NBA

32 feliratkozó

2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 42 638 — The Mathematician
Antnél nagyon tele a gatya, sok mindent kinéztem belőle, de azt nem hogy így jön ki egy 7. meccsre (hamarabb gondoltam volna, hogy széterőlteti az egészet és ezzel bukja a meccset a csapatának).
Jughead
sztem fejben túlgondolja
1/7 és nagyon nem megy neki a dobás ezért akar inkább passzolni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 4 704
Antnél nagyon tele a gatya, sok mindent kinéztem belőle, de azt nem hogy így jön ki egy 7. meccsre (hamarabb gondoltam volna, hogy széterőlteti az egészet és ezzel bukja a meccset a csapatának).
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 42 638 — The Mathematician
Igazából egyszerű a képlet. Ha Jokic hozza magát, és a kezdőből ketten 50% körül dobnak konzisztensen az első negyedtől kezdve, arra a Minny-nek nincs válasza. Ha nem esnek be a dobások, akkor nincs semmilyen eszköz amivel tartani tudják a tempót és gatya a szezon. Murray megrázhatná magát, mert ha most jönne tőle egy 40 pontos meccs állat shootinggal, az is megteheti.

Tartok tőle, hogy teljesen zsákbamacska milyen csuklóval kelnek fel.
Cruyffista
Conley játszik, valamint a bírói hármas olyan akikkel 7-1 volt a minny mérlege regularban. POban meg 3-1. Szóval vszeg engedik a szorosabb védekezést.

Az egész azon múlik h a pihent Murrayre lesz-e bmien megoldás. Ha úgy játszik hosszú pihenő után mint a harmadikon akkor mindegy mit csinálunk kb.
csebi
a védekezéssel nincs is gond, még úgy se hogy Murray megint elmebeteg
viszont a támadás az ...
ANT nagyon nincs itt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 5 621
Teljesen szétesett a Wolves. Nem kellett volna ennyi triplát erőltetni az első negyedben. Nem hiszem, hogy ritmusba tudnak ma lendülni. Valamint megérkezett Murray is a 7. meccsre.
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 42 638 — The Mathematician
@bazska
·
39m
Azért annak az orvosnak, aki pályára engedte Anunobyt, most vonnám be az engedélyét.

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 42 638 — The Mathematician
ott volt a Knicksnek hogy 5-6 pont legyen, de annyi balfaszoskodást toltak hogy -20 megint minjá
Negritis, a vajda
Brunson törött kéz szóval igazából mindegy
Toca
jah hallom ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Toca Minnesota Vikings 18 972 — Vikings fan
ott volt a Knicksnek hogy 5-6 pont legyen, de annyi balfaszoskodást toltak hogy -20 megint minjá
Negritis, a vajda
Brunson törött kéz szóval igazából mindegy
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 42 638 — The Mathematician
ott volt a Knicksnek hogy 5-6 pont legyen, de annyi balfaszoskodást toltak hogy -20 megint minjá

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 78 553 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
szombathelyi börtön beindult
Löfli
?
Kampman
haliburton 😕
Löfli
Erre írná azonnal SIxo, hogy "Iktriad please!" 😀

Ezért járhatna ban
Közben egy eszméletlen búra
zacknorb
bocsi, nem vagyok józan
Löfli
Ok, megnyugodtam, hogy még mindig EllenIktriad vagy. 😀

Szerkesztette: iktriad
2 hónapja
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 545 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
szombathelyi börtön beindult
Löfli
?
Kampman
haliburton 😕
Löfli
Ezért járhatna ban
Közben egy eszméletlen búra
zacknorb
bocsi, nem vagyok józan


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 9 813 — Kinek mit intézett a kormánya
szombathelyi börtön beindult
Löfli
?
Kampman
haliburton 😕
Löfli
Ezért járhatna ban
Közben egy eszméletlen búra
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 42 638 — The Mathematician
26/32-es dobás fenntarthatatlan, ellenben a Knicks-nek küzdenie kell minden pontért, és jól csinálják. Ha kimarad pár dobás (ki fog), akkor a játék dinamikája pont úgy változhat meg, hogy a Knicks folytatja, amit csinál, míg a Pacers-nek meg meccs közben kell változtatnia, ami nehéz.
Jughead
ebben bízthat a Knicks, kérdés mennyi lesz az előny

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 722 — Bla, bla, bla
szombathelyi börtön beindult
Löfli
?
Kampman
haliburton 😕
Löfli
😁



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
2 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 4 704
26/32-es dobás fenntarthatatlan, ellenben a Knicks-nek küzdenie kell minden pontért, és jól csinálják. Ha kimarad pár dobás (ki fog), akkor a játék dinamikája pont úgy változhat meg, hogy a Knicks folytatja, amit csinál, míg a Pacers-nek meg meccs közben kell változtatnia, ami nehéz.
2 hónapja
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 545 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
szombathelyi börtön beindult
Löfli
?
Kampman
haliburton 😕


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 26 695
szombathelyi börtön beindult
Löfli
?
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 015 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez sima lesz...
2 hónapja
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 545 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
szombathelyi börtön beindult


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 996 — Lucas Scott
Igazából egyszerű a képlet. Ha Jokic hozza magát, és a kezdőből ketten 50% körül dobnak konzisztensen az első negyedtől kezdve, arra a Minny-nek nincs válasza. Ha nem esnek be a dobások, akkor nincs semmilyen eszköz amivel tartani tudják a tempót és gatya a szezon. Murray megrázhatná magát, mert ha most jönne tőle egy 40 pontos meccs állat shootinggal, az is megteheti.

