Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Vááá, Valverde hogy lenyomta Contadort :cool: Még a végén tényleg esélyes lesz 😊 (kopp-kopp)
Jó ki Vuelta ez!Black_Adder
A két kommentátor benyomta a tippeket (Froome és Valverde), gondoltam akkor a másik kettő nyer. 😊 Majdnem igaz is lett, de a végére Contador annyira bemerevedett, besavasodott, hogy szinte alig ment. De ahogy jött a Valverde-J. Rodriguez vonat nem semmi.
Igen itt majd akkor lesz problem Puritonak és Sanyinak ha jönnek ezek a szakaszok: 16. és 20. szakasz, vagy még akár a 14-et is ide vehetjük. Ott lesznek az igazi fel le szisztémák. De én szurkolok nekik.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Nah? 😀

Amúgy az is kabaré volt, hogy az AG2R-est sikerült 2 méterről Valverdének nézni.Schleck
Előtte a Caja Ruralt keverték a Movistarral. Egyébként jó kis szakasz volt, valami ilyesmire száímtottam, bár nem hittem volna, hogy Puritót így elengedik, Gilbert-től vártam valami iylesmit és Valverdétől is a végén. Bouhanni és Bennati meg meglepúen erősek.

A plouay-i verseny is jó volt, Hagenre csodálom, hogy nem tapadt senki, de jókor indult meg. Sosem bizonyított még klasszikusokon, persze ez sem az igazi, de szép kezdet.

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nah? 😀

Amúgy az is kabaré volt, hogy az AG2R-est sikerült 2 méterről Valverdének nézni.Schleck
Folytatják a nemes hagyományokat 😊Igor
Igen. 😊
Amúgy nem tudom miért nem Székely Dávid közvetít, ő tűnt a legjobbnak nekem.

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nah? 😀

Amúgy az is kabaré volt, hogy az AG2R-est sikerült 2 méterről Valverdének nézni.Schleck
Folytatják a nemes hagyományokat 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nah? 😀

Amúgy az is kabaré volt, hogy az AG2R-est sikerült 2 méterről Valverdének nézni.

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A kommentátor azért kicsit lehetne kevésbé magabiztos. Ez a Valverde hozhat 12 mp-et is, mert Puritoék biztosan nem lesznek top4-esek azért elég merész kijelentés.

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
"Nem tudok szabadulni a gondolattól, hogy ezt saját létjogosultságuk bizonyítására teszik meg. Mint egy rendes dominikánus pap, aki ott is talált eretneket, ahol nem volt, mert ha a városba látogat a trónörökös, autodafé-nek lenni kell és punktum. A végén még bezárják az inkvizíciót." Professzorpizka/ráérünk


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
gsn 3 548
Egy szokásos, kemény Sally Jenkins mélyütés Armstrong ügyben:
 m.washingtonpost.com/sports/othersports/lance-armstrong-doping-campaign-exposes-usadas-hypocrisy/2012/08/24/858a13ca-ee22-11e1-afd6-f55f84bc0c41_story.html

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Vááá, Valverde hogy lenyomta Contadort :cool: Még a végén tényleg esélyes lesz 😊 (kopp-kopp)
Jó ki Vuelta ez!Black_Adder
Fekszik neki, hogy a legtöbb hegyibefutó egyhegyes szakaszon van, nem fárasztják le előtte.Rajna
Hát a 3. héten lesznek EKG-s szakaszok, neki meg amúgy is az utolsó hét a kritikus.
Azért egy dobogó remélem összejön neki, mondjuk Cotnador rovására...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Vááá, Valverde hogy lenyomta Contadort :cool: Még a végén tényleg esélyes lesz 😊 (kopp-kopp)
Jó ki Vuelta ez!Black_Adder
Fekszik neki, hogy a legtöbb hegyibefutó egyhegyes szakaszon van, nem fárasztják le előtte.

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Vááá, Valverde hogy lenyomta Contadort :cool: Még a végén tényleg esélyes lesz 😊 (kopp-kopp)
Jó ki Vuelta ez!

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Ez mi volt? 😀Schleck
szopóóó 😀

sajnálom hogy koxos Froome kapott, félő hogy Contador nyer 😕 bár Sanya elég jól mozog 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ez mi volt? 😀

több mint 11 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Jó ez a szakasz, támad mindenki, akinek csak kell.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
A mai szabályok szerint az amerikai ügynökség a Nemzetközi Kerékpáros Szövetség megkerülésével nem hozhatna olyan döntés, amely megfosztja Armstrongot mind a hét Tour valamint megannyi egyéb győzelmétől. Márpedig a USADA semmilyen konkrét bizonyítékot nem mutatott be sem az UCI, sem pedig más hivatalos szervezet felé. Ha van is a kezében valami, egyelőre csak fenyegetőzik, meg lejárat.

