Kerékpár

24 feliratkozó

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 005 — #NoStress
fazekas robiban találtak szert? nem.
annusban találtak? nem

1454446 versenyzőben találtak. mindenki kifogásokat mondott. senkit nem érdekelt. eltiltották.

contadorban találtak. kifugásokat nyom, nem tiltják el. nem érdekes?haromt
Nem.
Van rá egy külön kifejezés is: sportdiplomácia.
Meglep, hogy nem ismered. 😉

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
fazekas robiban találtak szert? nem.
annusban találtak? nem

1454446 versenyzőben találtak. mindenki kifogásokat mondott. senkit nem érdekelt. eltiltották.

contadorban találtak. kifugásokat nyom, nem tiltják el. nem érdekes?
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 005 — #NoStress
Majd kiderül érdekel e valakit.
Ha ennyire evidens lenne már most se versenyezhetne, tehát a döntnökök számára úgy tűnik nem egyértelmű a helyzet, vannak kétségek.
Valamint azért szerencsére a bírósági eljárások úgy működnek, hogy ha például elfognak egy holttest fölött kezedben egy késsel, csurom véresen, akkor nem statáriálisan agyonlőnek a helyszínen, hanem a dolog nyilvánvalósága ellenére lefolytatnak egy eljárást, ahol még az is kiderülhet, hogy nem is te vagy a gyilkos.Sobri Jóska
Értem. tehát utólag kiderülhet, hogy nem Contadorban volt a tiltott szer, hanem mondjuk Tiralongo-ban? 😂
Ez a példa totális zsákutca volt 😉 Ne hasonlítsuk már össze a 2 dolgot mert teljesen más...eaglesmcnabb
Elmondom mi derülhet ki utólag, bár nem hiszem, hogy ezeknek nagy a valószínűségük, de amíg nem lehet kizárni 100%-osan, addig azt se lehet kijelenteni, hogy nem így történt:
- akarata ellenére került a szervezetébe a tiltott szer, egy rivális csapat embere által
- nem volt tisztában a szer tiltott voltával
- kiderülhet, hogy egy mániákus doppingoló, aki a csapata akarata ellenére doppingol, pedig mondták neki, hogy ne ne
- vannak a vonatkozó jogszabálynak olyan kitételei, melyek enyhítik az esetleges felelősségét, és ehhez keresnek most jogalapot
- és még sorolható a végtelenségig, hogy mi derülhet ki utólag.
Persze én is arra szavazok, hogy doppingolt, mint mindenki más.
És persze a fenti esetekben is a hatályos jogszabályok alapján eltiltásra fog sor kerülni, de kurvára nem mindegy, hogy a szar meddig hömpölyög tovább, és még kire fröccsen belőle, attól függetlenül, hogy Contador-t elmeszelik.
Sajnálatos, hogy szurkolóként nem látsz tovább a saját orrodnál.
Meg kéne tanulni nem kategóriákban gondolkodni, hanem a valóság sok dimenzióját meglátni, hidd el, az élet még sok területén jól fog jönni.

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 333 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Majd kiderül érdekel e valakit.
Ha ennyire evidens lenne már most se versenyezhetne, tehát a döntnökök számára úgy tűnik nem egyértelmű a helyzet, vannak kétségek.
Valamint azért szerencsére a bírósági eljárások úgy működnek, hogy ha például elfognak egy holttest fölött kezedben egy késsel, csurom véresen, akkor nem statáriálisan agyonlőnek a helyszínen, hanem a dolog nyilvánvalósága ellenére lefolytatnak egy eljárást, ahol még az is kiderülhet, hogy nem is te vagy a gyilkos.Sobri Jóska
Értem. tehát utólag kiderülhet, hogy nem Contadorban volt a tiltott szer, hanem mondjuk Tiralongo-ban? 😂
Ez a példa totális zsákutca volt 😉 Ne hasonlítsuk már össze a 2 dolgot mert teljesen más...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 005 — #NoStress
Majd kiderül érdekel e valakit.
Ha ennyire evidens lenne már most se versenyezhetne, tehát a döntnökök számára úgy tűnik nem egyértelmű a helyzet, vannak kétségek.
Valamint azért szerencsére a bírósági eljárások úgy működnek, hogy ha például elfognak egy holttest fölött kezedben egy késsel, csurom véresen, akkor nem statáriálisan agyonlőnek a helyszínen, hanem a dolog nyilvánvalósága ellenére lefolytatnak egy eljárást, ahol még az is kiderülhet, hogy nem is te vagy a gyilkos.

