Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
na szegény Peraud :/ ekkora pechet...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 182
Érdekes értékrendszere van Albertónak, láncleesésnél támadni fair dolog, de saját hibájából elkövetett bukás esetén meg nem. 😀Schleck
Az a láncleesés is saját hibából volt 😉 (de ezt már sokszor sok helyen átbeszélték/tük, végül úgyis Andy Schleck nyerte azt a Tourt hivatalosan, szóval mindegy).
Ezt a felháborodást is meg lehet magyarázni, ha egyáltalán az volt és nem tényleg megköszönte a bevárást (amit amúgy én is kétlek, hogy így volt). 😊 Egyrészt szerintem Valverdének mutatta, akitől talán mint honfitársától és régi bajtársától nem várta ezt. Másrészről ő abban a helyzetben szerintem abban a tudatban volt, hogy Froome őt bevárta (éppen esett, szóval nem láthatta, hogy Froome is besokallt), és éppen ezért vélte úgy, hogy hogyha a sárga trikós megállt őt bevárni, akkor talán elvárható lenne, hogy a többiek ne hagyják ott őket... Mindegy is igazából lehet csak én mosdatom megint csak Contadort. 😊 Nekem inkább volt visszatetsző Froome, aki tiszta ideg volt, amiért nem vezetett nekik Contador, (amit én egy hülyeségnek tartok, mert Contador hülye lett volna vezetni és nézni, ahogy Froome bebiciklizik pihentebben, hisz tudta, hogy Porte így is úgy is felviszi őket) mint később az interjúban kiderült azért mert nem tetszett neki ez a "kétségbeesett" támadás a lejtmenetben.

Amúgy a mai/tegnapi szakasz is tetszett, annak ellenére, hogy Contador támadásai nem voltak igazi támadások inkább csak ilyen kuffervizitek (azt hiszem itt volt ez egy elterjedt megnevezése régebben ezeknek a beetetéseknek), bár szerintem ő arra várt, hogy mondjuk Quintana beálljon mellé, és akkor ketten el tudnak majd menni, de ennek ellenére ez kevés lesz. A downhill jó volt, míg el nem esett, remélem az időfutamon nem lesz emiatt túl parás, mert jól jöhet neki az elit lejtmenete (meg csütörtökön is, ahol már azon a nagyon nehéz lejtmeneten betámadhatja Froome-ot, hogy adott esetben előnnyel mehessen neki az Alpe d'hueznek második nekifutásra). És remélem a sérülése se fogja akadályozni.

Ja igen, továbbra is várom az igazi Contador támadásokat, az olyanokat, mint a 2007-es Tour 15. szakaszán produkált (életem első Tourja volt, így nálam az a szakasz az etalon), vagy olyanokat mint a 2011-es Giro-n csinált (az általam látott leginkább szétdominált Grand Touron, amelyen szerintem erősebb volt, még a mostani Froome-nál is, és amely győzelemtől jogtalanul fosztották meg), vagy még sorolhatnék jó néhány példát. 😉
több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Érdekes értékrendszere van Albertónak, láncleesésnél támadni fair dolog, de saját hibájából elkövetett bukás esetén meg nem. 😀Schleck
Szerintem a láncleesésnél igaza volt de itt nem, mondjuk komoly különbséget úgyse raktak volna rá.

Contador pedig egyáltalán nincs jó formában, az esélyesek közül a legjobb lejtmenetben de ezt eddig is tudtuk. A támadásai viszont nagyon kevesek voltak, bár Porte megfőtt tőlük.

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79


A Voeckler-esnél kicsit túlkapta, de amúgy zseniális 😀

szerk.: brutál elvetemült ez a manus, még a sífutókat is utánozza, érdemes megnézni a többi videóját is 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Érdekes értékrendszere van Albertónak, láncleesésnél támadni fair dolog, de saját hibájából elkövetett bukás esetén meg nem. 😀

