Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nem minden, csak feltűnő, hogy emberfeletti teljesítményeket látni a tisztább körülmények között. Napról, napra.

Szerintem egyáltalán nem ténykérdés, hogy tisztább, ez csak marketing duma. Azt el tudom képzelni, hogy talán nem olyan vérmesen használnak bizonyos szereket, de nekem nincsenek illúzióim azzal kapcsolatban, hogy ahogy eddig is, most is egy utcával beljebb van a gyógyszerfejlesztés, mint az ellenőrzési program. Amik mögött állnak, vagy állhatnak teljes névtelenségben lévő akár globális szintű gyógyszergyárak fejlesztők. Így volt a THG-val, az EPO-val, most már hányadik generációs EPO-nál járunk? Meg előtte is. ...és nem hiszek benne, hogy hirtelen mindenki tiszta akar lenni, bringástól kezdve, csapaton át, szponzorig. Nem így működik a világ.
Az olló szárak szöge lehet kisebb, de ez is csak feltételezés.

//Szóval én csak azt furcsállom, hogy elő van adva a tisztaság köde, és közben továbbra is olyan teljesítményeket látunk, amik nem emberiek. Folyamatosan.//


---

Hmm, az a baj, hogy az is azért volt annyira feltűnő, mert közel, s távol nem volt senki se a közelükben. Legalább is TDF-en. Nibali szerintem verné azt a Slekket is, és Purito is, ha el nem tolják a felkészülését, és lassan Quintana is odakerülhet. Valverde is jobb szerintem képességeket tekintve, de ő meg már öreg, TDF-re meg nem való szegény😕

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Szerintem se, bár ez csak érzés.
Most vagy tényleg tisztábbak - bár kétlem -, vagy a cuccoknál is generációváltás van😛
Mondjuk az beszédes, hogy a nagyontiszta SKY nem ad ki watt adatokat...
Slekk szerintem mondjuk túlértékelt volt mindig.kishaszi
Miért szól minden hsz-ed a doppingról?

Szerintem itt senki nem gondolja azt, hogy a Sky vagy akárki más teljesen tiszta lenne, de ez olyan nagyon nem is lényeges. Mindenesetre az ténykérdés, hogy a bringa ma sokkal tisztább, vagy legalábbis kevésbé hatékony szereket lehet már csak hasznánli a jobb ellenőrzések miatt, mint lehetett tíz éve mondjuk.

Schleck szerintem is tlértékelt volt, de volt 2-3 év, amikor Contaodrral ők voltak kimagaslan a legjobb hegyimenők. Azzal a formájával pedig most is legalábbis 2. lehetne, ezért várja mindenki a feltámadását. Akármi, csak a Sky-dominancia szünjön meg.

több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Schleck 2 éve nem fejezett be versenyt, hogy versenyben is lett volna. Tőle ez is csoda, hogy 18. helyen áll összetettben, úgy hogy az elmúlt 2 évben a legjobb helyezése egy 40. helyezés volt a tds-en. A versenysúlya 65-66 kg, most 71-72.
Amúgy Nibali egy ilyen Froome ellen szerintem nem szint. Még ha a Giron kiemelkedő is volt.eaglesmcnabb
Schleck sérülése már elég régen volt, ha valóban motivált lenne, akkor mostanra azért valami korrekt formája lenne, legalább ilyen ten Dam-szintet hozhatna. Ettől szerintem nyerhet szakaszt még, a sokhegyes szakaszokat mindig jobban szerette.

Nibalit nem tudhatjuk, mit tudhatna, de idén minden felvezető versenyt megnyert Froome, egyet kivéve: amikor Nibali jött szembe (mondjuk a hegyekben kikapott, de csak pár másodperccel). Szerintem se lenne esélyes, de a jelenlegi mezőnyből egyedül ő lehetne közel.

