NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Kerékpár

24 feliratkozó

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 221 — Tyrone Creek
Durván kezdett a Saxo(59-es átlag), de nagyon rondán néz ki a vonatuk. Noval le is szakadt.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Csak ne essen le az eső, mert abból igen jól kijöhetnének Contadorék.Schleck
Tőlem eshet.
Másodiknak az Euskaltel indul. 😉

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Csak ne essen le az eső, mert abból igen jól kijöhetnének Contadorék.

több mint 13 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Startidők:
Saxo 14:30
Euskatel 14:37
Vacansoleil 14:44
Ag2R 14:51
Saur-Sojasun 14:58
Rabobank 15:05
FDJ 15:12
Liquigas 15:19
Garmin 15:26
Europecar 15:33
Quick Step 15:40
Movistar 15:47
Astana 15:54
Katusa 16:01
Sky 16:08
Lampre 16:15
Cofidis 16:22
Radioshack 16:29
Highroad 16:36
Leopard 16:43
BMC 16:50
Omega 16:57

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 099 — 28-14
Bazzeg Andy faszért nem helyezkedtél a bátyád után...

az a baj, hogy Cancellara Frankot hozta, Andyt elvileg O'Grady, csakhát ő is lefőtt, mint az espresso.
No para, lényeg hogy nem kaptunk külön időt Contadortól, holnap nagyot kell menni a TTT-n.
Bezzeg Gerde elől maradt, pedig 45-el a vége előtt összeszedett 2 perc hátrányt...eaglesmcnabb
Nem akarok utólag okoskodni, de már mikor olvastam a Tour előtt, hogy O'Grady volt Andy embere, már akkor nem voltam biztos, hogy ez így jó lesz. Oké, tapasztalt öregróka, de manapság már egyszerűen nincs erő az ausztrálban.Schleck
Stueyt nem sértegetjük a jelenlétemben. 😊iktriad
az enyémben sem, ő a legnagyobb király 😊
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 499 — rabszolga
Néha nem értettem, hogy miről beszélnek Sipiék, de így már +van: 😀
http://www.youtube.com/watch?v=iyW2DEYVsCw&feature=related
Szabó Gáborhoz rohadtul nem ilyen fejet társítottam.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 308 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Most nézem,hogy ma csapatidőfutam lesz.
Nem elég,hogy Samu tegnap több mint egy perces hátrányba került, csapatidőfutamban is gyenge az Euskaltel. Azt hiszem,hogy Samunak ezzel nagyjából véget is ér a Tour (mint esélyes persze). Ennyit (5-6 perc hátránya lesz a nap végén szvsz) nem lehet hozni a hegyeken.Bazzani
23 km-en nem tud olyan sokat kapni, a Giron is csak egy percet kapott a csapata 18 km-en. Ha beleszámoljuk hogy ez a Tour, és az első nagyobb időt megy, akkor is csak 1.30-at kap kb. De a SBS amúgy sem fog űridőt menni, Contadortól nem lesz olyan nagy hátránya.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 905 — we almost always almost win
Most nézem,hogy ma csapatidőfutam lesz.
Nem elég,hogy Samu tegnap több mint egy perces hátrányba került, csapatidőfutamban is gyenge az Euskaltel. Azt hiszem,hogy Samunak ezzel nagyjából véget is ér a Tour (mint esélyes persze). Ennyit (5-6 perc hátránya lesz a nap végén szvsz) nem lehet hozni a hegyeken.Bazzani
Azért továbbra is Contadorhoz kell nézni, és tőle nem kapott semennyit, viszont ha győzni akar /*bár szvsz ahhoz nem elég erős*/ akkor nagyon jól jött volna neki is egy ingyen 1:20

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Most nézem,hogy ma csapatidőfutam lesz.
Nem elég,hogy Samu tegnap több mint egy perces hátrányba került, csapatidőfutamban is gyenge az Euskaltel. Azt hiszem,hogy Samunak ezzel nagyjából véget is ér a Tour (mint esélyes persze). Ennyit (5-6 perc hátránya lesz a nap végén szvsz) nem lehet hozni a hegyeken.

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 905 — we almost always almost win
1.) 3-4 ember össze tud beszélni, h várjuk be aki bukott, 40 már nem. Mayot se várták be, amikor síkon esett. Vinokurovot se, pedig mindketten esélyesnek számítottak.
2.) Ahogy írtam is nagyobb balfaszság sík szakasz utolsó 10km a mezőny közepén helyezkedni, mint úgy váltani, h leesik a lánc. Az első napokban mindig van bukás, ezért kell elől helyezkedni. Armstrong sosem volt a mezőny végén
3.) Contador nem 'nem várta be' Andyt a láncleesés után, hanem rögtön támadott, majd azt nyilatkozta, h nem látta mi történt, na persze. Arról meg ne is beszéljünk h egy jó steakkel, ami igencsak ellentmondásos körülmények között került az asztalra, készült a hegyekre

Én többször is emlékeztettem néhány Schleck drukkert h ne ragadtassa el magát, mert Contadornak is volt műszaki problémája (ahol mellesleg a saját csapattársa szakította le, és mivel az utolsó 3kmen történt, ha szól akkor azonos időt kapott volna, utóbbiban nem vagyok 100%biztos)

Egyébként meg ez a karma

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
A nap híre tehát Contador leszakadt 1:20-al, tehát 1:14 az előnye Andynak, anélkül, hogy 1 cm-el is megelőzte volna (hisz amúgy később ért be mint Contador). 😕
Ugye milyen jó? Bár azért feltenném a kérdést miért nem háborog senki, hogy nem várták be Contadort? Talán ugyanazért amiért tavaly a macskakövesen se? Igen ugyanazért mert nem érdekel senkit, hogy hogy csak az a lényeg hogy nyerjen, bezzeg mikor Contador ellépett tavaly a lánc leesésnél na akkor ő lett mindenidők leggerinctelenebb férge.
Pedig ha elgondolkozunk egy kicsit tavaly a 2. szakaszon Andy egy bukás miatt elesett (ugye az esős etapon) Contador és a többi menő bevárta mert hát nehogy így menjen el szegény kicsi Schleck versenye, ehhez képest a következő etapon Andy és Cancellara a macskaköveknél 53 mp-t adtak Contadornak (pedig Contador nem csak maga miatt maradt le). Aztán jött az emlékezetes láncleesés (ami ugye Schleck saját hibája volt) a 15. szakaszon ahol Contador 40 mp-t adott Andynak. 😉
Ma Contador maradt le (nem saját hibájából) és senkinek nem jutott eszébe hogy bevárja, kérdem én akkor ez így fair? :/Jughead
Nem volt übergeciség a láncleeséses, de az kétségtelenül egy szerencsétlen egyéni fordulat volt, míg Contador eseteinél olyan dolgok történtek, amik sok versenyzőt egyaránt érintettek, nem Schleck és Contador magánszáma volt, így itt lehetetlen lett volna bevárni bárkit. Ettől még Contador is tök normálisan reagált, de ott egy hipernagyarc (vagy épp hipererős) ember megvárhatta volna Schlecket.

több mint 13 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
A nap híre tehát Contador leszakadt 1:20-al, tehát 1:14 az előnye Andynak, anélkül, hogy 1 cm-el is megelőzte volna (hisz amúgy később ért be mint Contador). 😕
Ugye milyen jó? Bár azért feltenném a kérdést miért nem háborog senki, hogy nem várták be Contadort? Talán ugyanazért amiért tavaly a macskakövesen se? Igen ugyanazért mert nem érdekel senkit, hogy hogy csak az a lényeg hogy nyerjen, bezzeg mikor Contador ellépett tavaly a lánc leesésnél na akkor ő lett mindenidők leggerinctelenebb férge.
Pedig ha elgondolkozunk egy kicsit tavaly a 2. szakaszon Andy egy bukás miatt elesett (ugye az esős etapon) Contador és a többi menő bevárta mert hát nehogy így menjen el szegény kicsi Schleck versenye, ehhez képest a következő etapon Andy és Cancellara a macskaköveknél 53 mp-t adtak Contadornak (pedig Contador nem csak maga miatt maradt le). Aztán jött az emlékezetes láncleesés (ami ugye Schleck saját hibája volt) a 15. szakaszon ahol Contador 40 mp-t adott Andynak. 😉
Ma Contador maradt le (nem saját hibájából) és senkinek nem jutott eszébe hogy bevárja, kérdem én akkor ez így fair? :/Jughead
A mezőnybevárást én is hülyeségnek tartottam, a láncleesős dolog nem volt korrekt, de ez egy verseny. Vki a macskaköveken, vki a hegyen tud elmenni.
Ma viszont ezt "várta" mindenki. Nem a bukást, hanem h vmi miatt megszakadjon a sor. Miért nem figyelt Alberto?
Vitathatatlanul korunk egyik legnagyobb tehetsége, de 6 GT győzelme ellenére van még mit tanulnia a sima szakaszokról...