több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Contador nagyon jó formában van. Ez jót tehet az utolsó hét szakaszainak.iktriad
Ha jó formában lenne akkor nem kapott volna bő másfél percet vasárnap 😊.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Contador nagyon jó formában van. Ez jót tehet az utolsó hét szakaszainak.
több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Ez a tegnapi kegyetlen volt Froometól. Hiába borzalmas a SKY ő nagyon ott van erőben és simán veri rommá a mezőnyt. Kár, hogy nincs itt Nibali, ő szerintem tudná tartani Froomeot. Sajnálom, hogy idén a Girot választotta.FViktor93
Mindig az tudná tartani aki nincs itt...
Egyébként meg nem tudom miért borzalmas a Sky lehet nem tudják az egész versenyen hozni amit sokan elvárnak, de tegnap kurva nagyot mentekToca
Ja, eddig két szakaszon bizonyultak gyengének, mindkettőn olyan váratlan taktikát alkalmaztak ellenük (ráadásul több csapat együtt), amire lehetetlen felkészülni. És szerencsétlenek voltak a sérülésekkel is (EBH, Thomas, Kennaugh). Egyébként is remekül csinálják, hogy bár csak két valódi hegyimenőnőjük van, egy 3.al már keményen tudnak voantozni, pedig ezt meg tudná akadályozni kb. bármelyik rivális csapat.

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Ez a tegnapi kegyetlen volt Froometól. Hiába borzalmas a SKY ő nagyon ott van erőben és simán veri rommá a mezőnyt. Kár, hogy nincs itt Nibali, ő szerintem tudná tartani Froomeot. Sajnálom, hogy idén a Girot választotta.FViktor93
Mindig az tudná tartani aki nincs itt...
Egyébként meg nem tudom miért borzalmas a Sky lehet nem tudják az egész versenyen hozni amit sokan elvárnak, de tegnap kurva nagyot mentek
több mint 10 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Ez a tegnapi kegyetlen volt Froometól. Hiába borzalmas a SKY ő nagyon ott van erőben és simán veri rommá a mezőnyt. Kár, hogy nincs itt Nibali, ő szerintem tudná tartani Froomeot. Sajnálom, hogy idén a Girot választotta.
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
holnap én klasszikus szökevényektől várok valamit, ahol végre nyerhet szakaszt egy francia.

A Valverde-Schleck kombótól a 18. de inkább a 19. szakaszon várok szökést. Ott az elején a 2 nagy hegyen elmehetnek annyit hogy a végén beérjenek, nem hiszem hogy holnap valamelyikük bevállal egy hosszút.eaglesmcnabb
Én már Voecklert nézném meg egy hosszú szökésben mint régen.Csak hát szegény minden szakasz közepén "ledobja a vasmacskát" 😕

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
holnap én klasszikus szökevényektől várok valamit, ahol végre nyerhet szakaszt egy francia.

A Valverde-Schleck kombótól a 18. de inkább a 19. szakaszon várok szökést. Ott az elején a 2 nagy hegyen elmehetnek annyit hogy a végén beérjenek, nem hiszem hogy holnap valamelyikük bevállal egy hosszút.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
De ezek ellenére is én azt mondom, hogy én még mindig hiszek Contadorban (aztán lehet csak mert elvakult fan vagyok), és éppen ezért egy kevés pénzzel meg is raknám valahol a győzelmét (hol találok valami nagyobb oddsot, mint a bwin 17x-ese?), mert nem hiszem el, hogy Froome ilyen erős lehet 3 hétig... És ezért én nem adom fel bármennyire is kevés a remény. Hogy hogy fogja megcsinálni azt nem tudom, de pl a holnapi szakasz az eléggé hasonlít a tavalyi Vueltán arra, amelyiken megnyerte a versenyt ugyanígy pihenő nap után, nem ártana valami olyasmit alkotni újra. Aztán az Alpe d'Huezen egy 2011-re hajazó őrült szakaszt várok, ahol mindenki támad, aki akar valamit (Contador ott is jól ment, pedig gyenge volt akkor nagyon). 😊 De szép is lenne, ha Schleck és Contador együtt támadná be Foome-ot a régi idők emlékére. 😊

Ja igen és mindenki beszél a Skyról meg a Movistarról, de itt az igazán erős csapat a Saxo, amit ki is kéne használni ennél is jobban (Riis ki tudná, de miért nincs itt?), és ebben is látom azt, hogy Contador jó lehet az utolsó héten, mert a pénteki szakasz kivételével az a csapat pihent (ha lehet ilyet mondani 2 hét után). És halkan megjegyzem, hogy a Saxo 2. legjobb bringása (Majka) itt sincs... 😉Jughead
A holnapi szakasz vége ugyanaz, ahol 2011-ben Contador betámadta Schlecket (sikeresen). De én inkább azt várom, hogy a Movistar és a Garmin erős embereket rak a szökésbe (Valverde, Talansky, Costa, Martin), ők pedig így feljebb kapaszkodnak. Nincs elég nagy hegy ahhoz, hogy komoly különbségeket lehessen amúgy szerezni.

