Kerékpár

24 feliratkozó

több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Contador ha akarna 2x ennyivel vezetne. Ez a megindulása hat az olaszok köpni nyelni nem tudtak.Toca
teljesen más kategória
és még jó arc is 😛


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 173 — Vikings fan
Contador ha akarna 2x ennyivel vezetne. Ez a megindulása hat az olaszok köpni nyelni nem tudtak.
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Contador mindig ad könyöradományt a szakaszok végén 😊


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Úgy tűnik kirinyálják h Kontradoor ott lehessen a touron: http://www.origo.hu/sport/egyeb/kerekpar/20110526-csuszhat-contador-casmeghallgatasa.htmlempty taxi
A franciák Csigaevők, de nem hülyék! 😉eaglesmcnabb
Háááááááát... 😀 Mindenesetre tény h ilyen szempontból igyekeznek korrektek lenni a tdf szervezők.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Na már megint útvonalat rövidítenek a kedves szervezők: az időfutam 31 km helyett 26 km-re módosul. Mondjuk az első hely szempontjából nem oszt-nem szoroz, max. a 2. v. 3. helyért dönt ez. Menchov feljebb jöhet. Meg talán Nibali megelőzheti Scarponit, ha a hegyeken nem szed össze annyi plussz mp-et.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 005 — #NoStress
Nem hiszem hogy megfogják, bár kitudja. Mondjuk Contador 5éven belül másodjára nem indulhatna az vicces lenne és megint jöhetne a végeláthatatlan noname-színvonaltalan mezőny post 😀Toca
Schleck megmutathatná, hogyha noname-k ellen kell versenyezni mit tud 😉eaglesmcnabb
Stabil 2. hely, mi mást? 😊

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 333 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Nem hiszem hogy megfogják, bár kitudja. Mondjuk Contador 5éven belül másodjára nem indulhatna az vicces lenne és megint jöhetne a végeláthatatlan noname-színvonaltalan mezőny post 😀Toca
Schleck megmutathatná, hogyha noname-k ellen kell versenyezni mit tud 😉

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 173 — Vikings fan
Nem hiszem hogy megfogják, bár kitudja. Mondjuk Contador 5éven belül másodjára nem indulhatna az vicces lenne és megint jöhetne a végeláthatatlan noname-színvonaltalan mezőny post 😀
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 333 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Úgy tűnik kirinyálják h Kontradoor ott lehessen a touron: http://www.origo.hu/sport/egyeb/kerekpar/20110526-csuszhat-contador-casmeghallgatasa.htmlempty taxi
Az a baj, hogy a szervezők ettől függetlenül megtilthatják a részvételét.
A franciák Csigaevők, de nem hülyék! 😉

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Úgy tűnik kirinyálják h Kontradoor ott lehessen a touron: http://www.origo.hu/sport/egyeb/kerekpar/20110526-csuszhat-contador-casmeghallgatasa.html


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Idétlen olaszok. 😂Schleck
Visconti még is mire gondolt? Oké bezárták. Na de baszki mögötte volt, nem mellette.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Idétlen olaszok. 😂

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Akit érdekel itt van a cikk:
http://ujszo.com/napilap/sport/2011/05/18/nagy-doppingfogas

Sajnos nagy konkrétumokat ez sem közöl.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ez a dopping téma már kicsit unalmas. Tudom nagyon is aktuális (sajnos), de azt is tudomásul kell venni, hogy jelen van a sportban (és persze nem csak a kerékpársportra értendő). Azt sosem lehet kiölni, hogy valaki nem nyúljon valamilyen illegális teljesítménynövelő szerhez. Nagy biznisz, mert sok benne a pénz és a sportoló is előrébb jut, persze ha nem bukik le.
Múltkor (azt hiszem kb. 2 hete) az EuroSport2 News-ban volt, hogy a spanyol rendőrség valami bődületes nagy mennyiségű doppingszert, injekciós tűket stb. foglalt el. Mutatták, hogy egy nagy előadó teremben alig fért el a lefoglalt cucc. Nagyon sok volt, és mondták, hogy letartóztattak egy kerékpáros klub vezetőjét is. De, hogy ki volt az azt nem mondta és sajna én sem tud konkrétan. Meg ha jól emlékszem azt is említette, hogy Mo. keresztül történt a szállítás. Lehet az oroszoktól ment a cucc spanyol felé.

Más: szegény kerékpársport. Megint meghalt egy nagyon jó bringás. Ilyen szerencsétlen halált. Ezt nem hiszem el. Másképp sem szebb meghalni de ez tényleg egy igen szerencsétlen halál.
Nyugodj Békében Tondo. 😕

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hihetetlen ami mostanában történik... R.I.P. Xavier 😕
http://www.cyclingnews.com/news/xavier-tondo-dies-in-domestic-accidenteaglesmcnabb
Basszus, ilyen nincs. Ő is nagyon jó kerekes volt. Nyugodjék békében!Schleck
A jövő egyik legnagyobb reménységének tartottam, ráadásul a kedvenc csapatomban volt.
El se hiszem... R.I.P. 😕Black_Adder
2 hét alatt a kerékpársport elvesztett két remek bringást. RIP Tondo 😕
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Hihetetlen ami mostanában történik... R.I.P. Xavier 😕
http://www.cyclingnews.com/news/xavier-tondo-dies-in-domestic-accidenteaglesmcnabb
Basszus, ilyen nincs. Ő is nagyon jó kerekes volt. Nyugodjék békében!Schleck
A jövő egyik legnagyobb reménységének tartottam, ráadásul a kedvenc csapatomban volt.
El se hiszem... R.I.P. 😕

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
De ha nem, Schleck azért akkor is jobb versenyző Nibalinál, aki máshogy látja, az eléggé elfogult..
Black_Adder
Nem érzem magam elfogultnak de sztem TT-n jobb Nibali.empty taxi
De nem csak a TT számít. Mindet összevetve gondolom, h Schleck egyértelműen jobb egy háromhetes körversenyen Nibalinál, nem lenézve/lebecsülve az olaszt. De ha mindketten csúcsformában versenyeznek ugyanazon a versenyen, Andy legyőzné őt

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hihetetlen ami mostanában történik... R.I.P. Xavier 😕
http://www.cyclingnews.com/news/xavier-tondo-dies-in-domestic-accidenteaglesmcnabb
Basszus, ilyen nincs. Ő is nagyon jó kerekes volt. Nyugodjék békében!

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 333 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Hihetetlen ami mostanában történik... R.I.P. Xavier 😕
http://www.cyclingnews.com/news/xavier-tondo-dies-in-domestic-accident

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
De ha nem, Schleck azért akkor is jobb versenyző Nibalinál, aki máshogy látja, az eléggé elfogult..
Black_Adder
Nem érzem magam elfogultnak de sztem TT-n jobb Nibali.empty taxi
TT-n Bodrogi is jobb még. 😀

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 333 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
De ha nem, Schleck azért akkor is jobb versenyző Nibalinál, aki máshogy látja, az eléggé elfogult..
Black_Adder
Nem érzem magam elfogultnak de sztem TT-n jobb Nibali.empty taxi
EZ IGAZ. Sőt Nibali jobban is sprintel, és jó olasz lévén lejtmenetben is sokkal jobb mint Schleck.
Igazából Schleck nagy-nagy hibája, hogy nem képes nagy ritmusváltásokra hegyen, nehezen tud elszakadni a riválisoktól.
Viszont kurva jó irammenő, ha el tud szakadni valakitől, akkor ott már kurva nehéz utolérni hegyen felfelé.
Sajnálom hogy ilyen kevés hegy lesz a Touron, egyetlen egy előnye van, hogy itt tényleg nem lesz sok idő várni, aki akar valamit majd, annak már az első hegyeken mennie kell.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
De ha nem, Schleck azért akkor is jobb versenyző Nibalinál, aki máshogy látja, az eléggé elfogult..
Black_Adder
Nem érzem magam elfogultnak de sztem TT-n jobb Nibali.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
A Tournak mindenképpen jót tenne, ha Contador indulhatna, ha bűnös ha nem. Nem lepne meg, ha engednék is, mivel szerintem nem kevés pénz múlik rajta. Nem mindegy hogy Schlek lazán nyeri a versenyt, vagy legalább van a tavalyihoz hasonló csata. Nincsenek különösebb ábrándjaim, tuti mindenki használ valamit, másképp versenytempóban nem tudnának egy GT-t letekerni. Az, hogy ki bukik le, meg már sportdiplomácia, szerencse stb kérdése. Lance se bukott be soha (noha én bírtam, az ő idejébe kezdtem el rendszeresen kerékpározni, de a legnagyobb kedvenc mindig is Pantani lesz). Egyébként nem vagyok egy Contador fan (Schlek sem), de ha engedik indulni, most fogadok bárkivel egy üveg whiskeyben, hogy ha nem bukik valami nagyot, akkor megnyeri a Tourt is.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 005 — #NoStress
csodás. ettől még a szabály az contadorra is vonatkozzon.haromt
Jó, majd intézkedem. 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
csodás. ettől még a szabály az contadorra is vonatkozzon.