Tartok tőle, hogy teljesen zsákbamacska milyen csuklóval kelnek fel.
Cruyffista
Conley játszik, valamint a bírói hármas olyan akikkel 7-1 volt a minny mérlege regularban. POban meg 3-1. Szóval vszeg engedik a szorosabb védekezést.

Az egész azon múlik h a pihent Murrayre lesz-e bmien megoldás. Ha úgy játszik hosszú pihenő után mint a harmadikon akkor mindegy mit csinálunk kb.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
2 hónapja
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 304
Igazából egyszerű a képlet. Ha Jokic hozza magát, és a kezdőből ketten 50% körül dobnak konzisztensen az első negyedtől kezdve, arra a Minny-nek nincs válasza. Ha nem esnek be a dobások, akkor nincs semmilyen eszköz amivel tartani tudják a tempót és gatya a szezon. Murray megrázhatná magát, mert ha most jönne tőle egy 40 pontos meccs állat shootinggal, az is megteheti.

Tartok tőle, hogy teljesen zsákbamacska milyen csuklóval kelnek fel.
2 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 8 439
Ha IPTV-d van akkor visszanézhető ha jól tudom 3 napig. Aznap biztos, mert volt nekem így pont ebben a párharcban mérkőzés.
KeyG
nincs TV előfizetésem, muterék telekom tvgo-ját "leechelem" 😀
az a baj hogy az abridged verzió amit találtma letölteni elég trágya minőségben van
Negritis, a vajda
Még egyszerűbb a dolog, visszatekersz arra az időre amit vissza akarsz nézni és megnézed. 😀
Telekom TV GO mobil alkalmazásban most néztem meg lehetséges-e. Igen. 😀
KeyG
es ezert sem kell fizetni? mert a boxon ingyenes. tvgo appon? ott nem jonnek infok csak h akkor nezhetem
YoungZeeZee
Ez ingyenes mindenhol elérhető az előfizetésed alatt.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
2 hónapja
YoungZeeZee 8 200
Ha IPTV-d van akkor visszanézhető ha jól tudom 3 napig. Aznap biztos, mert volt nekem így pont ebben a párharcban mérkőzés.
KeyG
nincs TV előfizetésem, muterék telekom tvgo-ját "leechelem" 😀
az a baj hogy az abridged verzió amit találtma letölteni elég trágya minőségben van
Negritis, a vajda
Még egyszerűbb a dolog, visszatekersz arra az időre amit vissza akarsz nézni és megnézed. 😀
Telekom TV GO mobil alkalmazásban most néztem meg lehetséges-e. Igen. 😀
KeyG
es ezert sem kell fizetni? mert a boxon ingyenes. tvgo appon? ott nem jonnek infok csak h akkor nezhetem
2 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 8 439
Ha IPTV-d van akkor visszanézhető ha jól tudom 3 napig. Aznap biztos, mert volt nekem így pont ebben a párharcban mérkőzés.
KeyG
nincs TV előfizetésem, muterék telekom tvgo-ját "leechelem" 😀
az a baj hogy az abridged verzió amit találtma letölteni elég trágya minőségben van
Negritis, a vajda
Még egyszerűbb a dolog, visszatekersz arra az időre amit vissza akarsz nézni és megnézed. 😀
Telekom TV GO mobil alkalmazásban most néztem meg lehetséges-e. Igen. 😀

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 42 638 — The Mathematician
Ha IPTV-d van akkor visszanézhető ha jól tudom 3 napig. Aznap biztos, mert volt nekem így pont ebben a párharcban mérkőzés.
KeyG
nincs TV előfizetésem, muterék telekom tvgo-ját "leechelem" 😀
az a baj hogy az abridged verzió amit találtma letölteni elég trágya minőségben van

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 8 439
Lehetsége, hogy a Sport TV nem adja a Nuggets vs TWolves 7. meccset ma hajnalban? Tegnap azt mondták a TV-ben mostantól az összes meccs látható lesz náluk.
Toto21
itt sport 2, hajnal 2től, a 2 meccs között 1.5 óra box
 www.sport1tv.hu/tv-musor/

de itt is linkeltem
 www.sport1tv.hu/sztori/117677/hetedik-meccsek-ejszakaja-a-sport2-n/
Negritis, a vajda
engem jobban zavar hogy nincs ismételve a hajnali, sajnos nem bírtam fenn maradni
Negritis, a vajda
Ha IPTV-d van akkor visszanézhető ha jól tudom 3 napig. Aznap biztos, mert volt nekem így pont ebben a párharcban mérkőzés.

Szerkesztette: KeyG

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers