Kerékpár

24 feliratkozó

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 331 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Solerrel kapcsolatban mi lepett meg titeket?
Nem lemaradt, hanem bukott egy csúnyát. Valami nézővel ütközött, és elvileg koponyatörése lehet. Jobbulást kívánok neki!Schleck
Mint említettem csak az utolsó 4 km-t láttam. Azt hittem izomból szakadt le... Így most már értek mindent. Jobbulást neki.
Szerintem az hozza meg Cunegonak a győzelmet, hogy majdnem mindenki kizárólag a Tourra készül.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Solerrel kapcsolatban mi lepett meg titeket?
Nem lemaradt, hanem bukott egy csúnyát. Valami nézővel ütközött, és elvileg koponyatörése lehet. Jobbulást kívánok neki!

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Schleck jobban meglepett, mint Soler, ten Dams zerintem nem ment olyan rosszul. Vicc azért, hogy Cunego ilyens imán alázza a mezőnyt.

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 331 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
kurva jegybeírás miatt csak az utolsó 4 km-re értem haza. ahogy látom onnantól volt érdekes a dolog.
Soler engem is meglepett, Schleck jóval szarabb mint tavaly, tőle és Ten Damtól többet vártam fantasy szempontból, főleg hogy a sprinteket totál kihagytam... Kruiswijk és Frank jól teljesítettek 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Solerrel mi lett?

más: Monforték nem tudom mennyire mennek izomból, de hogy Izagirrén ne tudjanak 10 mp-nél többet hozni 3 kilométer hegymenet alatt, az nem tűnik túl biztatónak.

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Köszi szépen. Ismerem az oldalt amit megadtál csak gondoltam, hogy valamelyik adó adja tv-én. Úgy kényelmesebb. Nekem csak a magyar EuroSport van. Nekem mindegy milyen nyelven beszélnek, de persze az angol nyelvű a legjobb. Mert csak azt értem úgy ahogy, a többi nyelvhez hülye vagyok. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Tv adja valahol a Svájci körversenyt? Vagy csak neten lehet követni valahol?danyly
Angol Eurosporton megy, ergo neten lehet nézni streamen elég jól, de ha az jobban megy szokott lenni német adás is, valamint holland és spanyol is általában. Itt keresgélj a szakaszok alatt: http://www.steephill.tv/tour-de-suisse/#live vagy myp2p-n.

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Tv adja valahol a Svájci körversenyt? Vagy csak neten lehet követni valahol?

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Ez a mai még sokkal furább lehetett, mint a tegnapi, sajna lemaradtam róla, de a Vacansoleil-vonat roahdt erős 😀 meg persze Freire és Sagan is. Nem véletlen nem váasroltam mára senkit, totál kiszámíthatatlan ebben az erős emzőnyben a sprint eredménye.

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
És Marcato harmadik vaze, ha még lett volna száz rugóm akkor őt húzm be Haussler helyett, boo 😛

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hushovd vazze. Idén még nem nyert versenyt. Jó gyenge sprint volt amúgy, THR-esek sehol és ahogy látom Rajnának volt igaza, előrébb jött Rojas, mint Ventoso.

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Jó hát én visszavonulok, kidobom Fuglsangot aztán söpri a pontokat 😊 megmaradok az álandó csapataimnál, azok egész jóra sikeredtek 😊

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Sagaaaan! 😀
Elég elmebeteg volt a befutó vonalvezetése, de behúzta a fiú. 😊

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Persze, hogy erősnek tűnik, mert a Leopardon kívül senki sem hozta el az egész Tour lineupot, ennél erősebb nyolcast nem tudnak kiállítani, persze, hogy erősebbek, mint az amúgy is gyengébb és nem fullos lineuppal érkező ellenfelek. Cunego meg sztem már max szakaszokra megy rá nagy körökön, neki már inkább ezek az egyhetesek/klasszikusok a műfajai.

Egyébként a hollandok honnan szedtek elő egy ilyen jó hegyi generációt? Tengerszint alatt vannak vaze, aztán Gesink, Kruijswijk, Mollema, Ten Dam, talán Ruijgh is hamarost, nem beszélve Weeningről vagy Poelsről akik jól szöknek (jó, Ten Dam és Weening már nem ez a generáció, picit öregebb, de 4-5 év még simán van bennük).

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 331 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
😀
Beállt a Movistar vezetni és nő a hátrány. Ja hogy elől Andy megy Fuglsangnak. Bocs 😀

Szamojlov is próbált támadni, de fel se kellett állni a nyeregből hogy visszaverjük 😀eaglesmcnabb
Hallod, azért nehogymár Szamojlov támadásainak visszaversée legyen a fegyvertény 😂 meg a szimpatikus, ám sok állattal nem rendelkező movistar szar tempója. Frank ugye Solerékkel van, nemtom mi a csapattaktika, ha Fuglsangot nyomnák akkor rohadtul leszúrnám magam miután én is kiraktam 😀Rajna
Szerintem Andyt előreküldték készülni a Tourra. Fuglsang meg ment vele, hátha valami csurran cseppen. Frank meg hátul maradt a fegyverhordozóival az esélyesekkel.

Nem az a fegyvertény, hanem hogy hátul jött az összes esélyes segítőkkel, és gyakorlatilag nem tudtak közelebb jönni. Jó most Andy bedobta a gereblyét, de akkor is 😀
Egyébként ez a csapat egész erősnek tűnik, Voigt, Monfort, Gerdemann, Fuglsang és Frank egész jó segítők lesznek majd a Touron.

szerk.: Cunego meg akkorát megy, hogy nagyobb lesz a csalódás majd a szarul sikerült Touron 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
😀
Beállt a Movistar vezetni és nő a hátrány. Ja hogy elől Andy megy Fuglsangnak. Bocs 😀

Szamojlov is próbált támadni, de fel se kellett állni a nyeregből hogy visszaverjük 😀eaglesmcnabb
Hallod, azért nehogymár Szamojlov támadásainak visszaversée legyen a fegyvertény 😂 meg a szimpatikus, ám sok állattal nem rendelkező movistar szar tempója. Frank ugye Solerékkel van, nemtom mi a csapattaktika, ha Fuglsangot nyomnák akkor rohadtul leszúrnám magam miután én is kiraktam 😀

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 331 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
😀
Beállt a Movistar vezetni és nő a hátrány. Ja hogy elől Andy megy Fuglsangnak. Bocs 😀

Szamojlov is próbált támadni, de fel se kellett állni a nyeregből hogy visszaverjük 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Kirakom Fuglsangot a csapatból, erre nem megszöknek Andyvel? 😀eaglesmcnabb
Elment Sagan is, szuper! 😊
Pedig csak azért tartottam bent, hogy a holnapi szakaszon majd alkothat, erre megszökik ma. Hátha nem húzzák meg nagyon a hegymenetet és akkor még jó is lehet a végén.

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 331 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Kirakom Fuglsangot a csapatból, erre nem megszöknek Andyvel? 😀

amúgy az olasz kommentátornak még nem sikerült sikeresen kimondania Fuglsang nevét 😀
Számojláó. Azigen 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 331 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
http://www.fromsportcom.com/
mostanában itt nézek minden sporteseményt. Ajánlom mindenkinek.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Brajkovic tuti nem lesz főember. Horner, Levi, Klöden lehet, most még van egy hónap, Klödi még javulhat addig, ha nem fog akkor maradnak a jenkik.

Amúgy szerintem mcnabb meg én is streamen néztük, steephillen mindig van pár, de én csak az utsó hegyre csatlakzotam, addig a DLt néztem.

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Klöden 83. lett. Ez nagyon wtf nekem. Kíváncsi vagyok ki lesz így a RSH első számú embere a Touron. Brajkovic sem volt nagyon meggyőző a TdS-en, de ő még jó lehet, Levi is, Hornerrel nem tudom mi van, ez érdekes lesz. Az biztos, hogy csapatban rohadt erősek lesznek.Schleck
nem akarok szőrszállt hasogatni, de Brajkovic a DLen indult. Am meg nem tartom 3hetes versenyzőnekBlack_Adder
Jah, persze. Bocsi, elírás.

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Klöden 83. lett. Ez nagyon wtf nekem. Kíváncsi vagyok ki lesz így a RSH első számú embere a Touron. Brajkovic sem volt nagyon meggyőző a TdS-en, de ő még jó lehet, Levi is, Hornerrel nem tudom mi van, ez érdekes lesz. Az biztos, hogy csapatban rohadt erősek lesznek.Schleck
nem akarok szőrszállt hasogatni, de Brajkovic a DLen indult. Am meg nem tartom 3hetes versenyzőnek
Nem tudom elhinni, h senki se legyen jó onnan, viszont az első helyért Klöden is Levit is Hornert is, mindenkit kevésnek tartok...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Klöden 83. lett. Ez nagyon wtf nekem. Kíváncsi vagyok ki lesz így a RSH első számú embere a Touron. Brajkovic sem volt nagyon meggyőző a TdS-en, de ő még jó lehet, Levi is, Hornerrel nem tudom mi van, ez érdekes lesz. Az biztos, hogy csapatban rohadt erősek lesznek.

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 331 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Azért remélem a holnapi szakaszon Schleck átveszi a vezetést, az egy kicsivel keményebb szakasznak tűnik, még ha van lejtmenet a végén akkor is. A Csapat kitűnő, Andy pedig hegyi időfutamot tolt, a végén kapott másfél percet kb.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!