több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nagyon úgy tűnik, hogy generációváltás van, csak Froome már beérett, Quintana meg a többi ifjonc (Pinot, Van Garderen, Talansky, Kwiatkowski, Porte, Urán, Henao, Betancur) pedig még nem egészen (nyilván nem is lesz mindből szupermenő). Az a szomorú, hogy Contador pl. csak 30 éves Schleck pedig csak 28i, azért ez bringában nem kéne még a dolgok végét jelentse. Egyedül Nibali tudja felvenni Froome-al a versenyt, de most ő Girózni ment, jövőre még jó meccs lehet, idén a Tirrénón el tudta verni.Rajna
Schleck 2 éve nem fejezett be versenyt, hogy versenyben is lett volna. Tőle ez is csoda, hogy 18. helyen áll összetettben, úgy hogy az elmúlt 2 évben a legjobb helyezése egy 40. helyezés volt a tds-en. A versenysúlya 65-66 kg, most 71-72.
Amúgy Nibali egy ilyen Froome ellen szerintem nem szint. Még ha a Giron kiemelkedő is volt.eaglesmcnabb
Szerintem se, bár ez csak érzés.
Most vagy tényleg tisztábbak - bár kétlem -, vagy a cuccoknál is generációváltás van😛
Mondjuk az beszédes, hogy a nagyontiszta SKY nem ad ki watt adatokat...
Slekk szerintem mondjuk túlértékelt volt mindig.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Nagyon úgy tűnik, hogy generációváltás van, csak Froome már beérett, Quintana meg a többi ifjonc (Pinot, Van Garderen, Talansky, Kwiatkowski, Porte, Urán, Henao, Betancur) pedig még nem egészen (nyilván nem is lesz mindből szupermenő). Az a szomorú, hogy Contador pl. csak 30 éves Schleck pedig csak 28i, azért ez bringában nem kéne még a dolgok végét jelentse. Egyedül Nibali tudja felvenni Froome-al a versenyt, de most ő Girózni ment, jövőre még jó meccs lehet, idén a Tirrénón el tudta verni.Rajna
Schleck 2 éve nem fejezett be versenyt, hogy versenyben is lett volna. Tőle ez is csoda, hogy 18. helyen áll összetettben, úgy hogy az elmúlt 2 évben a legjobb helyezése egy 40. helyezés volt a tds-en. A versenysúlya 65-66 kg, most 71-72.
Amúgy Nibali egy ilyen Froome ellen szerintem nem szint. Még ha a Giron kiemelkedő is volt.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Samu el sem jött, Anton gyenge, Astarloza sehol.
Egyedül Nieve aki ér valamit.
Mi lett veled Euskaltel?Bazzani
Mit kéne produkálniuk? Szerintem így is elvárások felett tolja Nieve, Lobato is hozott némi extrát, a legszegényebb WT csapattól ez a maximum.

Contador nagyon gyenge viszont. Nem is arról van szó, hogy Froome annyival jobb (amúgy az ideje azért becsülendő ha azt vesszük, hogy ilyen hosszú szakasz még nem volt Ventoux-val), de ha egy Nieve lerázza és egy Kreuziger is jobban osztja be az erejét, akkor gond van.

Nagyon úgy tűnik, hogy generációváltás van, csak Froome már beérett, Quintana meg a többi ifjonc (Pinot, Van Garderen, Talansky, Kwiatkowski, Porte, Urán, Henao, Betancur) pedig még nem egészen (nyilván nem is lesz mindből szupermenő). Az a szomorú, hogy Contador pl. csak 30 éves Schleck pedig csak 28i, azért ez bringában nem kéne még a dolgok végét jelentse. Egyedül Nibali tudja felvenni Froome-al a versenyt, de most ő Girózni ment, jövőre még jó meccs lehet, idén a Tirrénón el tudta verni.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Samu el sem jött, Anton gyenge, Astarloza sehol.
Egyedül Nieve aki ér valamit.
Mi lett veled Euskaltel?

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Elvielg Froome 49 percet ment ma, ez kb. 3 perccel rosszabb, mint amit Mayo és Pantani ment már itt. Ez azért jó hír. 😊

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
kár hogy a szakasz érdemi része nálam kb a 3. km-en lezárult amikor schlecket be kellett tolni 😀
én nem tudom mi volt froome zsákjában de még armstrongot is beabálta volna mint a picsa. Itt valami nem kóser

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Froome nem ember...és ezt nem pozitív értelemben gondolom :/ Amilyeneket robbantott olyan nincs is
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Ez a beteg emberek sportja lol

Perception is reality.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Froome Armstrong üzemmódba kapcsolt.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
50,4 km/h-s átlag a második órában. Na ilyen egy Tour! (az első 2 óra átlaga 49,3) Brutál!eaglesmcnabb
Végig északról tartanak délre és masszív hátszél fúj. Persze egyébként is haladnak, de ez nagyon sokat dob az átlagon.

