Kerékpár

24 feliratkozó

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Látod Schleck van benne erő, csak rutinos vén róka. Ha 2 km-n belül bukunk mehetünk Contadorral is, had örüljön hogy nem kapott külön időt 😀
Mellesleg jó lesz ő holnapra 250k-ért tuti top5 TTTben. az már pont 😀eaglesmcnabb
Hány percenként indulnak holnap? Nem vagyok ebben biztos, hogy nem érik utol Stueyt.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Samu megint a szopók között van.
Remélem idén megússza a bukásokat...

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 916 — we almost always almost win
Magánszámításim szerint, ha Contadort veszem nullának, akkor az esélyesek így néznek ki:
Evans -1'17"
Rojas -1'14"
Van den Broeck -1'14"
Klöden -1'14"
Horner -1'14"
Frank Schleck -1'14"
Cunego -1'14"
Vinokourov -1'14"
Samuel Sanchez 0
Contador 0
Andy Schleck 0
Leipheimer 0
Brajkovic 0
Basso 0
Wiggins +9"
Kreuziger +35"
Gadret +35"roniadi
Rojas 😀 Kedvenc sprinterem perpill, de az Alpe d'Huezen senkit se sprintel majd le. Akkor már inkább Hushovd az esélyesek közé, ő jobban bírja a hegyeket.

Szóval tényleg ügyesen kikerülik a hegyeket idén is, de azért ennyire nem 😊

Amúgy akkor Igorék írták jól, szóval az időkülönbségek se helyesek

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Magánszámításim szerint, ha Contadort veszem nullának, akkor az esélyesek így néznek ki:
Evans -1'17"
Rojas -1'14"
Van den Broeck -1'14"
Klöden -1'14"
Horner -1'14"
Frank Schleck -1'14"
Cunego -1'14"
Vinokourov -1'14"
Samuel Sanchez 0
Contador 0
Andy Schleck 0
Leipheimer 0
Brajkovic 0
Basso 0
Wiggins +9"
Kreuziger +35"
Gadret +35"roniadi
Nem jó. A. Schlecket, Bassót, Leipheimert mind 6 mp hátrányra könyvelték el, mert a 2 km-en belüli bukást szopták be.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nem ertem a sirankozast, uraim.. Andy atjott a 8 km-es buktanal, o csak a 2 km-esnel allt meg... vagyis csak 6 secet fog kapni, megvan az elonye Contadorra.

Karma is a bitch, Alberto.. innit? 😛

szerk: Jughead megelozott 😕
szerk 2: amugy mar megint jott a Kloden-hype... hihetetlen.Igor
Bazzeg. Pedig megígértem magamnak, hogy soha nem hiszek el Jenőéknek semmit utánanézés nélkül.

De így minden királyság!! 😊
És bocsi iktriad, mégis tud az öreg. 😊

több mint 13 éve
triangle 1 283
Nem akarok utólag okoskodni, de már mikor olvastam a Tour előtt, hogy O'Grady volt Andy embere, már akkor nem voltam biztos, hogy ez így jó lesz. Oké, tapasztalt öregróka, de manapság már egyszerűen nincs erő az ausztrálban.Schleck
Stueyt nem sértegetjük a jelenlétemben. 😊iktriad
Látod Schleck van benne erő, csak rutinos vén róka. Ha 2 km-n belül bukunk mehetünk Contadorral is, had örüljön hogy nem kapott külön időt 😀eaglesmcnabb
sőt, direkt megrendezte a csoportos perecelést. így, hogy benne voltak a 2km-es bukásban, Contador felért rájuk, és mivel azt hitte, nem kap időt Andy-től, ezért nem állt neki tovább faragni a hátrányt. micsoda stratéga 😀 😀 😀
több mint 13 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Magánszámításim szerint, ha Contadort veszem nullának, akkor az esélyesek így néznek ki:
Evans -1'17"
Rojas -1'14"
Van den Broeck -1'14"
Klöden -1'14"
Horner -1'14"
Frank Schleck -1'14"
Cunego -1'14"
Vinokourov -1'14"
Andy Schleck -1'14"
Leipheimer -1'14"
Brajkovic -1'14"
Basso -1'14"
Wiggins -1'14"
Gesink -1'14"
Samuel Sanchez 0
Contador 0
Kreuziger +35"
Gadret +35"

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 327 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Bazzeg Andy faszért nem helyezkedtél a bátyád után...

az a baj, hogy Cancellara Frankot hozta, Andyt elvileg O'Grady, csakhát ő is lefőtt, mint az espresso.
No para, lényeg hogy nem kaptunk külön időt Contadortól, holnap nagyot kell menni a TTT-n.
Bezzeg Gerde elől maradt, pedig 45-el a vége előtt összeszedett 2 perc hátrányt...eaglesmcnabb
Nem akarok utólag okoskodni, de már mikor olvastam a Tour előtt, hogy O'Grady volt Andy embere, már akkor nem voltam biztos, hogy ez így jó lesz. Oké, tapasztalt öregróka, de manapság már egyszerűen nincs erő az ausztrálban.Schleck
Stueyt nem sértegetjük a jelenlétemben. 😊iktriad
Látod Schleck van benne erő, csak rutinos vén róka. Ha 2 km-n belül bukunk mehetünk Contadorral is, had örüljön hogy nem kapott külön időt 😀
Mellesleg jó lesz ő holnapra 250k-ért tuti top5 TTTben. az már pont 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az esélyesek közül csak Contador és Samuel Sanchez szopta be az 1:20-at. Schleck, Basso, Gesink és a többiek a 2 km-en belüli bukás miatt szívtak, szal őket 6 mp-re sorolták be.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 305 — No 1 Zhang Yufei fan
Nem ertem a sirankozast, uraim.. Andy atjott a 8 km-es buktanal, o csak a 2 km-esnel allt meg... vagyis csak 6 secet fog kapni, megvan az elonye Contadorra.

