezhető, hogy kiegyensúlyozottabb útvonallal, kevesebb időfutamkilométerrel is nyert volna, Froome-nak lett volna kis sansza ellene (nem sok). De általában úgy van ez a dolog beállítva, hogy Wiggins elvert mindenkit az időfutamokon és ha még beraknak két hegyibefutót akkor nem nyer. Akkor is nyert volna, max Froome-ot kellett volna visszafogni.

Persze, hogy a kijelentés szubjektív, de nem tudom, mire alapozod az álláspontodat. Tavaly volt egy csupa hegyre épülő Vuelta egyéni időfutam nélkül, és a hegyekben kikapott Puritótól, akit meg Hesjedal vert a Girón összessítésben. Hesjedalnál pedig csak elismered, hogy jobbat tud menni Wiggins. Persze ez elég necces összehasonlítás, de mivel Contador tavaly csak a Vueltán ment, másból nem nagyon tudok kiindulni. Hangsúlyozom, hogy tavalyi Contadorról beszélek, de amúgy 2011-ben a Touron ugye rendesen elverték, na az lett volna elképesztően gyanús, ha egy évben két háromheteset nyer, ráadásul közte a Tourt is. Btw Wiggins tavaly Puritót is verte a Dauphinén, bár ott elsősorban az időfutammal.

Lehet, hogy van, akik ellen nem tud kompenzálni, de a tavalyi Tourmezőnyben ilyen bizonyosan nem volt. Schleck még nem nyert semmit, Purito sem, szóval marad Contador. Ha eddig oké, akkor még ha a Contadoros feltevésemmel nem is értesz egyet (ami szíved joga), akkor is a tavalyi Wiggins a 2. legjobb háromhetes versenyző volt egy korszakos alak után, ez azért nem rossz.

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Azért az kemény, hogy ez a Mezgec gyerek tavaly kétszer versenyzett Magyarországon, és mindkétszer megverte Lovassy Krisztián. Most meg már Giron szerez dobogót kétszer egymás után.

több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
A gyenge TdF útvonal legenda????????
Hogy definiálnád akkor az erős és gyenge útvonalat?

Tény, h Wiggo mindenkit elvert a hegyekben?
Mikor verte el Froomot? Az zuhanyzóban törölközővel, vagy mire gondolsz?

Az idei TdF útvonalon nem kapna ki Contadortól? Egy ilyen kijelentés 100% szubjektív, úgyh nem szép, h vitába szálok vele (szintén 100% szubjektív véleménnyel), de szvsz perceket kapna Contadortól, és engednék Froomot Albertoval menni, annyira esélytelen lenne Wiggins, a 3. helyért küzdhetne, amíg be nem hozok a képbe egy formában lévő Schlecket....

Kokszos, nem kokszos, tök mindegy is, Albertonak is meg van a saját szakácsa aki jó marhasültet készít neki, Froome meg vélhetően ugyanazon a vitaminkoszton él, mint Wiggins, és valszeg Andy diétája is nagyon hasonló az eltiltását töltő Frankéhoz... de ettől még a hegyeken sokan jobbak nála, s akadnak akik ellen időfutammal se tud kompenzálni. Pont egy (-két)

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Félreértetted.
Ha eaglesmcnabb-nek igaza lett volna, hogy Wiggins csak a koksz, de az rogyásig, akkor otthon az olimpiát nem engedi ki a kezéből.
Vino győzelme meg nekem a tavalyi év legnagyobb sportöröme volt, igazi 'Against All Odds' feeling, filmbe illő diadal.Sobri Jóska
Hát Wigginsnek azért az a terep nem feküdt, nem véletlenül építették fel Cavre azt a versenyt. Ettől még lehet, hogy Wiggins az überkoksztól volt jó egész évben, de nehéz elhinnem, hogy mások nem fértek ehhez hozzá, illetve, hogy most meg abbahagyta mert már úgyis megnyert tavaly mindent. Ennek ellenére hegynek fel nem esett annyira vissza, szóval lejtmenetkoksz volt az.Rajna
Pontosan.
2013-ban valakire ráfogni, hogy kokszol, és úgy csinálni, hogy a többi meg nem, az eléggé... mókás.

