NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Kerékpár

24 feliratkozó

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Lehet az év versenye izgalomban a török, vagy a svájci kör, mint ahogy az év meccse gurulósfociban egy belga vagy dán bajnoki lenne. De én mégis a VB-döntőre szavazok, mégha egy 6-5-ös Malmö-Göteborg ha csak a meccs alakulását nézzük izgalmasabb is... másnak.Sobri Jóska
Az egyhetesek meg egynaposak teljesen más kategória, nem rdemes őket a háromheteshez mérni mert nem lehet. Más versenyzőt igényel, Cancellara nem szarabb, mint mondjuk Nibali, mégis ugye sehol nincs hozzá képest háromhetesen, de egyhetesen vagy bizonyos egynaposokon extraklasszis.

Éppen ezért csak a három nagyot érdemes összevetni, ahol viszont általánosságban igazad van. Bár igazság szerint Schleckék kivételével most mindenki itt van a menők közül, bár láthatóan a nagy részük (Rodriguez, Mencsov, Sastre) csak melegít.

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Amikor Sastre nyert az jó Tour volt, mondjuk nyilván azért mert nem volt Contador. Sőt Contador első győzelme is izgalmas volt, mert akkor még nem tudtuk, hogy van olyan jó TT-menő, mint Cadel. A 2006-os is izgalmas volt, igazából csak Armstrong menetei votlak haláluncsik.A 2005-ös volt talán az, ahol az első (jellemzően dögunalmas) hét tökjó volt, mert Laci a prológon ötödik lett, majd jóváírásokkal benyomult 3.-nak Zabriskie és Armstrong mögé, és egész a csapatidőfutamig ott volt, két szökésben is benne volt. Plusz asszem akkor volt egy kis remény, hogy Basso esetleg lehet olyan jó, mint Lance, hát nem volt. Szóval igazából én az elmúlt hat Tourt élveztem.

Igazából sztem nem a hegyek hiánya miatt szar a Tour útvonala. A sprinterek/kiscsapatok és a városok lobbija egyszerűen van olyan erős, hogy sok sík szakasz legyen, de ez nem gond, viszont a pár hegyes szakaszból is jó párat elcsesznek azzal, hogy a völgybe rakják a célt. Asszem egy vagy kettő van ilyen most a Giron, ez nyilvánvaló marhaság, mert az összetettben változás itt nem lehet. Ha ezeket befejeznék a hegycsúcson szerintem jobb lenne. De egyébként nyilván mindenki a TdF-et fogja nézni, ez nem kétséges, több is a sztárés szerintem nem is unalmas az elmúlt években.

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 012 — #NoStress
ööö, lehet, hogy mindenki másnak más adja az izgalmat? Lehet ez se egy egzakt kategória?
Van aki egy thrilleren izgulja szét magát, a feszültségen, más egy romcom-on, hogy összejönnek e vajh, vagy egy életrajzi sportfilmen, esetleg történelmi filmen, ahol úgyis tudod mi lesz a vége, van aki akciófilmen, de ismerek olyat, aki szerint az akciófilmek blődek, nulla izgalommal. Szóval nincs egzakt legizgalmasabb műfaj a filmeknél, nincs egzakt legizgalmasabb focimeccs se, hiszen én NFL-fan vagyok, van aki szerint az NCAA a sokkal változatosabb playbookok miatt ezerszer izgalmas, megint más meg a magyar meccsekre esküszik izgalomban, ami lehet 100 szinttel lejebb van, de pont ezért izgalmas.
És így van ez a körversenyekkel is. Aki Giro drukker az tud érveket a TDF ellen (láttunk is ilyet), és viszont.
Én a bowl-meccsekhez hasonlítottam, lehet nem ez az adott évben a legnagyobb meccs, de a tétje miatt a legfontosabb, legérdekesebb, leginkább érdeklődésre számot tartó. Nekem. Neked meg lehet a Dr.Pepper Bowl, ahol az országos lista 34-e, 70-69-re (vagy 6-3-ra) veri a pollok alapján 25-et.
Lehet az év versenye izgalomban a török, vagy a svájci kör, mint ahogy az év meccse gurulósfociban egy belga vagy dán bajnoki lenne. De én mégis a VB-döntőre szavazok, mégha egy 6-5-ös Malmö-Göteborg ha csak a meccs alakulását nézzük izgalmasabb is... másnak.