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 333 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Virenque lebukott, beismerte tettét, letöltötte a büntit. Contador lebukott és átment Andersenbe. Hát erre csak azt mondom, hogy menjen a jó kurva anyjába! eaglesmcnabb
Nem tudom te hol élsz, de amíg nem bizonyítanak rád valamit visszavonhatatlanul, addig hülye vagy ha beismersz bármit is. (Ha van lélekjelenléted még egy in flagrantit is ki lehet dumálni, de a minimális elvárás, hogy legalább megpróbáld.)
Contador nem hülye, a szememben a világ lúzere lenne, ha nekiállna pattogni, hogy "cuccoltam, cuccoltam", akkor ugye meg lehetne kérdezni: "és kitől kaptad, és még ki kapott?"
Sportdiplomácia is van a világon magas fokú szerecsenmosdatással, senki se akarja, hogy rádőljön a szar, stb, most ez a stáció van.
Egy dologban értünk egyet: akire hitelt érdemlően rábizonyítják a doppingolást, azt el kell tiltani.Sobri Jóska
Contador esetében mi nem "hitelt érdemlő"? benne volt a szer? IGEN. Több kérdésem azt hiszem nincs...
ha a mese igaz is lenne (ami valljuk be nem az). Ki a lófaszt érdekel hogy hogy került bele a szervezetébe? PROFI versenyzőről beszélünk...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 005 — #NoStress
Virenque lebukott, beismerte tettét, letöltötte a büntit. Contador lebukott és átment Andersenbe. Hát erre csak azt mondom, hogy menjen a jó kurva anyjába! eaglesmcnabb
Nem tudom te hol élsz, de amíg nem bizonyítanak rád valamit visszavonhatatlanul, addig hülye vagy ha beismersz bármit is. (Ha van lélekjelenléted még egy in flagrantit is ki lehet dumálni, de a minimális elvárás, hogy legalább megpróbáld.)
Contador nem hülye, a szememben a világ lúzere lenne, ha nekiállna pattogni, hogy "cuccoltam, cuccoltam", akkor ugye meg lehetne kérdezni: "és kitől kaptad, és még ki kapott?"
Sportdiplomácia is van a világon magas fokú szerecsenmosdatással, senki se akarja, hogy rádőljön a szar, stb, most ez a stáció van.
Egy dologban értünk egyet: akire hitelt érdemlően rábizonyítják a doppingolást, azt el kell tiltani.

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
aki úgy doppingol hogy megbukik, az egy fasz. ergo tiltsák is el a rákba, mert béna 😛haromt
Nem ő tehet róla, nem magának szúrja az injekciókat 😛

Egyébként is mondta már, h szar volt a kaja azért hozatott húst, és így került a szervezetébe a clenbuterol, szóval a francia konyha tehet róla 😛 😂

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Lancenek elsőre...

én is voltam divat Indurain fan 96-ban, de benne legalább volt valami szimpatikus 😛
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Ezzel nem vagy egyedül (én is Lance-nek szurkoltam minden Tour-ján) 😊.
Bár a hetedik után hagyhatta volna a francba az egészet (jobbat tett volna a legendának).

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
aki úgy doppingol hogy megbukik, az egy fasz. ergo tiltsák is el a rákba, mert béna 😛
több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Én csak tényként beírtam 😀. Nem értek egyet sem Soldadossal sem a Schleck-fanokkal, valahol kettőjük közt van az igazság.tüsi91
Bölcs döntés.. csak vigyázz, nehogy két tűz közé kerülj 😀 😉Igor
😀
félve merem beírni, hogy mikor fiatal 10 éves hajtásként láttam az első Tourom Armstrong fan lettem 😀
mindjárt jön haromt és lenyakaz 😂tüsi91
2en vagyunk így akkor 😀 😛

több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Én csak tényként beírtam 😀. Nem értek egyet sem Soldadossal sem a Schleck-fanokkal, valahol kettőjük közt van az igazság.tüsi91
Bölcs döntés.. csak vigyázz, nehogy két tűz közé kerülj 😀 😉Igor
😀
félve merem beírni, hogy mikor fiatal 10 éves hajtásként láttam az első Tourom Armstrong fan lettem 😀
mindjárt jön haromt és lenyakaz 😂
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Mondjuk Contador gyengélkedése a tavalyi Dauphine Liberen kimerült abban, hogy a döntő szakaszon nem tudta leszakítani magáról Brajkovicot és csak 2. lett összetetben.tüsi91
Na de egy olyan übermensch kerékpárostól, aki az év bármely időszakában brilliáns (Soldi korábbi definíciója) igazán elvárható lenne, hogy egy C kategóriás arcot leszakítson.. vagy hogy egy Szmyd, Coppel duót mondjuk egy huszasnál többel tönkreverjen, nemde?

