NBA

32 feliratkozó

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
10. győzelem zsinórban, vezetjük is nyugatot 😊eaglesmcnabb
Ami még örömtelibb, hogy a kispadról bárkitől jöhet megbízható teljesítmény szóval a veteránoknak nem kell kihajtani magukat. 😊 82 pont azért elég masszív még ha a nem túl veretes NOH ellen is jött.Blaise
ja azt néztem hogy a kezdők közül senki sem játszott többet 21 percnél. bár ilyen idegenbeli győzelmek után ezek a hazai mérkőzések nem nagyon okoznak/okozhatnak gondot.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
10. győzelem zsinórban, vezetjük is nyugatot 😊eaglesmcnabb
Ami még örömtelibb, hogy a kispadról bárkitől jöhet megbízható teljesítmény szóval a veteránoknak nem kell kihajtani magukat. 😊 82 pont azért elég masszív még ha a nem túl veretes NOH ellen is jött.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
10. győzelem zsinórban, vezetjük is nyugatot 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 946 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Miután Rose nélkül nyertek a Magic, a Heat, stb ellen, mindenki arról írt, hogy Rose nélkül ez a csapat még a bajnoki címre is esélyes, hiszem blablabla, sima zakó az OKC ellen, és mindenki arról ír, hogy tulajdonképpen mennyire nyilvánvaló Rose hiánya. Lehet fikázni a magyar sportújságírókat 😀füligjimmy
Valaminek mindig ellent kell mondani 😀

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Heat-OKC döntő lenne igazán pikáns, OKC győzelemmel 😛

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 836 — Így remélem megfelelek nektek.....
Atyaisten, mit művel a Durant-Westbrook duó.. Idén megnyerhetnék a bajnokságot is. 😊Stez
hát ja sztem Perkins most már nem annyira boldogtalan hogy zsák szotyiért elcseréltük Oklahomába :rolleyes: . Akkor is látszott, hogy ezzel a cserével ők járnak jól, s nagyon reklamáltam. Sajnálom, hogy így alakult bár egy Boston OC döntő ilyen szempontból pikáns lenne de az úgy se jön össze.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Atyaisten, mit művel a Durant-Westbrook duó.. Idén megnyerhetnék a bajnokságot is. 😊

több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Miután Rose nélkül nyertek a Magic, a Heat, stb ellen, mindenki arról írt, hogy Rose nélkül ez a csapat még a bajnoki címre is esélyes, hiszem blablabla, sima zakó az OKC ellen, és mindenki arról ír, hogy tulajdonképpen mennyire nyilvánvaló Rose hiánya. Lehet fikázni a magyar sportújságírókat 😀

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Nash meg közbe kijelentette hogy ha nyáron nem jön valaki értelmes a Sunsba akkor tovább áll.Na most egyrészről nagyon remélem hogy ettől Serverék nem fogják elveszíteni a fejüket és fognak túlfizetni valakit csak hogy mondhassuk Stevenek hogy maradjon,akiért meg tényleg érdemes lenne továbbra is Arizonában izzadnia olyan meg egyelőre úgyse jön hozzánk,meg úgy egyáltalán,nagyon messze van most ez a csapat attól hogy egy (akármilyen)játékostól több legyen egy első körös zakógépnél.Másrészről abszolut megértem Nasht,sőt őszintén remélem hogy elkerül egy olyan csapathoz ahol tud nyerni egy gyűrűt,még ha nem is kezdőként(bár szvsz még most is simán kezdő lenne kb a csapatok 85%-nál),mi meg akkor hátha el tudunk kezdeni ujjá épülni,amit egyébként érzésem szerint még annó STAT elpasszolásánál lett volna legcélszerűbb elkezdeni,de amíg Nash itt van ez úgyse fog menni,ennek a konstans nyugati 8-10. helynek meg nincs se haszna se értelme.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Kobe ezúttal összehozott egy 21/3-a mezőnyből(volt 15/0is). ilyet hogy engedhetnek neki hetek óta?? 😀 lassan még én is padoztatnám.

Lin szezonjának (alapszakaszának) vége!Zsoca
igen eddig boven nem csinalt eleget ahhoz h legyen 1-2 ien meccse ugy h kb ep porcikaja nincs. nezzuk meg h mit tudna a lakers nelkule aztan ugassanak h mit csinal kobe. az meg h nem latja a csapattarsait az egy szanalmas szar amit vmi hater seggfej kezdett el eroltetni a tobbi okos meg megy utana. orok igazsag a haters gotta hate, az is h 5 bajnoki cim magaert beszel, meg az is h 34. eleteveben ennyi serulessel vki igy vegigtol egy szezont olyan jatekkal amirol a legtobb fikazo kiskedvence 25 evesen, makkegeszsegesen is csak almodozhat(ott) 😛
mondjuk a pses kep legalabb vicces vmennyire 😊Fake
😀😀 nyugodj meg! Kobe, amióta a ligában van a kedvencem. jelenleg is ő a háttérképem. nyilván, ha nem volt volna Jordan, akkor most róla beszélnénk úgy, mint minden idők legjobbja. beszélhetnénk arról, h neki miért van kevesebb MVP címe, mint Lebronnak vagy miért van ugyanannyi, mint amennyi Rose-nak? blablabla.
sohasem fogok kosarast úgy szeretni, mint őt, de a tényen nem változtat. iszonyat retek módon játszott az elmúlt hónapban. ilyenkor akinek van esze, az belátja hogy nem megy, és olyankor teszem azt többet passzol, vagy csak a biztos dobásra megy rá stb. nem, neki erőlködnie kell(bár nem is ő lenne, ha nem)...

a képen pedig én jót nevettem, mikor a facebook-omra kirakták. bőven van benne igazság.

több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
A Reichstag égése ehhez képest gyertyaláng.füligjimmy
Kín és szenvedés volt megnézni a meccset. Volt, amikor 30-cal ment az OKC, csoda, hogy csak 14 lett a vége. (igaz az uccsó negyedben nagyjából csak a cserék játszottak mindkét oldalon.)

De legalább a Miami is kikapott 😀




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A Reichstag égése ehhez képest gyertyaláng.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
igen eddig boven nem csinalt eleget ahhoz h legyen 1-2 ien meccse ugy h kb ep porcikaja nincs. nezzuk meg h mit tudna a lakers nelkule aztan ugassanak h mit csinal kobe. az meg h nem latja a csapattarsait az egy szanalmas szar amit vmi hater seggfej kezdett el eroltetni a tobbi okos meg megy utana. orok igazsag a haters gotta hate, az is h 5 bajnoki cim magaert beszel, meg az is h 34. eleteveben ennyi serulessel vki igy vegigtol egy szezont olyan jatekkal amirol a legtobb fikazo kiskedvence 25 evesen, makkegeszsegesen is csak almodozhat(ott) 😛
mondjuk a pses kep legalabb vicces vmennyire 😊Fake
Nem az a gond vele, hogy van pár gyengébb meccse, hanem hogy kb a saját egóján kívül semmi nem érdekli. Idén gondolom a fejébe vette, hogy scoring leader lesz, az hogy a csapata közbe győz-e vagy kikap, az meg kit érdekel... Védekezni egész szezonban látványosan baszik, mellette ugye tömkelegével szórja a lehetetlen dobásokat (2 emberes fadeaway és társai). Most, hogy hoztak egy használható irányítót mellé, lehetne kicsit tehermentesíteni támadásban is, de ez sem megy, mert ugye a labdába is szerelmes és ugye minden támadásnak rajta feltétlenül keresztül kell menni... Ennyi turnovert nem tudom, hogy csinált-e életében valaha, mint ebben a szezonban. Én tisztelem a múltját meg amit elért, meg az az edzésmunka, amit letesz évről-évre, de észre kellene már vennie magát, hogy nem 25 éves. És megkockáztatom, hogy az utóbbi időben jobban játszanak, akkor amikor nincs is a pályán... Ja és mellesleg nem veteránminimumért bohóckodik, hanem a liga messze legjobban fizetett játékosáról beszélünk. Talán a playoffra összeszedi magát, mindenesetre nem lehet egyszerű a csapattársának lenni.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Kobe ezúttal összehozott egy 21/3-a mezőnyből(volt 15/0is). ilyet hogy engedhetnek neki hetek óta?? 😀 lassan még én is padoztatnám.

Lin szezonjának (alapszakaszának) vége!Zsoca
igen eddig boven nem csinalt eleget ahhoz h legyen 1-2 ien meccse ugy h kb ep porcikaja nincs. nezzuk meg h mit tudna a lakers nelkule aztan ugassanak h mit csinal kobe. az meg h nem latja a csapattarsait az egy szanalmas szar amit vmi hater seggfej kezdett el eroltetni a tobbi okos meg megy utana. orok igazsag a haters gotta hate, az is h 5 bajnoki cim magaert beszel, meg az is h 34. eleteveben ennyi serulessel vki igy vegigtol egy szezont olyan jatekkal amirol a legtobb fikazo kiskedvence 25 evesen, makkegeszsegesen is csak almodozhat(ott) 😛
mondjuk a pses kep legalabb vicces vmennyire 😊
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 678 — no es importante
a Beijing Ducks lett a kínai bajnok, Marbury végre nyert valamit 😊



http://www.celticslife.com/2012/04/stephon-marbury-wins-championship-finds.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 500 — rabszolga


😀lol
van újabb gyöngyszem 😀
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/295107_404764076218789_367810133247517_1440867_474860697_n.jpg
Nem vagyok pses, szal az elején nem vágtam, de amikor leesett nagyot ütött. 😀
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Rose még legalább két hetet kihagy, lehet többetfüligjimmy
ez mennyire tuti?

ezennel kidobtam fantasy-ben.



😀lol
Kobe ezúttal összehozott egy 21/3-a mezőnyből(volt 15/0is). ilyet hogy engedhetnek neki hetek óta?? 😀 lassan még én is padoztatnám.

Lin szezonjának (alapszakaszának) vége!

több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 500 — rabszolga
Sixers:
A Boston vette át a vezetést az Atlantic csoportban.
Egyől már csak 7.-ek vagyunk a konferenciában.
7. és a 8. helyet el kellene kerülni és akkor talán van esélyünk bejutni a PO köv. körébe, ha nagyon jól fogunk játszani.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Az már vótat, hogy Lin térde megsérült és már nem is játszott az elmúlt 2-3 meccsen?
Azt mondják a helyettese, Baron Davis is jól tolja, 12 pontot,6 rebet és 6.5 assistolt átlagolt eddig. 😀
Lin menni fog a Jetsbe így. 😕

több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Tegnap éjszaka belepillantottam a Wizards-Pacers, Hornets-Blazers meccsbe. Egyik se volt túl magas színvonalú, a W vs. P különösen tré volt időnként. Nem értem, a Wizards miért ilyen szar. Pontosabban értem, egy rakás alulméretezett dobógép, plusz Nené. Wall nem irányító, de láttunk már ilyet, ettől még lehetne sikeres, csak sztem semmit nem fejlődött, mióta a ligában van. Remélem lesz esze, és elhúz onnan az első adandó alkalommal, még annyira se viszi majd, mint Arenas. Bár a "Legtúlfizetettebb játékos" cím is valami.

Szerencsétlen Hornetset az ág is húzza. De tényleg. A Portland pedig elképesztő mélyrepüléseben van, pedig egyesek szerint a gyűrűre is esélyesek voltak. Tavaly el kellett volna hozni Matthews-t, és nem Brewert Korverrel, és cserélni kellett volna Hicksonért, láttuk eleget, hogy a srác echte low post presence (figyeled a magyarom?), ami csikágóban nincs. Kiváló lepattanózóink vannak, Boozer akármikor bedob egy ötméteres tempót, de pl. betolni valakit a palánk alá senki nem tud. Inkább őt küldeném Bosh és Anthony ellen, mint Gibsont, akinek a dobórepertoárja elég esetleges, vagy Boozert. Annak viszont örülök, hogy Jamal Crawford egy hívást se kapott a nyáron a bikáktól.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Rose még legalább két hetet kihagy, lehet többetfüligjimmy
ez mennyire tuti?

ezennel kidobtam fantasy-ben.
lol
Öléggé biztos, tegnap végzett először futóedzést, azt is csak medencében. Valami izomsérülés (groin), az be is vérzett, sántít rendesen.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Rose még legalább két hetet kihagy, lehet többetfüligjimmy
ez mennyire tuti?

ezennel kidobtam fantasy-ben.



😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Durant megint alkotott, ezúttal a Heat volt a szenvedő fél

több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Noah nem kapott eltiltást (két technikaival kiszórták a Raptors ellen), ami elég meglepő, mert "hozzávágta" a labdát a bíróhoz. Két meccs is teljesen jogos lett volna. Rose még legalább két hetet kihagy, lehet többet, Hamilton állítólag már fel tudja emelni a karját. Pfffff

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
jazz - hawks-on jön a 4. OT 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -