Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Én úgy tapasztalom, hogy az unszimpatikus stílusú versenyzőkkel kapcsolatban valahogy mindig kisebbek lesznek az elvárások, avagy pontosabban kevesebbre tartják őket. Én utálom ezt a pumpálós stílust, hogy képtelen valaki támadni, de szerintem Wiggins tavalyi kiadása egy háromhetesen is kiváló versenyző. Contador meleltt csak egy csúcsformában lévő Evans (ebből láttunk úgy hármat a pályafutása során) vagy Andy Schleck (ilyet 1x láttunk igazából) tudná verni. Froome azért kérdéses, hogy mennyit tudott volna hozni összességében, nem olyan egyértelmű szerinte, hogy ő nyert volna. De lehet amúgy, hogy Contador sem veri meg, hiszen a Vueltát is cswak azzal hozta, hogy Purito beégett egy kis dombszakasz sík részén. Az a Purito, akit Hesjedal kalapált el a Girón. Szóval lehet, hogy ez a Contador már nem egészen az a Contador, aki a doppingügye előtt volt. Egy tavalyi top Wiggins vs tavalyi top Contador meccs még az idei Tourútvonalon is necces sztem.

Az meg a legjobb döntés volt szvsz, hogy nem hagyták Froome-ot ellépni. A két legjobbadat egymás ellen versenyeztetni hatalmas marhaság, Wiggins szarabb időt hozott volna a hegyeken, ki tudja, milyen veszélyeket hozott volna. A biztos lóra tettek, helyesen, más kérdés, hogy Froome-nak erről mi a véleménye. Ráadásul Wiggo már a pályakerékpáros karrierje miatt is, meg úgy amúgy is elég jól fel volt már építve addigra, marketingszempontból sem lett volna értelme Froome-ot előhozni. Most, hogy az útvonal is jobban fekszik neki és van már igazi neve, meg is lépték a szükséges lépést és Wigginst Girózni küldték.

Evans győzelme számomra is többet jelent, mert nem volt akkora szerepe a csapatnak benne, szimpatikusabb versenyző és jobb versenyt ment. De az általa elvert mezőny sem volt sokkal erősebb, mint amit Wiggo elvert, volt egy A. Schleck, de az Alpokban nem volt túl jó. Egyébként ha cinikus akarok lenni, az sokat elmond a versenyről, hogy Voeckler a 19. szakaszig sárgában tekert, ez mit mond a mezőny erejéről?

Az, hogy nem maradt meg semmi emlékezetes a Wiggo/Froome konfliktuson kívül a Tourról, az egyrészt az útvonalnak, másrészt Wiggins versenyzési stílusának köszönhető, ami miatt kevésbé élvezhető a produkciója, de nem lesz összességében rosszabb. Én is jobbans zeretem nézni azt, hogy Contador mindenhol mindig támad, de az eredményességet nem nagyon befolyásolja a stílus. Ha rajtam múlna, a Vini Fantiniből nyerné valaki az idei Girót, imádom a hiperagresszív stílusukat, de sajnos ettől függetlenül az ő teljesítményük semmit sem ér mondjuk a se színe-se szaga Gesinkhez képest.

Én alapvetően az állításoddal vitatkoztam, hogy Wiggins nem egy jó háromhetes arc, igazából outsider. Bocsánat, ha ezt nem az utálat mondatja veled, de tapasztalataim szerint ez azért be szokott játszani Wiggins megítélésébe.

több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
igen, ahogy említettem, nem csak az útvonal volt gagyi, hanem a mezőny is... 😛

azon kívül ez nem utálom-nemutálom kérdés, hanem egyszerűen egy minden tekintetben feledhető TdFről van szó, amiről már most 1 év távlatában is csak annyira emlékszem, h Froome állandóan el tudott volna lépni Wiggotól, csak nem engedték...
[szerk]ráadásul utóbb kiderült, ami már akkor is egyértelmű volt, h Sky győzelem szempontjából teljesen feleslegesen, ami egyébként valóban nem növelte a szimpátiámat iránta, de a vihart kevert véleményt e tényező kizárásával igyekeztem alkotni[/szerk]

Az én szememben az a győzelem, akárki nyeri is pontosan olyan körülmények között, nem ér fel a mondjuk 1 évvel korábbival.
Pontosabban Evanstől az 1 évvel korábbi győzelem nagyobb sportteljesítmény volt az én szememben.

Ezzel nem kell egyetérteni, de a XY-utálatot se kell belekeverni. Én objektívan próbáltam értékelni egy versenyző erejét, és esélyeit az idei Giron. A következtetés természetesen nem feltétlen helyes, de a sorok közé nem szándékoztam írni semmit...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Na azért itt szerintem a Wiggutálat érdekes méreteket ölt. Én sem szeretem, nem is tud támadni, de hogy csak azért nyert volna tavaly TdF-et, mert nem voltak jó hegyi szakaszok, az nevetséges. Ha levonod az időfutamok eredményét, akkor is (szűken) Wiggo nyerte volna a TdF-et, Froome volt a közelében (neki az elején volt valami problémája az egyik szakaszon, ő nyilván megelőzhette volna), Nibali a 3. (bár ebben már nem vagyok biztos, mindenesetre ő volt az egyetlen, aki legalább valami kísérletet tudott tenni a trikó támadására). Tud ő menni hegyet is.

Az idei Giro egyébként az új rendező miatt nem olyan kemény hegymenet, mint eddig volt, és volt egy irdatlan hosszú időfutam. Szóval ez alapján most is simán Wiggonak kéne nyernie, de nincs formában. Mondjuk hegynek fel eddig nem volt különösebb gondja, de a lejtmenetben elképesztő, hogy mennyire béna, a TT-n is bukott azon a RAI mérése szerint 3 percet Nibalival szemben. Én nem írnám még le, nincs messze, és a hegyek még nem kezdődtek el, bár én se adok neki sok sanszot. Ha a vonatot összerakják neki (van muníció, Henao, Urán, Cataldo, Szivcov), és az ő tempójában mennek fel a hegyibefutókra, simán visszanyerhet még eleget, ha a lejtmenetet összerakja. És a hegyi TT-n is hozhat még. De jelenleg elég erősnek tűnik az Astana ahhoz, hogy kontrollálja a mezőnyt, és Nibali is jobbnak tűnik, mint Wiggins, szóval nem valószínű, hogy bekövetkezik, de a mai Hesjedal-bakiparádé után nálam Wiggo ismét 2. számú esélyessé vált.

Azt honnan veszitek, hogy Evans nem a Giróra készült? Én nem tudom, de a BMC kommunikációja és versenyküldései alapján simán TvG-t tolják majd a Touron. Nyilván Evans is ott lesz, de a generációváltás adott. Hegnyek föl ő elég sokat szenvedett, bár a sebessége megvan, szerintem a ponttrikóra rámegy. Persze ki tudja, hogy megy majd hegyre.

Ez a mezőny azért szerintem elég komoly, még akkor is, ha a Tour nyilván százszor durvább lesz. Ha Nibali ezt megnyeri, az azért már komoly teljesítmény, a Vueltáján a legnagyobb riválisa Mosquera volt, akit nagyon bírok de azért nem szint. Az Astanánál sokat fejlődott, kapott új kronóbringát, hegynek fel is meggyőző volt a trentinói körön és a Tirrenón is.

A Touron pedig a Sky már megmondta úgy egy hete, hogy mind Froome, mind Wiggo indulni fog, Froome lesz a kapitány, de bármikor változtathatnak, és ez így van jól.

A keddi szakasz egyébként nagyon jónak ígérkezik, sokminden kiderülhet. Pozzovivótól várom a meglepetést, meg is rakom valami kisebb összeggel, nagyon kényelmesnek tűnt eddig 😊

több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Fajdallmas leírni is, de igazából nem tudom, h ki lehet az, aki contadornak ellenfele lehet a WADAn kívül... Szerintem Nibali nem, mondjuk ez vitaképes, Wiggo viszont egészen biztosan nem. Szerintem most is kikap, Nibalitól biztosan, ha végigbírja akkor Evanstől is...Black_Adder
Froome simán jó lehet ellene szerintem. És ő nem is csak tavalyra volt felnyomva, brutális formában van eddig idén is.Schleck
Ígéretes, de még nem ment csúcsformában lévő Contador ellen...
Egyébként tavalyelőtt is jó volt, akkor verte is Wiggot a Vueltán, sőt ha egyedül van esetleg még meg is nyerhette volna... Tavaly szvsz simán ő volt a legjobb a hegy-nélküli touron, nem is véletlen h Wigginst a Girora hozták, Froome lesz az első számú ember a TdF-en, akkor is ha Wiggo indul rajta...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Wiggo egy olyan tdf-et tudott megnyerni, amin nem volt HC befutó. Ne is csúfoljuk azt "nagykörversenynek", arról nem is beszélve, h ha engedik Froome ránázésre úgy 4-5 percet tudott volna ráverni, ha engedik...

Nálam ábszolút outsider, mondjuk Evans nem erre készült, nálam Nibali és Scarponi se tartozik a legnagyobb háromhetes versenyzők közé, de mégis mindháromnak simán vernie kéne Wigginst....Black_Adder
Na.
Azért ha Nibali nem háromhetes (az elmúlt három évben négy dobogó GT-ken), akkor kb. egy kezemen meg tudom számolni kik a háromhetesek..Igor
Black_Adder
Akkor ki tartozik a legnagyobbak közé, Contador, Schleck és esetleg Wiggo?
Kb. ennyi akit Nibali elé raknék..Igor
kb. Meg mondjuk Froome a közeljövőben. Meg esetleg Evans, azért neki elég gazdag eredménylistája van az elmúlt években, inkább 2., 3. helyezésekből van több, de azért ő is Tdf győztes.
Nálam a legnagyobbak számossága nem sokkal nagyobb ennél, és mindenképp elég 1 kéz h összeszámoljuk. Ezért ők a legnagyobbak.

És akkor hozzáteszem, most 1 fokkal szegényebb a mezőny, mint a nagy doppingbotrányok előtt. Ez nem feltétlen rossz, nem feltétlen jó, csak tény.

btw: Nibali jó versenyző, 3heteseken is, ha idén is a dobogós lesz a TdF-en akkor esetleg átgondolom ezt a kategorizálást, de nálam egy tdf dobogó + 1 GT győzelem nem elég ehhez a többi GT dobogó mellett sem. Főleg ha a tdf dobogó egy mind a mezőnyt, mind az útvonalat tekintve gagyi touron jött (6+ perc hátránnyal!). ez modnjuk szubjektív, ha emlékezetesebb versenyeken éri el ugyanezt, talán ott lenne nálam is....

Ettől függetlenül ennek a Gironak ő a favoritja, és még csak nem is Wiggo a legnagyobb kihívója szvsz.

btw az én két kedvencem Saste és Valverde volt. Egyiket se tartottam soha a legnagyobb 3 hetes menők közé tartozónak...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Fajdallmas leírni is, de igazából nem tudom, h ki lehet az, aki contadornak ellenfele lehet a WADAn kívül... Szerintem Nibali nem, mondjuk ez vitaképes, Wiggo viszont egészen biztosan nem. Szerintem most is kikap, Nibalitól biztosan, ha végigbírja akkor Evanstől is...Black_Adder
Froome simán jó lehet ellene szerintem. És ő nem is csak tavalyra volt felnyomva, brutális formában van eddig idén is.

több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Wiggo egy olyan tdf-et tudott megnyerni, amin nem volt HC befutó. Ne is csúfoljuk azt "nagykörversenynek", arról nem is beszélve, h ha engedik Froome ránázésre úgy 4-5 percet tudott volna ráverni, ha engedik...

Nálam ábszolút outsider, mondjuk Evans nem erre készült, nálam Nibali és Scarponi se tartozik a legnagyobb háromhetes versenyzők közé, de mégis mindháromnak simán vernie kéne Wigginst....Black_Adder
Na.
Azért ha Nibali nem háromhetes (az elmúlt három évben négy dobogó GT-ken), akkor kb. egy kezemen meg tudom számolni kik a háromhetesek..Igor
Black_Adder
Akkor ki tartozik a legnagyobbak közé, Contador, Schleck és esetleg Wiggo?
Kb. ennyi akit Nibali elé raknék..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Tegyük még hozzá, h tavaly az elején el volt tiltva contador, formán kívül voltak schleckék, egyszerűen nem is volt ellenfele. De egy olyan 3hetesen ahol gyakorlatilag nincs hegyibefutó ellenben van két baszott hosszú időfutam, ott Wiggo a favorit. De olyan nem lesz mégegysezr.

Scarponi ha máshol nem is, a Giron mindig ott van, Nibali meg jobb a hegyeken, amik, a Giron, a tavalyi TdF-fel tellentétben vannak

Fajdallmas leírni is, de igazából nem tudom, h ki lehet az, aki contadornak ellenfele lehet a WADAn kívül... Szerintem Nibali nem, mondjuk ez vitaképes, Wiggo viszont egészen biztosan nem. Szerintem most is kikap, Nibalitól biztosan, ha végigbírja akkor Evanstől is...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
Wiggo egy olyan tdf-et tudott megnyerni, amin nem volt HC befutó. Ne is csúfoljuk azt "nagykörversenynek", arról nem is beszélve, h ha engedik Froome ránázésre úgy 4-5 percet tudott volna ráverni, ha engedik...

Nálam ábszolút outsider, mondjuk Evans nem erre készült, nálam Nibali és Scarponi se tartozik a legnagyobb háromhetes versenyzők közé, de mégis mindháromnak simán vernie kéne Wigginst....Black_Adder
Wiggins kis túlzással tavaly minden versenyt megnyert amin indult. Pont a hazai Olimpia évében, érdekes. csökkentettek az adagból és e lett belőle, persze még bármi megtörténhet, nyerhet itt girot, bár remélem nem fog, és nibali sem.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Wiggo egy olyan tdf-et tudott megnyerni, amin nem volt HC befutó. Ne is csúfoljuk azt "nagykörversenynek", arról nem is beszélve, h ha engedik Froome ránázésre úgy 4-5 percet tudott volna ráverni, ha engedik...

Nálam ábszolút outsider, mondjuk Evans nem erre készült, nálam Nibali és Scarponi se tartozik a legnagyobb háromhetes versenyzők közé, de mégis mindháromnak simán vernie kéne Wigginst....Black_Adder
Na.
Azért ha Nibali nem háromhetes (az elmúlt három évben négy dobogó GT-ken), akkor kb. egy kezemen meg tudom számolni kik a háromhetesek..Igor

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Wiggo egy olyan tdf-et tudott megnyerni, amin nem volt HC befutó. Ne is csúfoljuk azt "nagykörversenynek", arról nem is beszélve, h ha engedik Froome ránázésre úgy 4-5 percet tudott volna ráverni, ha engedik...

Nálam ábszolút outsider, mondjuk Evans nem erre készült, nálam Nibali és Scarponi se tartozik a legnagyobb háromhetes versenyzők közé, de mégis mindháromnak simán vernie kéne Wigginst....Black_Adder
Na.
Azért ha Nibali nem háromhetes (az elmúlt három évben négy dobogó GT-ken), akkor kb. egy kezemen meg tudom számolni kik a háromhetesek..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Wiggo egy olyan tdf-et tudott megnyerni, amin nem volt HC befutó. Ne is csúfoljuk azt "nagykörversenynek", arról nem is beszélve, h ha engedik Froome ránázésre úgy 4-5 percet tudott volna ráverni, ha engedik...

Nálam ábszolút outsider, mondjuk Evans nem erre készült, nálam Nibali és Scarponi se tartozik a legnagyobb háromhetes versenyzők közé, de mégis mindháromnak simán vernie kéne Wigginst....

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Wiggins nem fog Girot nyerni.Schleck
Én erre már a Giro kezdete előtt rájöttem. Félretéve a viccet (amúgy sosem bírtam az angolokat), sok volt a problémája (cajga, bukások) és így egyenes arányosságban következett a reménytelenség a végső győzelemre.
De én azért nem is tettem volna Wiggins győzelmére, mivel van bőven hosszú brutál szakasz és sok hegyi befutó, amit ő nem igazán szeret. Oké, hogy ott van Uran Uran és Henao Montoya kiváló segítőknek, de nem hiszem, hogy saját erőből tudna annyit menni, hogy megnyerje a Giro-t.
Szerintem ez a Giro inkább Nibali-nak fekszik (függetlenül attól, hogy most vezet és jót ment TT-n).

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Wiggins nem fog Girot nyerni.

több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Most látom csak, hogy vasárnap Consuma és Vallombrosa is lesz, tök jó. 10+ éve mindkettőre feltekertem, illetve el kell ismernem, hogy a Vallombrosa teteje előtt meghaltam, az nekem túl kemény volt. 😊

Perception is reality.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A Giro szervezői úgy gondolták túl rövid a körverseny, ezért még 49.5 km-t rátettek az eddigiekre, így 3454,8 km lesz az össztáv. A hegyi szakaszokat annyira nem érinti (max. 1-2 km ide v. oda), kivéve a 14. szakaszt, ahol még rápakoltak 12 km-t. Továbbá a leghosszabb szakasz így nem a már letekert tegnapi 4. szakasz lesz, hanem egy egynapos klasszikus távnak is megfelelő 13. szakasz (254 km). Így hétre nőtt a 200 km-nél hosszabb szakaszok száma. Wiggins kösd fel a gatyád. A Galibier előtt szépen meg lesz izzasztva a mezőny. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Nálam:

Összetett: Wiggins (vagy Puccio 😀 )
Hegyi trikó: Pirazzi
Pontverseny: Cavendish
Ifjonc: Kelderman

Btw a Skynál most jelentették be, hogy Froome lesz a kapitány a Touron, helyes, ezzel az útvonallal más nem is jöhetett szóba.

több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Egy kis tippelde a 2013-as Giro-ra:

Összetett: Nibali
Hegyi pontverseny: Pozzovivo
Gyorsasági pontverseny: Cavendish
U-25: Betancur
Csapat: SKY

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Fantasy cycling - Egyéb játékok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

Jöjjön mindenki!
A győztes kap egy kezelést Fuentestől. 😀

több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Giro fantasy ugye várható? Még nincsenek fent a csapatok, de azért jó lenne minél hamarabb szervezni, legyünk jó sokan. 😊Schleck
Mindenképp lesz, ha jön a mail a cyclinggamestől akkor kreálok ligát.

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Giro fantasy ugye várható? Még nincsenek fent a csapatok, de azért jó lenne minél hamarabb szervezni, legyünk jó sokan. 😊

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Dan Martinból még lesz is valami vagy mivan? 😊 Katalán kör után ez. Ezen a tavaszon az örök reménységek közül többen is bizonyítottak (Martin, Kreuziger), Betancur pedig zúzós lesz.

több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 128 — Saturday Night Lights
tud valaki linket adni az útvonalról? lusta vagyok rákeresni...slowmotion
Tekintve hogy a keresésed kb 30 karakter +1 kilikkből megvan, míg a hszed legalbá 35-40 karakter +1-et számol, ezért a lustaság mint érve nem megfelelő 😀Toca
kiadtam bérmunkába, vazze
egyébként meg kilikk nincs a gépemre telepítve, szóval olyat eleve nem tudtam volna csinálni 😊slowmotion
Fizetés mikor?Dzsokijuing
ha majd Super Bowl-t nyer a csapat.
addig meg a zisten fizesse meg 😉slowmotion
Viccelgetünk, viccelgetünk, de szavadon foglak.Dzsokijuing
oké. számold ki, hogy mennyi az órabéred, és hogy mennyit töltöttél el a kereséssel, és állíts ki róla egy számlát 😉
de hogy nem mondhasd azt, hogy skót vagyok, kifizetem az ez idő alatt a géped által elfogyasztott áramot is. sőt, ha esetleg nem vagy tőzsdecápa, akkor kiegészítem egy sör erejéig az árat, jó? 😊slowmotion
A Super Bowlt úgyis együtt nézi a Dallas-topik, ott majd bevasalom 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 682 — Cowboys fan
tud valaki linket adni az útvonalról? lusta vagyok rákeresni...slowmotion
Tekintve hogy a keresésed kb 30 karakter +1 kilikkből megvan, míg a hszed legalbá 35-40 karakter +1-et számol, ezért a lustaság mint érve nem megfelelő 😀Toca
kiadtam bérmunkába, vazze
egyébként meg kilikk nincs a gépemre telepítve, szóval olyat eleve nem tudtam volna csinálni 😊slowmotion
Fizetés mikor?Dzsokijuing
ha majd Super Bowl-t nyer a csapat.
addig meg a zisten fizesse meg 😉slowmotion
Viccelgetünk, viccelgetünk, de szavadon foglak.Dzsokijuing
oké. számold ki, hogy mennyi az órabéred, és hogy mennyit töltöttél el a kereséssel, és állíts ki róla egy számlát 😉
de hogy nem mondhasd azt, hogy skót vagyok, kifizetem az ez idő alatt a géped által elfogyasztott áramot is. sőt, ha esetleg nem vagy tőzsdecápa, akkor kiegészítem egy sör erejéig az árat, jó? 😊
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 128 — Saturday Night Lights
tud valaki linket adni az útvonalról? lusta vagyok rákeresni...slowmotion
Tekintve hogy a keresésed kb 30 karakter +1 kilikkből megvan, míg a hszed legalbá 35-40 karakter +1-et számol, ezért a lustaság mint érve nem megfelelő 😀Toca
kiadtam bérmunkába, vazze
egyébként meg kilikk nincs a gépemre telepítve, szóval olyat eleve nem tudtam volna csinálni 😊slowmotion
Fizetés mikor?Dzsokijuing
ha majd Super Bowl-t nyer a csapat.
addig meg a zisten fizesse meg 😉slowmotion
Viccelgetünk, viccelgetünk, de szavadon foglak.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)