NBA
32 feliratkozó
több mint 2 éve
Spectacular 👇🏻 https://t.co/nqCzwiNgQQ
— John McMullen (@JFMcMullen) May 28, 2024
több mint 2 éve
Jó újra visszatérni a NagyDöntőbe!Emlékszem járvány alatt sporttv leadott klasszikus Celtics meccseket, közte 1986-ből is,
Bird - McHale - Parish - Johnson - Ainge - Bill Walton legendás névsor.
R.IP Bill Walton


A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa-KVGY Kaposvári KK!
több mint 2 éve
Markanen ha piacon lesz a Twolvesnak eselye nem lesz.Markkanen szerintem jó fit lenne. Esetleg Portis. A fiatalok közül Jabari Smith vagy Kuminga is mozdítható szerintem.az a baj hogy nemtom kit kéne a helyére hozniLively kozben out.Én hiába vagyok Wolves drukker inkább azt mondom egy söprés inkább jót tenne a csapatnak olyan értelemben, hogy ez esetleg drasztikus lépésre (Towns csere) késztetné a vezetőséget.
csebi
FLZOLI
nem csak úgy hogy ki érhető el, hanem egyáltalán ki lenne fit
a lényeg ugye az lenne hogy szét tudja húzni a pályát, maradjon a méret és tudjon pontot szerezni off the ball
Randle mozdítható sztem és nem is lenne ő rossz New Yorkba (bár kicsit hasonló lenne a szitu Hartenstein és Mitch Robinson mellett mint most), de ő borzasztó fit lenne Rudy mellé
John Collins, Markkanen?
Kuzma, Rui még aki stretch four de ők max ilyen pad emberek és nem hiszem hogy NazReidet kezdőbe szeretnéd tenni
Negritis, a vajda
Amúgy a Jazz azért is lenne jó partner mert ott bőven van akár kezdő kaliber PG is
FLZOLI
több mint 2 éve
Markkanen szerintem jó fit lenne. Esetleg Portis. A fiatalok közül Jabari Smith vagy Kuminga is mozdítható szerintem.az a baj hogy nemtom kit kéne a helyére hozniLively kozben out.Én hiába vagyok Wolves drukker inkább azt mondom egy söprés inkább jót tenne a csapatnak olyan értelemben, hogy ez esetleg drasztikus lépésre (Towns csere) késztetné a vezetőséget.
csebi
FLZOLI
nem csak úgy hogy ki érhető el, hanem egyáltalán ki lenne fit
a lényeg ugye az lenne hogy szét tudja húzni a pályát, maradjon a méret és tudjon pontot szerezni off the ball
Randle mozdítható sztem és nem is lenne ő rossz New Yorkba (bár kicsit hasonló lenne a szitu Hartenstein és Mitch Robinson mellett mint most), de ő borzasztó fit lenne Rudy mellé
John Collins, Markkanen?
Kuzma, Rui még aki stretch four de ők max ilyen pad emberek és nem hiszem hogy NazReidet kezdőbe szeretnéd tenni
Negritis, a vajda
Amúgy a Jazz azért is lenne jó partner mert ott bőven van akár kezdő kaliber PG is
több mint 2 éve
Egy az egyben nehéz hasonló PF-et szerezni, másfajtából sincs sokkal jobb, csak Nesmith-félék.Igen én sem látom. És ha jön még egy szörnyű meccs KATtol akkor még lentebb megy az értéke (ami sztem ndm lehet magasban a szerződése miatt sem).az a baj hogy nemtom kit kéne a helyére hozniLively kozben out.Én hiába vagyok Wolves drukker inkább azt mondom egy söprés inkább jót tenne a csapatnak olyan értelemben, hogy ez esetleg drasztikus lépésre (Towns csere) késztetné a vezetőséget.
csebi
FLZOLI
nem csak úgy hogy ki érhető el, hanem egyáltalán ki lenne fit
a lényeg ugye az lenne hogy szét tudja húzni a pályát, maradjon a méret és tudjon pontot szerezni off the ball
Randle mozdítható sztem és nem is lenne ő rossz New Yorkba (bár kicsit hasonló lenne a szitu Hartenstein és Mitch Robinson mellett mint most), de ő borzasztó fit lenne Rudy mellé
John Collins, Markkanen?