A hírek szerint a USADA 38 különböző mintára tett szert, amelyekből egy bizonyosan EPO-t is tartalmazó van. Igen ám, csak, hogy amelyikben EPO van, az még abból az időből származik, amikor a szer nem volt ismert és nem is volt tiltott.

Vannak ellentmondások a történetben. Az egykori csapattársak állítólagos vallomásai, illetve az a tény, hogy visszamenőleg elméletileg mindössze nyolc év lenne vizsgálható, amely jelen esetben 2004 és konkrétan csak két Tour győzelem.

Kicsit nevetséges továbbra is, hogy még mindig a kerékpárosokon lovagolunk miközben köztudottan Fuentes első számú ügyfele volt Rafael Nadal, Pep Guardiola, a fél Real Madrid, a Barcelona és a Valencia futball csapata. Ő ellenük miért nincsenek ilyen hadjáratok? Miért tesz mindenki úgy, mintha mi sem történt volna? Más sportágakban miért adják be legálisan az öltözőben azokat a fájdalomcsillapítókat, amelyeket, ha egy bringás kapna máris két évre meszelnék el? Contador miért lett eltiltva, miközben a brazil úszó ott lubickolt az Olimpián. Nézzük már meg mennyit edz és keres egy bringás egy focistához képest.
danyly
amikor Messi-nek szétrúgta (Újfalusi?) a bokáját, akkora volt mint 1 cipó, rossz volt nézni, 4 nap múlva már játszott megint... mondjuk Messi alapból érdekes figura, ő hivatalosan is kapott ilyen-olyan szereket, hogy legalább ember legyen (van ilyen hormonkezelés tény), de lehet ha vennénk tőle vért olyan értékeket kapnánk, hogy csak lesne mindenki a lukon. Gondolom azért nem forszírozza ezt senki sem, mert akkor ez a 2-3 csapat is borítaná az asztalt, előszednék a többi nagy csapatot és belebukna a fél Uefa, az pedig soksoksok millió Euró. Mit ér ehhez képest egy biciklis karrierje? Az, hogy most ezzel az emberrel feltörlik a padlót - jogosan vagy sem mindenki döntse el maga - csak jobban felhívja a figyelmet egy olyan problémára ami már nem, hogy nem tabu, hanem teljesen köztudott dolog. Az igazi áttörés tényleg az lesz majd, amikor a labdarúgást is elkezdik kifehéríteni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A mai szabályok szerint az amerikai ügynökség a Nemzetközi Kerékpáros Szövetség megkerülésével nem hozhatna olyan döntés, amely megfosztja Armstrongot mind a hét Tour valamint megannyi egyéb győzelmétől. Márpedig a USADA semmilyen konkrét bizonyítékot nem mutatott be sem az UCI, sem pedig más hivatalos szervezet felé. Ha van is a kezében valami, egyelőre csak fenyegetőzik, meg lejárat.

A hírek szerint a USADA 38 különböző mintára tett szert, amelyekből egy bizonyosan EPO-t is tartalmazó van. Igen ám, csak, hogy amelyikben EPO van, az még abból az időből származik, amikor a szer nem volt ismert és nem is volt tiltott.

Vannak ellentmondások a történetben. Az egykori csapattársak állítólagos vallomásai, illetve az a tény, hogy visszamenőleg elméletileg mindössze nyolc év lenne vizsgálható, amely jelen esetben 2004 és konkrétan csak két Tour győzelem.

Kicsit nevetséges továbbra is, hogy még mindig a kerékpárosokon lovagolunk miközben köztudottan Fuentes első számú ügyfele volt Rafael Nadal, Pep Guardiola, a fél Real Madrid, a Barcelona és a Valencia futball csapata. Ő ellenük miért nincsenek ilyen hadjáratok? Miért tesz mindenki úgy, mintha mi sem történt volna? Más sportágakban miért adják be legálisan az öltözőben azokat a fájdalomcsillapítókat, amelyeket, ha egy bringás kapna máris két évre meszelnék el? Contador miért lett eltiltva, miközben a brazil úszó ott lubickolt az Olimpián. Nézzük már meg mennyit edz és keres egy bringás egy focistához képest.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
gsn 3 548
Friss Nike statement már az a döntés után:
"We are saddened that Lance Armstrong may no longer be able to participate in certain competitions and his titles appear to be impacted. Lance has stated his innocence and has been unwavering on this position. Nike plans to continue to support Lance and the Lance Armstrong Foundation, a foundation that Lance created to serve cancer survivors."