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Hát h a tdf a legnevesebb azt senki nem vitatja, de az Armstron érában egyetlen egyszer volt, amikor legalább egy kicsit kétségessé vált a győzelme. Az mitől izgalmas. 6× megnyerte a tourt az első hegyen. Ráadásul hegyi szakaszból is kevesebb van, h legalább az adott szakasz győzelme szempontjából izgalmas legyen.

Amióta nincs Armstrong sokkal jobb a helyzet, sőt voltak nagyon izgalmas tdf-ek, de tavaly pl a Giro volt az izgalmasabb. Contador meg Schleck nem nagyon tudtak mit kezdeni egymással, a többiek meg sehol se voltak...

Én bármilyen kerékpár versenyt megnézek, de ha választani kell egy 3 kiemelt kategóriás, hegyi befutós Giro szakasz és egy végig sík tdf szakasz között, ahol van 4 szökevény, akiket az uccsó 10 kmen utólérnek, majd Cavendish 2 bicikli hosszal elver mindenkit /*miután minden kis dombra autóval vontatják fel, amiért bárki más bárhonnan kizárnának, de őt nem*/, akkor gondolkodás nélkül az előbbit választom.

Nem csak akkor lehet jó egy verseny, h ott eszi a steaket Contador. Sőt pont h nélküle izgalmasabb, mert akkor nagyobb harc van az 1. helyért. Még ha olyanok is küzdenek érte, akiknek a tdfen nem lenne esélyük. Engem ez nem zavar.

És eleve, h 'ott vannak a legnagyobb izgalmak', ezt semmire se mondanám. Amikor 1 évben lement mindhárom, akkor lehet eldönteni melyik volt a legizgalmasabb. Volt, h a Giro, volt h a Tdf, volt h a Vuelta. Mindhármat nyerték nagymenők és outsiderek is.

Én nagyon szeretem a tdf-et, az a kerékpár sport királya, de hogy egy adott évben az volt-e a legjobb vereny, hát... Ezekszerint fociban mindig a Super Bowl az év legjobb meccse? Esetleg a Pro Bowl??? Szvsz Nagyon Nem...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Én Sobri-val teljesen egyetértek. A Tour a király akárki akármit mond és ott vannak a legnagyobb izgalmak, még akkor is ha másiknak kevés v. kevesebb esélye van de esélye van és küzd, hajt érte. És ez adja az izgalmat. Ott az esély amit senki nem hagy ott, mert nem teheti mert küzdenie kell. Nem csak a maga dicsőségéért hanem a csapatért, a nemzetért stb. Én Ullrich-ot és Pantani-t mindig csodáltam, volt, hogy elbuktak de nyertek is és ezt mindig meg akarták ismételni, de ez sajnos egyiküknek sem sikerült. De ettől még hatalmasok, főleg Pantani aki nálam a No.1. Éljen a Tour.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 012 — #NoStress
Én mind a kettőnek szurkoltam, és lehet ezért tűnt izgalmasabbnak, mert lement úgy 2 hét, hogy benne volt a levegőben, hogy Jan elkapja, persze nem történt semmi, de majd holnap, majd holnap, majd a következő hegyen, majd az utolsó hegyen, de aztán meg persze nem. Mi ez ha nem az izgalom tetőfoka? 😊

