Kerékpár

24 feliratkozó

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Fogalmam sincs honnan látjátok, de hiszek nektek! 😀
Akkor Soler jó ötlet volt, egyedül Sagant sajnálom, de ha tudom, hogy nem bírja ki a mai szakaszt akkor meg sem veszem a prológra. Azt hittem jobban fogja bírni a hegyet, nem baj, Soler hoz annyit, hogy ne omoljon össze még így a költségvetés. 😊

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Booo, Soler nyert, eprsze hogy kidobtam a csapatomból hogy behúzzam Schlecket, nem érte meg. Di Luca meglepően jól mozgott, és a transzfermentes csapatimból is a elgtöbben jól mentek, ez a lényeg, de sok menő (pl. a Radioshack úgy kompletten) sehol se volt.

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 331 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Na nézzük a TdS-t kíváncsi vagyok rámegy-e valaki az összetettre a csapatból, Voigt, és Gerde' szépen leszakította a mezőny nagy részét.eaglesmcnabb
Amúgy miért vettétek meg ketten is Fuglsangot?
Annyiér' akkor inkább már Cunego szerintem. Vagy itt ő lesz az elsőszámú ember? Nem értem a népszerűségét. 😀Schleck
fasz se tudja TT-ben is jó volt, meg tavaly jól ment TdS-en. nem akartam bukni 20%-ot az árából, bár lehet kellett volna. Froome és Matthias Frank között vacilláltam, Froome jobb lett volna

Úgy tűnik Andy nagyon a Tourra koncentrál, feláldozza érte az egész szezont, remélem tudja mit csinál :/

szerk.: Na mit szóltál be jóa 😀
szerk2.: annyira mégse 😀
szerk3.: grat 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Na nézzük a TdS-t kíváncsi vagyok rámegy-e valaki az összetettre a csapatból, Voigt, és Gerde' szépen leszakította a mezőny nagy részét.eaglesmcnabb
Amúgy miért vettétek meg ketten is Fuglsangot?
Annyiér' akkor inkább már Cunego szerintem. Vagy itt ő lesz az elsőszámú ember? Nem értem a népszerűségét. 😀

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Na Rodriguez elég kemény, formán kívül lett ötödik a Giron itt meg messze a legjobb volt ott, ami számít. Van den Broeck szerintem tartalékol, nagyon könnyedén tekergetett, kis rántásokat vállalt be de semmi több, szerintem tud ő jobbat, elég sok menő lesz a Touron, sajnálom, hogy Contador is emgy 😊Rajna
Rodriguezt csak le kellett szidnom, rögtön össze is szedte magát. 😀
Kár, hogy az olcsó emberek közül nem nagyon sikerült felszednem a jobbakat, így nem leszek annyira elől összetettben.

Jó lesz ez a Tour nagyon szerintem. Joaquinnak az sem jön rosszul, hogy csak egy egyéni időfutam lesz, bár ott nagyon sokat fog kapni szerintem. Wigginsre kíváncsi leszek Knézyék miatt. 😊Schleck
Amióta az eszemet tudom, aki jól megy a DL az mind beégeti magát a TdFen. Úgyh én aggódom Hoakinrodrigesz miatt. Wiggins viszont folytathatná a sort 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 331 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Na Rodriguez elég kemény, formán kívül lett ötödik a Giron itt meg messze a legjobb volt ott, ami számít. Van den Broeck szerintem tartalékol, nagyon könnyedén tekergetett, kis rántásokat vállalt be de semmi több, szerintem tud ő jobbat, elég sok menő lesz a Touron, sajnálom, hogy Contador is emgy 😊Rajna
Rodriguezt csak le kellett szidnom, rögtön össze is szedte magát. 😀
Kár, hogy az olcsó emberek közül nem nagyon sikerült felszednem a jobbakat, így nem leszek annyira elől összetettben.

Jó lesz ez a Tour nagyon szerintem. Joaquinnak az sem jön rosszul, hogy csak egy egyéni időfutam lesz, bár ott nagyon sokat fog kapni szerintem. Wigginsre kíváncsi leszek Knézyék miatt. 😊Schleck
Ma nem is mertek közvetíteni 😀
Na nézzük a TdS-t kíváncsi vagyok rámegy-e valaki az összetettre a csapatból, Voigt, és Gerde' szépen leszakította a mezőny nagy részét.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Na Rodriguez elég kemény, formán kívül lett ötödik a Giron itt meg messze a legjobb volt ott, ami számít. Van den Broeck szerintem tartalékol, nagyon könnyedén tekergetett, kis rántásokat vállalt be de semmi több, szerintem tud ő jobbat, elég sok menő lesz a Touron, sajnálom, hogy Contador is emgy 😊Rajna
Rodriguezt csak le kellett szidnom, rögtön össze is szedte magát. 😀
Kár, hogy az olcsó emberek közül nem nagyon sikerült felszednem a jobbakat, így nem leszek annyira elől összetettben.

Jó lesz ez a Tour nagyon szerintem. Joaquinnak az sem jön rosszul, hogy csak egy egyéni időfutam lesz, bár ott nagyon sokat fog kapni szerintem. Wigginsre kíváncsi leszek Knézyék miatt. 😊

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Na Rodriguez elég kemény, formán kívül lett ötödik a Giron itt meg messze a legjobb volt ott, ami számít. Van den Broeck szerintem tartalékol, nagyon könnyedén tekergetett, kis rántásokat vállalt be de semmi több, szerintem tud ő jobbat, elég sok menő lesz a Touron, sajnálom, hogy Contador is emgy 😊

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Laci jó erőben van, most megszöktöt a svájci körön, szépen közelíti az élenálló kettőst a lejtőn.Rajna
Ehhez hol van live timing?Schleck
Igen szegényes, de ez van: http://www2.tourlive.ch/tds11/Rajna
Köszi! Ez is jobb mint a semmi.

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Laci jó erőben van, most megszöktöt a svájci körön, szépen közelíti az élenálló kettőst a lejtőn.Rajna
Ehhez hol van live timing?Schleck
Igen szegényes, de ez van: http://www2.tourlive.ch/tds11/

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Laci jó erőben van, most megszöktöt a svájci körön, szépen közelíti az élenálló kettőst a lejtőn.Rajna
Ehhez hol van live timing?

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Laci jó erőben van, most megszöktöt a svájci körön, szépen közelíti az élenálló kettőst a lejtőn.

több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Alberto Contador megerősítette, hogy indul a francia kerékpáros-körversenyen.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 331 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Lutrinak lutri de azért a 25-be bekerülni már kötelező ilyen szinten. Talansky is minden kronón és prológon top15 volt idén ahol elindult (kivéve a romandiai prológot ahol bukott így utolsó lett), aztán most sehol sincs, Castroviejo dettó, vicc.van Garderen és Fuglsang között sokott filóztam, remélem holnap Fuglsang virít valamit.Rajna
én is ezért raktam be Fuglsangot. bízom benne tavaly is jó volt tdSen.eaglesmcnabb
Jaja csak most nem tudni mennyire segítő és mennyire mehet maga, bár gondolom azért utóbbi. Most holnap ugye amíg lehet védeni kell Cancellarat, azon kívül Frankért dolgoznk az összetettre, ott van Andy is, és akkor még olyan szakaszokra jó arc is mint Gerdemann. O'Grady, Voigt és Monfort kevés a hegyen, ki tudja, lehet Fuglsang is be lesz osztva...

Laci egyébként igen szart ment, mondjuk neki nem is fekszik az ennyire technikás, dombos menet.Rajna
Azt néztem hogy Andy majdnem utolsó lett 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Lutrinak lutri de azért a 25-be bekerülni már kötelező ilyen szinten. Talansky is minden kronón és prológon top15 volt idén ahol elindult (kivéve a romandiai prológot ahol bukott így utolsó lett), aztán most sehol sincs, Castroviejo dettó, vicc.van Garderen és Fuglsang között sokott filóztam, remélem holnap Fuglsang virít valamit.Rajna
én is ezért raktam be Fuglsangot. bízom benne tavaly is jó volt tdSen.eaglesmcnabb
Jaja csak most nem tudni mennyire segítő és mennyire mehet maga, bár gondolom azért utóbbi. Most holnap ugye amíg lehet védeni kell Cancellarat, azon kívül Frankért dolgoznk az összetettre, ott van Andy is, és akkor még olyan szakaszokra jó arc is mint Gerdemann. O'Grady, Voigt és Monfort kevés a hegyen, ki tudja, lehet Fuglsang is be lesz osztva...

Laci egyébként igen szart ment, mondjuk neki nem is fekszik az ennyire technikás, dombos menet.

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 331 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Lutrinak lutri de azért a 25-be bekerülni már kötelező ilyen szinten. Talansky is minden kronón és prológon top15 volt idén ahol elindult (kivéve a romandiai prológot ahol bukott így utolsó lett), aztán most sehol sincs, Castroviejo dettó, vicc.van Garderen és Fuglsang között sokott filóztam, remélem holnap Fuglsang virít valamit.Rajna
én is ezért raktam be Fuglsangot. bízom benne tavaly is jó volt tdSen.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Lutrinak lutri de azért a 25-be bekerülni már kötelező ilyen szinten. Talansky is minden kronón és prológon top15 volt idén ahol elindult (kivéve a romandiai prológot ahol bukott így utolsó lett), aztán most sehol sincs, Castroviejo dettó, vicc.van Garderen és Fuglsang között sokott filóztam, remélem holnap Fuglsang virít valamit.

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Na ez jó kis szakasz volt, de ez vicc, hogy Wiggins NÖVELTE az előnyét az összetettben de ők még mindig a halálát várják a hegyen 😀 Kern mondjuk tényleg meglepetés, ennyire nem volt ő jó, Touron kíváncsi leszek rá.

Svájci körön meg a prológ elég idiótára sikeredik, Castroviejo sehol, Talansky is szar volt, jó kezdés tőlem 😀Rajna
Komolyan, Wigginsnek már nagyon elkezdtem szurkolni, már csak a kommentátorok hülyesége miatt is. Mintha nem is ők közvetítették volna azt a TDF-t, ahol 4. lett.

A spanyolt én is megvettem, idén nagyon jó volt eddig a prológokon, de ez elég lutri műfaj szerintem így, hogy másodpercek döntenek. Remélem azért Fábian vagy Sagan behúzza.

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Na ez jó kis szakasz volt, de ez vicc, hogy Wiggins NÖVELTE az előnyét az összetettben de ők még mindig a halálát várják a hegyen 😀 Kern mondjuk tényleg meglepetés, ennyire nem volt ő jó, Touron kíváncsi leszek rá.

Svájci körön meg a prológ elég idiótára sikeredik, Castroviejo sehol, Talansky is szar volt, jó kezdés tőlem 😀

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
http://www.velonation.com/News/ID/8703/Guimard-claims-Contador-could-have-used-mechanical-doping-in-Giro-dItalia.aspx?utm_source=feedburner&utm_medium=twitter&utm_campaign=Feed%3A+velonation_pro_cycling+%28Cycling+News+%26+Race+Results+|+VeloNation.com%29

Na ezt azért nem tudom komolyan venni...Black_Adder
Ez ugyanakkora hülyeség szerintem, mint amivel Cancellarat vádolták meg tavaly. Nem hiszem azt, hogy az ilyeneket akár csak egy szemernyit is komolyan kéne venni.

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
http://www.velonation.com/News/ID/8703/Guimard-claims-Contador-could-have-used-mechanical-doping-in-Giro-dItalia.aspx?utm_source=feedburner&utm_medium=twitter&utm_campaign=Feed%3A+velonation_pro_cycling+%28Cycling+News+%26+Race+Results+|+VeloNation.com%29

Na ezt azért nem tudom komolyan venni...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Á pedig Voecklerben gondolkodtam. De Moncutie lett belőle...
Ez van ha nem lát az ember egy szakaszt sem, csak az eredmények alapján próbál okoskodni.


Ja és ami a leggyönyörűbb, hogy a kibaszott szakmai gyakorlat miatt nem látom a Tourt, csak felvételről. KIRÁLY...eaglesmcnabb
Akkor gyere TdS-ezni, ott van erős Leopárd és eddig csak ketten vagyunk, szóval biztos a dobogó. 😉
http://www.cyclinggames.de/suisse/liga.html
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=267065#p267065

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 331 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Á pedig Voecklerben gondolkodtam. De Moncutie lett belőle...
Ez van ha nem lát az ember egy szakaszt sem, csak az eredmények alapján próbál okoskodni.


Ja és ami a leggyönyörűbb, hogy a kibaszott szakmai gyakorlat miatt nem látom a Tourt, csak felvételről. KIRÁLY...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Nesze, Hagen nem bírta 😛 Feillu helyett egyébként tuti megvettem volna Kernt, ha tudom, hogy sérült, de hát ez van.

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Huh, ahogy látom, kevés csapat hajította el Hagent. Remélem be fog jönni, bár a Giron elég sokszor már beszopatott a spanyol.
És Hagen szakadjon le, légysziii! 😊

És könyörgöm nyerje meg Wiggins az egész versenyt, annyira akarom hallani, hogy eláll a hangja Knézynek.

szerk: Basszus, a mezőny szedje már össze magát, így nem lesz ez jó nekem.

szerk2: Ez volt az utolsó verseny, hogy megvettem. Mindig megszopat. 😀