Nem készült rá 100%-osan a Dauphinére.. ennyi. Ezt mindenki fel tudja fogni a fórumon. Az, hogy ebből ki milyen elméletet épít fel/következtetést von le, az más tészta.Igor
+a DL jóval közelebb van a Tourhoz időben, mint Kalifornia, szóval addigra illik is jobb formábban lenni.

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Én csak tényként beírtam 😀. Nem értek egyet sem Soldadossal sem a Schleck-fanokkal, valahol kettőjük közt van az igazság.tüsi91
Bölcs döntés.. csak vigyázz, nehogy két tűz közé kerülj 😀 😉

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Mondjuk Contador gyengélkedése a tavalyi Dauphine Liberen kimerült abban, hogy a döntő szakaszon nem tudta leszakítani magáról Brajkovicot és csak 2. lett összetetben.tüsi91
Na de egy olyan übermensch kerékpárostól, aki az év bármely időszakában brilliáns (Soldi korábbi definíciója) igazán elvárható lenne, hogy egy C kategóriás arcot leszakítson.. vagy hogy egy Szmyd, Coppel duót mondjuk egy huszasnál többel tönkreverjen, nemde?

Nem készült rá 100%-osan a Dauphinére.. ennyi. Ezt mindenki fel tudja fogni a fórumon. Az, hogy ebből ki milyen elméletet épít fel/következtetést von le, az más tészta.Igor
Én csak tényként beírtam 😀. Nem értek egyet sem Soldadossal sem a Schleck-fanokkal, valahol kettőjük közt van az igazság.
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Mondjuk Contador gyengélkedése a tavalyi Dauphine Liberen kimerült abban, hogy a döntő szakaszon nem tudta leszakítani magáról Brajkovicot és csak 2. lett összetetben.tüsi91
Na de egy olyan übermensch kerékpárostól, aki az év bármely időszakában brilliáns (Soldi korábbi definíciója) igazán elvárható lenne, hogy egy C kategóriás arcot leszakítson.. vagy hogy egy Szmyd, Coppel duót mondjuk egy huszasnál többel tönkreverjen, nemde?

Nem készült rá 100%-osan a Dauphinére.. ennyi. Ezt mindenki fel tudja fogni a fórumon. Az, hogy ebből ki milyen elméletet épít fel/következtetést von le, az más tészta.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Mondjuk Contador gyengélkedése a tavalyi Dauphine Liberen kimerült abban, hogy a döntő szakaszon nem tudta leszakítani magáról Brajkovicot és csak 2. lett összetetben.
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Soldados: Schleck tavaly gyengébb volt a Tour de Californián... és ezek után Tour második lett 2010-ben, azt is tudjuk, milyen szoros lett a vége. Teljesen lényegtelen, hogy Horner/Levi rommá verték (volt már 35+ éves GT dobogós amúgy), akik mondjuk B kategóriás hegyimenők.. és csak erre a versenyre készültek.
Érdekes módon Contador Dauphine Liberé-s gyengélkedését szóra sem méltattad... pedig csont ugyanez a típusú dolog, és mindkettőt egy szó magyarázza meg: formaidőzítés.
Contador a legnagyobb favorit/legjobb GT versenyző jelenleg.. de Schleck továbbra is a legfőbb ellenfele/második számú esélyes júliusra.. ezen az elmúlt hét semmit nem változtatott.

