Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Valverde elverte Contadort és Evanst időfutamon. Szurkolok nagyon a dobogóért neki... | meg h el se vegyék tőle utána |

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Froome a T-1000-es.kishaszi
Áh, ő már újabb modell 😊

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Froome a T-1000-es.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A fehér trikóért ugyanúgy kolumbiai vs lengyel harc van, mint az idei Giro-n. Csak a nevek változtak.

Froome a végére kicsit elfáradt, de bőven kiosztotta a perceket.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Csak én érzem úgy, hogy Veelers volt itt a hibás?Schleck
Szerintem senki, egymás felé mozogtak, Cavé volt szerintem a látványosabb de nem volt vészes. Az eredményt nem befolyásolta, Greipel eleve komoly előnyben volt, Kittelt pedig nem lehetett megverni.
Rajna
Igen, szerintem is ez volt, hogy megindultak egymás felé, és amint ezt észrevette Cav, kitette a vállát. De a kérdés, hogy miért indultak el egymás felé? Cav-nél egyértelmű, hogy ment volna a szélárnyékba, Veelersnél viszont teljesen érthetetlen.

több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Csak én érzem úgy, hogy Veelers volt itt a hibás?Schleck
Én pl. nem is láttam többszöri visszalassítás esetén se, hogy mi volt pontosan, csak a kommentátorok értekezésére tudok hagyatkozni, ami az eleinte egyértelműnek vélt Cave hiba után átalakult, hogy inkább közös a felelősség, és szándékosság meg valószínűleg nem volt.

Nah, beállítottam felvételre a szakaszt megint, csak érjem már utol magam.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Csak én érzem úgy, hogy Veelers volt itt a hibás?Schleck
Szerintem senki, egymás felé mozogtak, Cavé volt szerintem a látványosabb de nem volt vészes. Az eredményt nem befolyásolta, Greipel eleve komoly előnyben volt, Kittelt pedig nem lehetett megverni.

Az időfutam érdekes lesz, kíváncsi vagyok, mennyien veszik még komolyan. Az eddigiek alapján most lehet az egyetlen trikócsere Párizsig (Kwiatkowski veheti el Quintanától a fehéret, de az Alpokban visszavándorolhat). Sagan már tutiban ül, a másik két trikó sem valószínű, hogy megszorongatásra kerül.

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Csak én érzem úgy, hogy Veelers volt itt a hibás?

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Na ilyen szakaszt is nagyon régen láttam, pont ilyen kell a Sky ellen 😊Rajna
tegnap kérdezték fórum focin hogy mit lehet a tourban élvezni... Hát ezt... Óriási eddig, remélem a végéig kitart az izgalom!

2 év óta schleck először tudta tartani a lépést a világklasszis hegyimenőkkel. nagy öröm ez számomra 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Na ilyen szakaszt is nagyon régen láttam, pont ilyen kell a Sky ellen 😊

több mint 10 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Na így, hogy Froome egyedül maradt izgalmas lesz ez a szakasz. Van egy olyan érzésem, hogy ma kicsit sikerül megrogyasztani.
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Frúm 5 km-en veri majd 2 perccel Contadort. Tisztán😊 ÚGy mennek ezek tisztán, mint koksszal Beloki, LA, Ján...
A Skynál mindenki istenadta tehetség, és éveken belül bármelyik lehet 3 hetes favorit.

Ujjongjunk testvéreim, hogy a mocskos LA érának vége, és most tisztább, tiszta a sport😊))

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 765 — 49ers GM
Hát azért ezzel z armstrong-féle dominanciával várnék egy keveset Contadorról se hittem volna pár éve hogy fog ő így szenvedni hegyen mint pl. ma.eaglesmcnabb
Az Alpokig csak steaket fog enni és feltámad hirtelen... 😀

több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
1.) A jel mutatkozik =/= máris dominancia van. Bár az igaz, h talán korai máris ilyet emlegetni, hisz még ezt a TdF-et se nyerte meg... Mégis ahogy ezt a szakaszt kontrollálta ő és csapata, komoly párhuzam van szvsz Armstrong és az USPostaltól látottakkal. Ha jól tudom a NASA mindig dobogón végzett az első komoly hegyibefutón, amikor nyert, ráadásul többnyire hasonló erődemonstráció után. Persze más megcsinálni 7×, mint 1×, de én csak jelekről beszéltem
Ez olyan mintha azt mondám, komoly jel mutatkozik arra, h JJ Watt, Von Miller és Aldon Smith olyan meghatározó pass rusherek lesznek, mint Decon Jones, Reggie White, Lawrence Taylor, Bruce Smith vagy Gino Marchetti, Még nem azok, egyáltalán nem biztos, h azok lesznek, de azért nem az ellenkező irányba indultak el... [szerk]az h ez a jel komoly, talán kicsit erős mindkét esetben, de szerencsére azt nem írtam h mennyire komoly, s az viszont szubjektív, h kinek mi számít már komolynak 😉[/szerk]
Froomenak a tudomány jelen állása szerint, meg van a tehetsége és a csapata is ahhoz, hogy ne csak egy TdF-et nyerjen, hanem sokat. Jövőre már lehet h nem így fogom látni, de most azért védelmére kelek elhamarkodott kijelentésemnek...

