NBA

33 feliratkozó

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 394 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nagyon remélem a sok sérülés ellenére Stevens ki tud találni vmit a rájátszásra s eljutnak legalább a konfi döntőig. Bár ha Philly verné ki az annyira nem fájna.

Azért az érdekes az Eagles győzelme milyen pozitívan hatott mind 76sre mind a Flyersre. Az Eagles menetelésével indult minkettő erősen a PO felé. 😊
dande
meg a villanovara
braxa88
Ja hát igen, róluk nem is beszélve 😊

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Nagyon remélem a sok sérülés ellenére Stevens ki tud találni vmit a rájátszásra s eljutnak legalább a konfi döntőig. Bár ha Philly verné ki az annyira nem fájna.

Azért az érdekes az Eagles győzelme milyen pozitívan hatott mind 76sre mind a Flyersre. Az Eagles menetelésével indult minkettő erősen a PO felé. 😊
dande
meg a villanovara
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 394 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nagyon remélem a sok sérülés ellenére Stevens ki tud találni vmit a rájátszásra s eljutnak legalább a konfi döntőig. Bár ha Philly verné ki az annyira nem fájna.

Azért az érdekes az Eagles győzelme milyen pozitívan hatott mind 76sre mind a Flyersre. Az Eagles menetelésével indult minkettő erősen a PO felé. 😊
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 641 — Cowboys fan
Nagyon jo meccs volt a Wolves - Nuggets, foleg a vegjatek.
Szerintem az utobbi evek legizgalmasabb PO-ja jon, es biztos vagyok benne, hogy nem a szokasos donto kovetkezik.
tenorx
szóval a Houston kiveri a Warriors-t. oké, erre elég sokan számítanak 😊
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Nagyon jo meccs volt a Wolves - Nuggets, foleg a vegjatek.
Szerintem az utobbi evek legizgalmasabb PO-ja jon, es biztos vagyok benne, hogy nem a szokasos donto kovetkezik.
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 959 — Lucas Scott
Csak megcsinálta a Wolves. 😊

Toronto Raptors (1.)–Washington Wizards (8.)
Boston Celtics (2.)–Milwaukee Bucks (7.)
Philadelphia 76ers (3.)–Miami Heat (6.)
Cleveland Cavaliers (4.)–Indiana Pacers (5.)

Houston Rockets (1.)–Minnesota Timberwolves (8.)
Golden State Warriors (2.)–San Antonio Spurs (7.)
Portland Trail Blazers (3.)–New Orleans Pelicans (6.)
Oklahoma City Thunder (4.)–Utah Jazz (5.)

Toronto - Cleveland
Boston - Philadelphia

Houston - Utah
Golden State - Portland

Toronto - Philadelphia

Houston - Golden State

Houston - Toronto
somoskovig
igen, meg de a többi pályán a legrosszabb eredmények születtek, ez sajnos egy elég korai, gyors kizúgás lesz így. mindegy azért Butler sérülése, és a többi csapat kemény hajrája után kb csoda az is, hogy bejutottunk.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 750 — 49ers GM
Csak megcsinálta a Wolves. 😊

Toronto Raptors (1.)–Washington Wizards (8.)
Boston Celtics (2.)–Milwaukee Bucks (7.)
Philadelphia 76ers (3.)–Miami Heat (6.)
Cleveland Cavaliers (4.)–Indiana Pacers (5.)

Houston Rockets (1.)–Minnesota Timberwolves (8.)
Golden State Warriors (2.)–San Antonio Spurs (7.)
Portland Trail Blazers (3.)–New Orleans Pelicans (6.)
Oklahoma City Thunder (4.)–Utah Jazz (5.)

Toronto - Cleveland
Boston - Philadelphia

Houston - Utah
Golden State - Portland

Toronto - Philadelphia

Houston - Golden State

Houston - Toronto

több mint 6 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 135
A Denver nem lehet 8., csak 6.,7. és 9. lehet.
Jughead
ha többen lesznek 47 győzelemmel, akkor a multi tie szabályok alapján sem lehetne?
csebi
Nem, de 5. lehet, viszont az már nagyon valószínűtlen. 😀
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 959 — Lucas Scott
A Denver nem lehet 8., csak 6.,7. és 9. lehet.
Jughead
ha többen lesznek 47 győzelemmel, akkor a multi tie szabályok alapján sem lehetne?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 6 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 135
A Denver nem lehet 8., csak 6.,7. és 9. lehet.
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 959 — Lucas Scott
elég durva a nyugati rájátszás verseny
Negritis
kb 2 hete ez az őrület van és most nézem egy hely kiadó a Minnesota és a Denver küzd érte és mi lesz az utolsó fordulóban? Minnesota-Denver😊
NB2
ettől rettegek már 3 hete, hogy az a meccs fog dönteni. amúgy sokra nem jut vele egyik csapat se, mert a Houston utána tol egy söprést kb. talán nekünk azért lenne jó, mert legalább a fiatalok (KAT, Wiggins, Jones, Dieng) látnák, hogy milyen egy PO, és jövőre már lenne tapasztalatuk, ha Butler is végig tudja tolni.
csebi
5%nál többet semmi képp nem adnék rá, de nem feltétlen lepne meg ha lenne egy upset
Dallas - GSW hasonló volt már
Negritis
közben azt néztem, hogy nem biztos ez a 8. hely.
47. győzelemmel áll Utah, New Orleans, San Antonio, Oklahoma.
46 győzelemmel Min és Denver.

utolsó forduló: Min és Denver, tehát itt valakinek 47 győzelme lesz.
szintén utolsó forduló: San Antonio-New Orleans tehát itt is vkinek 47 győzelme marad.
egymás ellenik számítanak:
Min-San 1-2; Min-NewP 4-0 tehát ha a pelicans veszít és a wolves nyer, akkor a wolves biztosan nem lesz 7.
Den-NEWP 2-1 tehát ha denver nyer, pelicans veszít akkor Denver

és itt jön az igzi:

Den-Sas: 2-2 tehát itt jön a móka, ha denver nyer és sas veszít. egyik sem divison leader, nem egy divizióban vannak, conference rekord jön, ami megegyezne ha fenti eredmények születnek, 5. tiebreaker jönne, ami (5) W-L Percentage vs. Playoff teams, own conference.

arról már nem is beszélek, hogy simán lehet, hogy 5-8. között 47 győzelemmel lesz 4 csapat. közben szarkeleten 42 győzelem is elég bőven.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 875 — The Mathematician
elég durva a nyugati rájátszás verseny
Negritis
kb 2 hete ez az őrület van és most nézem egy hely kiadó a Minnesota és a Denver küzd érte és mi lesz az utolsó fordulóban? Minnesota-Denver😊
NB2
ettől rettegek már 3 hete, hogy az a meccs fog dönteni. amúgy sokra nem jut vele egyik csapat se, mert a Houston utána tol egy söprést kb. talán nekünk azért lenne jó, mert legalább a fiatalok (KAT, Wiggins, Jones, Dieng) látnák, hogy milyen egy PO, és jövőre már lenne tapasztalatuk, ha Butler is végig tudja tolni.
csebi
5%nál többet semmi képp nem adnék rá, de nem feltétlen lepne meg ha lenne egy upset
Dallas - GSW hasonló volt már

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 959 — Lucas Scott
elég durva a nyugati rájátszás verseny
Negritis
kb 2 hete ez az őrület van és most nézem egy hely kiadó a Minnesota és a Denver küzd érte és mi lesz az utolsó fordulóban? Minnesota-Denver😊
NB2
ettől rettegek már 3 hete, hogy az a meccs fog dönteni. amúgy sokra nem jut vele egyik csapat se, mert a Houston utána tol egy söprést kb. talán nekünk azért lenne jó, mert legalább a fiatalok (KAT, Wiggins, Jones, Dieng) látnák, hogy milyen egy PO, és jövőre már lenne tapasztalatuk, ha Butler is végig tudja tolni.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 894 — nabege2@yahoo.com
elég durva a nyugati rájátszás verseny
Negritis
kb 2 hete ez az őrület van és most nézem egy hely kiadó a Minnesota és a Denver küzd érte és mi lesz az utolsó fordulóban? Minnesota-Denver😊
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 875 — The Mathematician
elég durva a nyugati rájátszás verseny

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 394 — Így remélem megfelelek nektek.....
Fenébe hogy Irvin is megsérült pedig idén fogható lett volna mindenki. Remélem azért főcsoport döntőig sikerül eljutni. Nyugatról pedig egyértelműen csak a Houston. Houston-Boston döntőről nem álmodok.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 641 — Cowboys fan
Nem érzem az erőt a Warriors-ban.
Mit gondoltok, ki döntőzhet?
tenorx
Hjúszton
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Nem érzem az erőt a Warriors-ban.
Mit gondoltok, ki döntőzhet?
tenorx
LeBron.
Sobri Jóska
Szerintem ott, ha a 76-ers összeáll, minél kevesebb sérülttel, akkor behúzhatják a konferenciát.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Nem érzem az erőt a Warriors-ban.
Mit gondoltok, ki döntőzhet?
tenorx
LeBron.

több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Nem érzem az erőt a Warriors-ban.
Mit gondoltok, ki döntőzhet?
több mint 6 éve
dawyd728 3 690
what a time to be alive
 twitter.com/BillSimmons/status/977692582347079680
ZERO_L
Nálam van fantasyben a bowl.hu-s ligában. Potenciálra választottam, és nem alapszakasz húzóembernek. Egész szezonban attól paráztam mikor száll el valamije. Ehhez képest kb a csapatom legkiegyensúlyozottabb embere a 2. kör végéről. 😊 Év elején még óvatos volt vele a Sixers, a b2b meccsek egyikét mindig kihagyta, a percei is kontroll alatt voltak. A szezon második felében meg érezhetően kapja a nagyobb terhelést is, több b2b-et végigjátszott, és lekopogom egészségesnek tűnik így kb 10 meccsel a vége előtt. Meg egyébként is nagyon kedvelem őt (személyiség, játékstílus) és remélem min. még 10 ilyen vagy ennél is egészséges szezonja lesz a libában. 😊
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
what a time to be alive
 twitter.com/BillSimmons/status/977692582347079680



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Fú, ez a Philadelphia nagyon erősnek tűnik.
Kíváncsi vagyok mire mennek majd a playoffban.
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Na jó, sír itt mindenki, mikor nekünk meg 2005 óta nem volt pozitív szezonunk (nemhogy PO-nk), sőt egyetlen egyszer nyertünk 33 meccsnél többet...
Ettől függetlenül nem tud a csapat normálisan draftolni se, de még igazolni se! 2004 óta egyetlen emberünk jutott be All-Star meccsre, aki végre valóban egy fantasztikus franchise-alapkő lehetett volna, és őt is sikerül lószarért eltradelni.

De még amikor ment nekünk (majd 20 éve), akkor se ment igazán, és a franchise egyetlen igazán jó/legjobb szezonját meg undorító módon elcsalják a legnagyobb "riválisnak", a konfdöntőben.

A Jets legalább egyszer ütötte a Pats-et PO-ban... *sigh*

(amúgy Kings)
Igor
Nyugi, halkan jeleztem a Kings&Wolves fanok előtt le a kalappal. 😊 Az biztos, h én tizenéveket így nem bírnék ki. Ez az 5 év is bőven kizsigerelt. Itt nem a sikertelenség a gond, mert ha azt nézem kb 34-35 győzelem jön ki átlagosan az elmúlt 5 évre, aminél bőven vannak rosszabbak. A liga kiegyenlítő mechanizmusai által a sikertelenség időről-időre vele járója ezeknek a ligáknak és csak 1-2 kiváltságos franchise képes évtizedekig sikeres lenni.

Számomra a gond azzal van, ha nincs koncepció és csak ide oda kapkodás van, mert abban a projektben nem tudsz hinni. Én nem vagyok 76ers fan, de már 2-3 éve mondom, h Hinkie egy zseni. Lehet mindenidők legsikertelenebb 3 évét hozta össze, de láttad mit akar, tudtál benne hinni. Más kérdés, h lehet sosem lesznek bajnoki címre esélyesek, de tudta jól hogyan lehet kijátszani a szabályokat, tudta cserék útján hogyan húzza le GM társait stb, amikkel talán legnagyobb potenciált (Celtics?) sikerült összehoznia Philadelphiában. Okafor draft volt kb egyedül értelmetlen. Az új seprű sem tudta elégetni azt a mennyiségű és minőségű assetet, amit ő felhalmozott, pedig nagyon rajta vannak az ügyön, a minél hatékonytalanabb elköltéssel.
Míg Embiid először le nem ütötte a labdát az nba-ben valószínű kisebbségben voltam ezzel a pozitív szemlélettel, de már addig is voltak olyan megmozdulásaik, mint MCW bőven értékén felül való elcserélése, amikor nem szerelmesedett bele egy limitált képességű év legjobb újoncába, és szemrebbenés nélkül elcserélte. Nem árult zsákbamacskát. Tudni lehetett 20 győzelemnél ne számítson senki jobbra. Míg mondjuk a Nuggets az elmúlt 5 évben egyszer sem tankolt. Ez nem vicc. Amikor a legrosszabbak lettünk, ahhoz kellett Brian Shaw inkompetenciája és az öltöző totális elvesztése, Lawson ittas vezetései stb. Ezzel is csak mindössze 1/7 jött össze, mert volt olyan kedves a vezetőség, h kinevezett segédedzővel nem tankoltatott, helyette vmi 15-10 körüli mérleget hozott össze a csapat az all-star szünet után. Egy mesés Mudiay lett annak a szezonnak az eredménye, aki btw már nincs is Denverben. Fejétől bűzlik az egész, ahogy a Kings, Wolves esetében is, habár úgy érzem ez lassan múltidő lesz mindkét esetben. Btw a Cousins cserét én nem érzem annyira gáznak. Nem volt jó csere, korábban kellett volna őt mozdítani, de összességében olyan oltári gáz sem lett.

Elnézést a terjedelem miatt, a méreg kihozta belőlem.
dawyd728
Pont akartam írni, hogy én kb. másfél éve kezdtem követgetni az NBA-t, és nekem egyelőre abszolút a Wolves a kedvenc (tekintve, hogy nincs pittsburghi érdekeltség szabad a vásár 😀 ).
De kicsit korai még kedvencet választani, szeretni nem szerettem még bele a csapatba.

Mindenesetre most nézem a meccseket ha van időm, meg most követem a March Madness-t is.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 875 — The Mathematician
@maka talán tudja
én mikor lelőtték és aztán fórum motort váltottak majd vissza váltottak szép lassan "elkoptam" onnan

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!