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 308 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Látod Schleck van benne erő, csak rutinos vén róka. Ha 2 km-n belül bukunk mehetünk Contadorral is, had örüljön hogy nem kapott külön időt 😀
Mellesleg jó lesz ő holnapra 250k-ért tuti top5 TTTben. az már pont 😀eaglesmcnabb
Hány percenként indulnak holnap? Nem vagyok ebben biztos, hogy nem érik utol Stueyt.Schleck
tavaly 14. lett a hosszú TT-n. Miért kéne leszakadnia? 😛
persze ettől még vastagon benne van a pakliban 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 888
A nap híre tehát Contador leszakadt 1:20-al, tehát 1:14 az előnye Andynak, anélkül, hogy 1 cm-el is megelőzte volna (hisz amúgy később ért be mint Contador). 😕
Ugye milyen jó? Bár azért feltenném a kérdést miért nem háborog senki, hogy nem várták be Contadort? Talán ugyanazért amiért tavaly a macskakövesen se? Igen ugyanazért mert nem érdekel senkit, hogy hogy csak az a lényeg hogy nyerjen, bezzeg mikor Contador ellépett tavaly a lánc leesésnél na akkor ő lett mindenidők leggerinctelenebb férge.
Pedig ha elgondolkozunk egy kicsit tavaly a 2. szakaszon Andy egy bukás miatt elesett (ugye az esős etapon) Contador és a többi menő bevárta mert hát nehogy így menjen el szegény kicsi Schleck versenye, ehhez képest a következő etapon Andy és Cancellara a macskaköveknél 53 mp-t adtak Contadornak (pedig Contador nem csak maga miatt maradt le). Aztán jött az emlékezetes láncleesés (ami ugye Schleck saját hibája volt) a 15. szakaszon ahol Contador 40 mp-t adott Andynak. 😉
Ma Contador maradt le (nem saját hibájából) és senkinek nem jutott eszébe hogy bevárja, kérdem én akkor ez így fair? :/
több mint 13 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Nem jó. A. Schlecket, Bassót, Leipheimert mind 6 mp hátrányra könyvelték el, mert a 2 km-en belüli bukást szopták be.Soldados
OK! Javítva! Köszi! És még Gesink is kimaradt. 😊 Bocs a fanoktól!

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Látod Schleck van benne erő, csak rutinos vén róka. Ha 2 km-n belül bukunk mehetünk Contadorral is, had örüljön hogy nem kapott külön időt 😀
Mellesleg jó lesz ő holnapra 250k-ért tuti top5 TTTben. az már pont 😀eaglesmcnabb
Hány percenként indulnak holnap? Nem vagyok ebben biztos, hogy nem érik utol Stueyt.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Samu megint a szopók között van.
Remélem idén megússza a bukásokat...

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 905 — we almost always almost win
Magánszámításim szerint, ha Contadort veszem nullának, akkor az esélyesek így néznek ki:
Evans -1'17"
Rojas -1'14"
Van den Broeck -1'14"
Klöden -1'14"
Horner -1'14"
Frank Schleck -1'14"
Cunego -1'14"
Vinokourov -1'14"
Samuel Sanchez 0
Contador 0
Andy Schleck 0
Leipheimer 0
Brajkovic 0
Basso 0
Wiggins +9"
Kreuziger +35"
Gadret +35"roniadi
Rojas 😀 Kedvenc sprinterem perpill, de az Alpe d'Huezen senkit se sprintel majd le. Akkor már inkább Hushovd az esélyesek közé, ő jobban bírja a hegyeket.