2.) Az h tényleg nyer-e vagy sem, a verseny izgalmai illetően nem számít semmit. Ha az úton 7 perccel nyer, aztán két év múlva megfosztják tőle, attól mi nem úgy fogunk emlékezni rá, mintha itt se lett volna, vagy h most mekkorát meccselt Porte és Valverde.... Nem, most nézzük, és most itt van a versenyben mindenki az is, akit majd utólag kizárnak. Pár év múlva nem sokan emlékeznek majd arra, h itt Porte volt a 2. és Valverde a 3., de amikor erre megy a verseny Froomenak erről a győzelméről azért említés esik majd (bár az Ax3 azért koránt sem számít legendás hegynek), talán akkor is, h utólag kitörlik a könyvből. Ellenkező esetben Armstrong éráról se beszélnék...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Meg aztán ugye még pár év, mire kiderül, hogy ki is nyert valójában...

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Hát azért ezzel z armstrong-féle dominanciával várnék egy keveset Contadorról se hittem volna pár éve hogy fog ő így szenvedni hegyen mint pl. ma.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Az összetett eldőlt mielőtt elkezdődött volna, de a szakasz jó volt, amit ma a Sky csinált az megsüvegelendő. Még nem bízok benne, h sikerül neki, de azért nagyon szorítok, h Valverde-nek legyen meg a dobogó...Black_Adder
Amúgy tényleg, ilyesfajta szakaszon ekkora különbségeket ritkán látni manapság, ergo kennaugh tempója tényleg gyilkos lehetett.Rajna
Hát, én arra számítottam h szépen lassan lecsorognak az utolsó előtti hegyről (amolyan USPostalosan), Quintana megkezdi úgy 2,5 -3 perc elpnnyel az Ax3-t, aztán vagy hazaér, vagy nem. Ehhez képest őrült és kockáztatós lelytmenetet nyomtak, ami lehet h nem csak engem ért készületetlenül, hanem a pelotonban is néhány embert.
Azon kívül a Palihéres-n meg volt a fárasztás. Nagyon komoly tempót mentek. Sajnos a kommentátorok valami teljesen mást néztek, amikor azt mondták mennyire sebezhető a Sky... Az Armstrong éra óta nem nagyon kontrollált egy csapat ennyire egy hegyet vagy egy teljes szakaszt. Leszámítva a tavalyi Sky-t, ahol kb ugyanez lett volna, ha hagyják Froomot menni.

Ma volt majdnem minden amiért szeretem ezt a sportot, "bedobták a gereblyét" még az utolsó hegy előtt, volt támadás, kontra az nem. Ha 2-en 3-man ott maradnak Froome mellett és fel-alá kínáljak egymást megindulásokkal, akkor persze még jobb lett volna, de panaszra szvsz azért nincs ok.

Az más kérdés, h komoly sansz mutatkozik egy armstrongi dominancia kialakulására, amit általában nem szeretek a sportban, s máris érzem, h Froome riválisainak szurkolok inkább, semmint neki, annak ellenére, h még nem nyert, sőt megítélésem szerint egyet saját csapata vett el tőle...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
hát ez gyilkos volt, sehol senki még a kanyarban sem. a 2 kedvencem már most elszállt, igaz kb mindenki 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Az összetett eldőlt mielőtt elkezdődött volna, de a szakasz jó volt, amit ma a Sky csinált az megsüvegelendő. Még nem bízok benne, h sikerül neki, de azért nagyon szorítok, h Valverde-nek legyen meg a dobogó...Black_Adder
Amúgy tényleg, ilyesfajta szakaszon ekkora különbségeket ritkán látni manapság, ergo kennaugh tempója tényleg gyilkos lehetett.

több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Az összetett eldőlt mielőtt elkezdődött volna, de a szakasz jó volt, amit ma a Sky csinált az megsüvegelendő. Még nem bízok benne, h sikerül neki, de azért nagyon szorítok, h Valverde-nek legyen meg a dobogó...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Hát ez ennyi volt.
Legalább lett új kedvencem Quintana személyében, akinek nagyon durva a háttértörténete. Onnan ilyen szintre jutni óriási dolog. Itt egy jó cikk róla, akit érdekel:  www.cyclinginquisition.com/2013/04/who-is-nairo-quintana.htmlSchleck
És még nagyon fiatal, pedig már tavaly is zúzott. Időfutamban is sokat javult, ha minden jól megy jövőre már nagy körön is komoly esélyes lehet.

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hát ez ennyi volt.
Legalább lett új kedvencem Quintana személyében, akinek nagyon durva a háttértörténete. Onnan ilyen szintre jutni óriási dolog. Itt egy jó cikk róla, akit érdekel:  www.cyclinginquisition.com/2013/04/who-is-nairo-quintana.html

több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Pedig mindent megtettek a szervezők, hogy nagy Tourt lássunk, de most már nagy dolgok kellenének, hogy bármi legyen. A menők közül egyedül Valverde volt tűrhető, vicc, hogy egy Mollema a 4. Időfutamon még nőni fognak a különbségek, utáne pedig egy Fuente Dé-szerű akció is kevés lesz (bár erre amúgy se lenne esély a Sky-vonat ellen).

De legalább a sprintek izgalmasak.

több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Hát akkor el is dőlt a nagy kérdés.

Armstrong és Contador is mindig az első szakaszon odavágott, hogy a többiek tudják hol a helyük. Ma Froome.

Porte elképesztő.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én a mai szakaszra egy nagy szökés győzelmet tippelek. Hosszú az etap és be lehet vállalni a dombocskák miatt pár hegyi pontért. Szerintem egy francia nyer, vagy Fedrigo v. Jeannesson.danyly
Fantasy csapatom nagy örömére (Sagan nálam -is- teker), ez nem jött be.

Székely Dávid tweetjének köszönhetően már lehet tudni, miért van ott Bodrogi a Tour egyes szakaszainál (pár napja ugye az Astananál látták beszélgetni). Nos ezért.

Bodrogi Laci a Skodánál dolgozik, a vendégeknek mutatja be a Tourt.