NBA

32 feliratkozó

több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Hát a beugrós J Evans nyerte a Slam Dunk Contestet, ahhoz képest szerintem nem volt annyira rossz ez, zsákolóra már nem igazán lehet újat kitalálni de legalább látvány több volt mint az elmúlt években , bár én nem Evansnak adtam volna oda az első helyet az is biztos
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
természetesen már erre is van gif 😀

több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Monroe nem értette az All-Star lényegét 😀
shawnka
csak trollkodott

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Monroe nem értette az All-Star lényegét 😀
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
Paff....
Derrick Rose has reportedly signed a deal with Adidas that will guarantee him $185 million over 13 years.
Incentives could push the value of the deal well over $200 million, a ridiculously rich contract that won't end until Rose is 36 years old.
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
En bar dolgozom rajta, jelenleg semmit nem "tudok" a kosarlabdarol, de az biztos hogy Griffint imadom nezni es mindig elmeny. Minden meccsen csinal valami latvanyosat, es amennyire eddig lattam a palank kornyeken nem volt nagy gondban hogy mit is csinaljon. Amator szemnek mindenkepp hatalmas elmeny minden meccse85
Ááááh, ha kijutnék egy ilyen meccsre, én is el lennék ájulva.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 800 — Saturday Night Lights
A Clippers valódi és a Lakers hamis mítosza 😊

http://www.origo.hu/sport/kosarlabda/20120223-a-lakers-nyakan-a-los-angeles-clippers-kosarcsapata-az-nbaben.html

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
http://www.youtube.com/watch?v=35ofb6XcgSI

ezt tegnap el se akartam hinni..lol
Eloben lattam!!!!!!!!!85
Az igen.

Griffintől én falra mászok személy szerint. Nagyon sok magasembertől rosszul vagyok, ez az én heppem. Ha háttal áll a palánknak, ötből négyszer semmit nem tud kezdeni a labdával. Amikor ront, akkor rinyál a bírónál faultért. Istenadta rugói vannak, húszévente egyszer látsz ilyet. Ha még kosárlabdázni is megtanulna, akkor le lennék nyűgözve. De ha a népnek az a kosaras, aki ugrik helyből hat métert, akkor nem lehet vitázni. Szerintem egy mutáns kenguru is tudna ilyet, a japánok állítólag dolgoznak a problémán.füligjimmy
En bar dolgozom rajta, jelenleg semmit nem "tudok" a kosarlabdarol, de az biztos hogy Griffint imadom nezni es mindig elmeny. Minden meccsen csinal valami latvanyosat, es amennyire eddig lattam a palank kornyeken nem volt nagy gondban hogy mit is csinaljon. Amator szemnek mindenkepp hatalmas elmeny minden meccse


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
http://www.youtube.com/watch?v=35ofb6XcgSI

ezt tegnap el se akartam hinni..lol
Eloben lattam!!!!!!!!!85
Az igen.

Griffintől én falra mászok személy szerint. Nagyon sok magasembertől rosszul vagyok, ez az én heppem. Ha háttal áll a palánknak, ötből négyszer semmit nem tud kezdeni a labdával. Amikor ront, akkor rinyál a bírónál faultért. Istenadta rugói vannak, húszévente egyszer látsz ilyet. Ha még kosárlabdázni is megtanulna, akkor le lennék nyűgözve. De ha a népnek az a kosaras, aki ugrik helyből hat métert, akkor nem lehet vitázni. Szerintem egy mutáns kenguru is tudna ilyet, a japánok állítólag dolgoznak a problémán.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
http://www.youtube.com/watch?v=35ofb6XcgSI

ezt tegnap el se akartam hinni..lol
Eloben lattam!!!!!!!!!85
kint voltál a meccsen? 😮JC6
Aha 😊 Kb legfelul ultem de az elmeny igy is ugyanakkor volt nekem, raadasul csak $10 volt a jegy 😊



I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
http://www.youtube.com/watch?v=35ofb6XcgSI

ezt tegnap el se akartam hinni..lol
Eloben lattam!!!!!!!!!85
kint voltál a meccsen? 😮JC6
nem szarral gurigázik 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
http://www.youtube.com/watch?v=35ofb6XcgSI

ezt tegnap el se akartam hinni..lol
Eloben lattam!!!!!!!!!85
kint voltál a meccsen? 😮
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 500 — rabszolga
Sixers:
Hát nem a legjobb formában megyünk az All-Star szünetre, de legalább elmondható, hogy jókor jön. 😀
5 meccses zakósorozat, de legalább még így is division vezetők vagyunk és 3 meccsel van lemaradva tőlünk a Knicks.
Turner februárban csak 1x dobott 10 pont felett, az úgy eléggé nem jó, de szar.
Remélem a szünet után visszatalálunk a helyes útra.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Griffinnek lassan minden meccsen van valami brutális húzása. 😀
Elképesztő csávesz, hatalmas.

több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
lucky you 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
http://www.youtube.com/watch?v=35ofb6XcgSI

ezt tegnap el se akartam hinni..lol
Eloben lattam!!!!!!!!!


