NBA

33 feliratkozó

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
légyszi mond, hogy ezt direkt csinálod, mert a Rockets keretében egy darab Allen sincs, de még ehhez hasonló nevű sem. remélem nem Chris Paul-ra gondoltál 😊
ZERO_L
Direkt csinálom. Satisfied? 😊

A kérdésre közben megkaptam a választ (belenéztem néhány idénybeli meccsükbe). Nem tudom elképzelni hogy ez az egész meccses Harden iso nyerni tudna a Warriors ellen.
peterk2005
| azért egy meccset csak sikerült😊 |
dande
| most le kell borulni mert 2 hazaibol hoztak 1-et? Fognak is még egy 4-2-re számítok |
Toca
| hahó írt ilyet bárhol bárki én csak egyszerű tényt közöltem, 😊 inkább arra reagálva hogy peter azt írta, egy meccs megnyerése is elképzelhetelen számára. Ha az egész sorozatra gondolt, akkor sorry. Egyébként én is meglepődnék ha kettőnél több győzelem lenne, de hátha. Peace😀 |
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
légyszi mond, hogy ezt direkt csinálod, mert a Rockets keretében egy darab Allen sincs, de még ehhez hasonló nevű sem. remélem nem Chris Paul-ra gondoltál 😊
ZERO_L
Direkt csinálom. Satisfied? 😊

A kérdésre közben megkaptam a választ (belenéztem néhány idénybeli meccsükbe). Nem tudom elképzelni hogy ez az egész meccses Harden iso nyerni tudna a Warriors ellen.
peterk2005
| azért egy meccset csak sikerült😊 |
dande
| most le kell borulni mert 2 hazaibol hoztak 1-et? Fognak is még egy 4-2-re számítok |
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
légyszi mond, hogy ezt direkt csinálod, mert a Rockets keretében egy darab Allen sincs, de még ehhez hasonló nevű sem. remélem nem Chris Paul-ra gondoltál 😊
ZERO_L
Direkt csinálom. Satisfied? 😊

A kérdésre közben megkaptam a választ (belenéztem néhány idénybeli meccsükbe). Nem tudom elképzelni hogy ez az egész meccses Harden iso nyerni tudna a Warriors ellen.
peterk2005
| azért egy meccset csak sikerült😊 |
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
légyszi mond, hogy ezt direkt csinálod, mert a Rockets keretében egy darab Allen sincs, de még ehhez hasonló nevű sem. remélem nem Chris Paul-ra gondoltál 😊
ZERO_L
Direkt csinálom. Satisfied? 😊

A kérdésre közben megkaptam a választ (belenéztem néhány idénybeli meccsükbe). Nem tudom elképzelni hogy ez az egész meccses Harden iso nyerni tudna a Warriors ellen.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 772 — Слава Україні! Героям слава!
 index.hu/mindekozben/poszt/2018/05/16/eleg_libaboros_a_tizoras_jordan-dokusorozat_elozetese_kar_hogy_2019-ig_kell_ra_varni/

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 167 — The Mathematician
épp nézem a meccset, és most a boston O# kezdett ótvarul, a Cavs mégse tudott ellépni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Ez a Rockets játéka? Harden vagy Allen kint pattogtat aztán vagy megindul vagy rásuhintja kintről, ha meg leduplázzák odadobja valamelyik 3-ason kívül ácsorgó üresen maradt társnak aki ahogy kapja úgy emeli is rá? Valóban rém uncsi 10-15 perc után, bár egyúttal engem lenyűgöz, hogy ezzel alapszakasz győztesek tudtak lenni. Hardennek brutál szezonja lehetett. (Ilyenkor sajnálom, hogy playoffon kívül nem nézek NBA-t.)

Védekezésben mondjuk szépen kikapcsolták Curry-t. Csak hát ennyire lehet jutni vele. A Warriors nem györcsöl rá, ha Curry-t fogják akkor Curry-t fogják, előlép a másik 4 és megdobják ők a pontokat.
peterk2005
légyszi mond, hogy ezt direkt csinálod, mert a Rockets keretében egy darab Allen sincs, de még ehhez hasonló nevű sem
remélem nem Chris Paul-ra gondoltál 😊



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
paul megint bowenkedett egyet

durant-re nincs senkije sztem a Houstonnak

és birom mikor Curry-t ótvar szar védőnek tartják és az Irving, Harden, I Thomas kategóriába teszik
pedig velük ellentétben ő legalább próbálkozik és küzd (néha Harden is)
Negritis
hat Harden valoban csak neha 8-D
ez a Rockets fejben is keves szerintem, es Harden is, ezert nem is gondolom ot egy Durant, James, Curry-fele klasszisnak