több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Félreértetted.
Ha eaglesmcnabb-nek igaza lett volna, hogy Wiggins csak a koksz, de az rogyásig, akkor otthon az olimpiát nem engedi ki a kezéből.
Vino győzelme meg nekem a tavalyi év legnagyobb sportöröme volt, igazi 'Against All Odds' feeling, filmbe illő diadal.Sobri Jóska
Hát Wigginsnek azért az a terep nem feküdt, nem véletlenül építették fel Cavre azt a versenyt. Ettől még lehet, hogy Wiggins az überkoksztól volt jó egész évben, de nehéz elhinnem, hogy mások nem fértek ehhez hozzá, illetve, hogy most meg abbahagyta mert már úgyis megnyert tavaly mindent. Ennek ellenére hegynek fel nem esett annyira vissza, szóval lejtmenetkoksz volt az.

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Félreértetted.
Ha eaglesmcnabb-nek igaza lett volna, hogy Wiggins csak a koksz, de az rogyásig, akkor otthon az olimpiát nem engedi ki a kezéből.
Vino győzelme meg nekem a tavalyi év legnagyobb sportöröme volt, igazi 'Against All Odds' feeling, filmbe illő diadal.

több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Wiggins feladta.
Persze lehet h csak az utálat miatt írtam le erre a Giro-ra, de olyan nagyon nagyot azért nem tévedtem 😛Black_Adder
volt egy kokszos éve, egy gyenge tour útvonal, és egy gyenge tour mezőny... összejött neki. De a koksz volt a legfontosabb, egész évben csúcsformában volt, ez még armstrongnak se sikerült soha.eaglesmcnabb
Ha ez igaz lenne erre mit mondasz?

Sobri Jóska
Vino egy jó versenyző volt mindig is, nemtom mi olyan meglepő abban, hogy egy lazább klasszikust megnyert egy tökéletesen időzített szökéssel. A tavalyi Touron hasonló körülmények köhzött majdnem nyert a 18. szakaszon, hozzá kell tenni, hogy az olimpián a többi hasonló versenyző jelentős része valaki másnak dolgozott, kisebbek voltak a csapatok és nem volt csapatrádió. Ennél Wiggins menete sokkal meglepőbb/hihetetlenebb.

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Wiggins feladta.
Persze lehet h csak az utálat miatt írtam le erre a Giro-ra, de olyan nagyon nagyot azért nem tévedtem 😛Black_Adder
volt egy kokszos éve, egy gyenge tour útvonal, és egy gyenge tour mezőny... összejött neki. De a koksz volt a legfontosabb, egész évben csúcsformában volt, ez még armstrongnak se sikerült soha.eaglesmcnabb
Ha ez igaz lenne erre mit mondasz?


több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Holnap amúgy végre elkezdődnek az igazi hegyek a Girón, szerintem ezen a hétvégén minden eldől, még mindenkinek bizonyítania kell sztem.

több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Wiggins feladta.
Persze lehet h csak az utálat miatt írtam le erre a Giro-ra, de olyan nagyon nagyot azért nem tévedtem 😛Black_Adder
volt egy kokszos éve, egy gyenge tour útvonal, és egy gyenge tour mezőny... összejött neki. De a koksz volt a legfontosabb, egész évben csúcsformában volt, ez még armstrongnak se sikerült soha.eaglesmcnabb
Bár pont Wigginsnél valamifajta értelmét látom (pályakerékpárosból hegyimanó nem nagyon lesz, pláne nem ilyen későn), túl van ez a dolog értékelve, mindenki tolja magát. Ha cinikus akarok lenni, minél szimpatikusabb egy versenyző (azaz úgy nagy általánosságban minél többet támad), annál valószínűbb, hogy durván kokszol, tempóban végigmenni még mindig egyszerűbb edzés által, mint gigawattokat leadni támadásokon keresztül. Az meg, hogy egész évben formában volt, csak félig igaz, volt egy Párizs-Nizzája, egy Dauphinéje, egy Tourja és egy olimpiája, ez utóbbi ugye csak egy darab időfutam, szerintem ez egyáltalán nem kirívó.

Ez a Giro szerintem nem bizonyít semmit abból, hogy Wigginsnek egy kokszos éve lett volna. Emelkedőkön elég jó volt, 20 másodpercen belül volt az egyetlen valóban hegyi szakaszon és a legjobb időt hozta az időfutam meredek részén. Lejtmenetben viszont olyan szinten volt gáz amilyet még sosem láttam, a második hétre pedig durván lebetegedhetett, mert síkon szakadt le, ami egészen nevetséges a világ elvileg legjobb (de feltétlenül top3) időfutammenőjétől. A saját csapattársai vonatáról is durván leszakadt. Ezt elég nehéz hová tenni, én nagyon megnéztem volna pedig a két keményebb hegyi szakaszon. Ha ti tényleg azt gondoljátok, hogy reálisan ennyit tud, akkor elég nagy haterek lehettek. De persze lehet azt is gondolni, hogy felkokszolták a lejtmenetre, arra kell igazán gyúrni.

A gyenge Tourútvonal pedig továbbra is legenda, bár a szokásosnál és ideálisná ltényleg jóval könnyebb volt az egész és sok volt az időfutamkilométer is, tény, hogy Wiggo MINDENKIT elvert a hegyekben is. Persze ehhezz kellett a csapata is elég keményen, de ettől még nem CSAK az útvonal miatt nyert, a hegyi szakaszokból kiindulva lehetett volna itt még 2-3 hegyibefutó, nem tudta volna elverni senki. Persze nem volt Contador vagy Schleck, ezt hozzá kell tenni, de tartom, hogy a tavalyi Wiggins és Contador közötti meccset az idei Tourútvonalon is Wiggins nyerné, vagy legalábbis nagyon szoros lenne.

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Wiggins feladta.
Persze lehet h csak az utálat miatt írtam le erre a Giro-ra, de olyan nagyon nagyot azért nem tévedtem 😛Black_Adder
volt egy kokszos éve, egy gyenge tour útvonal, és egy gyenge tour mezőny... összejött neki. De a koksz volt a legfontosabb, egész évben csúcsformában volt, ez még armstrongnak se sikerült soha.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Wiggins feladta.
Persze lehet h csak az utálat miatt írtam le erre a Giro-ra, de olyan nagyon nagyot azért nem tévedtem 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Kaliforniai kör sem volt unalmas érdemes megnézni felvételről annak aki még nem látta

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Betancur eddig hosszú hegyeken nem mutatot sokat, plusz a klasszikusokra időzítette a formáját, ezért volt meglepő a támadása szvsz.

Evans meg nem biztos, hogy elfárad, miután a felkészülése rövid volt, neki épp formábahozási periódus van, tehát elvileg folyamatosan javulnia kéne, persze ez az elmélet.Rajna
Mivel még formábahozási periódusban van, még nincs formában, könnyebben lehet h elfárad.
Nem tudom. Egy biztos, ha én télen nem mozgok semmit, akkor tavasszal sokkal hamarabb elfáradok, pont a kilóméter hiány miatt...

Nem mintha tudnánk milyen fázisban van Evans...Black_Adder
Hát a BMC-s nyilatkozatokból indultam ki, aszerint Evans sérülése miatt két héttel később kezdte el a felkészülést, és ezért kb. ugyanennyivel el is van tolódva a formája. Szóval a harmadik hétre már rendesen kéne menjen 😊 de persze ez simán lehet ködösítés, de nem most mondták, hanem még a Giro előtt, szóval valami hitelesség is lehet benne.

több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Betancur eddig hosszú hegyeken nem mutatot sokat, plusz a klasszikusokra időzítette a formáját, ezért volt meglepő a támadása szvsz.

Evans meg nem biztos, hogy elfárad, miután a felkészülése rövid volt, neki épp formábahozási periódus van, tehát elvileg folyamatosan javulnia kéne, persze ez az elmélet.Rajna
Mivel még formábahozási periódusban van, még nincs formában, könnyebben lehet h elfárad.
Nem tudom. Egy biztos, ha én télen nem mozgok semmit, akkor tavasszal sokkal hamarabb elfáradok, pont a kilóméter hiány miatt...

Nem mintha tudnánk milyen fázisban van Evans...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Betancur eddig hosszú hegyeken nem mutatot sokat, plusz a klasszikusokra időzítette a formáját, ezért volt meglepő a támadása szvsz.

Evans meg nem biztos, hogy elfárad, miután a felkészülése rövid volt, neki épp formábahozási periódus van, tehát elvileg folyamatosan javulnia kéne, persze ez az elmélet.

több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Sok van még hátra de Wiggins-nél lefőtt a kávé. A taktika az volt szerintem a SKY-nál, hogy Uran-t előrezavarták, hogy menjenek utána a menők (összetettben elől állók) és akkor a követő bolyban Wigo megragad, és ő is tud menni velük. Működött is a dolog, de 3.2 km-nél Nibali sokadik tempóváltását már nem bírta. Az idei Giro kiírás nem kedvez az angolnak, akárki akármit is mond. Persze sokat nyomott a latban az is, hogy voltak gondjai, időjárás nem kedvezett (de az senkinek sem) és már félt a lejtmenetben menni, mert maradt benne kvázi félelemérzet. Ezt ő is elismerte, hogy kicsit óvatosabb volt lejtmenetekben, a vizes, csúszós utak miatt. Nibali meg pont imádja a száguldást lefelé, így ez neki pont kapóra jött. És az olaszon látszik, hogy mindent belead (TT nagyon jól sikerült neki), ő ide nyerni jött.

Evans nekem egy kicsit meglepi, de ha lesznek előtte (mellette) akkor megy ő felfelé. Bár a harmadik hétre szerintem elfárad.

Betancur nekem nem volt meglepetés, a fehér trikóért jöttek, és tudja, hogy a hegyeken hozhat a riválisain. Majka nagyon jó, vele még számoltam előzetesen, de nem gondoltam volna, hogy ilyen jól megy. Kelderman amilyen jó volt a TT-n, annyira elrontotta ezt a napot, de szerintem ő inkább csak a közepesen nehéz hegyeket bírja jól.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Nagyon megy most a kolumbiaiaknak, két dobogós hely tegnapelőtt, ma első két hely, kalifornai körön is szakaszgyőzelem+sárga trikó. Betancur engem most meglepett, nem gondoltam volna, hogy egy ilyen hosszú hegyet is elbír a stílusa. Pozzovivo elég jó volt, közel vitte a menőket Uránra, de a végére elfogyott ő is.

Wiggins nincs formában, most már teljesen egyértelmű, pedig tökéletesen összerakták neki a szakaszt, Cataldóék leszakítoták a használható segítőket, Urán pedig támadott, Agnoli vezetésével sikerült is folyamatosan visszaesni. Most angy kérdés, hogy ki legyen a kapitány, nyilván attól is függ, hogy Urán tényleg ilyen erős, vagy most hagyták valamennyire a hátránya miatt.

Igazából Evans van egyedül lőtávolban, de ma Nibali sokka lerősebbnek tűnt, problémamentesen oldotta meg a láncgondját és kétszer is simán lesprintelte a csoportját. Az egyetlen gyengesége a csapata, Tiralongo és Brajkovic kiesésével nem az igazi ez a banda.

Kiserlovski és Majka meg lassan felnő hegyimanónak, ez már tényleg emberes helytállás volt. Santambrogio is hozza, amit az idei eredményei alapján el lehet már tőle várni.

több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Kaliforniai kört is érdemes követni, bár az idei mezőny nem igazán erős, de Sagan tegnapi szivatása miatt már megérte, go Westra 😊

A netes trackere a versenynek pedig úgy egy évezreddel előzi meg az összes többi hasonló oldalét, azonnal frissül, szöveges, vizuális, térképes és videókiírás egy helyen.  tourtracker.amgentourofcalifornia.com/ egy ilyet a háromheteseken is beizzíthatnának.