NBA

32 feliratkozó

több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Hát nem volt akkora cserebere, minta amire mindenki (én is) számított. Lényegesebb cserék: Leandro Barbosa Indiana-ba költözött trade útján, hogy miért cserébe azt nem tudom (jól járt vele az Indiana nem is kicsit).
Stephen Jackson a Bucks-ból a Spursba ment Richard Jeffersonért és egy jövőbeli 1st round pick-ért (itt mind a Bucks mind a Spurs jól járt).
Ramon Sessions és Christian Eyenga Cavsből a Lakershez ment a Luke Walton, Jason Kapono és egy 2012 top-14 protected first-round pick-et tartalmazó csomagért (annyira nem nagy rablás mint amit a Lakerstől vár az ember) 😊 .
A másik kettő nagyobb trade-t már beírtátok, véleményem szerint egyik csapat sem jál jórt a Nets Blazers trade-el Wallace kevés lesz nagyon Williamsnek, a Portland meg bukott a PO-ra egy értékes embert cserébe nem kapott szinte semmit.
Wizards, Nuggets, Clippers trade-ben jól járt a Clippers meg a Wizards ( végre Wallnak van játszótársa, még ha drágán is), a Nuggets meg helyet csinált a sapka alatt.
Ja és a kedvenc cserém (ez a Lakers mindenképp cserélünk politikája miatt lehetett):
Derek Fisher és egy 2012-es first-round pick Rockets-nak Jordan Hill-ért, aki az abszolút hiányposztjukon a center poszton játszik. :)Jughead
De legalább kicsit hosszabb lett a pad. Bár Kaponot talán nem kellett volna elsózni.Shawn84
kapono 3ésfél másodperce nem hiszem h nagyon fog hiányozni
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
Jughead, a Blazers nem fog PO-ba jutni.szaba
és a Nets hogy fog? 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 521
Hát nem volt akkora cserebere, minta amire mindenki (én is) számított. Lényegesebb cserék: Leandro Barbosa Indiana-ba költözött trade útján, hogy miért cserébe azt nem tudom (jól járt vele az Indiana nem is kicsit).
Stephen Jackson a Bucks-ból a Spursba ment Richard Jeffersonért és egy jövőbeli 1st round pick-ért (itt mind a Bucks mind a Spurs jól járt).
Ramon Sessions és Christian Eyenga Cavsből a Lakershez ment a Luke Walton, Jason Kapono és egy 2012 top-14 protected first-round pick-et tartalmazó csomagért (annyira nem nagy rablás mint amit a Lakerstől vár az ember) 😊 .
A másik kettő nagyobb trade-t már beírtátok, véleményem szerint egyik csapat sem jál jórt a Nets Blazers trade-el Wallace kevés lesz nagyon Williamsnek, a Portland meg bukott a PO-ra egy értékes embert cserébe nem kapott szinte semmit.
Wizards, Nuggets, Clippers trade-ben jól járt a Clippers meg a Wizards ( végre Wallnak van játszótársa, még ha drágán is), a Nuggets meg helyet csinált a sapka alatt.
Ja és a kedvenc cserém (ez a Lakers mindenképp cserélünk politikája miatt lehetett):
Derek Fisher és egy 2012-es first-round pick Rockets-nak Jordan Hill-ért, aki az abszolút hiányposztjukon a center poszton játszik. :)Jughead
De legalább kicsit hosszabb lett a pad. Bár Kaponot talán nem kellett volna elsózni.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
Jughead, a Blazers nem fog PO-ba jutni.
több mint 12 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 910
Hát nem volt akkora cserebere, minta amire mindenki (én is) számított. Lényegesebb cserék: Leandro Barbosa Indiana-ba költözött trade útján, hogy miért cserébe azt nem tudom (jól járt vele az Indiana nem is kicsit).
Stephen Jackson a Bucks-ból a Spursba ment Richard Jeffersonért és egy jövőbeli 1st round pick-ért (itt mind a Bucks mind a Spurs jól járt).
Ramon Sessions és Christian Eyenga Cavsből a Lakershez ment a Luke Walton, Jason Kapono és egy 2012 top-14 protected first-round pick-et tartalmazó csomagért (annyira nem nagy rablás mint amit a Lakerstől vár az ember) 😊 .
A másik kettő nagyobb trade-t már beírtátok, véleményem szerint egyik csapat sem jál jórt a Nets Blazers trade-el Wallace kevés lesz nagyon Williamsnek, a Portland meg bukott a PO-ra egy értékes embert cserébe nem kapott szinte semmit.
Wizards, Nuggets, Clippers trade-ben jól járt a Clippers meg a Wizards ( végre Wallnak van játszótársa, még ha drágán is), a Nuggets meg helyet csinált a sapka alatt.
Ja és a kedvenc cserém (ez a Lakers mindenképp cserélünk politikája miatt lehetett):
Derek Fisher és egy 2012-es first-round pick Rockets-nak Jordan Hill-ért, aki az abszolút hiányposztjukon a center poszton játszik. 😊
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
beindult az élet a végére:
As part of three-team deal, Nene goes to the Wizards, JaVale McGee to Denver and Nick Young to Clippers, sources tell Y! Sports.
lakers megint megzsarolta a cleveleandet h a cserét véghezvitték...a.kacsa
Köcsög Clippers, jól járnak így.szaba
a denvert nem igazán értem, h mértj ó nekik egy agyilag zokni mcgee.
a mai nap után ismét elmondtató: The rich is getting richer, and the poor is getting poorer...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
beindult az élet a végére:
As part of three-team deal, Nene goes to the Wizards, JaVale McGee to Denver and Nick Young to Clippers, sources tell Y! Sports.
lakers megint megzsarolta a cleveleandet h a cserét véghezvitték...a.kacsa
Köcsög Clippers, jól járnak így.
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
beindult az élet a végére:
As part of three-team deal, Nene goes to the Wizards, JaVale McGee to Denver and Nick Young to Clippers, sources tell Y! Sports.
lakers megint megzsarolta a cleveleandet h a cserét véghezvitték...
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
A top3 védettség azt jelenti, hogy ha a pick az első 3-ban van, akkor a küldő csapat megtartja, egyébként a másik csapaté. - nba1.hu