Kuzma, Rui még aki stretch four de ők max ilyen pad emberek és nem hiszem hogy NazReidet kezdőbe szeretnéd tenni
Negritis, a vajda
csebi
Itt vmi szerkezetváltás kellene, vagy Ant helyett/mellé, Conley elé egy elsődleges labdakezelő.
több mint 2 éve
Igen én sem látom. És ha jön még egy szörnyű meccs KATtol akkor még lentebb megy az értéke (ami sztem ndm lehet magasban a szerződése miatt sem).az a baj hogy nemtom kit kéne a helyére hozniLively kozben out.Én hiába vagyok Wolves drukker inkább azt mondom egy söprés inkább jót tenne a csapatnak olyan értelemben, hogy ez esetleg drasztikus lépésre (Towns csere) késztetné a vezetőséget.
csebi
FLZOLI
nem csak úgy hogy ki érhető el, hanem egyáltalán ki lenne fit
a lényeg ugye az lenne hogy szét tudja húzni a pályát, maradjon a méret és tudjon pontot szerezni off the ball
Randle mozdítható sztem és nem is lenne ő rossz New Yorkba (bár kicsit hasonló lenne a szitu Hartenstein és Mitch Robinson mellett mint most), de ő borzasztó fit lenne Rudy mellé
John Collins, Markkanen?
Kuzma, Rui még aki stretch four de ők max ilyen pad emberek és nem hiszem hogy NazReidet kezdőbe szeretnéd tenni
Negritis, a vajda
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
az a baj hogy nemtom kit kéne a helyére hozniLively kozben out.Én hiába vagyok Wolves drukker inkább azt mondom egy söprés inkább jót tenne a csapatnak olyan értelemben, hogy ez esetleg drasztikus lépésre (Towns csere) késztetné a vezetőséget.
csebi
FLZOLI
nem csak úgy hogy ki érhető el, hanem egyáltalán ki lenne fit
a lényeg ugye az lenne hogy szét tudja húzni a pályát, maradjon a méret és tudjon pontot szerezni off the ball
Randle mozdítható sztem és nem is lenne ő rossz New Yorkba (bár kicsit hasonló lenne a szitu Hartenstein és Mitch Robinson mellett mint most), de ő borzasztó fit lenne Rudy mellé
John Collins, Markkanen?
Kuzma, Rui még aki stretch four de ők max ilyen pad emberek és nem hiszem hogy NazReidet kezdőbe szeretnéd tenni
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Lively kozben out.Én hiába vagyok Wolves drukker inkább azt mondom egy söprés inkább jót tenne a csapatnak olyan értelemben, hogy ez esetleg drasztikus lépésre (Towns csere) késztetné a vezetőséget.
csebi
több mint 2 éve
Lively kozben out.
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
Korábban kezdődik a döntő ha mindkét focsoport sopréssel végződik?Nem
FLZOLI
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 2 éve
Korábban kezdődik a döntő ha mindkét focsoport sopréssel végződik?
több mint 2 éve
hestegfaszmákPacers’ 4th quarter win probability in ECF:
— BrickWrld (@BRICKW0RLD) May 28, 2024
🧱 Game 1: 97.4%
🧱 Game 3: 93.8%
🧱 Game 4: 90.6% pic.twitter.com/t3UrWiyZHk

"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
Ez az Indy jóval jobb csapat, aminek tartottuk őket, edzői szinten is simán lemeccseltek minket, csak a jobb játékosok (még) nálunk vannak. Még nem tudtam visszanézni teljes egészében ezt a meccset, de grat a csapatnak, eddig ami tőle tellett, azt megtette. Bárki bármit is mond, Keleten is végig kellett menni és a csapat 2 vereséggel abszolválta ezt.Én nagyon vártam, hogy Porzi ma pályára lép legalább pár percre, hogy ne hidegen kezdje a döntőt, az, hogy ez nem történt meg, számomra most már végképp azt jelenti, hogy csak a porhintés megy vele kapcsolatban, nem fog már visszatérni, vagy csak akkor, ha nagyon ég a ház és akkor is csak pár percre.
Nyugatról számomra majdnem mindegy ki jut be, mindkét csapat szimpi, bár a Dallas nyilván közelebb áll a szívemhez. Legyen egy jó széria a döntőben, aztán meglátjuk.
Bocs Csebi, de a semleges szurkolók miatt most már azt mondom, legyen ott is söprés, ne legyen nagy különbség a pihentségben (másik oldalról viszont a Minny nem érdemelné meg, egy ilyen PO run után, hogy kisöpörjék)
Cowboys 4ever.
több mint 2 éve
Egyèbkènt pont gondoltam erre csak nem mertem leírni, hogy ez egy ilyen párharc lehet, hogy 4-0-l hozzuk ès látszólag sima de valójában marha szoros ès lehetne majdnem fordítva is. Illetve pont a mai lehetett volna simább, ha a dobások (főleg a 3-ok) nagyobb százalékban bemennek. Ugyanakkor Brownt ki kellett volna szórni 😔Porg mindenképp kell csak velük lehet esélyünk bármelyik nyugati csapat ellen. Ha ő nincs Horfordot megeszik bent és/se nagyon fognak kilépni rá Gaffoldék így bent nem lesz hely a jó 1-1-es párharcokra.
