NBA

33 feliratkozó

több mint 1 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 384 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Sima volt, de valamit ki kell találni JM (főleg távoli) dobásaira. Amit a 4.negyedben csinált az nem megengedhető, vagy fogjuk már arra, hogy ekkora vezetésnél kisebb volt a koncentráció?
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 052 — The Mathematician
Rui új szerződést akar 😊

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szép volt a Suns kezdőtől ez a 2. félidő.

Szerkesztette: iktriad
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 052 — The Mathematician
Westbrook igazi 1 man show-t tol a Clippers sikeréért, de egyelőre a Suns mindent kontráz.
iktriad
mondjuk olyan hiba nélkül dob a suns hogy nemtom kitarthat-e
Negritis, a vajda
vagy addigra eldől

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 052 — The Mathematician
Westbrook igazi 1 man show-t tol a Clippers sikeréért, de egyelőre a Suns mindent kontráz.
iktriad
mondjuk olyan hiba nélkül dob a suns hogy nemtom kitarthat-e

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Westbrook igazi 1 man show-t tol a Clippers sikeréért, de egyelőre a Suns mindent kontráz.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 052 — The Mathematician
a bírói bullshitek segítenek a sunsnak

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
dawyd728 3 696
Azt csinál a palánkok alatt a Suns, amit akar.
iktriad
És vezet a clippers
zinedine5
Már tudom milyen érzés, mikor mások csapatait jinxelem meg.. Az első negyed a Clippers B-é.
iktriad
Nah azért helyreálltunk. Elvileg az egész párharcban nem lesz se George se Leonard most azt mondják. De hát ha még tovább is megyünk, mire lesz ez elég a Denver ellen? Kb semmire.
Sixo
Ne jinxelj.
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 024 — LIGHTS OUT!
Azt csinál a palánkok alatt a Suns, amit akar.
iktriad
És vezet a clippers
zinedine5
Már tudom milyen érzés, mikor mások csapatait jinxelem meg.. Az első negyed a Clippers B-é.
iktriad
Nah azért helyreálltunk. Elvileg az egész párharcban nem lesz se George se Leonard most azt mondják. De hát ha még tovább is megyünk, mire lesz ez elég a Denver ellen? Kb semmire.

több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 052 — The Mathematician
Azt csinál a palánkok alatt a Suns, amit akar.
iktriad
És vezet a clippers
zinedine5
Már tudom milyen érzés, mikor mások csapatait jinxelem meg.. Az első negyed a Clippers B-é.
iktriad
azért az hogy egy Plumlee szétszedi a Suns-t elég ciki

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azt csinál a palánkok alatt a Suns, amit akar.
iktriad
És vezet a clippers
zinedine5
Már tudom milyen érzés, mikor mások csapatait jinxelem meg.. Az első negyed a Clippers B-é.
több mint 1 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Azt csinál a palánkok alatt a Suns, amit akar.
iktriad
És vezet a clippers
zinedine5
Pedig elképesztő módon tolják még a bírók is a Sunst.

Do your job
több mint 1 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 024 — Ajmo Vatreni
Ezerszer tökösebb a Clippers. Nem tudom mire van ekkora arca a Sunsnak a tavalyi PO óta?
több mint 1 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 024 — Ajmo Vatreni
Azt csinál a palánkok alatt a Suns, amit akar.
iktriad
És vezet a clippers
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azt csinál a palánkok alatt a Suns, amit akar.
több mint 1 éve
dawyd728 3 696
Ez azért elég gyér volt a Netstől. Hazai pályán, Embiid nélkül....
FLZOLI
Lehet gyenge volt a Netstől. Ám a Sixers már az alapszakaszban sem jött zavarba Embiid hiányától. Egyenesen jobb mérleget produkáltak azon a 16 meccsen, amikor nem játszott, mint azon a 66-on amikor igen. Persze kis minta, és én se gondolom, h Embiid csak hátráltatja a csapatát, de ebben a Sixersben elég star power van és mélység, h ideig tudják pótolni.
több mint 1 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 833 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ez azért elég gyér volt a Netstől. Hazai pályán, Embiid nélkül....