További szponzorok, akik jelezték, mellette állnak: Anheuser-Busch, Oakley, FRS, Sporting KC, Johnson Health Tech

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Végre eljött az igazság ideje. Én nagyon örülök neki, mert mindig is gyűlöltem és undorodtam tőle, a világ legnagyobb megtévesztésének és népbutításának tartottam a hős Armstrong-ról lefestett amerikai idilli képet, amikor minden mozdulatáról lerítt, hogy koksz nélkül még ülni se tudna a nyeregben.
Nyilván nem most és nem ebben a formában kellett volna leleplezni, és nyílt titok, hogy kb a 150. helyig minden évben mindenkit ki lehetne zárni, de ettől függetlenül számomra elégtétel, hogy végre megtörtént.TheMileHighCity
Szánalmas vagy.szaba
Az biztos, de inkább, minthogy naiv és álszent legyek.TheMileHighCity
Toca már leírta, de pont hogy ez a képmutatás, hogy egy embert elővesznek ilyenért. Miért vagyok én naiv? Nem mondtam, hogy nem koxolt, koxolt ő, mint ahogy a másik 100 is. Viszont te szánalmas vagy, mert egy olyan emberen "statuálnak példát", akit te utálsz, és ezért igazságosnak érzel egy olyan ítéletet, ami valójában csak egy lejárató propaganda akar lenni egy olyan ember ellen, aki többet használt a sportnak - és sok más dolognak is - mint ártott.
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
"The toll this has taken on my family and my work for our foundation and on me leads me to where I am today - finished with this nonsense."
Persze, ő aki soha egyetlen küzdelemtől nem riadt vissza, és éveken át képes volt bosszúterveket dédelgetni a fejében egyik-másik kerékpárostársa ellenében.
Once a bullshitter, always a bullshitter..

Engem a dopping soha nem zavart (nem vagyok annyira a témában, hogy meg tudjam állapítani kapott-e jobb anyagot.. ezt nem hiszem, hogy sokan tudják: szóval azt feltételezem, hogy nem, és ő volt a legjobb kerekes), hanem az arrogánssága/viselkedése. Ugyanakkor nem lehet megkérdőjelezni, hogy hatalmas sportember volt, a korszak legjobb tour-bringása és talán ami a legfontosabb, a Livestrong-nak hozott hypeját próbáljuk meg pozitívumként felfogni.

Elégtételt nem érzek, de az viszont szerintem mindenképp kijárt neki, hogy a rengeteg, számtalan stiklije "miatt" a végén ne szentként és nimbuszfényben fürödve vonuljon vissza.
Lehet kövezni.

Schleck: szerintem annyira durva dolog nincs a kezükben, különben valaki tuti megszellőztette volna a 15 perc hírnévért.. biztos van valami közvetlen amúgy, de sanszos, hogy régi. Lejárt szavatosságú minta, doksik, stb.
Én arra tippelnék, hogy sanszosan volt valami megállapodás a háttérben, hogy gyorsan elsimítják a dolgot (nem meglepő, hogy milyen gyorsan nyilatkozik mindenki az ügyben? a spanyol-botrányok bezzeg ki szoktak nyúlni), de cserébe a Nike/Alapítvány az tabu.. és ő kiszáll/lemond a velőscsontról/évekig tartok perelgetésről/kölcsönös sárdobálásról.
Fene tudja, ezt se fogjuk soha megtudni.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Jó, ne doppingoljon senki, de akkor ne is várják el, hogy beérnek mindennap fél 6-ra, egy 200km-es hegyi szakasz után.

Dopping nélkül letekernék kb 30-as átlaggal a szakaszokat, csak hát ugye a közvetítések miatt is időre kell beérniük, nem lenne annyira izgalmas a TV előtt a nézőknek, gondolom utolsó hegyen nem nagyon lennének már támadások, stb.

Tényleg sajnálom, hogy Sipi nem fejtheti ki erről (sem) már a véleményét. :/ 😕

Vagy legyenek 80-120 km-es szakaszok.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Én csak annyit tennék hozzá, hogy ha ártatlan lenne, akkor hagyta volna, hogy az USADA nyilvánosságra hozza a bizonyítékokat. Nem hagyta, inkább belement ebbe az egészbe, ami most van. Milyen durva dolgok lehetnek akkor az USADA kezében, ha inkább ezt választotta?Schleck
Az én véleményem szerint pedig ez a legnagyobb tévedés, hogy ezért. Pont az a lényeg. Az USADA csak blöffölt, sosem szerzett olyan bizonyítékokat, melyek perdöntőek vagy teljes mértékben bizonyító erejűek lennének. Csak Armstrong azért visszakozott mert valószínűleg egy hamisított indokot hoznak fel ami ellen már nem tud védekezni és teljesen indokolatlanná tenné a hitelét, mert amit abban az esetben állítana biztos nem lenne igaz az USADA és a közvélemény szerint. Ha azt akarták volna, hogy Armstrong-ot teljesen megalázzák, akkor igenis azt akarták volna, hogy kerüljön nyilvánosságra azok a bizonyítékok. Azért megkérdezném én ezeket az USADA-kat, hogy akkor lássuk a bizonyítékokat! Persze azt mondaná, ennek és ennek a paragrafusoknak és pontoknak az értelmében nem lehet. Kit érdekelnek ezek. Titkosítva lettek 100 évre? Ne nevettessük már ki egymást. Persze mert más ellen is fel tudnak majd használni ilyen mocskos ármánykodást. Nem vagyok én Armstrong mellett sem, de miért most találták ki ezt az egész mizériát. Minden évben felböffentik valaki nevét, sárba nyomjuk a fejét és jöhet a következő. És közben ez a dopping ellenőrzés egy nagy kamu. Azok buknak le akik bénák, vagy azt akarják egyesek. Ne legyünk álszentek. Lehet ezzel az állításommal sokan nem értenek egyet, de én egy nagy szemét erőszakszervezetnek vélem látni ezt a USADA-t. Azok a nyilatkozatok melyeket volt versenyzőtársak tettek nem bizonyító erejűek, szart sem érnek. Az meg, hogy mi is az a "NAGY BIZONYÍTÉK", sosem fogják megmondani, mert nincs is.Az meg, hogy az UCI-ban nem bízik az USADA, mert szerintük úgy is Armstrongnak adnának igazat, az mindennek a teteje. AZ UCI majd a szőnyeg alá söpri a dolgot és felmenti az amcsit - mondja az USADA.
Rengeteg teóriát, elképzelést lehet itt gyártani, pl.: azt is, hogy az UCI direkt "készített" negatív mintákat Armstrong esetében pedig ellenőrizték vagy 500-szor. Bár ez azért téves egy kicsit mert a WADA hajtja végre a dopping ellenőrzéseket, de persze azokat is meg lehet kenni. Minden a rohadt pénzről szól, a kapcsolatokról és ki milyen helyzetbe akar kerülni most vagy a közeljövőben.
Azért még az UCI hivatalos nyilatkozatára kíváncsi lennék.danyly
Ezeket a bizonyos "paragrafusokat" személyiségi jogoknak hívják és általában elég komolyan vannak ezek véve. Ha blöffölne az USADA akkor pont most szállna ki az egészből Armstrong? Azért ne komolytalankodjunk már. Szép ez a szöveg, hogy az alapítványára akar koncentrálni, de a perben nem ő védené magát, hanem vannak jól fizetett ügyvédei és eddig sem zárkózott el a perektől például akkor, mikor David Walsh megírta a lejárató könyvét róla. Szép, amit mondott Lance, de azért én ezt nem tudom elhinni, hogy eddig mindenhol élt a jogi lehetőségeivel, csak most mikor eldőlne minden, akkor mondja, hogy bocsi, de én inkább foglalkozom az alapítvánnyal és a családommal.
És lehet mindent mondani az USADA-ra, de abban igazuk van, hogy az UCI-ra nem lehet elfogulatlan szervezetként tekinteni semmiképp ebben az ügyben, mivel az ő hírnevük igen erősen függ attól, hogy elmeszelik-e Lance-et vagy nem.