több mint 10 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 182
Nem kell itt Froome-ot szídni, nem ő tehet róla, hogy a többiek gyengék, ezért ő nagyon erősnek tűnik. Való igaz, hogy tegnap minden idők 2. legjobb idejét tekerte a Ventouxon (gondolom hivatalosan meg a legjobbat), de ez azért hatott demoralizálóan, mert Contador és Schleck viszont gyengébb, mint voltak mondjuk a 2009-ben és 2010-ben. Akkori formájukban mind a ketten tudták volna tartani a tempóját ebben szinte biztos vagyok. 😉 Ezért is vagyok csalódott, mert egy jó Contadorral ez egy szoros csata lenne, így meg egyelőre nagyon nem az.

Egyébként bár élvezem a Tour-t, de azért ennél jóval szorosabbnak gondoltam az élmezőnyt, nem kevés csalódást keltő egyén van a mezőnyben, a legnagyobb pl Van Garderen, akiről azt hittem a TOP 3-ért fog menni, ehhez képest?... Aztán ott van Pinot, Rolland és Andy Schleck, akiktől szintén elvártam volna a TOP 10-et, de aligha lesz meg. No meg aztán Contador és Purito is csalódás, de azért előbbi legalább dobogós, míg utóbbi Top 10-es.

Persze vannak meglepetés emberek (Mollema, Ten Dam, Kreuziger), de ők is sokat köszönhetnek a többiek rossz formájának. 😉

De ezek ellenére is én azt mondom, hogy én még mindig hiszek Contadorban (aztán lehet csak mert elvakult fan vagyok), és éppen ezért egy kevés pénzzel meg is raknám valahol a győzelmét (hol találok valami nagyobb oddsot, mint a bwin 17x-ese?), mert nem hiszem el, hogy Froome ilyen erős lehet 3 hétig... És ezért én nem adom fel bármennyire is kevés a remény. Hogy hogy fogja megcsinálni azt nem tudom, de pl a holnapi szakasz az eléggé hasonlít a tavalyi Vueltán arra, amelyiken megnyerte a versenyt ugyanígy pihenő nap után, nem ártana valami olyasmit alkotni újra. Aztán az Alpe d'Huezen egy 2011-re hajazó őrült szakaszt várok, ahol mindenki támad, aki akar valamit (Contador ott is jól ment, pedig gyenge volt akkor nagyon). 😊 De szép is lenne, ha Schleck és Contador együtt támadná be Foome-ot a régi idők emlékére. 😊

Ja igen és mindenki beszél a Skyról meg a Movistarról, de itt az igazán erős csapat a Saxo, amit ki is kéne használni ennél is jobban (Riis ki tudná, de miért nincs itt?), és ebben is látom azt, hogy Contador jó lehet az utolsó héten, mert a pénteki szakasz kivételével az a csapat pihent (ha lehet ilyet mondani 2 hét után). És halkan megjegyzem, hogy a Saxo 2. legjobb bringása (Majka) itt sincs... 😉
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Azért az a ritmusváltás ahogy otthagyta Froome Quintanat az valami emberetlen volt.
Felidézte a régi Armstrong Ullrich féle robbantásokat.Jó volt nézni.Kenny
Viszont rém szimpatikusan azt nyilatkozta, hogy az igazából nem támadás volt a részéről, csak ment, de Quintana elfáradt és azért nem tudott menni vele, és arckifejezése alapján is őszintének tűnt. Szóval ezért jár neki egy bazinagy piros pont😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Egy másik fórumról, kértem hozzá linket is, amint megkapom azt is bemásolom. A meredek részén:
MONT VENTOUX (last 15.65 km, 8.74 %, 1368 m)
1. Lance Armstrong ______ USA | 48:33 | 2002 -
2. Chris Froome _________ GBR | 48:35 | 2013 -
3. Andy Schleck _________ LUX | 48.57 | 2009 -
4. Alberto Contador _____ ESP | 48:57 | 2009 -
5. Lance Armstrong ______ USA | 49:00 | 2009 -
6. Marco Pantani ________ ITA | 49:01 | 2000 -
7. Lance Armstrong ______ USA | 49:01 | 2000 -
8. Frank Schleck ________ LUX | 49:02 | 2009 -
9. Nairo Quintana _______ COL | 49:04 | 2013
10. Roman Kreuziger ______ CZE | 49:05 | 2009
több mint 10 éve
kobalu91 945 — Scientist