több mint 1 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Kár ezért a 3. meccsèrt bár várható volt hogy azèrt nem söpörjük s Hawkst. Remélem azért a 4. meglesz.
dande2
sztem kb mindenhol 4-0t tippeltek
és nekem kicsit fura igazán extra triplázás nélkül meglett a hawksnak (mármint a celtics jobban dobott kintről)
Negritis, a vajda
Kábé egyformán dobtak, a palánk alatt dőlt el, ott a Hawks volt az úr, valami 20 lepattanóval többet szedtek le a mérkőzésen.
Sajnos ebből a Celticsből a konzisztencia és a killer instinct hiányzik a legjobban (meg szerintem egy igazi hc is).
Boston
Egy otthoni győzelem azèrt mindig benne van, ez mèg belefèr, akkor lehet gond ha 2-2vel mennek vissza Bostonba.
dande2
Nem is feltétlenül az első körben lesz ez probléma.

Do your job
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 510 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kár ezért a 3. meccsèrt bár várható volt hogy azèrt nem söpörjük s Hawkst. Remélem azért a 4. meglesz.
dande2
sztem kb mindenhol 4-0t tippeltek
és nekem kicsit fura igazán extra triplázás nélkül meglett a hawksnak (mármint a celtics jobban dobott kintről)
Negritis, a vajda
Kábé egyformán dobtak, a palánk alatt dőlt el, ott a Hawks volt az úr, valami 20 lepattanóval többet szedtek le a mérkőzésen.
Sajnos ebből a Celticsből a konzisztencia és a killer instinct hiányzik a legjobban (meg szerintem egy igazi hc is).
Boston
Egy otthoni győzelem azèrt mindig benne van, ez mèg belefèr, akkor lehet gond ha 2-2vel mennek vissza Bostonba.
több mint 1 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Kár ezért a 3. meccsèrt bár várható volt hogy azèrt nem söpörjük s Hawkst. Remélem azért a 4. meglesz.
dande2
sztem kb mindenhol 4-0t tippeltek
és nekem kicsit fura igazán extra triplázás nélkül meglett a hawksnak (mármint a celtics jobban dobott kintről)
Negritis, a vajda
Kábé egyformán dobtak, a palánk alatt dőlt el, ott a Hawks volt az úr, valami 20 lepattanóval többet szedtek le a mérkőzésen.
Sajnos ebből a Celticsből a konzisztencia és a killer instinct hiányzik a legjobban (meg szerintem egy igazi hc is).

Do your job
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 052 — The Mathematician
Kár ezért a 3. meccsèrt bár várható volt hogy azèrt nem söpörjük s Hawkst. Remélem azért a 4. meglesz.
dande2
sztem kb mindenhol 4-0t tippeltek
és nekem kicsit fura igazán extra triplázás nélkül meglett a hawksnak (mármint a celtics jobban dobott kintről)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 510 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kár ezért a 3. meccsèrt bár várható volt hogy azèrt nem söpörjük s Hawkst. Remélem azért a 4. meglesz.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 052 — The Mathematician
Embiid kihagyja a g4et
Térd

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 684
Nurse kirúgása elég WTF. Oké kicsit alulteljesített a Raptors, de pár éve még a liga legjobbjai között volt számontartva.
Jughead
Számomra is teljes WTF. A keretben nincs több. Ha Ujiri döntése, akkor csúnyán el van tévedve. Ha felsőbb utasítás volt, h történjen valami, ergo vagy te mész, vagy mindketten, vagy az edző, de több ilyen szezon nem fér bele, azt is értem, de akkor meg Ujiri miért nem azt mondja, h akkor köszi én itt nem tudok dolgozni, mert kelleténél jobban beleszóltok a munkámba.
dawyd728
Ilyenkor szokott az történni, h jön egy kókler, aki évekre eltemeti a csapatot
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 18 650 — Vikings fan
Garland kemeny 21 FGA / 4 FGM