Jól gondoltam.szaba
pont most akartam én is berakni 😊
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
A top3 védettség azt jelenti, hogy ha a pick az első 3-ban van, akkor a küldő csapat megtartja, egyébként a másik csapaté. - nba1.hu

Jól gondoltam.szaba
Azért nem teljesen tarja meg. Ha top3-as lesz a pick, akkor a következő évi első körös lesz az ellenérték (persze, ha az nem top3-as).

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
A top3 védettség azt jelenti, hogy ha a pick az első 3-ban van, akkor a küldő csapat megtartja, egyébként a másik csapaté. - nba1.hu

Jól gondoltam.
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
most drukkolhatok a netsnek :/sapka
jóbuli hidd el
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
most drukkolhatok a netsnek :/sapka
Éljen! 😀
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
most drukkolhatok a netsnek :/

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Én nem értek a lovakhoz, de sztem pont ellenkezőleg, ha top3 lesz, jön vissza, ha nem, megy a Blazershez.szaba
annak valóban több értelme van, de az nem mondhatnám h felettébb okos lennea.kacsa
Részünkről okos. 😛szaba
billy for president.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
csak top3 protected. ami ha jól tudom azt jelenti h ha 4. lesz az a pick visszakapjuk (javítsatok ki ha nem így van)a.kacsa
Én nem értek a lovakhoz, de sztem pont ellenkezőleg, ha top3 lesz, jön vissza, ha nem, megy a Blazershez.szaba
annak valóban több értelme van, de az nem mondhatnám h felettébb okos lennea.kacsa
Részünkről okos. 😛
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Hát ez azért sok Wallace-ért, főleg ha lottery-t adtunk érte. Mondjuk Okur és Williams is sérült, szóval mind1. 😀szaba
csak top3 protected. ami ha jól tudom azt jelenti h ha 4. lesz az a pick visszakapjuk (javítsatok ki ha nem így van)a.kacsa
Én nem értek a lovakhoz, de sztem pont ellenkezőleg, ha top3 lesz, jön vissza, ha nem, megy a Blazershez.szaba
annak valóban több értelme van, de az nem mondhatnám h felettébb okos lenne
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
Hát ez azért sok Wallace-ért, főleg ha lottery-t adtunk érte. Mondjuk Okur és Williams is sérült, szóval mind1. 😀szaba
csak top3 protected. ami ha jól tudom azt jelenti h ha 4. lesz az a pick visszakapjuk (javítsatok ki ha nem így van)a.kacsa
Én nem értek a lovakhoz, de sztem pont ellenkezőleg, ha top3 lesz, jön vissza, ha nem, megy a Blazershez.
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Hát ez azért sok Wallace-ért, főleg ha lottery-t adtunk érte. Mondjuk Okur és Williams is sérült, szóval mind1. 😀szaba
csak top3 protected. ami ha jól tudom azt jelenti h ha 4. lesz az a pick visszakapjuk (javítsatok ki ha nem így van)
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
Hát ez azért sok Wallace-ért, főleg ha lottery-t adtunk érte. Mondjuk Okur és Williams is sérült, szóval mind1. 😀
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Blazers have reached agreement in principle to send Gerald Wallace to Nets for 2 players and protected 2012 1st-round pick, source tells Y!
okur és williams a két ember. nem deron hanem shawne.
örülök wallacenak, de howard elbaszta mára a kedvemet
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 521
Orlando Magic news conference
http://www.nba.com/live4/ Most megy
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
howard marad 13ig orlandoban. gratulálok neki...
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
ez a gerald green szimpatikus egy gyerek. remélem marad, és a teljes szerződés után is megmarad lelkesedése 😊
kevesebb mint 8 óra és kiderül h ki merre. remélem howard marad a seggén idény végéig.
BE SMART BILLY!!
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
lemondott a Knicks főedzőjejjncaa
ilyen hírre kell hazaérni 😊
csakhogy még mindig van egy Dolanünk...
jöjjön csak Sloan bácsi