NBA

33 feliratkozó

több mint 6 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 700 — Patriots és Kaposvári KK fan


😀



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man
https://a.espncdn.com/photo/2018/0209/nba_allstar_1296x729.png
Can you draft an All-Star champ? Assemble your own superstar roster
Assume the role of All-Star captain, assemble your team and choose a coaching style. Do you have what it takes to defeat Team LeBron or Team Stephen?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 700 — Patriots és Kaposvári KK fan
 www.youtube.com/watch?v=Ta_C9ReEc9E

😊



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 6 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 135
Ball lassan visszatér. Ha rá, mint építőelem tekintenek Pelinkáék, akkor a világ legnagyobb baromsága lenne kiszedni kezéből a labdát. Thomasnak alkalmazkodnia kell, különben szerintem se éli meg a szezon végét. A következő szerződéséhez pedig tudja jól, h nagyobb szerep kell, mint 6. ember, plusz nem ártanának komoly tétmeccsek sem. Persze lehet Magic úgy gondolkodik, h Ball számára csak asset a nyári igazolásokhoz és nem építőelem. Thomas pedig szerintük inkább vonzerőt jelent majd nyáron a szabadon igazolhatók számára. Mindenesetre én már tavaly is azt mondtam, amikor a legközelebb állt egy sztárjátékoshoz, h vele nem lehet kezdő PG-ként bajnokságot nyerni. Ahhoz egy a liga felett álló csapat kell, akik a lehető legjobban tudják a gyengeségeit elfedni. Ez alapján én biztos a kivásárlás felé indulnék el, de ez én vagyok, Magic meg Magic..
dawyd728
Mióta Magic vezeti a csapatot a Lakers jobbnál jobb lépéseket csinál. Nyilván inkább Pelinka érdeme, de tökéletes, amit csinálnak. Szóval egy pillanatig se kételkedem abban, hogy ők is tudják, hogy IT-nak, mint sztár befellegzett a tavalyi csípő sérülésével, így pedig öltözőt rombolni nem tartják meg, vagy ha igen akkor is max a nyárig.

De nyilván a legjobb döntés a kivásárlás lenne.
több mint 6 éve
dawyd728 3 690
Ball lassan visszatér. Ha rá, mint építőelem tekintenek Pelinkáék, akkor a világ legnagyobb baromsága lenne kiszedni kezéből a labdát. Thomasnak alkalmazkodnia kell, különben szerintem se éli meg a szezon végét. A következő szerződéséhez pedig tudja jól, h nagyobb szerep kell, mint 6. ember, plusz nem ártanának komoly tétmeccsek sem. Persze lehet Magic úgy gondolkodik, h Ball számára csak asset a nyári igazolásokhoz és nem építőelem. Thomas pedig szerintük inkább vonzerőt jelent majd nyáron a szabadon igazolhatók számára. Mindenesetre én már tavaly is azt mondtam, amikor a legközelebb állt egy sztárjátékoshoz, h vele nem lehet kezdő PG-ként bajnokságot nyerni. Ahhoz egy a liga felett álló csapat kell, akik a lehető legjobban tudják a gyengeségeit elfedni. Ez alapján én biztos a kivásárlás felé indulnék el, de ez én vagyok, Magic meg Magic..
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 879 — The Mathematician
nem tom meddig lehet kirakni IT-t de nem lepne meg ha nem fejezné be nálunk a szezont

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Isaiah Thomas elég jól mutatkozott be a dallas ellen, kár, hogy vereség lett a vége. Sajnos a srácok elfelejtettek védekezni ezen a meccsen, és nem sikerült túldobni a mavericks-et.
Kíváncsi leszek milyen szerepet szán majd Walton IT-nek ha Ball felépül, bár ő kihangsúlyozta, hogy Ball a No.1 PG a csapatban. Nekem okés lenne ha IT a padról beszállva tudná hozni ezt a jó teljesítményt, csak nem hinném, hogy ő neki is tetszene ez a szerepkör.
kapitnono
szvsz nem lesz ennél jobb lehetősége máshol sem
látni kell azt, hogy a Celtics mennyire alárendelte a játékát IT támadójátékának, ezt sehol nem fogja megkapni, már csak az egó miatt sem ami a játékosokban van; nyilván ez Stevens hatalmas érdeme, hogy role playerekből ilyen csapatot tudott faragni mint tavaly, ahol mindenki elfogadta hogy IT az atyaúisten támadásban
lényeg a lényeg, szerintem ezt a tiszteletet és játékfelfogást nem fogja megkapni máshol soha többet, és nagyon jó pénzért 6. ember lesz egy közepesen jó csapatnál

Szerkesztette: sapka

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Isaiah Thomas elég jól mutatkozott be a dallas ellen, kár, hogy vereség lett a vége. Sajnos a srácok elfelejtettek védekezni ezen a meccsen, és nem sikerült túldobni a mavericks-et.
Kíváncsi leszek milyen szerepet szán majd Walton IT-nek ha Ball felépül, bár ő kihangsúlyozta, hogy Ball a No.1 PG a csapatban. Nekem okés lenne ha IT a padról beszállva tudná hozni ezt a jó teljesítményt, csak nem hinném, hogy ő neki is tetszene ez a szerepkör.