Szóval tényleg ügyesen kikerülik a hegyeket idén is, de azért ennyire nem 😊

Amúgy akkor Igorék írták jól, szóval az időkülönbségek se helyesek

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Magánszámításim szerint, ha Contadort veszem nullának, akkor az esélyesek így néznek ki:
Evans -1'17"
Rojas -1'14"
Van den Broeck -1'14"
Klöden -1'14"
Horner -1'14"
Frank Schleck -1'14"
Cunego -1'14"
Vinokourov -1'14"
Samuel Sanchez 0
Contador 0
Andy Schleck 0
Leipheimer 0
Brajkovic 0
Basso 0
Wiggins +9"
Kreuziger +35"
Gadret +35"roniadi
Nem jó. A. Schlecket, Bassót, Leipheimert mind 6 mp hátrányra könyvelték el, mert a 2 km-en belüli bukást szopták be.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nem ertem a sirankozast, uraim.. Andy atjott a 8 km-es buktanal, o csak a 2 km-esnel allt meg... vagyis csak 6 secet fog kapni, megvan az elonye Contadorra.

Karma is a bitch, Alberto.. innit? 😛

szerk: Jughead megelozott 😕
szerk 2: amugy mar megint jott a Kloden-hype... hihetetlen.Igor
Bazzeg. Pedig megígértem magamnak, hogy soha nem hiszek el Jenőéknek semmit utánanézés nélkül.

De így minden királyság!! 😊
És bocsi iktriad, mégis tud az öreg. 😊

több mint 13 éve
triangle 1 283
Nem akarok utólag okoskodni, de már mikor olvastam a Tour előtt, hogy O'Grady volt Andy embere, már akkor nem voltam biztos, hogy ez így jó lesz. Oké, tapasztalt öregróka, de manapság már egyszerűen nincs erő az ausztrálban.Schleck
Stueyt nem sértegetjük a jelenlétemben. 😊iktriad
Látod Schleck van benne erő, csak rutinos vén róka. Ha 2 km-n belül bukunk mehetünk Contadorral is, had örüljön hogy nem kapott külön időt 😀eaglesmcnabb
sőt, direkt megrendezte a csoportos perecelést. így, hogy benne voltak a 2km-es bukásban, Contador felért rájuk, és mivel azt hitte, nem kap időt Andy-től, ezért nem állt neki tovább faragni a hátrányt. micsoda stratéga 😀 😀 😀
több mint 13 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Magánszámításim szerint, ha Contadort veszem nullának, akkor az esélyesek így néznek ki:
Evans -1'17"
Rojas -1'14"
Van den Broeck -1'14"
Klöden -1'14"
Horner -1'14"
Frank Schleck -1'14"
Cunego -1'14"
Vinokourov -1'14"
Andy Schleck -1'14"
Leipheimer -1'14"
Brajkovic -1'14"
Basso -1'14"
Wiggins -1'14"
Gesink -1'14"
Samuel Sanchez 0
Contador 0
Kreuziger +35"
Gadret +35"

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 308 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Bazzeg Andy faszért nem helyezkedtél a bátyád után...

az a baj, hogy Cancellara Frankot hozta, Andyt elvileg O'Grady, csakhát ő is lefőtt, mint az espresso.
No para, lényeg hogy nem kaptunk külön időt Contadortól, holnap nagyot kell menni a TTT-n.
Bezzeg Gerde elől maradt, pedig 45-el a vége előtt összeszedett 2 perc hátrányt...eaglesmcnabb
Nem akarok utólag okoskodni, de már mikor olvastam a Tour előtt, hogy O'Grady volt Andy embere, már akkor nem voltam biztos, hogy ez így jó lesz. Oké, tapasztalt öregróka, de manapság már egyszerűen nincs erő az ausztrálban.Schleck
Stueyt nem sértegetjük a jelenlétemben. 😊iktriad
Látod Schleck van benne erő, csak rutinos vén róka. Ha 2 km-n belül bukunk mehetünk Contadorral is, had örüljön hogy nem kapott külön időt 😀
Mellesleg jó lesz ő holnapra 250k-ért tuti top5 TTTben. az már pont 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az esélyesek közül csak Contador és Samuel Sanchez szopta be az 1:20-at. Schleck, Basso, Gesink és a többiek a 2 km-en belüli bukás miatt szívtak, szal őket 6 mp-re sorolták be.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 299 — No 1 Zhang Yufei fan
Nem ertem a sirankozast, uraim.. Andy atjott a 8 km-es buktanal, o csak a 2 km-esnel allt meg... vagyis csak 6 secet fog kapni, megvan az elonye Contadorra.

Karma is a bitch, Alberto.. innit? 😛

szerk: Jughead megelozott 😕
szerk 2: amugy mar megint jott a Kloden-hype... hihetetlen.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)