NBA

32 feliratkozó

több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
lemondott a Knicks főedzőjejjncaa
pedig reméltem h jó sokáig fogja d'antoni boldogítani spike leet 😊
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 676 — no es importante
lemondott a Knicks főedzője


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
Westbrooknak amennyire sokat adott a természet atletikumból, annyire keveset észből...

több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
nagyon megakartak válni montatol. nem igazán értem, h egy túlkoros ember és egy folyamatosan sérült center mért érte meg a warriorsnak. de akkor legalább maradt volna udoh. nem örülöka.kacsa
Ja, elég szar tréd így a Dubsnak, hogy Udoh-t került bele és nem pl. Dorell Wright.
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
nagyon megakartak válni montatol. nem igazán értem, h egy túlkoros ember és egy folyamatosan sérült center mért érte meg a warriorsnak. de akkor legalább maradt volna udoh. nem örülök
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Monta Ellis traded to Bucks, Stephen Jackson to Warriors

dafuq

ja és Bogut is megy Kaliforniába
http://espn.go.com/nba/story/_/id/7683412/milwaukee-bucks-trade-andrew-bogut-stephen-jackson-golden-state-warriors-monta-ellis-source-says

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 500 — rabszolga
Sixers:
Knicks 8 emberrel is simán verve 106-94 (Utazás miatt sajnos lemaradtam róla, de majd később bepótlom.)
Turner 24 pont, 15 lepattanó (igaz 5 eladott labda)
Lou 28 pont, Iggy 19 pont, 7 lepattanó, 8 assist
Holiday 2/14-e azért nem vmi pofás. 😀
3 meccses győzelmi széria, de a köv 3 meccsünk az Indiana, a Miami és a Bulls ellen lesz. Jó lenne nem 0-3-al zárni.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
http://www.youtube.com/watch?v=nOzo4pHTZ-M

Kilencujjú járási Jeremy Linünk nem gyenge tömést mutatott az éjjel a Houston ellen 😀shawnka
Azt hittem fejest ugrik a gyűrűbe

több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
megküzd a szerződésért 😊
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
http://www.youtube.com/watch?v=nOzo4pHTZ-M

Kilencujjú járási Jeremy Linünk nem gyenge tömést mutatott az éjjel a Houston ellen 😀
több mint 12 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Rubio szezonjának annyi... nagyon megszerettem ismét ezt a Minnesottát, a Garnett éra óta nem nagyon követtem a dolgokat, de idén ismét szurkolok nekik, hogy megcsípjék a 8.ik helyet, bár nem lesz egyszerű. ACL szalag szakadása van, amiből felépülni nagyon nehéz tudtommal, remélem jövőre már 100%-os lesz és nem lesz semmi baja, mert idén meglepően jól játszott.kisvanek4
Nah basszus... Spurs drukkerként is komolyan sajnálom, mert ez a Minnesota szerethető csapat és szurkoltam/szurkolok, hogy meglegyen a playoff erre kidől a csapat egyik alapja. Kár érte, de a 8. hely azért talán megfogható.
több mint 12 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Rubio szezonjának annyi... nagyon megszerettem ismét ezt a Minnesottát, a Garnett éra óta nem nagyon követtem a dolgokat, de idén ismét szurkolok nekik, hogy megcsípjék a 8.ik helyet, bár nem lesz egyszerű. ACL szalag szakadása van, amiből felépülni nagyon nehéz tudtommal, remélem jövőre már 100%-os lesz és nem lesz semmi baja, mert idén meglepően jól játszott.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 500 — rabszolga
Sixers:
Az elmúlt 30 napban erősen hullámvölgyben volt a csapat, de talán most már kilábalunk belőle.
Egy fáradt Boston-t ütöttünk 30+-al majd a Jazz-t verünk 10+-al.
Turner a legutóbbi 3 meccsen kezdőként lépett a pályára:
1. meccset nagyon benézte: 1/12 mezőnyből, de legalább leszedett 12 lepattanót és kiosztott 4 gólpasszt
2. meccs: 11/19, 26 pont, 9 lepattanó, 2 assist
3. meccs: 7/12, 16 pont, 12 lepattanó, 6 assist
Nagyon nem lenne rossz, ha tudná hozni a 15-10-5 körüli meccseket.

Hawes szerdán talán visszatérhet. Legutóbbi 27 meccsünkből 25-öt kihagyott.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 676 — no es importante
a Hornets is megpróbálkozik a maga Lin-szorijával, felhívták Jeff Foote-t az első csapatba


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
A Ewing-era óta kb ez van... Talán Jalen Rose mondta anno, hogy "nem értem miért vagyunk ilyen rosszak, megcsináltam a csapatot az NBA-s PC játékban és az egyik legjobb az overall-unk". Vagy valami ilyesmi, nem tudom már pontosan.
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Anthony meg valami egészen kritikán aluli amit csinál.Cowboykarcsi
nem igazán találja a helyét D'Antoni játékrendszerében.deyell
Futni kéne, de azzal a jóllakott óvodás képpel nehéz 😊gdavid
Azért sajnálom Anthonyt. Képességeit tekintve csapata legjobbja, de amikor volt a Knicks pocsékul játszott. Amikor nem volt jött a Linmánia. Visszatért és megint pocsék a csapat... Pedig minden adva lenne a jó szerepléshez. Mély keret erős kispad (bár D'Antoni a szűk rotáció híve) gyenge Kelet és mégis 5 meccsre vannak attól. hogy elkerüljék a Bulls/Heat első körös meccset ahol nem tennék rájuk sok pénzt.
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Anthony meg valami egészen kritikán aluli amit csinál.Cowboykarcsi
nem igazán találja a helyét D'Antoni játékrendszerében.deyell
Futni kéne, de azzal a jóllakott óvodás képpel nehéz 😊

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 571
Anthony meg valami egészen kritikán aluli amit csinál.Cowboykarcsi
nem igazán találja a helyét D'Antoni játékrendszerében.

choose life
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Bár nem tagadom hogy nem vagyok elfogulatlan Stoudemireal kapcsolatban de volt szerencsém megnézni a Knicks Dallas elleni derbijét,és hát eléggé megsajnáltam régi ismerősöm mert rajta kívül mindenki más vagy szimplán szart az egészbe vagy csak egyszerűn nagyon gyenge volt.Anthony meg valami egészen kritikán aluli amit csinál.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
Annyi faszipántos fiatal irányitó van, hogy megint kezdett lázba hozni az NBA.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mike Krzyzewski will return as Team USA coach in 2016 Olympics. (Dan Kadar)Gogo
Londonban is ő lesz az edző?
Más: Ty Lawson elképesztő egy ideje.valaki2
ezt Irving mondta, szóval messze van a hivatalostól.

több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Rip Hamilton sérüléséből visszatérve három meccsen összesen játszott 32 percet, aztán újra megsérült. Nem vicces.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
Mike Krzyzewski will return as Team USA coach in 2016 Olympics. (Dan Kadar)Gogo
Londonban is ő lesz az edző?
Más: Ty Lawson elképesztő egy ideje.

több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Mike Krzyzewski will return as Team USA coach in 2016 Olympics. (Dan Kadar)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Charles Barkley said NBA had bounties

Barkley weighed in on bounties. He said they had bounties in the NBA. He cited a player who was taking out a player who hit threes against them during a blowout. Barkley said that his team paid $5,000 to take him out.

http://www.danpatrick.com/2012/03/05/charles-barkley-said-nba-had-bounties-says-lakers-should-pursue-howard/

Report all obscene mail to your Potsmaster!