több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man
Vakartam a fejem én is az Irving trade miatt, de egyenlőre tényleg bejött.
dande
Egyenlőre a sorozatgyilkos fog darabolni. A szó amit keresel az egyelőre 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Vakartam a fejem én is az Irving trade miatt, de egyenlőre tényleg bejött.
több mint 6 éve
dawyd728 3 690
IT, Frye, Cavs first round ->LAL
Clarkson, Nance -> Cavs

bőven lesz pénz PG-ra és Jamesre

és természetesen most is Ainge for prez!
ZERO_L
Meg Stevens. Ő csinált all-start Thomasból. Irigylem a Celtics fanokat. Simán kinéz egy Spurs-féle jövőkép. Ahányszor már hallottam temetni Ainge-et, az alapján sokáig lesz ő a GM.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 879 — The Mathematician
IT, Frye, Cavs first round ->LAL
Clarkson, Nance -> Cavs

bőven lesz pénz PG-ra és Jamesre

és természetesen most is Ainge for prez!
ZERO_L
brühühű
most akkor nem lesz indulónk a zsákolóversenyen?
slowmotion
majd IT viszi tovább a KryptoNate-i vonalat 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 641 — Cowboys fan
IT, Frye, Cavs first round ->LAL
Clarkson, Nance -> Cavs

bőven lesz pénz PG-ra és Jamesre

és természetesen most is Ainge for prez!
ZERO_L
brühühű
most akkor nem lesz indulónk a zsákolóversenyen?
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 879 — The Mathematician
közbe Wade visszatért miamibe

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
IT, Frye, Cavs first round ->LAL
Clarkson, Nance -> Cavs

bőven lesz pénz PG-ra és Jamesre

és természetesen most is Ainge for prez!
ZERO_L
Két max dealt tudunk összehozni a nyárra, szerintem is nyilván ez a terv.
Clarksont kicsit sajnálom jó kis játékos volt, jól szállt be a padról, és idén bőven jobban játszott mint IT. Jó tudom, hogy sérült volt, de amióta vissza is tért eléggé botrányosan dob. Na mindegy nyárig jó lesz, utána úgyse hinném, hogy nagyon hosszabbítunk vele.


több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 879 — The Mathematician
Randle és Deng miatt még várok valamit

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
IT, Frye, Cavs first round ->LAL
Clarkson, Nance -> Cavs

bőven lesz pénz PG-ra és Jamesre

és természetesen most is Ainge for prez!

Szerkesztette: ZERO_L



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 844 — Deion Sanders for president!
Brutális ez az ember még mindig 😊
Remélem elviszi egy nagy csapat és folyamatosan döntő közelében játszhat majd, mert pont az ilyen szörnyszülöttek teszik az NBA-t jobbá mindegyik ligánál.

 nba.cdn.turner.com/nba/big/video/2018/02/07/caption/a0de2f60-e735-4f8e-9932-32afa5a388e5.nba_1910637_1920x1080_5904.mp4
flzoli
Maradjon és tegyenek köré csapatot!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 829 — farkas.l.zoltan@gmail.com
A James ->Golden State pletyka vicces.
ZoliMP
Túl nagy az egoja hozzá.... Előbb épít fel egy jelenleg porbafingó csapatot (alá Knicks, Lakers, Dallas) mint hogy elmenjen a tutiba mint Durant....

több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 829 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Brutális ez az ember még mindig 😊
Remélem elviszi egy nagy csapat és folyamatosan döntő közelében játszhat majd, mert pont az ilyen szörnyszülöttek teszik az NBA-t jobbá mindegyik ligánál.

 nba.cdn.turner.com/nba/big/video/2018/02/07/caption/a0de2f60-e735-4f8e-9932-32afa5a388e5.nba_1910637_1920x1080_5904.mp4

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
9 pont az utolsó negyedben a harmat gyenge Magic ellen, közelebb van a keleti 9. hely mint a második...

Cavs fanok mikor érzik úgy, hogy meg kéne nyomni a pánik gombot? Vagy már azon tenyerelnek?

én nem látom ezt a keretet hogyan lehetne bajnoki címre esélyessé tenni (még a Nets darftcetlinek sincs akkora értéke), nyáron meg borítékolható James távozása ezért is hülyeség lenne all-int menni egy cserével



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 641 — Cowboys fan
nabezzeg sikerült megverni a Thundert. megvan a huszonegyedik győzelem is, kb húsz meccsel hamarabb, mint tavaly, és közben a legjobb dobónk már a szomszéd csapat legjobb dobója.
azért tök jó lesz elcserélni Randle-t, hogy talán behúzhassunk egy sztárt a nyáron.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 879 — The Mathematician
közben elvileg Monroe -> celtics

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 844 — Deion Sanders for president!
A James ->Golden State pletyka vicces.
ZoliMP
várj 2-3 évet

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 910
A James ->Golden State pletyka vicces.