Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NBA

32 feliratkozó

több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 459
Most már csak a Habs bajnoki címèt szeretnèm látni, a legutóbbinál mèg itthon nem volt úgy közvetítès. Tartok tőle az továbbra sem mostanában lesz 🥴🤔
dande2
Ők most tényleg nagyon messze vannak.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 295 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most már csak a Habs bajnoki címèt szeretnèm látni, a legutóbbinál mèg itthon nem volt úgy közvetítès. Tartok tőle az továbbra sem mostanában lesz 🥴🤔

Grat Jaylen (februárban egy másik Jalen lehetne MVP 😛😛😛)

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 007 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hoppácska!
több mint 2 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 863 — Patriots és Kaposvári KK fan
Big Al de megérdemelte 186 PO meccs után!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa-KVGY Kaposvári KK!
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 636
Jaylen Brown az MVP.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 2 éve
JustoVillar Michigan State Spartans 719
Brown nagyon megerdemelte 💚💚💚

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
több mint 2 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 863 — Patriots és Kaposvári KK fan
Végre, de sokat vártunk, talán túl sokat is 2008 után.
JT KG után, bármi lehetséges,
BAJNOKCSAPAT!

Bob Cousy is megvárta. 😊



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa-KVGY Kaposvári KK!
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 295 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezeknek a nyomorultaknak 2:20 kor kell elkezdeni Telekom TV GO-n a karbantartást. Ennyit üzenek nektek!

IMG-6573
KeyG
Mindig ezt csinálják èn le is mondtam róla hogy èlőben látom a vègère èbredtem fel 🙂

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 459
Sokszor kétségbe vontam ezt a csapatot idén is, voltak félelmeim, hogy az utóbbi évek hibái újra előjönnek, de tényleg megcáfoltak. 😊
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 295 — Így remélem megfelelek nektek.....
Vèèèèèègreeeeee köszönöm 🥳🥳🥳🥳🥳🎉🎉🎉🎉🎉🎉
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 007 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Al Horford miatt örülök a leginkább, hogy bajnok a Celtics. Nagyon megérdemelte ő is.
több mint 2 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 743
Pukkant a pezsgő … mindenki egészségére 😀

Cowboys 4ever.
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 459
18. 💚🤍
JustoVillar
A 17.-et és a mostanit élőben követtem végig.
több mint 2 éve
JustoVillar Michigan State Spartans 719
18. 💚🤍

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 636
White a fél fogát ott hagyta ezért a meccsért, bármi is lesz.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 459
Ez most már a 2008-as 6. meccs 😊
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 007 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Fantasztikus az egész csapat, a végén még Pritchard is érkezett 😊
Kampman
Zseniális.
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 636
Fantasztikus az egész csapat, a végén még Pritchard is érkezett 😊
Kampman
Ki se nyomom már babonából a Tippmixpro streamet, pedig nem szeretem a telóm ölni.
De eddig ül, ha ezen múlik had menjen. 😀

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 459
Fantasztikus az egész csapat, a végén még Pritchard is érkezett 😊
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 636
Ezeknek a nyomorultaknak 2:20 kor kell elkezdeni Telekom TV GO-n a karbantartást. Ennyit üzenek nektek!

IMG-6573

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 2 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 743
Én bevallom nagyon bosszús voltam, kb mostanra nyugodtam le. Ez ugyanaz a híg fos volt, mint amit az első két körben művelt a csapat az első hazai győzelem után. Remélhetőleg most ugyanúgy pengeélesek lesznek, mint azok a meccsek után.
Btw, ez a home win járt azért a Dallasnak.

Cowboys 4ever.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 20 705 — Vikings fan
Azért legalább csinálhattak volna úgy mintha fontos lenne, bízom benne nem bosszulja meg magát, mert ha otthon most bbukunk tuti a 7 meccs....😕
dande2
0-3ról tudtommal senki nem fordított még. A ‘16-os Cavs se állt 0-3-al, ha jól emlékszem.

Kozmetikázasra jó lesz ez. Egy 1-4 jobban fog mutatni majd a karrier végén Lukának, mint hogy ha az első döntőjében söpörték volna.

Hetedik meccs is necces szerintem, hogy volt e valaha, 3-0 után. Valaki?
Cowboykarcsi90
Én majdnem biztos vagyok benne hogy a következőt behuzza a Mavs. 7 meccs nem lesz de szerintem egyet elhoznak még.
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 459
Hetedik meccs is necces szerintem, hogy volt e valaha, 3-0 után. Valaki?
Cowboykarcsi90
Tavaly a Celtics a Heat ellen egyenlített, aztán a 7. meccs teljesen el lett rontva.
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 3 580 — …not me…Im in my prime!
Azért legalább csinálhattak volna úgy mintha fontos lenne, bízom benne nem bosszulja meg magát, mert ha otthon most bbukunk tuti a 7 meccs....😕
dande2
0-3ról tudtommal senki nem fordított még. A ‘16-os Cavs se állt 0-3-al, ha jól emlékszem.

Kozmetikázasra jó lesz ez. Egy 1-4 jobban fog mutatni majd a karrier végén Lukának, mint hogy ha az első döntőjében söpörték volna.

Hetedik meccs is necces szerintem, hogy volt e valaha, 3-0 után. Valaki?

Szerkesztette: Cowboykarcsi90

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 295 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért legalább csinálhattak volna úgy mintha fontos lenne, bízom benne nem bosszulja meg magát, mert ha otthon most bbukunk tuti a 7 meccs....😕