NBA
32 feliratkozó
több mint 2 éve
Wendel Carter Jr, Gafford, Lavine, Markanen, Strus, Coby White - erre a magra lehetett volna építeni. Mondjuk csapdajátékosok hada!sztem a bulls fanok már azt se tudják ő ki 😀Miért nem gondolod, hogy van egy hatalmas létszámú anti-Gafford klub? 😀Ezt a Dallast csak az utálhatja aki Doncic és Irving hater, persze ezekből sok van.Fejben lelekben testben mindenhogy elfogyott a Minny sajnos. Alapvetoen nem vagyok Dallas fan de ritka szimpatikus brigad jott itt ossze. Let's go West!Irónia?
JéBé
🤘 gaben 🤘
De hogy amit csinálnak élmény nézni az biztos.
Toca
somoskovig
Negritis, a vajda
több mint 2 éve
sztem a bulls fanok már azt se tudják ő ki 😀Miért nem gondolod, hogy van egy hatalmas létszámú anti-Gafford klub? 😀Ezt a Dallast csak az utálhatja aki Doncic és Irving hater, persze ezekből sok van.Fejben lelekben testben mindenhogy elfogyott a Minny sajnos. Alapvetoen nem vagyok Dallas fan de ritka szimpatikus brigad jott itt ossze. Let's go West!Irónia?
JéBé
🤘 gaben 🤘
De hogy amit csinálnak élmény nézni az biztos.
Toca
somoskovig
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Miért nem gondolod, hogy van egy hatalmas létszámú anti-Gafford klub? 😀Ezt a Dallast csak az utálhatja aki Doncic és Irving hater, persze ezekből sok van.Fejben lelekben testben mindenhogy elfogyott a Minny sajnos. Alapvetoen nem vagyok Dallas fan de ritka szimpatikus brigad jott itt ossze. Let's go West!Irónia?
JéBé
🤘 gaben 🤘
De hogy amit csinálnak élmény nézni az biztos.
Toca
több mint 2 éve
Ezt a Dallast csak az utálhatja aki Doncic és Irving hater, persze ezekből sok van.Fejben lelekben testben mindenhogy elfogyott a Minny sajnos. Alapvetoen nem vagyok Dallas fan de ritka szimpatikus brigad jott itt ossze. Let's go West!Irónia?
JéBé
🤘 gaben 🤘
De hogy amit csinálnak élmény nézni az biztos.
több mint 2 éve
Irvinget vilag eletemben kedveltem a faszsagai mellett is. Doncic szinten fav. De amugy most egy Harden fannal vitatkozol😀Fejben lelekben testben mindenhogy elfogyott a Minny sajnos. Alapvetoen nem vagyok Dallas fan de ritka szimpatikus brigad jott itt ossze. Let's go West!Irónia?
JéBé
🤘 gaben 🤘
+ Jatekos Kidd volt az eddigi egyetlen akitol van mezem
Szerkesztette: JéBé
több mint 2 éve
Fejben lelekben testben mindenhogy elfogyott a Minny sajnos. Alapvetoen nem vagyok Dallas fan de ritka szimpatikus brigad jott itt ossze. Let's go West!Irónia?
JéBé
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
Ki kéne már rugni Budot! (2020) - bajnok a BucksEz inkább azt mutatja, hogy az edzők hozzáadott értéke eltörpül a játékosok kavlitása mellett.
Ki kéne már rúgni Malonet (2022) - bajnok a Nuggets
Ki kéne már rugni Kiddet (2023) - …
Mondjuk a tavalyi égés után Mazzulara is mondtak.
Érdekes edző sorsok.
Toca
Simán benne van, akár Kidd akár Mazzula lesz bajnok, hogy 2 év után már nem a jelenlegi csapatánál fog edzősködni.

"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
Ki kéne már rugni Budot! (2020) - bajnok a BucksKi kéne már rúgni Malonet (2022) - bajnok a Nuggets
Ki kéne már rugni Kiddet (2023) - …
Mondjuk a tavalyi égés után Mazzulara is mondtak.
Érdekes edző sorsok.
több mint 2 éve
Akkor a nagydöntő csapatainak örömére megrendelem a következő SB résztvevőit isMilyen fura lesz Bostoni csapat ellen drukkolni Pats drukkerként 😊
Patriots vs Cowboyst 😁😁😁
Ennek most mennyi az oddsa?
ThundersNFL a Paraszt
több mint 2 éve
Akkor a nagydöntő csapatainak örömére megrendelem a következő SB résztvevőit isA Boys miatt túl nagy.
Patriots vs Cowboyst 😁😁😁
Ennek most mennyi az oddsa?
ThundersNFL a Paraszt
több mint 2 éve
Grat a mavsnek, teljesen megérdemelten mentek tovább.
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
Akkor a nagydöntő csapatainak örömére megrendelem a következő SB résztvevőit isPatriots vs Cowboyst 😁😁😁
Ennek most mennyi az oddsa?
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
AlexIScrystal
166
Luka befűzte az oktató filmet
több mint 2 éve
csávó amit nem kapott meg testben, megkapta fejbenbizony, es egy ennyire fontos meccsszituban ezt felismerni, es szolni KATnek majd ANTnek is, eleg szep dolog.
sztem jó edző lesz belőle
Negritis, a vajda
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
csávó amit nem kapott meg testben, megkapta fejbensztem jó edző lesz belőle
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Slo Mo was locked in 🔒 pic.twitter.com/YpySUaHJ66
— Bleacher Report (@BleacherReport) May 29, 2024
több mint 2 éve
Breaking: Los Angeles Clippers coach Ty Lue has agreed on a new long-term contract that’ll make him one of the league’s highest paid coaches, per Adrian Wojnarowski.
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Addig is és azóta is a legnagyobb wtf jelenség számomra az NBA-ből6 YEARS AGO TODAY
— Ballislife.com (@Ballislife) May 28, 2024
Houston Rockets missed an NBA record 27 straight threes in GM7!
Rockets: 7-44 3PT
Harden: 2-13
Gordon: 2-12
Ariza: 0-9 pic.twitter.com/56kX7aPd6D

"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
igen, es Doncic is 4-0s szeriaban volt.Kyrie had NEVER LOST A CLOSE OUT GAME until tonight 😳 pic.twitter.com/rSuHsxnT9Q
— Bleacher Report (@BleacherReport) May 29, 2024
Sixo
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
Kyrie had NEVER LOST A CLOSE OUT GAME until tonight 😳 pic.twitter.com/rSuHsxnT9Q
— Bleacher Report (@BleacherReport) May 29, 2024
több mint 2 éve
Igazabol ez egy pont ugyanolyan meccs volt mint az eddigi osszes. Lively hianyzott de Gafford hozta az extrat szoval nem mondanam hogy ezen mult. Mondjuk a Doncic 3+1-nel a vegen kicsit beszartam😀mondjuk h azon mi volt a +1 azt nem igazan tudom, de hat remeljuk jovore mar ANT is megkapja ugyanezeket a fujasokat.
JéBé
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
Igazabol ez egy pont ugyanolyan meccs volt mint az eddigi osszes. Lively hianyzott de Gafford hozta az extrat szoval nem mondanam hogy ezen mult. Mondjuk a Doncic 3+1-nel a vegen kicsit beszartam😀
több mint 2 éve
Edwardsbol kijött most az allat, Townst meg annyira leírtatok, hogy tokeltes szárny segéd volt.Wolves megnyerte a super bowlt.
Toca
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
Edwardsbol kijött most az allat, Townst meg annyira leírtatok, hogy tokeltes szárny segéd volt.