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 167 — The Mathematician
paul megint bowenkedett egyet

durant-re nincs senkije sztem a Houstonnak

és birom mikor Curry-t ótvar szar védőnek tartják és az Irving, Harden, I Thomas kategóriába teszik
pedig velük ellentétben ő legalább próbálkozik és küzd (néha Harden is)

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Érdekes egybeesés 😀

 scontent.fbud3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/32416441_1870329226367055_6415603756267732992_n.jpg?_nc_cat=0&oh=1301c51cbf2bcbe18c59dd995851f737&oe=5B7D8E31
kapitnono
tehát ha Lebron visszavonul, akkor nem nyerhet több bajnokságot a Tide?
slowmotion
Nem biztos, hogy mindkét irányban korrelál 😊
Mármint ha havazik, akkor hideg van, de ha hideg van, akkor mindig havazik? 😀
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 740 — Cowboys fan
Érdekes egybeesés 😀

 scontent.fbud3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/32416441_1870329226367055_6415603756267732992_n.jpg?_nc_cat=0&oh=1301c51cbf2bcbe18c59dd995851f737&oe=5B7D8E31
kapitnono
tehát ha Lebron visszavonul, akkor nem nyerhet több bajnokságot a Tide?
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Érdekes egybeesés 😀

 scontent.fbud3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/32416441_1870329226367055_6415603756267732992_n.jpg?_nc_cat=0&oh=1301c51cbf2bcbe18c59dd995851f737&oe=5B7D8E31


több mint 5 éve
R2D2 Green Bay Packers 11
hazaérek lehúzom és megnézem

bár ha vki tudja hol tudnám visszanézni most akkor megköszönném
Negritis
 nbahd.net/
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 167 — The Mathematician
hazaérek lehúzom és megnézem

bár ha vki tudja hol tudnám visszanézni most akkor megköszönném

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Az elejen nagyon beindult a Rockets, de szepen lassan elfogytak.
Hat remelem osszekapjak magukat.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez a Rockets játéka? Harden vagy Allen kint pattogtat aztán vagy megindul vagy rásuhintja kintről, ha meg leduplázzák odadobja valamelyik 3-ason kívül ácsorgó üresen maradt társnak aki ahogy kapja úgy emeli is rá? Valóban rém uncsi 10-15 perc után, bár egyúttal engem lenyűgöz, hogy ezzel alapszakasz győztesek tudtak lenni. Hardennek brutál szezonja lehetett. (Ilyenkor sajnálom, hogy playoffon kívül nem nézek NBA-t.)

Védekezésben mondjuk szépen kikapcsolták Curry-t. Csak hát ennyire lehet jutni vele. A Warriors nem györcsöl rá, ha Curry-t fogják akkor Curry-t fogják, előlép a másik 4 és megdobják ők a pontokat.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
dawyd728 3 698
Nem tudom ki hogy van vele, én bármennyire is próbálok a Rockets-nek és a Warriors dominancia ellen szurkolni, egyszerűen a meccs alatt azon kapom magam, h nem vagyok képes egy ilyen 1-1-re épülő rém egyszerűsített játéknak szurkolni főleg egy a kosárlabdát valóban játszó, sok passzos, labda nélküli mozgásra is építő csapattal szemben.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A Boston gyakorlatilag meggyazálta a tegnapi Clevelandet a festéken belül. Ennyi elég is volt. LeBron aligha fog még egyszer ilyen botrány rosszul dobni. Már ha csak ő hozza a tizenvalamennyi helyett a szokásos harmincvalamennyit (kb. ugyanennyi dobásból 😀 ), már akkor szoros lehet.

Hol van a Boston plafonja a tegnapihoz képest? Tudnak jobban játszani? (Tegnap szerintem csak az első negyed volt nagyon jó, a többi so-so.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Atik15 Carolina Panthers LSU Tigers 195
Behúzza James
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Hát ebben a Boston Cleveland első meccsben sok izgalom nem volt
😁. Hátha a többi valamivel szorosabbra sikerül.


több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
Kezdésnek nem rossz 😊
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 939
Múltkor kaptam, hogy ne idegeskedjek, hogy nem adja a sporttv a 7. meccsét a Cavsnak, mert majd később... Csak jelzem, hogy a főcsoportdöntőkből sem sikerül adni az összeset!
NB2
jep, sose adták az összeset
a döntőből szoktak mindent adni

nem tudom pontosan hány meccsről szól a szerződés de vmi 15-19 rémlik anno alley-oop-ból mikor Szaniszló beszélt róla
Negritis
A döntő összes meccse az alap nem? Régi podcast volt, lehet összecsúszik pár info, de mintha az első 3 körre lenne egy keretszám, amin belül kell lenni. Bármi is az igazság, én a helyükben a Warriors-Rockets párharcra tartalékoltam volna. Lehet csak 5 meccses lesz a párharc, de legalább ezt adhatták volna végig. Kb itt dől el ki lesz a bajnok.. Mondjuk számomra nem okoz gondot amerikai kommentárral nézni, szerencsére szép éles nba streamekben úszik a net, de a sport/liga magyarországi népszerűsítéséért érdemes lenne kompetitív csapatok egymás elleni meccseit mutatni és nem 2-3 db Warriors-Spurs meccset adni az első körből..
dawyd728
Szerintem szinte minden major sportot / NFL, NHL, MLB, NBA/ sokkal jobb eredeti kommentárral nézni, valahogy nekem a magyar kommentátor legyen bárki is az, nem tudja visszaadni ugyanazt az élményt.
kapitnono
Ez igaz. Ettől még egy magyar kommentár többet megengedett magának. Nem kell PC-t tolniuk állandóan. Gondolok itt arra, ami Fülöp László és Hemi bá közötti cicaharcra volt a Honvéd kapcsán.. Amerikában komolyabban működik az a policy, h a terméket nem lehet, vagy csak legvégsőbb esetben szabad negatív kritikával illetni. Plusz Kornél és Isti nem is vmi hülyegyerekek, akiket jó is hallgatni. Zümi vagy korábban Csabi meg a magyar kommentátor szakma csúcsai. Ricsi már más tészta.
dawyd728
Magyar kommentar azert jobb, mert a megszakitasoknal nem mennek el reklamra, mint az usaban.Foleg NFL-nel relevans ez.

Celtics - Cavs felvezetes kozben biggie es mobb deep az alap a musorban .hhm
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 167 — The Mathematician
 twitter.com/makamazsom/status/995737953900158984

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
dawyd728 3 698
Múltkor kaptam, hogy ne idegeskedjek, hogy nem adja a sporttv a 7. meccsét a Cavsnak, mert majd később... Csak jelzem, hogy a főcsoportdöntőkből sem sikerül adni az összeset!
NB2
jep, sose adták az összeset
a döntőből szoktak mindent adni

nem tudom pontosan hány meccsről szól a szerződés de vmi 15-19 rémlik anno alley-oop-ból mikor Szaniszló beszélt róla
Negritis
A döntő összes meccse az alap nem? Régi podcast volt, lehet összecsúszik pár info, de mintha az első 3 körre lenne egy keretszám, amin belül kell lenni. Bármi is az igazság, én a helyükben a Warriors-Rockets párharcra tartalékoltam volna. Lehet csak 5 meccses lesz a párharc, de legalább ezt adhatták volna végig. Kb itt dől el ki lesz a bajnok.. Mondjuk számomra nem okoz gondot amerikai kommentárral nézni, szerencsére szép éles nba streamekben úszik a net, de a sport/liga magyarországi népszerűsítéséért érdemes lenne kompetitív csapatok egymás elleni meccseit mutatni és nem 2-3 db Warriors-Spurs meccset adni az első körből..
dawyd728
Szerintem szinte minden major sportot / NFL, NHL, MLB, NBA/ sokkal jobb eredeti kommentárral nézni, valahogy nekem a magyar kommentátor legyen bárki is az, nem tudja visszaadni ugyanazt az élményt.
kapitnono
Ez igaz. Ettől még egy magyar kommentár többet megengedett magának. Nem kell PC-t tolniuk állandóan. Gondolok itt arra, ami Fülöp László és Hemi bá közötti cicaharcra volt a Honvéd kapcsán.. Amerikában komolyabban működik az a policy, h a terméket nem lehet, vagy csak legvégsőbb esetben szabad negatív kritikával illetni. Plusz Kornél és Isti nem is vmi hülyegyerekek, akiket jó is hallgatni. Zümi vagy korábban Csabi meg a magyar kommentátor szakma csúcsai. Ricsi már más tészta.