És mostantól az egész fórumnak: amit az elmúlt héten le lehetett szűrni... az nem sok. Rujano most jó formában van, és Nibali kapott egy kis downgrade-t a szememben. Jah, és Gadret is jól nyomja.. vagyis a Tour-on tuti béna lesz 😀

Amúgy a mai szakaszból látszódott, hogy az egyetlen icipici gyengesége továbbra is az a spanyolnak, hogy ha kicsit elfárad, ülésben nem tud akkora nagy tempót tekerni, mint a riválisok, Scarponi is majdnem visszaért rá ma.. amit a tavalyi TDF alatt is említettem, Schleck is képes volt erre tavaly.
Ettől függetlenül továbbra is elég komolyan nyomja, hihetetlen mennyiséget tud támadni :S

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Szeretem ezt a Soldival felesleges vitatkozni érvelést. Többnyire tényeket említettem. Egyiknél nem gáz, hogy vénemberek agyonverik, másik brutális diadalmenete nem fényes, mert hát ergya a mezőny... LOL. De persze Schleck-fanként biztos nehéz belátni, hogy egy olyan versenyzőt hypoltok agyon, aki soha semmit nem nyert és fikázzatok a Giro mezőnyét, amelyben több GT-győztes bringázik, mint amennyi a Touron fog...

A tények makacs dolgok, és mivel fájóak, épp ezért elvakultan nehéz is belátni ezt...Soldados
Még jó hogy Te, az elfogulatlanság szimbóluma megvilágítasz bennünket. 😀
Egyébként emlékszel még, hogy mivel kezdődött az egész? Idejöttél, hogy Schleck szarul megy Kaliforniában és hogy nagyon gyenge, kikap a Touron órákkal a nagy Contadortól. Nah, most ha szépen megnézed a tavalyi kaloforniai kör és az idei eredményét, láthatod, hogy tavaly sokkal gyengébben ment. De biztos tavaly is nagyon gyenge volt a Touron.
Szóval faszságból indultál alapvetően ki, és ebből jött ez egész vita.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Szeretem ezt a Soldival felesleges vitatkozni érvelést. Többnyire tényeket említettem. Egyiknél nem gáz, hogy vénemberek agyonverik, másik brutális diadalmenete nem fényes, mert hát ergya a mezőny... LOL. De persze Schleck-fanként biztos nehéz belátni, hogy egy olyan versenyzőt hypoltok agyon, aki soha semmit nem nyert és fikázzatok a Giro mezőnyét, amelyben több GT-győztes bringázik, mint amennyi a Touron fog...

A tények makacs dolgok, és mivel fájóak, épp ezért elvakultan nehéz is belátni ezt...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
A doppingról meg csak annyit: leszarom ki doppingol és ki nem. De aki lebukik azt tiltsák el, ugyanúgy ahogy a TÖBBIT. Ennyi.
Virenque lebukott, beismerte tettét, letöltötte a büntit. Contador lebukott és átment Andersenbe. Hát erre csak azt mondom, hogy menjen a jó kurva anyjába!

Előre is elnézést Sobri féle érveléssel jövök:
Mindenki doppingol. Oké.
Tehát amint láthatjuk nem azt tiltják el, aki doppingol, hanem aki lebukik, mert akkor mindenkit eltiltanának. Eddig is Oké.
Contador lebukott? Igen. Akkor tiltsák el.
Andy lebukott? Nem. Akkor ne tiltsák el.
Ennyire egyszerű az egész nem?eaglesmcnabb
Őőőő Virenque se ismerte el rögtön tettét a Festina botrány után, csak amikor már nem lehetett elkerülni, ha jól emlékszem, de régen volt már nagyon.

Contador meg a legjobb kerékpáros jelenleg, én bízom Schleckben, de most Contador közel annyira imponáló mint Basso 2006-ban. Az esélyesek közül minden hegyibefutón ő volt a legerősebb.

Ha azt mondod, h az a 2006-os Basso megnyerte volna a TdF-et, akkor ez most Contadornak is kijár.
Szóval szerintem is Contador a favorit, /*ha indulhat egyáltalán*/ de ez nem jelenti se azt h más ne nyerhetné, se azt, h Andy győzelme meglepetés lenne.

Az meg, h Nibali többet ért-e el, szvsz lehet érvelni amellett, h 2 TdF +1 Giro 2. hely többet ér mint egy Vuelta győzelem és egy Giro 3. hely.
De ha nem, Schleck azért akkor is jobb versenyző Nibalinál, aki máshogy látja, az eléggé elfogult..
Ja és persze én arra számítok, h Contadornak ugrik a tavalyi TdF győzelme és akkor Andy jó eséllyel TdF győztesnek mondhatja majd magát. Az meg csak fog majd jelenteni valamit... //Áh úgy is meg lesz magyarázva, h miért nem 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Gyönyörű szép álszent mondatot írtál.
Mindenki doppingol, ezt mindenki tudja, de aki megbukik, az bűnösebb, mint a többi, és az legyen szankcionálva, míg a többi doppingoló meg ne.
Brávó.

És nehogy már az legyen a mérvadó, a doppingolás megítélésében, hogy ki bukik meg.
Pár éve volt egy cikk a doppingról, ahol az egyik "dealer" nyilatkozta (névvel, arccal, igaz, miután bebukott), hogy a 100méteres síkfutás olimpiai döntőjében MINDENKI doppingol, a TDF-en a top10-ben MINDENKI doppingol, stb.
Ha már naívak nem vagyunk, azért álszentek se legyünk, mert elég hülyén néz ki.Sobri Jóska
És akkor szerinted mi a megfelelő módszer?
Ne tiltsanak el senkit? És akkor ehhez mit szóljon Valverde, Sella, Basso stb. aki megbukott és elmeszelték? Vagy valakit el kell tiltani és valakit nem?Schleck
Mindenkit el kell tiltani, aki lebukott, ez nem kérdéses.
Ha figyelsz, olvasol, és nem csak írsz, akkor feltűnhetett, hogy mire írtam ezt:
arra a gondolatra, hogy Contador bizonyítottan doppingol, míg más meg nem.
Ez az az összevetés, ami nevetségesnek tűnik.
Kiemelni Contadort a bűnöst, a sok ártatlan kerekes közül.Sobri Jóska
És eaglesmcnabb hol írta azt, hogy a többiek nem doppingolnak? Azt írta, hogy mivel ő az aki bizonyítottan doppingol=lebukott, szóval őt el kellene tiltani. És ha hiszed, ha nem tényleg csak ő doppingolt bizonyítottan, mert ő bukott le. Nem egy bonyolult gondolatmenet.

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 333 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
A doppingról meg csak annyit: leszarom ki doppingol és ki nem. De aki lebukik azt tiltsák el, ugyanúgy ahogy a TÖBBIT. Ennyi.
Virenque lebukott, beismerte tettét, letöltötte a büntit. Contador lebukott és átment Andersenbe. Hát erre csak azt mondom, hogy menjen a jó kurva anyjába!

Előre is elnézést Sobri féle érveléssel jövök:
Mindenki doppingol. Oké.
Tehát amint láthatjuk nem azt tiltják el, aki doppingol, hanem aki lebukik, mert akkor mindenkit eltiltanának. Eddig is Oké.
Contador lebukott? Igen. Akkor tiltsák el.
Andy lebukott? Nem. Akkor ne tiltsák el.
Ennyire egyszerű az egész nem?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 005 — #NoStress
Jó, de azért aki megbukik doppinggal, szóval konkrétan kimutatták, hogy meg nem engedett szer van a vérében, az had ne induljon már.
eaglesmcnabb: Soldival halálfelesleges vitáznod...Schleck
Gyönyörű szép álszent mondatot írtál.
Mindenki doppingol, ezt mindenki tudja, de aki megbukik, az bűnösebb, mint a többi, és az legyen szankcionálva, míg a többi doppingoló meg ne.
Brávó.

És nehogy már az legyen a mérvadó, a doppingolás megítélésében, hogy ki bukik meg.
Pár éve volt egy cikk a doppingról, ahol az egyik "dealer" nyilatkozta (névvel, arccal, igaz, miután bebukott), hogy a 100méteres síkfutás olimpiai döntőjében MINDENKI doppingol, a TDF-en a top10-ben MINDENKI doppingol, stb.
Ha már naívak nem vagyunk, azért álszentek se legyünk, mert elég hülyén néz ki.Sobri Jóska
És akkor szerinted mi a megfelelő módszer?
Ne tiltsanak el senkit? És akkor ehhez mit szóljon Valverde, Sella, Basso stb. aki megbukott és elmeszelték? Vagy valakit el kell tiltani és valakit nem?Schleck
Mindenkit el kell tiltani, aki lebukott, ez nem kérdéses.
Ha figyelsz, olvasol, és nem csak írsz, akkor feltűnhetett, hogy mire írtam ezt:
arra a gondolatra, hogy Contador bizonyítottan doppingol, míg más meg nem.
Ez az az összevetés, ami nevetségesnek tűnik.
Kiemelni Contadort a bűnöst, a sok ártatlan kerekes közül.