NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Igazából engem az zavar, hogy ezek fair versenyek voltak. Nem tiszta, de fair versenyek, mert mindenki tolta a cuccot (ahogy nagyjából most is tolja mindenki, max. kicsit okosabban). Azzal, hogy random kizárnak/meghurcolnak 1-2-5-10 embert, mi történik? Kihoznak utólag valaki olyat győztesnek, aki ugyanúgy kokszolt, csak eddig még nem bukott meg? Tök fasza...

több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Csak én unom már ezt az egészet?

 www.nemzetisport.hu/kerekpar/kerekpar-a-francia-klasszis-mar-98-ban-epo-t-hasznalt-2256609somoskovig
Én nem. Ne csak LA maradjon már feketeseggű, különben az egész marad a boszorkányüldözés kategóriában. Egyelőre még így is csak őt radírozták ki a könyvekből, mást nem. Csak az a baj, hogy az ucsó 15 évből tudnak majd ilyet előkaparni, Lemondék meg ugathatnak tovább...kishaszi
Azért az elég erős, hogy csak Armstrongot üldözik/üldözték, minden riválisa hamarabb lett elkapva, mint ő, más kérdés, hogy koszakossága és állampolgársága miatt az ő ügye lett felkapva a leginkább, de ezen nem fog változtatni semmi.Rajna
Aha. Kit töröltek ki egyedül a könyvekből, kinek vették el az összes eredményét?
Az, amit vele műveltek az egyedülálló, és gusztustalan. Mondjuk, ahogy Jannal tették az is az volt - de nem ezen volt most a hangsúly, hanem azon: hogy LA minden idők leggörényebbjének lett beállítva, sőt, úgy van előadva az egész sztori, mintha ő találta volna ki az egész doppingolást, meg a szervezett doppingolást és ez gyomorforgató.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Gyertek fantasyzni:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Fantasy cycling - Egyéb játékok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Nagyon idegesített most végignézni a brit bajnokságot, az útvonal tulajdonképpen minden pontját érintettem hetente legalább egyszer a tavalyi évben, ráadásul a votl kolim előt is elmentek, miért nem tudták ezt megcsinálni tavaly 😊 amúgy Cav nagyon erős, leszakította Stannardot, Kennaugh-t és Milalrt is egy rövid lankán.Rajna
Muszáj neki mennie ha meg akarja verni az első héten Sagant, remélem sikerül neki 😊

Armstrongról meg most volt egy dokumentumfilm a natgeoneaglesmcnabb
Úgy számoltam, hogy van 5 szakasz Cavendish-nek, 3 Sagannak és 2, ahol nehéz dönteni. Persze lesz olyan, ahol szökés hazáér, de elég szoros lesz, Sagan nem hiszem ohgy konstans dobogókat fog elérni a full sík szakaszokon (Cav, Greipel mindenképp gyorsabbak, de kb. egy szinten van Kittellel, Farrarral, Goss-szal, Bouhannival, és Kristoffal, a hegyekben való erősödése miatt gyengült valamelyest a sprintje, bár lehet, hogy a Tourra feljavul megint). Szóval elég szoros lesz, csapata ráadásul alig-alig van, de ezt már megszokhatta.

több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Csak én unom már ezt az egészet?

 www.nemzetisport.hu/kerekpar/kerekpar-a-francia-klasszis-mar-98-ban-epo-t-hasznalt-2256609somoskovig
Én nem. Ne csak LA maradjon már feketeseggű, különben az egész marad a boszorkányüldözés kategóriában. Egyelőre még így is csak őt radírozták ki a könyvekből, mást nem. Csak az a baj, hogy az ucsó 15 évből tudnak majd ilyet előkaparni, Lemondék meg ugathatnak tovább...kishaszi
Azért az elég erős, hogy csak Armstrongot üldözik/üldözték, minden riválisa hamarabb lett elkapva, mint ő, más kérdés, hogy koszakossága és állampolgársága miatt az ő ügye lett felkapva a leginkább, de ezen nem fog változtatni semmi.

több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Csak én unom már ezt az egészet?

 www.nemzetisport.hu/kerekpar/kerekpar-a-francia-klasszis-mar-98-ban-epo-t-hasznalt-2256609somoskovig
Én nem. Ne csak LA maradjon már feketeseggű, különben az egész marad a boszorkányüldözés kategóriában. Egyelőre még így is csak őt radírozták ki a könyvekből, mást nem. Csak az a baj, hogy az ucsó 15 évből tudnak majd ilyet előkaparni, Lemondék meg ugathatnak tovább...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Csak én unom már ezt az egészet?

 www.nemzetisport.hu/kerekpar/kerekpar-a-francia-klasszis-mar-98-ban-epo-t-hasznalt-2256609

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Nagyon idegesített most végignézni a brit bajnokságot, az útvonal tulajdonképpen minden pontját érintettem hetente legalább egyszer a tavalyi évben, ráadásul a votl kolim előt is elmentek, miért nem tudták ezt megcsinálni tavaly 😊 amúgy Cav nagyon erős, leszakította Stannardot, Kennaugh-t és Milalrt is egy rövid lankán.Rajna
Muszáj neki mennie ha meg akarja verni az első héten Sagant, remélem sikerül neki 😊

Armstrongról meg most volt egy dokumentumfilm a natgeon

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Nagyon idegesített most végignézni a brit bajnokságot, az útvonal tulajdonképpen minden pontját érintettem hetente legalább egyszer a tavalyi évben, ráadásul a votl kolim előt is elmentek, miért nem tudták ezt megcsinálni tavaly 😊 amúgy Cav nagyon erős, leszakította Stannardot, Kennaugh-t és Milalrt is egy rövid lankán.

több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ő is buzi?Wyatt
😊
Csak Armstrong az.

Őt is LA kényszerítette, persze nem a doppingolásra, hanem hogy ne maradjon le.

//Nem gondoltam volna, hogy Jan elmondja végül, mert nem mutatott erre semmi, de lepődjünk meg, hogy nem csak a szemét Armstrong nyomta, aki nyilván nem nyert volna a cuccok nélkül. Ettől JU marad a legjobb fazon.//

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
Ő is buzi?Wyatt
buzi kokszos, hogy pontosítsunk
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ő is buzi?

több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 130 — Tyrone Creek
Ulrich is coming outolt

 hvg.hu/sport/20130622_Az_egyetlen_nemet_Tour_de_France_gyoztes
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Andy gyakorlatilag másfél éve nem volt ilyen biztató hegyen 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Nagy rajongóként szomorkásan, de ez így a dopping témában az utóbbi időben a legrelevánsabb:
 www.lemonde.fr/sport/visuel_interactif/2013/06/06/les-vainqueurs-du-tour-de-france-les-plus-puissants-depuis-trente-ans_3425582_3242.html
és magyarul:
 sportgeza.hu/sport/bringa/2013/06/13/mutansok_versenye_volt_a_tour_de_france/
több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Szerintem sokkal okosabban időzít mint az angol, időfutam ide vagy oda.eaglesmcnabb
Meglátjuk, azért a Dauphinén jól menni nem gáz, bár Contador sem égett be a TT-n kívül, szóval nincs ezzel baj. Nálam továbbra is szoros a dolog, de Froome az idei szezon alapján egyértelműen esélyesebb, sajnos.

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Szerintem sokkal okosabban időzít mint az angol, időfutam ide vagy oda.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Contador az egész DL-t egy PR akciónak fogja fel szerintem. 😀Schleck
A felkészülése egész más elvileg, mint eddig volt, ennek megfelelően még nincs olyan formában, mint a riválisai, ezt előre mondta is. De az időfutam így is aggasztó részéről 😊

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Contador az egész DL-t egy PR akciónak fogja fel szerintem. 😀

több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Egy kis tippelde a 2013-as Giro-ra:

Összetett: Nibali
Hegyi pontverseny: Pozzovivo
Gyorsasági pontverseny: Cavendish
U-25: Betancur
Csapat: SKY danyly
Csak a hegyi trikót nem sikerült eltalálnom. Gondoltam, hogy valamelyik olasz lesz, de Pozzo az összetettre ment rá. Végül is nagyot nem mutatott, de top 10 meglett neki. Pirazzi-t Rajna találta el.

Más: Froome tovább folytatja idei bomba formáját. Ilyen jó éve idáig még nem volt. A csúcspont persze a Tour győzelem. Szerintem behúzza. Max. az időfutamokon kell kicsit adnia, mint az átlag amit tud.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Kicsit gáz, amikor nem ismerik fel a kerékpárost. Sipi vádliról megmondta, h ki kicsoda...Black_Adder
Egy ideig, de az utóbbi években azért már neki is akadtak ezzel gondjai.

Egyébként a brit közvetítés még rosszabb, tegnap Santambrogiót Di Lucának hitte a kommentátor ami kifejezetten nevetséges a verseny eddig alakulása alapján. Én a szakaszok utsó 10 kilométerét olaszul nézem, bár nem beszélem a nyelvet, ők nagyon beleélik magukat és igazából a történések nagy részét azért értem én kommentátor nélkül is.Rajna
EPO használatban egyeznek. 😊
A Vini licencét is megvonják + szponzor is óne.
Pedig, hogy dicsértük Santambrogiót.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Cadel lesz a BMC kapitánya a Touron. Szerintem ez nagyon nagy hülyeség a vezetés részéről.Schleck
Meglátjuk ez mit jelent, ha leszakad és TvG vissza kell menjen hozzá, akkor tényleg az, de szerintem két kapitánnyal mennek tulajdonképp.

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Cadel lesz a BMC kapitánya a Touron. Szerintem ez nagyon nagy hülyeség a vezetés részéről.

több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Szerintem kizárt, h a csapatfőnök ne tudjon róla. Az viszont nem meglepő, h nem állt ki Di Luca mellett, én legalábbis ellenkezőre nem tudnék példát mondani így hirtelen. Mind mosta a saját kezét

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Engem meglepett, hogy ennyire kifakadt a csapat Di Lucára. Még nem olvastam ilyen nyilatkozatokat dopping eset után a csapat részéről (lehet, hogy csak engem kerültek el). De ez tényleg reális, hogy a csapat nem tudott az egészről? Nekem valahogy nehezemre esik elképzelni.MattMiller
Ez a Vini, itt minden lehetséges 😊 nincsenek olyan profi körülmények ,mint általában, így mindenkiből kijöhetnek az őszinte dolgok, Scinto pedig amúgy is egy impluzív arc.