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Ha nem tévedek, hegyen Ullrich egyszer verte az amcsit hegyiszakaszon 6 év alatt... én mindig vártam, szurkoltam neki, stb - de igazából tudtam magamban, ha nem omlik össze az amcsi, soha nem volt esélye.
2003-ra talán lehet mondani, hogy kivétel.. de ott Belokinak lett volna sansza, csak bukott... és Ulrics azért került 1 percre, mert élete ITT-jét futotta, és másfél percet vert Erőskarra.. aztán a hegyen nem tudta megverni utána.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 012 — #NoStress
És az Armstrong-Ullrichok?
Az oké, hogy mindig Lance nyert, de ezt csak most tudjuk, akkor nem lehetett tudni.
És lehet nem is nyerte volna meg mind, ha Jan nem várja be, amikor beakadt egy nézőbe, vagy ha elszáll, amikor "rövidített" a mezőn.
Utólag lehet mondani, hogy tök evidens győzelmek voltak, de menetközben nem volt ilyen egyértelmű, én néztem mindet, és így emlékszem.
Valamint a top10 legkisebb különbségű Tdf győzelemből 5 is az elmúlt évtizedben volt:
23" 2007 Alberto Contador – Cadel Evans
32" 2006 Óscar Pereiro – Andreas Klöden
39" 2010 Alberto Contador – Andy Schleck
58" 2008 Carlos Sastre – Cadel Evans
1'01" 2003 Lance Armstrong – Jan Ullrich

Valamint csak volt 2002-ben, 03-ban és 05-ben egy Bodrogi Laci (ami nekünk magyaroknak azért mégiscsak hozzáadott érték), az évtized elején voltak plusz másodperces jóváírások részhajrákért, volt Zabel, Virenque, Botero, Sevilla, a mountain bike-os Rasmussen feltűnése, a kurva jól összerakott US Postal csatája a Telekommal, és még biztos jópár dolog, ami most nem ugrik be, de ettől még én is azt mondom, hogy a Tour a király, és az volt az elmúlt 10 évben is, és mindig is az lesz, arról nem is beszélve, hogy a legnagyobbak párharcának mindig az lesz a színtere, a Giro, Vuelta pedig olyan, mint egy kisebb bowl-meccs, a nagydöntő árnyékában. Lehet, hogy úgy alakul, hogy szórakoztatóbb lesz a meccs, mint a döntőn, de mégiscsak a döntőn dől el, hogy ki a király.

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Tibi, azért a Schleck-Conta csata elég jó volt... és sztem ráfoghatjuk, hogy kiegyenlített.Igor
mind 2x15 másodperce izgalmas volt? addig volt az amíg le nem esett a lánca, a turmallet meg kb semennyit sem tudott Schleckharomt
De hamar felejtesz.. volt pavé is, például. Aztán az időfutam, ahol Schleck bekezdett... vagy amikor megálltak a hegy közepén, az is jó volt 😂 legalább 3-4 körömrágós szakasz volt, az utóbbi évek legjobb Tourja volt.
Szép dolog a nosztalgiázás, de azért ennyire ne legyetek már nyugdíjasok, hogy bezzeg az én időmben... a 90-es években minden zöldebb volt 😛

Az útvonal minden évben ilyen, ezt is sokszor átbeszéltük már.. csak a franciák képesek egy hegyiszakasz végére 40-100 kili lejtmenetet betenni.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tibi, azért a Schleck-Conta csata elég jó volt... és sztem ráfoghatjuk, hogy kiegyenlített.Igor
mind 2x15 másodperce izgalmas volt? addig volt az amíg le nem esett a lánca, a turmallet meg kb semennyit sem tudott Schleck
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
éppen azt mondtam hogy összesen egy csapat TT lesz idén az első 11 szakaszon. ezen kívül 8 sík és 2 dombos.

azt ecsetelheted hogy milyen csaták vannak a túron mert én a 2000-res Pantani-Armstrong óta nem láttam olyat ahol legalább egy kicsit is kiegyenlített párharc lett volna... de az is csak 1 szakaszra volt elég.

a legnagyobb csata az lehet hogy Landis vagy Riccó vérében volt több cuccharomt
Amikor Sastre nyert az szerintem kiegyenlített fordulatos tdf volt, és kifejezetten izgalmas, de tény h újabban nincsenek olyan nagy párharcok, az útvonal meg évről évre botrányos...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Tibi, azért a Schleck-Conta csata elég jó volt... és sztem ráfoghatjuk, hogy kiegyenlített.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
éppen azt mondtam hogy összesen egy csapat TT lesz idén az első 11 szakaszon. ezen kívül 8 sík és 2 dombos.