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
http://www.youtube.com/watch?v=35ofb6XcgSI

ezt tegnap el se akartam hinni..

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 333 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Nah csak megszakadt a Spurs sorozata 😊 bár a kulcs embereik nem játszottak de akkor is durva mekkora különbséggel kaptak kiJack Zoltán
Tavaly végigtoltuk a kezdőkkel beast üzemmódban az alapszakaszt, aztán fingott a PO. Coach Pop tanulékony.Dzsokijuing
szépen megszórtak bennünket, de úgy néz ki Popovich tényleg tanult. És nem győzöm hangsúlyozni, hogy Ginobili szinte teljesen friss lesz a Pora. 😊 Aláírnám előre hogy ha minden 12. meccsünkön kiszopunk 40 ponttal, de a többit nyerjük 😀.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 800 — Saturday Night Lights
Nah csak megszakadt a Spurs sorozata 😊 bár a kulcs embereik nem játszottak de akkor is durva mekkora különbséggel kaptak kiJack Zoltán
Tavaly végigtoltuk a kezdőkkel beast üzemmódban az alapszakaszt, aztán fingott a PO. Coach Pop tanulékony.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Nah csak megszakadt a Spurs sorozata 😊 bár a kulcs embereik nem játszottak de akkor is durva mekkora különbséggel kaptak ki
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
visszajött Melo, ki is kapott a Knicks lendületből ellenünk. persze ehhez kellett az, hogy Deron a szezon meccsét játssza(38 pont, ebből 8 hármas). Lopezzel és a sérülések nélkül mennénk a PO felé 😀 😀shawnka
Azért az a 3 db tripla, egy percen belül elég kemény volt, már-már T-Mac-i magasságokban volt, 10 pont 1 percen belül nem sűrűn jön. 😀
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 800 — Saturday Night Lights
Ginobili megint kidőlt, 2 hétre elvileg, PO-ig nem kéne erőltetni mert nagyon kell oda. Képtelenek vagyunk kikapni, 11 meccs óta veretlenek vagyunk, pedig már emberemlékezet óta nem játszottunk otthon. 😊eaglesmcnabb
A Rodeo Road Trip komoly hagyomány 😊

http://www.nba.com/spurs/video/120207_rodeo_roadtrip

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 333 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ginobili megint kidőlt, 2 hétre elvileg, PO-ig nem kéne erőltetni mert nagyon kell oda. Képtelenek vagyunk kikapni, 11 meccs óta veretlenek vagyunk, pedig már emberemlékezet óta nem játszottunk otthon. 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
visszajött Melo, ki is kapott a Knicks lendületből ellenünk. persze ehhez kellett az, hogy Deron a szezon meccsét játssza(38 pont, ebből 8 hármas). Lopezzel és a sérülések nélkül mennénk a PO felé 😀 😀
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Egyébként quadruple-double csak 4x volt az NBA-ben, legutóbb 1994-ben David Robinson 34 pont 10 reb 10 ast 10 blk. Olyan h a steal legyen a negyedik a három szokásoson kívül arra egy példa volt 1986-ban egy másik Spursös Alvin Robertson érte el 1986-ban 20 pt, 11 reb, 10 ast, 10 stl. A jelen NBA-mezőnyből Rubionak van ilyenje, a 2006-os U16-os EB-n tolt egy ilyet horvátoknak: 19 pt, 10 reb, 13 ast, 10 stl.
Quintuple-double a feljegyzések szerint még csak női high school meccsen volt, Tamika Catchings (a WNBA 2011-es MVP-je) a Duncanville HS színeiben (idejárt egyébként Perry Jones III Baylor F is, aki a 2012-es NBA drafton TOP10-gyanús) tolt 1997-ben egy ilyet 25 pt, 18 reb, 11 ast, 10 stl, 10 blk, a másik konkrétan idén januári story egy Aimee Oertner nevű csaj a Northern Lehigh HS színeiben produkált egy ilyet: 26 pt, 20 reb, 10 ast, 10 stl, 11 blk. Btw verbal commitolt az Armyhoz 😀 Jah és még egy érdekesség női HS-meccseken 8 percesek a negyedek 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...