Kerékpár

24 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jól van Anton végre megmutatja a baszk erőt. Az olaszok megfőnek. Kell a dobogó Igornak
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szervezés ma nagyon olaszos. Már a kísérőkocsit helytesitő motor is megfőtt. 😂
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Gadret elment más irányba 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lassan ki lehet dobni a mai útvonalra kiadott guideot annyi mindent töröltek már. Legalább Monte Zoncollan biztos (ugye?)iktriad
Crostis-t még megértem, de a Tualis? Remélem a Zoncolan azért kárpótol minket.shawnka
Sipiék szerint a helyiek eltorlaszolták ott az utat és ezért kellett kivenni. (És tényleg ez volt az ok.)
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Lassan ki lehet dobni a mai útvonalra kiadott guideot annyi mindent töröltek már. Legalább Monte Zoncollan biztos (ugye?)iktriad
Crostis-t még megértem, de a Tualis? Remélem a Zoncolan azért kárpótol minket.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lassan ki lehet dobni a mai útvonalra kiadott guideot annyi mindent töröltek már. Legalább Monte Zoncollan biztos (ugye?)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://bringahirado.hu/cikk-bringa-kiszedtek_a_girobol_a_halallejtot_-49950

ennek örülök.shawnka
nem szeretem az ilyen cuccok kivételét, de ez tényleg életveszélyes volt. mondjuk a fasz sem érti miért rakták bele. Befutónak még belefért volna, de lejönni azon...
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
http://bringahirado.hu/cikk-bringa-kiszedtek_a_girobol_a_halallejtot_-49950

ennek örülök.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 333 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Izgalom meg lesz bőven, ahogy eddig is 😊eaglesmcnabb
Hmm.. mostmár csak azon lehet izgulni, hogy vajon Rujano lesz-e a második, vagy Nibali, esetleg Kreuziger.
Én sajnálom a Crostist.. de érthető, pláne Weylandt balesete után 😕Igor
nyilván képletesen írtam. 😀 eddig sem volt izgalom, és már nem is lesz. Guillen meg bejön a 2. helyre van még hátra nem 1-2 hegy, ahol a nagymenő olaszok ugyanúgy meg fognak halni...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Izgalom meg lesz bőven, ahogy eddig is 😊eaglesmcnabb
Hmm.. mostmár csak azon lehet izgulni, hogy vajon Rujano lesz-e a második, vagy Nibali, esetleg Kreuziger.
Én sajnálom a Crostist.. de érthető, pláne Weylandt balesete után 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
clbass New Orleans Saints 3 108 — Saints fan
Itt már mindenki megszólal, hogy "így doppingolt ez meg ez". Akkor bezzeg nem mertek ilyeneket mondani amikor versenyeztek. Persze ez érthető, de most már boldog, boldogtalan ex-versenyző elmondja, hogy is volt.
Armstrong-ra meg sosem tudták és ezek után sem fogják rábizonyítani, hogy doppingolt. Max. majd a halálos ágyán elismeri, hogy igen doppingoltam. :cool:danyly
Volt már a történelemben egy Armstrong akinek tetteiben sokan kételkednek, és évtizedekkel később is nyilatkoznak róla :rolleyes: 12 éve kötelező családi program a TDF és azóta a többi nagy körverseny, de komolyan ki gondolja még azt h ebben a sportágbanban megvan még a meglepetés egy csöpnyi esélye is...pedig de szeretném :cool:
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 333 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
A Monte Crostist eltörölték a holnapi szakaszról. Így megint csak a végén lesz a menés, és izgalom a 3. helyért.Schleck
jobb is így, nem kell izgulni a versenyzők életéért.
az eredményen nem változtat, úgy se lenne ott menés, egy Zoncolan meg elég Contadornak hogy kiossza a perceket...
Izgalom meg lesz bőven, ahogy eddig is 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A Monte Crostist eltörölték a holnapi szakaszról. Így megint csak a végén lesz a menés, és izgalom a 3. helyért.

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 333 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Nekem sem volt zsetonom Rujanora. Pedig most a Gadret-Dupont-Kreuzi' top10-es trióm mellé lett volna egy győztes. Így még jobban szakadok lefele :/

Sok balfasz meg mindig tud kifogást keresni, ezt bírom bennük, bármikor meghalnak a hegyen mindig az időjárásra, ileltve egyéb körülményekre fogják. De kimondani, hogy szarok... Na azt nem... kedvencem volt amikor Savoldelli az allergiájára fogta amikor Giro címvédőként az első hegyi szakaszon szopott 3 percet Bassotól 😀
A Sok olasz meg bekaphatja, Feillu itt Isten lenne, sima dobogóval.😊 Ilyen Dupont félék hegyen alázzák őket a nagy Giron 😂 GIGALOL

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Komoly izgalmak lesznek így...Schleck
Megint csak Rujano Guillen bírja Contador tempóját. Etna II... Scarponiéknak is inniuk kéne Contador kulacsából lásd -> http://www.youtube.com/watch?v=W3IrWKiRwUk 😊iktriad
Contador túl jó 😊
még lerázza Guillent és szépen bekocog egyedülJoci
Végül hagyta Rujanonak. A jóváírásért nem is ment már Conta, elég vicces ez azért így.

A fantasyban meg persze, hogy nem tudtam megvenni 150e miatt Rujanot. Ez a rossz az ilyen rendszerű fantasykban, hogy ha az elején balfasz vagy, akkor nagyon nehéz behozni a többieket.

eaglesmcnabb pedig gondolom most épp pezsgőzik otthon, hogy Gadret megcsapta a "nagy" olaszokat. 😀

több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Komoly izgalmak lesznek így...Schleck
Megint csak Rujano Guillen bírja Contador tempóját. Etna II... Scarponiéknak is inniuk kéne Contador kulacsából lásd -> http://www.youtube.com/watch?v=W3IrWKiRwUk 😊iktriad
Contador túl jó 😊
még lerázza Guillent és szépen bekocog egyedül

haha,és inkább oda adja a kicsinek a győzelmet 😊


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Komoly izgalmak lesznek így...Schleck
Megint csak Rujano Guillen bírja Contador tempóját. Etna II... Scarponiéknak is inniuk kéne Contador kulacsából lásd -> http://www.youtube.com/watch?v=W3IrWKiRwUk 😊
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Komoly izgalmak lesznek így...

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Itt már mindenki megszólal, hogy "így doppingolt ez meg ez". Akkor bezzeg nem mertek ilyeneket mondani amikor versenyeztek. Persze ez érthető, de most már boldog, boldogtalan ex-versenyző elmondja, hogy is volt.
Armstrong-ra meg sosem tudták és ezek után sem fogják rábizonyítani, hogy doppingolt. Max. majd a halálos ágyán elismeri, hogy igen doppingoltam. :cool:

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tyler Hamilton: láttam, ahogy Armstrong beinjekciózza magát.

Kezd unalmas lenni...Gogo
mi a baj ezzel? inkább azt kéne írnia hogy "én is azt a cuccot kaptam mint armstrong" így hitelesebb lenne 😛
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Tyler Hamilton: láttam, ahogy Armstrong beinjekciózza magát.

Kezd unalmas lenni...

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Menchov és Sastre nem indulhatnak a TdF-en /*és a Vueltán se biztos, sőt...*/ szóval hiába melegítenek... Attól tartok, h inkább csak ennyit tudnak.Black_Adder
Én abszolút úgy kalkuláltam, hogy mindkettő Vueltára melegít, ott azért valsz nem lesz Contador és akkor valami csurran-cseppen.

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Kicsit visszatérve az idei Giro-ra: eleresztette a nagy dumát Nibali és Scarponi is. Kérdés a riportertől (mindkettőnek szinte ua.): Miért nem indultál el a szakasz végén?" (a 11. szakaszra gondolva). Válasz (szinte ua.): "Nem volt bennem annyi erő, elfáradtam". Nem szó szerint így szólt csak a lényeget vettem ki.
Azért ez a nyilatkozat nagy amítás, humbuk. Csak Contadort meg a többi esélyest akarták elaltatni az ilyen dumával. Nem hiszem, hogy ne lett volna bennük annyi mint mondjuk Gadret-ban. Ha meg igaz, hogy nem bírták a végét akkor tényleg csak ennyi van bennük és Contador simán nyeri a Giro-t. De persze tudom én, hogy nem most kell keménynek lenni, hanem pl. holnap.
Nagyon kíváncsi leszek mit tud holnap és azután Nibali, Scarponi, Garzelli, Menchov, Kreuziger, J. Rodriguez és a "kisebbekre" is: Sivtsov, Le Mevel, Gadret, Kiryienka, Serpa és Guillem.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Menchov és Sastre nem indulhatnak a TdF-en /*és a Vueltán se biztos, sőt...*/ szóval hiába melegítenek... Attól tartok, h inkább csak ennyit tudnak.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Lehet az év versenye izgalomban a török, vagy a svájci kör, mint ahogy az év meccse gurulósfociban egy belga vagy dán bajnoki lenne. De én mégis a VB-döntőre szavazok, mégha egy 6-5-ös Malmö-Göteborg ha csak a meccs alakulását nézzük izgalmasabb is... másnak.Sobri Jóska
Az egyhetesek meg egynaposak teljesen más kategória, nem rdemes őket a háromheteshez mérni mert nem lehet. Más versenyzőt igényel, Cancellara nem szarabb, mint mondjuk Nibali, mégis ugye sehol nincs hozzá képest háromhetesen, de egyhetesen vagy bizonyos egynaposokon extraklasszis.

Éppen ezért csak a három nagyot érdemes összevetni, ahol viszont általánosságban igazad van. Bár igazság szerint Schleckék kivételével most mindenki itt van a menők közül, bár láthatóan a nagy részük (Rodriguez, Mencsov, Sastre) csak melegít.