azt ecsetelheted hogy milyen csaták vannak a túron mert én a 2000-res Pantani-Armstrong óta nem láttam olyat ahol legalább egy kicsit is kiegyenlített párharc lett volna... de az is csak 1 szakaszra volt elég.

a legnagyobb csata az lehet hogy Landis vagy Riccó vérében volt több cuccharomt
Jó mondjuk arról legkevésbé a Tour szervezői tehetnek hogy a versenyzők doppingolnak. 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
éppen azt mondtam hogy összesen egy csapat TT lesz idén az első 11 szakaszon. ezen kívül 8 sík és 2 dombos.

azt ecsetelheted hogy milyen csaták vannak a túron mert én a 2000-res Pantani-Armstrong óta nem láttam olyat ahol legalább egy kicsit is kiegyenlített párharc lett volna... de az is csak 1 szakaszra volt elég.

a legnagyobb csata az lehet hogy Landis vagy Riccó vérében volt több cucc
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Kibaszott nagy hegyek vannak a Giron ez tény.
De semmi iram nincs, legalább fárasztanának, de megy a 40es boly fel a hegyen, és semmi akció.
Contador egyszer csak elindul és megnyeri a szakaszt úgy ahogy illik. Ebben neked mi az izgalmas?eaglesmcnabb
most ez van.

de az utóbbi időkben itt volt verseny, a túron semmi. a túron utoljára szerintem 98ban volt komoly verseny. bár való igaz az egész TDF renoméját nálam nasarmstrong uralkodása döntötte le és döntötte dögunalomba. 7 évig egy kurva izgalmas pillanat nem volt. azóta meg több verseny dőlt el a WADA előtt, mint a hegyeken...haromt
Mint már leírtam véleményemet, az utóbbi versenyek izgalmát az okozta, hogy nem a legjobb versenyzők indultak. Nem volt se Contador, se Schleck . Az milyen 3 hetes verseny, ahol egy 20 éves 2. helyen végez, mint anno Andy? 😀
Ezek a versenyek sokaknak izgalmasak lehettek, de nekem akkor sem volt az, egyszerűen nem tudom izgalommal nézni azt a versenyt, ahol tudom hogy nem a legjobbak versenyeznek. A Touron legalább ez meg van oldva, a legjobb versenyzők indulnak.
Nibali is "feszíthet", hogy nyert tavaly egy háromhetest. De milyen értéke van annak a győzelemnek, amikor tudjuk hogy egy Contadortól kapna minimum 10 percet? szvsz nem sok.
Persze embere válogatja, és ugye ízlésről felesleges vitázni. De ez az én véleményem.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Te meg legyél empatikusabb, megértőbb és jobban értelmező valamint a sorok között jobban olvasó. Meg hasonló...
Nem a legnehezebb Tour és akkor mi van? Attól még ott mennek a legnagyobb harcok, a legnagyobb meghalások stb. A Tour mindig izgalmas és azt nekem ne magyarázd meg, hogy '96 óta egyre unalmasabb.
Azért mert a 18. szakaszon a kevésbé meredekebb oldalról másszák meg a Galibier-t? Az miért rossz befutó, pont az benne az izgalmas, hogy hosszú és alattomos és sok akcióra hajazó. De ugye a Galibier-t a következő napon újra megmásszák csak ugye az nem befutó. Szerintem ez így pont, hogy nagyon kemény.
És nem vagyon Tour mániákus de nekem az az év csúcspontja kerékpársport szempontjából, ugyanúgy megnézek minden versenyt amit csak tudok. Persze mert a Tour-on nincs hófalas szakasz, meg 500 celsius fok akkor már kevésbé megterhelő v. nehéz?! Igenis a meleg döntő tényező sokszor a Tour-on.
Nyáron van és többen nézik? Létezik szabadság is a világon v. megnézi a befutót (ha többre nincs ideje) v. megnézi este az összefoglalót.
Neked mitől nehéz a csapat TT? Azért mert csak igazából a pozíciókat jelöli ki? Nagy előnyt nem lehet szerezni. Az ilyen szakasz max. olyannak megterhelő aki utálja az ilyet (sprinter stb.).
Akkor is a Tour a király. 😀

