NBA

33 feliratkozó

több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 987 — Lucas Scott
Minny-t sajnáltam, itt lett volna a lehetőség elvenni a pályaelőnyt és párharcot csinálni ebből, de ha Murray így dob, nem nagyon lehet megverni a Denvert. Btw, nem esne le az állam, ha nyáron KAT-ot cserélnék, nem akar működni ez a 2 magasos felállás (bár lehet megnézik még jövőre is). Nets nagyon vadászni fog elérhető szupersztárra a nyáron. Mondjuk oda Lillardot nagyon adnám (egy Dame-Bridges-Johnson-FS-Claxton kezdő... atyavilág) , de szegény ember Lillardjaként Bealt is meg lehetne próbálni
Antonius
igen, Ant megmutatta megint, hogy ha ugy van ra lehet epiteni. van is vmi elkepszto stat, hogy legfiatalabb jatekos, aki POban 40+ pont meg 5+ harompontos meccsen.

egyre inkabb ugy erzem en is, hogy KATot cserelni kell, mert kb lesz a jovo evunk is utan nem tudom mi lesz. raadasul Conleyt is ugy hoztuk ide, hogy o tokeletes fit Gobert melle, KATnak mar kevesbe. csodot mondott ez a KAT-Gobert felallas egyutt, nagyon durva o meg def rating statok vannak.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 955 — The Mathematician
a ligatörténet első kosarasa, aki az első ötven mérkőzését 25 pont, 10 lepattanó és 5 assziszt fölött átlagolta a rájátszásban
elég beteg stat

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 657
Minny-t sajnáltam, itt lett volna a lehetőség elvenni a pályaelőnyt és párharcot csinálni ebből, de ha Murray így dob, nem nagyon lehet megverni a Denvert. Btw, nem esne le az állam, ha nyáron KAT-ot cserélnék, nem akar működni ez a 2 magasos felállás (bár lehet megnézik még jövőre is). Nets nagyon vadászni fog elérhető szupersztárra a nyáron. Mondjuk oda Lillardot nagyon adnám (egy Dame-Bridges-Johnson-FS-Claxton kezdő... atyavilág) , de szegény ember Lillardjaként Bealt is meg lehetne próbálni

Cowboys 4ever.
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 836 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Morant játéka kérdéses a ma esti Lakers elleni meccsre, game time decision. Nélküle nem sok esélyt adnék a Grizzliesnek.
Sixo
Akkor ez eldőlt

Sixo
Látom ragadt rád is valami az évek alatt a jinxelés művészetében padawan!

Szerkesztette: iktriad
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 802 — LIGHTS OUT!
Már érett

több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 802 — LIGHTS OUT!
Akkor ez eldőlt

több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 955 — The Mathematician
én nyilván puhapöcs vagyok, de már játékoskoromban sem szerettem a levegőben levő ellenfél bármilyen kibillentését, simán automatikus F2-t írnék elő erre
slowmotion
főleg hogy eszébe se jutott a labdát megjátszani
ez nem csak F2, ez 1 meccs skip instant

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
dawyd728 3 691
Jézusom szegény Randle, nem elég neki a már meglévő sérülése, még egy ilyen esés+érkezés ...

Sixo
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 667 — Cowboys fan
Jézusom szegény Randle, nem elég neki a már meglévő sérülése, még egy ilyen esés+érkezés ...

Sixo
én nyilván puhapöcs vagyok, de már játékoskoromban sem szerettem a levegőben levő ellenfél bármilyen kibillentését, simán automatikus F2-t írnék elő erre
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 802 — LIGHTS OUT!
Jézusom szegény Randle, nem elég neki a már meglévő sérülése, még egy ilyen esés+érkezés ...

több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 955 — The Mathematician
Morant játéka kérdéses a ma esti Lakers elleni meccsre, game time decision. Nélküle nem sok esélyt adnék a Grizzliesnek.
Sixo
ha Clarke lenne akkor jobban elviselnék Morant hiányát

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 802 — LIGHTS OUT!
Morant játéka kérdéses a ma esti Lakers elleni meccsre, game time decision. Nélküle nem sok esélyt adnék a Grizzliesnek.

több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 667 — Cowboys fan
Green 1 meccs.
dawyd728
Elrettentő büntetés...
Matthew99
kicsit jobb lett volna, ha Sabonis feka, mert már most megindult a szerecsenmosdatás (muhaha, pun intended) a stúdióban, kíváncsi vagyok, mi lett volna, ha black on black van

Szerkesztette: slowmotion
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 802 — LIGHTS OUT!
10 évbe telt, de csak sikerült megtörni az átkot.
Sixo
😀

több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 802 — LIGHTS OUT!
10 évbe telt, de csak sikerült megtörni az átkot.

több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 802 — LIGHTS OUT!
Green 1 meccs.
dawyd728
Lehet 1 meccsért kiszedte Sabonist egy meccsre.

több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 18 641 — Vikings fan
Green 1 meccs.
dawyd728
Ha Silver nem a játékosok kifutófiúja lenne akkor a közönség hergeléséért és provokálásáért még kapna párat ez a gyökér.
FLZOLI
Ez valami új fajta büntetési forma?
több mint 1 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 324 — Invisible man
Green 1 meccs.
dawyd728
Elrettentő büntetés...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 1 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Green 1 meccs.
dawyd728
Ha Silver nem a játékosok kifutófiúja lenne akkor a közönség hergeléséért és provokálásáért még kapna párat ez a gyökér.

több mint 1 éve
dawyd728 3 691
Green 1 meccs.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 955 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 955 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 802 — LIGHTS OUT!

több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 318
Green mindig is egy paraszt volt, de kellett a jelenléte ebbe a hipsztercsapatba, hogy ne tudják őket fizikailag vagy akár mentálisan teljesen ledominálni.

De lassan a hátrányok messze túlnőttek az előnyökön.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 955 — The Mathematician
akkor is egy gyökér 😀😀😀😀
🤘 gaben 🤘
ezzel senki nem fog vitatkozni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!