Karma is a bitch, Alberto.. innit? 😛

szerk: Jughead megelozott 😕
szerk 2: amugy mar megint jott a Kloden-hype... hihetetlen.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 900
Amúgy hozzátenném, hogy Andy csak 6 mp-t kapott mer 2km-n belül voltak szal örülhettek. 😕 Contador meg 1:20-at...
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 251 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bazzeg Andy faszért nem helyezkedtél a bátyád után...

az a baj, hogy Cancellara Frankot hozta, Andyt elvileg O'Grady, csakhát ő is lefőtt, mint az espresso.
No para, lényeg hogy nem kaptunk külön időt Contadortól, holnap nagyot kell menni a TTT-n.
Bezzeg Gerde elől maradt, pedig 45-el a vége előtt összeszedett 2 perc hátrányt...eaglesmcnabb
Nem akarok utólag okoskodni, de már mikor olvastam a Tour előtt, hogy O'Grady volt Andy embere, már akkor nem voltam biztos, hogy ez így jó lesz. Oké, tapasztalt öregróka, de manapság már egyszerűen nincs erő az ausztrálban.Schleck
Stueyt nem sértegetjük a jelenlétemben. 😊
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Bazzeg Andy faszért nem helyezkedtél a bátyád után...

az a baj, hogy Cancellara Frankot hozta, Andyt elvileg O'Grady, csakhát ő is lefőtt, mint az espresso.
No para, lényeg hogy nem kaptunk külön időt Contadortól, holnap nagyot kell menni a TTT-n.
Bezzeg Gerde elől maradt, pedig 45-el a vége előtt összeszedett 2 perc hátrányt...eaglesmcnabb
Nem akarok utólag okoskodni, de már mikor olvastam a Tour előtt, hogy O'Grady volt Andy embere, már akkor nem voltam biztos, hogy ez így jó lesz. Oké, tapasztalt öregróka, de manapság már egyszerűen nincs erő az ausztrálban.

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 327 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Méghogy nem izgalmas a Tour. 2 km domb volt az egész szakaszon, mégis kurva izgalmas versenyt láthattunk...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Majd meg lesz mondva, h nem Andyn múlt, de a mezőny közepén helyezkedni egy sík szakasz utolsó 10km-én nagyobb balfaszság mintha váltás közben leesik a lánc
Black_Adder
+1

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 500 — rabszolga
Ez jó kis szakasz volt...számomra mind1 ki nyer, csak ne Contador. Nem azért mert unszimpatikus, csak most már nyerjen más is. 😀

Black_Adder ezen jót röhögtem 😀
Jobb lett volna, ha Contador kap időt, mert akkor legalább izgalmasabb lett volna, de hát ez van.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 327 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Bazzeg Andy faszért nem helyezkedtél a bátyád után...

az a baj, hogy Cancellara Frankot hozta, Andyt elvileg O'Grady, csakhát ő is lefőtt, mint az espresso.
No para, lényeg hogy nem kaptunk külön időt Contadortól, holnap nagyot kell menni a TTT-n.
Bezzeg Gerde elől maradt, pedig 45-el a vége előtt összeszedett 2 perc hátrányt...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Bassza meg, hogy Schleck is lemaradt...
Cancellara inkább hozta volna be őt normális helyre, mint hogy adjon Gilbertnek egy ajándék szakaszgyőzelmet.

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 916 — we almost always almost win
A 3 közül csak az egyik csapatomba nem neveztem Rojas-t, megint megszívtam h nem a szívemre hallgattam. (A másik cserélhető csapatom Gilbert-Hushovd-Rojas...) de így se rossz kezdés, mert Gilbert ebben is benne van

De a fantasyt le is szarom az 1:20 a lényeg, ez a kis izgalom legalább elűzte a másnaposságot. Majd meg lesz mondva, h nem Andyn múlt, de a mezőny közepén helyezkedni egy sík szakasz utolsó 10km-én nagyobb balfaszság mintha váltás közben leesik a lánc
szerk: na ekkor ez a második rész máris tárgytalan

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Huhúú. Ha tényleg 1:20-at kapott Contador, az nagyon faszányos. 😀

Gilbert pedig behúzta amit kell, hihetetlen simán. Fantasyban nem rossz kezdés, és Husi is jól ment.

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 251 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gilbert szépen csinálta. Pedig mikor Cancellara megindult, azt hittem hazaér, ahogy a Tour elején -igaz cronón- szokott.
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 236 — Tyrone Creek
viszont Contador leszakadt, ez pedig király 😀
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
nem is értem miért kell szinte az út közepén állni...shawnka
Franciák. És nők. Nehéz rosszabb párosítást találni. 😀

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 236 — Tyrone Creek
nem is értem miért kell szinte az út közepén állni...
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Már megint ez a fránya bukás. Vazzeg...