több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Én csak annyit tennék hozzá, hogy ha ártatlan lenne, akkor hagyta volna, hogy az USADA nyilvánosságra hozza a bizonyítékokat. Nem hagyta, inkább belement ebbe az egészbe, ami most van. Milyen durva dolgok lehetnek akkor az USADA kezében, ha inkább ezt választotta?Schleck
Az én véleményem szerint pedig ez a legnagyobb tévedés, hogy ezért. Pont az a lényeg. Az USADA csak blöffölt, sosem szerzett olyan bizonyítékokat, melyek perdöntőek vagy teljes mértékben bizonyító erejűek lennének. Csak Armstrong azért visszakozott mert valószínűleg egy hamisított indokot hoznak fel ami ellen már nem tud védekezni és teljesen indokolatlanná tenné a hitelét, mert amit abban az esetben állítana biztos nem lenne igaz az USADA és a közvélemény szerint. Ha azt akarták volna, hogy Armstrong-ot teljesen megalázzák, akkor igenis azt akarták volna, hogy kerüljön nyilvánosságra azok a bizonyítékok. Azért megkérdezném én ezeket az USADA-kat, hogy akkor lássuk a bizonyítékokat! Persze azt mondaná, ennek és ennek a paragrafusoknak és pontoknak az értelmében nem lehet. Kit érdekelnek ezek. Titkosítva lettek 100 évre? Ne nevettessük már ki egymást. Persze mert más ellen is fel tudnak majd használni ilyen mocskos ármánykodást. Nem vagyok én Armstrong mellett sem, de miért most találták ki ezt az egész mizériát. Minden évben felböffentik valaki nevét, sárba nyomjuk a fejét és jöhet a következő. És közben ez a dopping ellenőrzés egy nagy kamu. Azok buknak le akik bénák, vagy azt akarják egyesek. Ne legyünk álszentek. Lehet ezzel az állításommal sokan nem értenek egyet, de én egy nagy szemét erőszakszervezetnek vélem látni ezt a USADA-t. Azok a nyilatkozatok melyeket volt versenyzőtársak tettek nem bizonyító erejűek, szart sem érnek. Az meg, hogy mi is az a "NAGY BIZONYÍTÉK", sosem fogják megmondani, mert nincs is.Az meg, hogy az UCI-ban nem bízik az USADA, mert szerintük úgy is Armstrongnak adnának igazat, az mindennek a teteje. AZ UCI majd a szőnyeg alá söpri a dolgot és felmenti az amcsit - mondja az USADA.
Rengeteg teóriát, elképzelést lehet itt gyártani, pl.: azt is, hogy az UCI direkt "készített" negatív mintákat Armstrong esetében pedig ellenőrizték vagy 500-szor. Bár ez azért téves egy kicsit mert a WADA hajtja végre a dopping ellenőrzéseket, de persze azokat is meg lehet kenni. Minden a rohadt pénzről szól, a kapcsolatokról és ki milyen helyzetbe akar kerülni most vagy a közeljövőben.
Azért még az UCI hivatalos nyilatkozatára kíváncsi lennék.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nevetséges az egész. Valójában az utóbbi ki tudja hány Tourt de legalább 40 nem nyerte meg senki. Mert mindenki kokszol. Szánalmas az egész. Armstrong lehet, hogy ezzel kvázi beismeri, hogy doppingolt, de ténylegesen pozitív mintája nem volt.
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
Szánalmas az egész álszent viselkedés, akik piedesztára emelték most köpködik. Mintha az egész hájpot ő csinálta volna. Igen egy súlyosan beteg ember volt, akit felépítettek gyógyszerekkel is, legálisan. < hány jegyzett élpsortoló asztmás, s mivel is kezelik az asztmát > de amit nem lehet tőle elvitatni az az akarat diadala s az nemis Tdf hanem a livestrong. Elképzelhetőnek tartom, hogy valami hallgatólagos megállapodást túllépett és ezért borították ki a szaros bilit, és most igaza van, hogy nem akar belemenni a szétterült fos egymásra kenegetésébe és neki fontosabb az alapítvány.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 637 — Vikings fan
Végre eljött az igazság ideje. Én nagyon örülök neki, mert mindig is gyűlöltem és undorodtam tőle, a világ legnagyobb megtévesztésének és népbutításának tartottam a hős Armstrong-ról lefestett amerikai idilli képet, amikor minden mozdulatáról lerítt, hogy koksz nélkül még ülni se tudna a nyeregben.
Nyilván nem most és nem ebben a formában kellett volna leleplezni, és nyílt titok, hogy kb a 150. helyig minden évben mindenkit ki lehetne zárni, de ettől függetlenül számomra elégtétel, hogy végre megtörtént.TheMileHighCity
Szánalmas vagy.szaba
Az biztos, de inkább, minthogy naiv és álszent legyek.TheMileHighCity
Nem naiv vagy alazentnek kell lenni csak nem kell valakit azert mert te nem birod lekicsinyiteni. Doppingolt? Biztos . Mindenki mas is az elmezonybol ? Tuti
Sokat tett a kerekparsportert? Igen Sokat tett a rakkutatasert, peldat mutatott arrol hogy nem szabad feladni ? Igen.
Engem nem erdekel a boszorkanyuldozes az egyik legnagyobb sportember es onmagaban hiresseg aki sokat tett az emberekert. Nekem ennyi eleg. Cimeit elvehetik attol meg egy legenda marad.