Porgra nagy szükség lesz, jó lenne ha felèpülne.
dande2
Mind a két Konf. döntő párharcról elmondható, hogy az nyer aki kevesebbszer lövi tökön magát a végén.
Ebből a szempontból a Mavs jelenleg a 4-ből a legjobb, mert ők teszik ezt legkevésbé magukkal.
Engem a pad mélysége is bánt, egyszerűen 0 az érték amit képesek hozzáadni a játékhoz, pontokhoz.
Szerkesztette: KeyG
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 2 éve
Egyèbkènt pont gondoltam erre csak nem mertem leírni, hogy ez egy ilyen párharc lehet, hogy 4-0-l hozzuk ès látszólag sima de valójában marha szoros ès lehetne majdnem fordítva is. Illetve pont a mai lehetett volna simább, ha a dobások (főleg a 3-ok) nagyobb százalékban bemennek. Ugyanakkor Brownt ki kellett volna szórni 😔Porgra nagy szükség lesz, jó lenne ha felèpülne.
Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
A Celtics a sírból visszahozva megnyeri a harmadik meccset is. Vajon melyik vereség fáj jobban a Pacers-nek, ez vagy az első meccsen elszenvedett L? És vajon a Pacers-T'wolves duó fog-e együtt többet nyerni a 2 főcsoportdöntőben, mint 1,5?Lehet, sok is volt az a 1,5-es elvárás a Pacers-T'Wolves duótól....
iktriad
Ha Blakere gondolsz, ő itt van Pesten egy ideje, mert Ryan Reynolds nálunk forgat, 😀Nem megbántva a másik két csapat szurkolóit most már azt mondom legyen mind a két párharc 4-0 és a döntő előtt mindenki pihenjen rá és épüljön fel, hogy legyen egy baszó 7 meccs a döntőben.Livelyról tud valaki valamit?
KeyG
Cowboykarcsi90
több mint 2 éve
Megyünk a döntőbe! 🟢⚪️
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 2 éve
Azt a rhadt....
több mint 2 éve
Ez undorító volt hogy nem küldtèk le, ha nem lett volna szándèkos(amit akár hányszor nèzem, kètlek), akkor is
több mint 2 éve
Barom Brown....takarodj....
több mint 2 éve
Ezt most jogosan vinni fogja az Indiana az 5. meccsen talán nem dobunk ilyen rosszul....
több mint 2 éve
Ez az Indianai Jackson egy mocsok.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 2 éve
Rest in piece, Bill Waltonyoutu.be/XX0Aj-khOB0?si=NA4GQ9zDBuMXebXH

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
nem tudom. egy igazi PF csak jobb lenne, aki jo fit Gobert melle.Azt kell mondani h Doncic és Irving simán lejatsszak ANTet és KATet. Előbbi még nem szupersztár utóbbi meg pontosan ezért nem lesz már az.vajon bedobják végre valami cserébe KAT-et? Mikal Bridgest eltudnám képzelni Ant és Gobert mellé
Ráadásul Kidd is jobban teljesít edzői oldalon. Most is 104-104 5 perccel a vége előtt és falnak megy az offense ami egész regularban gond volt hogy a negyedik negyedben eltűnt. Most is ha jól emlékszem ilyen támadások voltak ezután:
Reid kihagyott hármas idő keres után, Reid büntető, Conley pull up hármas emberről, ANT kihagyott Layup, KAT kihagyott step back hármas miután már hetet kihagyott a meccsen, Conley layup blokkolva.
(2nd chanceket nem írtam bele).
Ez így nem megy. Vhogy ANTnek át kell venni a staféta botot és ha kettozik akkor vki üres lesz. Ha nincs üres hármas akkor palánk alá betenni és jó a két pont. Mavs is csinálta ezt rengetegszer.
ANT részéről oké ez egy tanulási folyamat, neki van ideje de a keretnek nem igazán. Egyre jobban érik az a bizonyos KAT csere csak kire meg hogyan …
csebi
AlexIScrystal
Gobertrol is volt lentebb szo. igen, +/-ban jol all valoban, de ne felejtsuk el, hogy most a negyedikben is eleg sokat ult 3:21nel jott be eloszor, minusz kettonel. utana tamadasban szetesett a csapat. nelkule nem lehet legyozni a Nuggetset, vele meg ugy nez ki, hogy a Mavset nem lehet.
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
Nem megbántva a másik két csapat szurkolóit most már azt mondom legyen mind a két párharc 4-0 és a döntő előtt mindenki pihenjen rá és épüljön fel, hogy legyen egy baszó 7 meccs a döntőben.sajnálatos hogy a főcsoport döntők ennyire simák, főleg azok után hogy az első két kör zseniális volt
KeyG
ezek se sima lefutott meccsek, de valami mégis hiányzik
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!