Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Nem megszakadni azért, hogy 15 perccel nyerjen, szintén.
Teljesen normális dolog taktikailag, ha az ember egy szétnyert szituban nem erölködik.
Sobri Jóska
Hát nem tudom te mit néztél, ő pont hogy 5 perces előnyből akart 15 percet. Csak nem jött össze neki.
Az Alpe D'huezen is ő támadt, meg tegnap is, teljesen fölöslegesen, és éppen hogy egy szétnyert szituációban erőlködött, tegnap a vezető bolyban egyértelműen ő volt a leggyengébb, emellett oka sem volt támadnia mégis megtette.
Emellett nyilvánvaló hogy ő volt a legerősebb, de ha az elkövetkező években nem lesz ekkora erőbeli fölénye, és mégis ugyanezt a taktikát nyomatja akkor könnyen ráfázhat, még akkor is ha ő lesz a legerősebb a mezőnyben. Hozzáteszem hogy kétlem hogy ez a 2 dolog egyszerre megtörténhet vele.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
Ha viszont gyengébb volt, akkor megintcsak bizonyításra került, hogy nem taktikailag hibázott, hanem csak ennyi volt benne.
5 perccel Tourt nyerni.

több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Froome taktikailag teljesen rendben volt (esetleg a mai támadásokat lehet felróni neki, mint felesleges erőpazarlást, de akkor már tényleg eldőlt az összetett), persze ha valaki annyira erős, mint ő, az azért jelentősen megkönnyíti a taktikát... Inkább Quintana volt az, aki elég sok időt vesztett amiatt, mert nem akkor ment, amikor kellett volna, ma mondjuk már ő is okosan csinálta.Jakehomer
Szerintem meg elég gyengén ment taktikailag. Rajna
Opponálnom kell.
5 perccel TDF-t nyerni taktikailag helyes húzás.
Nem megszakadni azért, hogy 15 perccel nyerjen, szintén.
Teljesen normális dolog taktikailag, ha az ember egy szétnyert szituban nem erölködik.
Ha mondjuk sakkozol, és van már 2 tiszt fórod, biztosan nem keresed a 6-8 lépéses mattkombinációkat áldozattal, egyszerűen lecserélsz mindent, és győz az anyag.
Nem kockáztatsz, nem vigéckedsz, teszed, amit eredeti célod elérése érdekében tenned kell.
Tartod a behozhatatlan előnyt.
Ez a helyes taktika, Froome ezt tette.
Ő nem szakaszokat akart nyerni, hanem TDF-t. Be is jött a számítása.
Valamint nem lett volna túl szimpatikus, ha rámegy a pöttyös trikóra, és arra, hogy nyerjen pluszba 4-5 szakaszt.
Amire semmi szüksége, csak taktikailag kivitelezhető lett volna.
Konklúzió: a mezőnyhöz képest ennyivel erősebben, 5 perccel TDF-t nyerve nem lehet taktikailag rosszul versenyezni.Sobri Jóska
Azért a sárga + pöttyös kombóval egy igen elit társaságba került volna, szerintem ráment volna ha bírja, de tegnap egyszerűen gyengébb volt mint Quintana (és Purito).
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
Froome taktikailag teljesen rendben volt (esetleg a mai támadásokat lehet felróni neki, mint felesleges erőpazarlást, de akkor már tényleg eldőlt az összetett), persze ha valaki annyira erős, mint ő, az azért jelentősen megkönnyíti a taktikát... Inkább Quintana volt az, aki elég sok időt vesztett amiatt, mert nem akkor ment, amikor kellett volna, ma mondjuk már ő is okosan csinálta.Jakehomer
Szerintem meg elég gyengén ment taktikailag. Rajna
Opponálnom kell.
5 perccel TDF-t nyerni taktikailag helyes húzás.
Nem megszakadni azért, hogy 15 perccel nyerjen, szintén.
Teljesen normális dolog taktikailag, ha az ember egy szétnyert szituban nem erölködik.
Ha mondjuk sakkozol, és van már 2 tiszt fórod, biztosan nem keresed a 6-8 lépéses mattkombinációkat áldozattal, egyszerűen lecserélsz mindent, és győz az anyag.
Nem kockáztatsz, nem vigéckedsz, teszed, amit eredeti célod elérése érdekében tenned kell.
Tartod a behozhatatlan előnyt.
Ez a helyes taktika, Froome ezt tette.
Ő nem szakaszokat akart nyerni, hanem TDF-t. Be is jött a számítása.
Valamint nem lett volna túl szimpatikus, ha rámegy a pöttyös trikóra, és arra, hogy nyerjen pluszba 4-5 szakaszt.
Amire semmi szüksége, csak taktikailag kivitelezhető lett volna.
Konklúzió: a mezőnyhöz képest ennyivel erősebben, 5 perccel TDF-t nyerve nem lehet taktikailag rosszul versenyezni.

több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Froome taktikailag teljesen rendben volt (esetleg a mai támadásokat lehet felróni neki, mint felesleges erőpazarlást, de akkor már tényleg eldőlt az összetett), persze ha valaki annyira erős, mint ő, az azért jelentősen megkönnyíti a taktikát... Inkább Quintana volt az, aki elég sok időt vesztett amiatt, mert nem akkor ment, amikor kellett volna, ma mondjuk már ő is okosan csinálta.Jakehomer
Szerintem meg elég gyengén ment taktikailag. Fényévekkel volt mindenki előtt, de így is rá tudtak verni pl. az oldalszeles szakaszon. Hegyeken is szerintem korán támadott, na persze bejött, de ha itt számított volna az, hogy ki mennyire tud versenyezni, nem végzett volna szerintem túlságosan elöl.

Quintana mikor vesztett időt azért, mert rosszkor indult? Az Ax-3-n, de ott taktikai okokból küldte őt előre a Movistar, akkor nem ő volt az első ember. Ezt felróni kb olyan, mintha ma Costát szidná az ember, hogy a hegy elején diktált kemény tempó miatt plusz időt vesztett. A Ventoux-n épp korai támadása miatt tudott Froome-hoz közel beérkezni, ugyanezért tudott vele szemben időt nyerni az Alpe d'Huezen. Számomra nem is kérdéses, ki a jobb taktikai érzékű versenyző (arról nem is beszélve, hogy melyikük mennyi időt tölt el a rádión utasításokat kérve).

több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
A bajban voltat úgy kell érteni, h kikapott a hegyen valakitől.

Alp d'Huezen fölöslegesen támadt, aztán elfogyott. Ma fölöslegesen támadott, visszakontrázták, leszakadt. Eltaktikázta mindkettőt, kikapott mindkét szakaszon.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Froome taktikailag teljesen rendben volt (esetleg a mai támadásokat lehet felróni neki, mint felesleges erőpazarlást, de akkor már tényleg eldőlt az összetett), persze ha valaki annyira erős, mint ő, az azért jelentősen megkönnyíti a taktikát... Inkább Quintana volt az, aki elég sok időt vesztett amiatt, mert nem akkor ment, amikor kellett volna, ma mondjuk már ő is okosan csinálta.Jakehomer
tegnapelőtt is eltaktikázta. 100% erőből oldotta meg, 0% taktikával. Amikor nem volt meg az ereje, bajban is volt...Black_Adder
Az eléhezés nem klasszikus taktikai hiba, azért azt nem olyan egyszerű kiszámítani, nem véletlen, hogy megesett a legnagyobbakkal is Induraintól kezdve Ullrichon át Armstrongig (akiket én is láttam, mert nyilván a régi klasszisoknál, amikor még nem volt ilyen profi a doppingolás, pardon, orvosi háttér, még inkább előfordult). Mellesleg azon a szakaszon is növelte az előnyét, szóval teljesen jól jött ki belőle.

Mikor volt bajban? Mert én nem emlékszem olyan szakaszra.

Perception is reality.
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Froome taktikailag teljesen rendben volt (esetleg a mai támadásokat lehet felróni neki, mint felesleges erőpazarlást, de akkor már tényleg eldőlt az összetett), persze ha valaki annyira erős, mint ő, az azért jelentősen megkönnyíti a taktikát... Inkább Quintana volt az, aki elég sok időt vesztett amiatt, mert nem akkor ment, amikor kellett volna, ma mondjuk már ő is okosan csinálta.Jakehomer
tegnapelőtt is eltaktikázta. 100% erőből oldotta meg, 0% taktikával. Amikor nem volt meg az ereje, bajban is volt...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Rodriguezen szépen piócáztak, gyakorlatilag az tette tönkre a spanyol győzelmi esélyeiteaglesmcnabb
Ez várható volt. Rodrigueznek kellett az idő is Contadorral szemben, nekik ketten meg csak egymásra kellett figyelniük.Schleck
jó hát az okai nyilvánvalóak, csak azt akartam tükrözni hogy erőben azért a spanyol is ott lett volna. Froome azért még elég kiforratlan taktikailageaglesmcnabb
Froome taktikailag teljesen rendben volt (esetleg a mai támadásokat lehet felróni neki, mint felesleges erőpazarlást, de akkor már tényleg eldőlt az összetett), persze ha valaki annyira erős, mint ő, az azért jelentősen megkönnyíti a taktikát... Inkább Quintana volt az, aki elég sok időt vesztett amiatt, mert nem akkor ment, amikor kellett volna, ma mondjuk már ő is okosan csinálta.

Perception is reality.
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Rodriguezen szépen piócáztak, gyakorlatilag az tette tönkre a spanyol győzelmi esélyeiteaglesmcnabb
Ez várható volt. Rodrigueznek kellett az idő is Contadorral szemben, nekik ketten meg csak egymásra kellett figyelniük.Schleck
jó hát az okai nyilvánvalóak, csak azt akartam tükrözni hogy erőben azért a spanyol is ott lett volna. Froome azért még elég kiforratlan taktikailag

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Rodriguezen szépen piócáztak, gyakorlatilag az tette tönkre a spanyol győzelmi esélyeiteaglesmcnabb
Ez várható volt. Rodrigueznek kellett az idő is Contadorral szemben, nekik ketten meg csak egymásra kellett figyelniük.

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Rodriguezen szépen piócáztak, gyakorlatilag az tette tönkre a spanyol győzelmi esélyeit

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ezaz! Nagyon megérdemelte ezt a kis indián. 😊

több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 051 — Lucas Scott
Isteni lenne ha lenne egy Leonardo nevű kerekes a mezőnyben😀Kenny
akkor ő egyszerre lenne szökésben, a peloton elején, valamint a gruppettóban...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 338 — Omar's Coming Yo!
Isteni lenne ha lenne egy Leonardo nevű kerekes a mezőnyben😀

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Engem ez már irritál sajnos.

több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Knézy minden sportban kurva szar kommentátor, de kerékpárt az biztos hogy rohadt jól tud közvetíteni 😊eaglesmcnabb
Csak ne ő számoljon. Sipivel Isten nyugasztalja a legegyszerűbb matematikai műveletek is komoly dilemmát okoztak. 😀
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Knézy minden sportban kurva szar kommentátor, de kerékpárt az biztos hogy rohadt jól tud közvetíteni 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Mondhat akárki akármit, de nekem nagyon hiányzik Knézy a Tourról. Amit itt hárman csinálnak, élmény számba megy. 😊
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 338 — Omar's Coming Yo!
csak hogy egy klasszikust idézzek: kedvenc kommentátorom a királyszakaszon, kell ennél több? 😀eaglesmcnabb
ezek hárman őrültek.többet fogok röhögni,mint koncentrálni a versenyre😀

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
csak hogy egy klasszikust idézzek: kedvenc kommentátorom a királyszakaszon, kell ennél több? 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Frankó szakasz volt és az elkövetkező kettő is az lehet még. Quintana azt nyilatkozta, hogy esélytelennek érzi már Froome legyőzését (ami igen közel áll a valósághoz), de a fehér mellett a pöttyös trikót és pódiumot is szeretne. Ez abból a szempontból nem tűnik rossz előjelnek, hogy talán a Movistar nem enged el szökevényeket és tempót pörget...Froome pedig ma végre emberi volt és ez a két nap nem a regenerálódásról fog szólni. Ha holnap a kolumbiai megint tudna faragni 1+ percet a hátrányából, a szombati hegyi befutó egy kis csodával még érdekes is lehet.

Froome egyébként megkapta már a 20mp-s büntetést, mert valahol már írták, de a főoldalon még nem minuszolták az időt?
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Szerintem jó kis szakasz volt. Froome láthatóan eléhezett, egy nagyon picit megrogyott, de Contador a fasorban sem volt. Itt Purito fog még nagyot robbantani, akár második is lehet, de szerintem ahhoz a kis kolumbiait kellene elvernie, ami valljuk be nem lesz egyszerű menet. Contador nem lesz ott a dobogón Párizsban.

Riblon győzelme meg iszonyat tetszett. Kellet már ez a franciáknak, pedig felfelé menet volt bőven gondja a szurkolókkal (de persze nem csak neki).

Jó kis napok elé nézünk.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Így néz majd ki a vége vasárnap:
1. Froome
2-3.: Quintana és Rodriguez
4. Contador
5. Kreuziger
6. Fuglsang
7. Valverde

Michael Rogersnek is milyen jó Tourja van. Ha a Saxo megnyeri a csapatversenyt (6 perc az előnyük), azt jó részt neki is köszönhetik és TOP 10be is bejöhet.

Pöttyösért lesz még harc. Az 50-60 pontosok közül aki megakarja nyerni annak bekell vállalnia egy pénteki és egy szombati szökést is. Ha nem akkor Froome vagy Quintana.
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Kíváncsi leszek Froome kap-e büntetést a rendeléséért, amit Porte teljesített, azért a nagyvilág előtt ilyen látványosan csalni mégsem lehet teljesen büntetlenül.Rajna
Az nagyon gáz lenne, ha csak Porte kapna büntetést. Szerintem meg fogja kapni a 20 mp-et Froome is, amivel még mákjuk is lenne, mert erősebben kéne szerintem szankcionálni ezt.