Nálam ez volt a nap pillanata 😀
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
Azért az a ritmusváltás ahogy otthagyta Froome Quintanat az valami emberetlen volt.
Felidézte a régi Armstrong Ullrich féle robbantásokat.Jó volt nézni.

több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Nem a mai időt vetem össze a 3-4 évessel és másokkal, hanem általános tendenciákat mondok. Amúgy egy amerikaifocis fórumon eleve mókás ebbe belemenni, meg úgy általában bármilyen sporttal kapcsolatban. Nyilván mindenhol doppingolnak, ha ez az álszentség elrontja neked a szórakozást, ne nézd szerintem.

Én nem emlékszem, hogy itt tömegek mondták volna azt, hogy a bringában mindenki tiszta, de mindenesetre régóta nem láttam ilyesmit. Viszont napok óta, mikor benézek ide, stabilan van tőled egy hsz, hogy biztos nem tiszták a népek. Tudom, át lehet pörgetni, de már érdekelt, hogy neked ez miért jó, mikor te is tudod, hogy nincs senki más véleményen.

(a 15 km-es kamu, mert Armstrong ideje kijjebbről volt mérve, az összevetés nem pontos, kb. egál a két idő, LA 2 másodperccel csinálta gyorsabban. És nemtom a 15 kili miért relevánsabb, mint az egész hegy, nyilván ha az alján lazsálnak, gyorsabb lesz a teteje és fordítva. Érdemes lenne lecsekkolni, hogy Purito utolsó kilométere rekord-e, szerintem könnyen lehet, de ettől még nem lesz durvább, mint Froome menete)

több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Vagy nem olvastad ezt a topikot korábban, vagy nem tudom mi a gondod. Ez nem is valakinek szól itt, hanem azoknak az okfejtéseknek, amik itt elhangzottak, meg véleményeknek. Ahogy korábban lehetett vádaskodni, most miért nem lehet?😊 Mert egy időben itt megszaporodtak az igazságtevők, de mióta kvázi kiderült, hogy tényleg mindenki sáros, azóta elültek dolgok.
Azért megnyugodhatsz, nem azért nézem, hogy tiszta sportolókat lássak, bár csoda, hogy nézem, mert magam se tudom miért teszem: az a fajta képmutatás, álszentség és korrupció, ami körülveszi ezt a sportot, az egészen egyedülálló.

Még egy ucsó gondolat a szerekről: az eredményekbe lehet az is közrejátszhat, hogy ha jól értettem LA szavait, akkor a 90-es évek végére már oda jutott a történet, hogy nem 1, hanem egyszerre több cuccot toltak egy felkészülésen akár, vagy versenyen is- Nyilván, ha valaki verseny előtt benyom egy adag tesztoszteront, az most már rutinmunka bárhol kimutatni. (Ami egyébként fura pl. DiLuca esete a Giron..-.. de azt már végképp hagyjuk is-)

//Jah, és a tény az, hogy Froome az ucsó 15km-en rekordidőt ment, pedig addigra mentek már ugye majdnem 230 km-t//

Nem azt mondtam, hogy Schlecket kenterbe vernék, azért különbség van a között, hogy 2 centivel nyersz ,vagy 2 utcával😛
Végszó: én ugyan nem látom ennyire egyértelműnek, mert lehetne ezt ragozni azzal, hogy minden verseny más, összehasonlítani még így sem tartom ekvivalensnek az időket, de mivel te így látod, hogy most csak 1dl narancslé van a 2dl helyett, ezért elfogadom a nézeted, ha én nem is feltétlen értek egyet mindenben😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
És bízom benne hogy valamikor még az lesz.eaglesmcnabb
Andy Schleck ‏@andy_schleck 2h

ok that was not good but its not the end of the world and not the end of the Tour


😊kishaszi
jó hát ő is, Contador is, meg úgy kb. az összes sportoló ezt mondja a gyenge szakaszok után.
A győztes nem szokott magyarázkodni egyedül 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Nem minden, csak feltűnő, hogy emberfeletti teljesítményeket látni a tisztább körülmények között. Napról, napra.

Szerintem egyáltalán nem ténykérdés, hogy tisztább, ez csak marketing duma. Azt el tudom képzelni, hogy talán nem olyan vérmesen használnak bizonyos szereket, de nekem nincsenek illúzióim azzal kapcsolatban, hogy ahogy eddig is, most is egy utcával beljebb van a gyógyszerfejlesztés, mint az ellenőrzési program. Amik mögött állnak, vagy állhatnak teljes névtelenségben lévő akár globális szintű gyógyszergyárak fejlesztők. Így volt a THG-val, az EPO-val, most már hányadik generációs EPO-nál járunk? Meg előtte is. ...és nem hiszek benne, hogy hirtelen mindenki tiszta akar lenni, bringástól kezdve, csapaton át, szponzorig. Nem így működik a világ.
Az olló szárak szöge lehet kisebb, de ez is csak feltételezés.

//Szóval én csak azt furcsállom, hogy elő van adva a tisztaság köde, és közben továbbra is olyan teljesítményeket látunk, amik nem emberiek. Folyamatosan.//


---

Hmm, az a baj, hogy az is azért volt annyira feltűnő, mert közel, s távol nem volt senki se a közelükben. Legalább is TDF-en. Nibali szerintem verné azt a Slekket is, és Purito is, ha el nem tolják a felkészülését, és lassan Quintana is odakerülhet. Valverde is jobb szerintem képességeket tekintve, de ő meg már öreg, TDF-re meg nem való szegény😕kishaszi
Mint leírtam, nem gondolom, és itt szerintem senki se, hogy Froome vagy éppen Voeckler vagy akárki nem doppingol. Lehet persze ezt felhánytorgatni minden szakaszon, csak eszméletlenül unalmas. Én szeretem ezt a sportot, és szerintem a dopping olyan nagyon komolyan nem befolyásolta. Három eset volt, mióta követem az eseményeket, ami nagyon gáz volt, és ott gyors lebukás is jött: Landis nagy szólója, Rasmussen csodaidőfutama (bár ott lebukás azért nem volt) és Sella Girós dominanciája. Wiggins tavalyi teljesítménye súrolja a határt.

Az viszont, hogy a mai szerek kevésbé segítenek, ténykérdés, minden időeredmény ezt sugallja. Froome mai ideje rosszabb, mint a 2009-es Schleck-Contador duóé, pedig ott Contador nem támadott mert előnyben volt, Schleck pedig rengeteget várt a tesójára. És ma kemény hátszél is volt. És Froome-nak ideális tempót ment a csapata a hegy több mint felén, ami szintén nagy segítség. Ezek nem feltételezések, hanem kőkemény tények. A legt9bb hegyre a rekord a 95-2005 között keletkezett, általában nagy fölénnyel, feltételezhető, hogy az volt a "legpiszkosabb évtized". Ugyanezek a tények szintén cáfolják azt, hogy a maiak kenterbe vernék Schlecket. Ott voltak, nem sikerült nekik, ma sem tudnak jobb számokat hozni.

De mint mondtam, én nem ezért nézem ezt a sportot, nem tudom, neked ez miért okoz örömet. A legjobb szakaszok teljesen függetlenek a doppingtól, a múlt vasárnapi vagy a pénteki szakasz nem attól volt jó, hogy ez vagy az ilyen vagy olyan doppingot szedett, hanem mert kiváló taktikai csata volt. És szerintem értelmesebb erről beszélni, mint minden egyes nap azzal jönni, hogy biztos nem tiszták, pláne úgy, hogy senki sem száll veled vitába ebben a kérdésben.

több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
És bízom benne hogy valamikor még az lesz.eaglesmcnabb
Andy Schleck ‏@andy_schleck 2h

ok that was not good but its not the end of the world and not the end of the Tour


😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ez nem arra irányult, hogy ki mást kellett volna értékelni😛
Kétség kívül jót tehetett volna ennek az évnek is, ha jól megy, bár erre a korábbiak alapján én nem számítottam. Persze az, hogy előtte mi volt, az se feltétlenül mérvadó, lásd Purito esete.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Slekk szerintem mondjuk túlértékelt volt mindig.kishaszi
mondjuk nem tudom kit kellett volna értékelni ha 3 évig ő volt az egyetlen akit nem vert szarrá hegyen contador. Sőt 2010-ben hegyen jobb is volt a spanyolnál, meg ugye 2011-ben is mindenkinél.
Jó nyilván én túlértékelem, mint mindig is, de attól függetlenül klasszis volt ő. És bízom benne hogy valamikor még az lesz.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!