Perception is reality.
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
50,4 km/h-s átlag a második órában. Na ilyen egy Tour! (az első 2 óra átlaga 49,3) Brutál!eaglesmcnabb
A tisztaság jegyében😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
50,4 km/h-s átlag a második órában. Na ilyen egy Tour! (az első 2 óra átlaga 49,3) Brutál!eaglesmcnabb
Hogy Rolland mi a halálnak nyírja ki magát a síkon egyedül, azt mondjuk nem nagyon értem.Schleck
föl akart érni a szökevényekre, hogy aztán előnnyel kezdje a hegyet. de belátta hogy esélytelen, bevárta a mezőnyt most meg teker ezerrel az EUC (3.30 már csak a hátrány), hogy aztán hegy elején kidögöljenek 😀
Tekerjenek csak. Fél 5kor mennem kell meccsre, addig igazán felérhetnének 😀.tüsi91
ha így mennek a hegy aljáig még jól is kijöhetsz belőle.
fél5-ig már nagyjából körvonalazódni fog a kérdésedre a válasz

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
50,4 km/h-s átlag a második órában. Na ilyen egy Tour! (az első 2 óra átlaga 49,3) Brutál!eaglesmcnabb
Tekerjenek csak. Fél 5kor mennem kell meccsre, addig igazán felérhetnének 😀.

Mai nap kérdése az, hogy tényleg eldől-e a Tour vagy még nyílt a csata. Szerintem előbbi.
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
50,4 km/h-s átlag a második órában. Na ilyen egy Tour! (az első 2 óra átlaga 49,3) Brutál!eaglesmcnabb
Hogy Rolland mi a halálnak nyírja ki magát a síkon egyedül, azt mondjuk nem nagyon értem.

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
50,4 km/h-s átlag a második órában. Na ilyen egy Tour! (az első 2 óra átlaga 49,3) Brutál!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Tényleg jó kis szakasz volt tegnap, szerencsére végig tudtam nézni. Volt már oldalszeles szakasz anno, és igen jó kis verseny alakult ki ezáltal. A Saxo észrevette a kínálkozó lehetőséget és maximálisan ki is használtam. Ez tényleg nem az a SKY ami tavaly volt, de nem is az a Tour. Boasson Hagen-t sajnálom, hogy kiesett, mert a norvég versenyzők a kedvenceim, de így semmiképp nem bírta volna folytatni.

Ma pedig iszonyt bekezdtek a srácok: az első órában 48 km/h-ás átlagot mentek, ami az idei Tour-on a leggyorsabb eddig.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Elég fasza szakasz volt, lehet még ebből verseny. Nagyon sok hegy van vissza, ha véletlenül Contador formába lendül, akkor szoros lehet, de ez persze nem valószínű. Mindenesetre jó ez a Tour, majdnem minden szakaszban van egy kis extra, annak ellenére, hogy Froome domináns, nem lehet unatkozni.Rajna
én a 2 Belkinesben látok fantáziát inkább, de szerintem sincs még lefutva ez.
És ha holnap is ez lesz, akkor az utolsón kívül az összes szakaszban lehet támadni 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Nem láttam a szakaszt. Mi volt, oldalszél?Black_Adder
Az, aztán amikor Kittel kicsit hátrébb volt a mezőnyben, a Quick Step megnyomta a tempót és leszkította. Nem sokkal ezután defektje lett Valverdének, erre a Belkin is beszállt a tempómenésbe és leszíktották. 20 kilométerrel a vége előtt pedig a gyengélkedő Skyt látva a Saxo csapatszintű támadást indított, így Contador és a Belkinesek adtak egy percet Froome-nak is.

Elég fasza szakasz volt, lehet még ebből verseny. Nagyon sok hegy van vissza, ha véletlenül Contador formába lendül, akkor szoros lehet, de ez persze nem valószínű. Mindenesetre jó ez a Tour, majdnem minden szakaszban van egy kis extra, annak ellenére, hogy Froome domináns, nem lehet unatkozni.

több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Nem láttam a szakaszt. Mi volt, oldalszél?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Contador még ezek szerint úgy gondolja, hogy nyerhet Tourt. Komoly támadást csinált a Saxo. De úgy az egész szakasz nagyon érdekes, pedig tök lapos 😊.

Valverde kiszállt a buliból.
több mint 10 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
hasonlított a 2009-es TT-re csak ott contadornak sikerült megbaszni Cancellarát 3 mp-vel. Mondjuk őt 1 évre rá az ellenőrök is megbaszták. 😀eaglesmcnabb
Jelenleg is gyanús a sky reggelije...egy-két év alatt olyan szinten lépték le a világ élmezőnyét, hogy vagy űrtechnológiát használnak, vagy forradalmi edzésmódszert dolgoztak ki, vagy szimplán jó a szakácsuk 😛
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
hasonlított a 2009-es TT-re csak ott contadornak sikerült megbaszni Cancellarát 3 mp-vel. Mondjuk őt 1 évre rá az ellenőrök is megbaszták. 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!