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kibaszott nagy hegyek vannak a Giron ez tény.
De semmi iram nincs, legalább fárasztanának, de megy a 40es boly fel a hegyen, és semmi akció.
Contador egyszer csak elindul és megnyeri a szakaszt úgy ahogy illik. Ebben neked mi az izgalmas?eaglesmcnabb
most ez van.

de az utóbbi időkben itt volt verseny, a túron semmi. a túron utoljára szerintem 98ban volt komoly verseny. bár való igaz az egész TDF renoméját nálam nasarmstrong uralkodása döntötte le és döntötte dögunalomba. 7 évig egy kurva izgalmas pillanat nem volt. azóta meg több verseny dőlt el a WADA előtt, mint a hegyeken...
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Kruijswijk is akkor akciózik mikor kicseszem a csapatból...

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
tanulj meg olvasni. értelmezni. meg hasonlók.

senki nem vonta kétségbe hogy a túr a leg elismertebb, de ettől még rohadtul nem a legnehezebb.

azt se mondta senki hogy a galibier könnyű, hanem azt írtam hogy nem befutóra való. Nem lesz elég izgalmas arról az oldalról mert 3-6%os emelkedőn nem lehet támadni.

igen messze van ez a giro 7 hegyibefutójától, vagy a 22%os meredekségű Vuelta szakaszoktól.
2000 óta mindig a másik kettő a nehezebb verseny. az hogy túr fetisiszta vagy hát előfordul. én 96 óta nézem és egyre unalmasabb. Főleg a többihez képest.
egyszerűen a túrt nézik a legtöbben mert nyáron van. a giró és a vuelta közben az emberek általában dolgoznak vagy iskolában vannak. ezért is népszerűbb. de nincsenek olyan szakaszok ahol áll a hó az út mellett mint szokott lenni a giron sokszor, nincs 43fok mint a vueltán előfordul néha.
az meg hogy az első 11 szakaszból a legnehezebb egy csapat TT, egyszerűen felháborító.haromt
Kibaszott nagy hegyek vannak a Giron ez tény.
De semmi iram nincs, legalább fárasztanának, de megy a 40es boly fel a hegyen, és semmi akció.
Contador egyszer csak elindul és megnyeri a szakaszt úgy ahogy illik. Ebben neked mi az izgalmas?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
tanulj meg olvasni. értelmezni. meg hasonlók.

senki nem vonta kétségbe hogy a túr a leg elismertebb, de ettől még rohadtul nem a legnehezebb.

azt se mondta senki hogy a galibier könnyű, hanem azt írtam hogy nem befutóra való. Nem lesz elég izgalmas arról az oldalról mert 3-6%os emelkedőn nem lehet támadni.

igen messze van ez a giro 7 hegyibefutójától, vagy a 22%os meredekségű Vuelta szakaszoktól.
2000 óta mindig a másik kettő a nehezebb verseny. az hogy túr fetisiszta vagy hát előfordul. én 96 óta nézem és egyre unalmasabb. Főleg a többihez képest.
egyszerűen a túrt nézik a legtöbben mert nyáron van. a giró és a vuelta közben az emberek általában dolgoznak vagy iskolában vannak. ezért is népszerűbb. de nincsenek olyan szakaszok ahol áll a hó az út mellett mint szokott lenni a giron sokszor, nincs 43fok mint a vueltán előfordul néha.
az meg hogy az első 11 szakaszból a legnehezebb egy csapat TT, egyszerűen felháborító.
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nekem itt egyesek hiába elemzik az idei Tour hegyi szakaszait, presztízsben akkor is a Tour megnyerése a legnagyobb a kerékpárosok és a szakma szemében.
Az, hogy a Galibier hosszú és nem meredek attól az miért nem jó hegyi befutó? Bár ez a kijelentés is nagy marhaság: kb. 1300 m-ről 2645 m-re fel az szar és gyenge?! :/
Ja és + előtte 2 brutál hegy?! Szerintem meg ez az igazán nagy kihívás és frankó szakasz.
Az, hogy az ilyen szakaszok nem nehezek érdekes kijelentés. És utána még egy brutál szakasz. És az a baj vele rövid és csak a Télégraphe, Galibier és Alpe d'Huez "gyenge" kis hegyek vannak benne?
Lehet nem olyan brutális az idei Tor mint az idei Giro de a Giro sem ilyen mindig.
A Tour-nak meg van a maga feling-je és mindig arra törekednek (vagy legalábbis majdnem mindig), hogy mindenkinek szerethető legyen és több féle-fajta versenyző elinduljon rajta. Ha sok a hegy és nehezek a szakaszok kevesebb sprinter jön pl. v. egyszerűen gyorsan otthagyják a körversenyt (lásd Cavendish).
De a lényeg a lényeg: a Tour a legnagyobb és a legkiválóbb. 😀

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
http://www.youtube.com/watch?v=W3IrWKiRwUk 😂
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Savoldelli olyan volt mint a régi Barkas: mindenhova jó, de hegyről lefele igazi klasszis 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
érdemes megnézni az idei Tour-t. az első 11 szakaszban még egy hegy sincs!(col de la croix...)
lesz utána egy Turmallet Luz-Ardideni befutóval, szép 211 km, ezzel nincs baj
aztán a high mountain szakasznak sorolt Pau-Lurdes 1 darab Abuisqe-l a közepén...
Utána Plateu-Beille befutó, sok közepes heggyel előtte. Elmegy.
Alpokban kezdés, a szakasz közepén Sestriere-rel...
Majd királyszakasznak egy Agnel, Izoard, Galibier befutóval. Ha valamire nem jó a Galibier, az a befutó. Kurva hosszú és nem meredek, tehát a királyetapot is elbaszták, bár ez azért izgalmas lesz
Utolsónak újra Galibier, AlpeDhuez befutóval, de összesen 109 kilóméter,...

ez hol van az idei Giro-hoz nehézségben?
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Gotti nagy győzelmeire annyira nem emlékszem most így fejből (mindig Tour néztem akkoriban), de jó kerekes volt kétségtelen.
Az, hogy Savoldelli nagyon rossz kis magyarázatra szorul. Szerintem nem csak úgy hawaii-ozva ment végig 2002-ben és 2005-ben a Giro-n?! :/
Basso-ban nem látni semmit?! Itt olyan mondatok hangzanak el, hogy a vezető kerékpáros sport szakértők fognák a fejüket, és köztük én is (én nem tartozom közéjük; csak tisztázzuk én amatőr kedvelő vagyok).
A Vuelta nehezebb mint a Tour?! Ez is egy nagy baromság. Erősen 3. számú 3 hetes körverseny a Vuelta. Nem lenézésből, csak mások a környezeti feltételek és egyéb olyan dolgok amik nagyobbá tehetnék a Vueltát a Tour-nál. A Tour a legnagyobb és kész.danyly
Szerintem az útvonalra gondolt. Ezt tekintve ténylegesen a Tour a "legkönyebb" 3hetes, csak egy hegy olyan nehéz amilyen gyorsan felmennek rá. És ebben messze a Tour a legerősebb. Úgy mentek fel az Etnára, hogyha Contador nem indul el vagy 30-an egyszerre érnek be, ilyen Niemec félék értek volna be az élmenőkkel. Vicc.eaglesmcnabb
Sok vita van ebből, sokan összekeverik az útvonal nehézségét a mezőny erejéből fakadó nehézséggel. Én nagyon szívesen megnézném, ahogy a tdf-en mennek ezekre a hegyekre. A legnagyobb nevek, csúcsformában.

Újabban egyébként a Giro a legnehezebb, volt idő amikor a Vuelta volt. A tdfen egyszerűen kevesebb hegyi szakasz van, aztán Cavendish nyer 3 év alatt 13mat és örülhet mint majdom a farkának. A Giron nincs 3 év alatt 13 sík szakasz...
Eleve Spanyolországban és Olaszországban is általában meredekebb utak visznek fel a hegyre

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear