Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Támogatnám, hogy a motorosoknál legyen egy piszoly, és aki bukást okoz, azt ott helyben fejbelőni...

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Elég óvatos eddig mindenki a Paris-Roubaix-n, kár, hogy pont a végéről fogok lemaradni,

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Az csodás viselkedés volt a szlovák paraszttól, hogy a dobogón izomból megmarkolta az átadó csaj seggét...Schleck
Hát ő már csak ilyen 😊 kíváncsi leszek, Roubaix-n mire mennek, az azért jóval nehezebb menet.

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Az csodás viselkedés volt a szlovák paraszttól, hogy a dobogón izomból megmarkolta az átadó csaj seggét...

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
az se teljesen normális, amit Cancellara művel a mai szakaszon.shawnka
Dehogynem, ez teljesen normális tőle. 😊

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
az se teljesen normális, amit Cancellara művel a mai szakaszon.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Volt rá sansz, hogy Ciolek behúzza, szépen megbújt a vezető sorban, nem vezetett semmit. Kicsivel több ereje maradt a végére. Szép volt.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
áháháháháháhá Sagant odaverték, Cancellara dobogó, nem rossz 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Lol, Saganék totál hülyék voltak, ő is meg Cancellara is össze-vissza táamdgatott reményteleneket az utolsó üt kilin, Ciolekben így több erő maradt és behúzta 😀 na ennek a totál noname csapatnak ez jól jön nagyon.

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Remek az idő a Milánó-San Remón, kár, hogy ez nem a Párizs-Roubaix-n jött elő 😊

több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Igor, nem erre gondoltam, hanem arra, hogy Riis is egy hazug szarrágó, aki kb. az utolsó sorban van azok között, akiknek szabad fikázni Armstrongot. Mert pl. megtehetem én, innét a karosszékből, de ő baszottul nem.
Meg az is röhej, hogy az egész sztori úgy van és volt beállítva a mai napig, hogy a sportot LA fertőzte meg adoppinggal, sőt tönkretette, meg mindenkit ő kényszerített doppingolásra. Nevetséges szar banda. Lehet utálni LA-t, mert csalt, és mert még azt is "profi" módon csinálta - meg nyilván nem egy érzelmes típus -, de a profi kerékpársportban igen kevesen vannak azok, akik jogosan vethetnek rá követ... Rettenetesen beszédes Indurain nyilatkozata - akiről ugye nem nagyon volt sose botrány, hogy doppingol, és mai napig ünnepelt bajnoka a TDF-nek -, nem gyalázta le LA-t, elég beszédes volt, amikor kvázi "hallgatott"...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Szerencsére most nem ezt csinálják a kínaiak, ezért sincs olyan úszónőjük, aki 15 évesen jobb 100 gyorsat úszik a 400 vegyes végén, mint Lochte. Ja de, van, bocs. 😀

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Ha szabadon lehetne doppingolni, akkor az olyan diktatúrák, mint pl. Kína, mindent vinnének.
Ott a 3-6-10-bárhány éves gyereket teletolnák bármivel, ha meghal, van ezer másik, és ugyanez lenne minden korosztályban.
A kötelezővé tett dopping ellen egy demokratikus ország sportolója sem tudná soha felvenni a versenyt.
Ez a fő ok, amiért sosem lesz mindentlehet-rendszerben a dopping, és így mindig lesznek illegális cuccok.

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
dany: hol látsz szardobálást?

---
Közben Rasmussen is coming outolt. Biztosan őt is Armstrong kényszerítette doppingolásra.
Riis - aki szintén bevallotta, hogy doppinggal nyert TDF-et - meg nyilván nem tudott, hogy a biciklise doppingol. Ergo mégis csak jogos volt az Armstrong elleni kirohanása dopping témában...

kishaszi
Jó, Rasmussen volt a leggázabb verzió, amikor az egész mezőny egyik legszarabb időfutammenője valami top20as időt ment totál síkon 😀 azután nem lehetett nem csinálni valamit. Lásd Sella, Emanuele.

több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Fuentes bíróság előtti vallomását olvastátok? Elég arcátlan a faszi. 😊

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Az egyetlen megoldás még mindig az lenne, ha legálissá tennék a doppingolást. Nem csak kerékpárban.Mikey
Elsősorban azért tiltják, mert nem egy haláleset történt miatta a múltban.
Nem véletlen h a vérdopping az tiltott, de a szőlőcukor nem...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
Én is értem, hogy miről beszélsz. Te a sportról, én a profi sportról. A kettő nem teljesen ugyanaz.

De nem is azzal van gond, hogy van aki doppingol és lebukik. Hanem azzal, hogy a még-le-nem-bukók játsszák az álszentet és az arcunkba hazudnak azzal, hogy ők márpedig akkor sem.

Na és azzal, hogy visszamenőleg 10 évre szívóznak itt. Ha akkor nem bukott le, ugyan hagyják már békén így évekkel később. Akkor ki tudták mutatni? Nem? Akkor kérem NEM doppingolt. Ezek még Maurice Garintől is elvennék a győzelmet, ha tudnák vizsgálni.

Persze ezeket biztos leírták már itt korábban, de nem baj.Mikey
Te ha puskázol egy vizsgán mondjuk 10 társaddal együtt. Ketten lebuknak tőled megkérdezik mi a véleményed hogy puskáztak ? Azt fogod mondani hogy elitíled a dolgot vagy hogy te is puskáztál ?
Persze sokan kicsit túlzásba viszik, meg sokan így élik ki hogy nem sikerült legyőzniük.
Ez a visszamenőleges cucc meg Lance-re ment. Ő nimbuszát akarták ledönteni, gondolom tett olyan dolgokat bizonyos embereknek, vagy nem tett meg dolgot bizonyos embereknek, hogy ez érdemelte, vagy csak kurva irigyek rá nem tudom. Ez az egész dopping ügy nagyon személyes cuccnak tűnik őt mint embert próbálják kicsinálni és nem csak mint sportolót.

Amúgy meg élsportról beszélsz én is a példaképek mind élsportolók. Ha ők doppingolnak nyilvánosan szabad módon akkor a nem élsportolók is fognak, ha a doppingot legalizálnák nagyon csúnya folyamatot indítana szerintem el.
Mellesleg nagyot csökkenne az egész sportéréke mert egyszerűen csak a doppingra foghatná sok ember.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Én is értem, hogy miről beszélsz. Te a sportról, én a profi sportról. A kettő nem teljesen ugyanaz.

De nem is azzal van gond, hogy van aki doppingol és lebukik. Hanem azzal, hogy a még-le-nem-bukók játsszák az álszentet és az arcunkba hazudnak azzal, hogy ők márpedig akkor sem.

Na és azzal, hogy visszamenőleg 10 évre szívóznak itt. Ha akkor nem bukott le, ugyan hagyják már békén így évekkel később. Akkor ki tudták mutatni? Nem? Akkor kérem NEM doppingolt. Ezek még Maurice Garintől is elvennék a győzelmet, ha tudnák vizsgálni.

Persze ezeket biztos leírták már itt korábban, de nem baj.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
Túl sok pénz van az élsportban és a doppingban ahhoz, hogy 'ki lehessen írtani' a doppingolást. Emellett az emberek 95%-ánál csak a győzelem a fontos, a részvétel nem, és ezért mindig azon fognak ügyeskedni, hogyan legyenek még jobbak.

Az ember a következő két dolgot nagyon szereti: pénz és győzelem. A profi sport pedig pont erről a két dologról szól.

"If you are first you are first. If you are second, you are nothing!"Mikey
Én ezt értem, de ettől legálissá tenni egy olyan dolgot ami kártékony a szervezetre és az emberekre az egész sport szellemével szembe menne szerintem.
Persze így meg álszentnek tűnik a dolog, de így azért a példaértéke még mindig óriási, rengeteg gyereket mozgat meg hogy mondjuk NFL-esek mit művelnek, vagy az úszó sikerek/ vizilabda sikerek rengeteg embert visznek úszni mozogni stb.
Ha az egész sportba azt mondod legális a dopping, akkor a drogoknak is legálisnak kell lenni és minden embernek innentől meg hagy ne mondjam milyen következményekkel járna az egész társadalomra nézve ez a dolog...

Kerékpár sportban azt kéne csinálniuk mint NFL-ben tolja mindenki ha akarja, néha kapnak ellenőrzést aki szerencsétlen lebukik aki okos nem aztán ennyi.
Ez a doppingharc ebben a sportban különösen vicc... De azért a doppingot ne legalizáljuk már...
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Túl sok pénz van az élsportban és a doppingban ahhoz, hogy 'ki lehessen írtani' a doppingolást. Emellett az emberek 95%-ánál csak a győzelem a fontos, a részvétel nem, és ezért mindig azon fognak ügyeskedni, hogyan legyenek még jobbak.

Az ember a következő két dolgot nagyon szereti: pénz és győzelem. A profi sport pedig pont erről a két dologról szól.

"If you are first you are first. If you are second, you are nothing!"
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 554 — Apu ökölbeszorított keze
Az egyetlen megoldás még mindig az lenne, ha legálissá tennék a doppingolást. Nem csak kerékpárban.Mikey
ez mondjuk oltári nagy baromság

több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Az egyetlen megoldás még mindig az lenne, ha legálissá tennék a doppingolást. Nem csak kerékpárban.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
Szerintem Lance miatt doppingolt mindenki így hogy már nincs meg akinek be kellett bevallotta végre láthatunk tiszta sportot. Mondjuk a mélybuvároknál 😀
Mondjuk nem tudom most mit vártok/várunk nem fog lemondani a teljes UCI vezetőség, nem fogja beismerni mindenki hogy doppingolt stb. van aki ezt komolyan elvárja egyáltalán ?
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
dany: hol látsz szardobálást?

---
Közben Rasmussen is coming outolt. Biztosan őt is Armstrong kényszerítette doppingolásra.
Riis - aki szintén bevallotta, hogy doppinggal nyert TDF-et - meg nyilván nem tudott, hogy a biciklise doppingol. Ergo mégis csak jogos volt az Armstrong elleni kirohanása dopping témában...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
közben frank is kapott egy évet, vueltára pont csúcsformában lehet. Bár ahogy őt ismerjük pont nem lesz 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!