NBA

32 feliratkozó

több mint 12 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 946 — Undertaker of the Cleveland graveyard
úristen baszki jóég tudja mikor néztem utoljára NBA-t... igazából sose voltam rajongója,mindig úgy voltam vele,hogy ha van megnézem,de hogy folyamatosan kövessem ? ... mindenestre úgynézki benőtt a fejem lágya,az elmúlt hetekben egyre jobban érdekel,és most végre eltudtam kapni az elejétől a Knicks meccset ... gyorsan meg is néztem mi ez a nagy Lin hype.A baj az h pl azt se tom ki számít nagy sztárnak már vagy h egyáltalán az -e ... Rose,Wade,Melo,Kobe és a többi alapvető embert vágom. Na mind1 megpróbálok felzárkózni 😊 A meccs pedig tetszik eddig 😊

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
fuh de szimpatikus ez a Knicks, főleg a JR Smith, Lin, Fields trió, kíváncsi vagyok Meloval kiegészülve mi lesz velük
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok!
Jeremy Lin-ről kellene nekem pár infó, mert alig találtam róla valamit a neten. Vagy lehet rosszul, vagy rossz helyen kerestem. Nagyon fontos. Magyarul, ha lehet.
Köszönöm.JC6
Megint cikket írsz?szaba
Ja. Ez lesz a 3.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
Sziasztok!
Jeremy Lin-ről kellene nekem pár infó, mert alig találtam róla valamit a neten. Vagy lehet rosszul, vagy rossz helyen kerestem. Nagyon fontos. Magyarul, ha lehet.
Köszönöm.JC6
Megint cikket írsz?
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Sziasztok!
Jeremy Lin-ről kellene nekem pár infó, mert alig találtam róla valamit a neten. Vagy lehet rosszul, vagy rossz helyen kerestem. Nagyon fontos. Magyarul, ha lehet.
Köszönöm.JC6
tele van a zinternet Lin-nel, lehet rossz helyen kerested



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Köszönöm szépen, nagyon jók!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Sziasztok!
Jeremy Lin-ről kellene nekem pár infó, mert alig találtam róla valamit a neten. Vagy lehet rosszul, vagy rossz helyen kerestem. Nagyon fontos. Magyarul, ha lehet.
Köszönöm.JC6
http://www.sport1tv.hu/Blogok/Szaniszlo_Csaba/jeremylin1

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Sziasztok!
Jeremy Lin-ről kellene nekem pár infó, mert alig találtam róla valamit a neten. Vagy lehet rosszul, vagy rossz helyen kerestem. Nagyon fontos. Magyarul, ha lehet.
Köszönöm.JC6
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=479454#p479454

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok!
Jeremy Lin-ről kellene nekem pár infó, mert alig találtam róla valamit a neten. Vagy lehet rosszul, vagy rossz helyen kerestem. Nagyon fontos. Magyarul, ha lehet.
Köszönöm.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
azért rose nélkül elég gyehngus ez a bullsa.kacsa
Jah, ezért nyertek eddig nélküle tízből hetet. mikor legutóbb néztem, a Nets egész szezonban nyolcat húzott be, most ezt feltornázták kilencre. Szar meccs volt, az elmúlt években vagy három Nets elleni szopót néztem meg élőben, ezt most bölcsen kihagytam, nem tettem rosszul. Ahogy olvasom a nyilatkozatokat, meg nézem az interjúkat, van egy enyhe világvége hangulat a csapatnál. Nem tudom, máshol is ekkora tragédiát csinálnak egy alapszakaszbeli vereség után?füligjimmy
szólhattál volna, hogy ne nézzem. gondoltam emberi időben van meccs Nets még verhető is, megnézem. Kicsit bánom.
A mutatott játék alapján érhető a világvégi hangulat. Sehol nem volt a híres sokpasszos, kipasszolós játék, ha már hiányzik az a játékos aki egy-egyben életveszélyes.
pozitív dolog volt, hogy legalább Boozer most nem hagyta ki a leindításnál a ziccert = csempioncsíp!



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
azért rose nélkül elég gyehngus ez a bullsa.kacsa
Jah, ezért nyertek eddig nélküle tízből hetet. mikor legutóbb néztem, a Nets egész szezonban nyolcat húzott be, most ezt feltornázták kilencre. Szar meccs volt, az elmúlt években vagy három Nets elleni szopót néztem meg élőben, ezt most bölcsen kihagytam, nem tettem rosszul. Ahogy olvasom a nyilatkozatokat, meg nézem az interjúkat, van egy enyhe világvége hangulat a csapatnál. Nem tudom, máshol is ekkora tragédiát csinálnak egy alapszakaszbeli vereség után?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
azért rose nélkül elég gyehngus ez a bulls
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
botrány meccs volt, szar volt konkrétan mindenki. két ember képes valamit csinálni a Nets-ben, na pont őket nem tudták megfogni. brávó.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 331 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
CP minek dobta rá olyan blokkok mellett, lett volna idő egy passzra még..lol
egyébként vicc hogy mindenki dobálja a triplákat de megbízhatóan büntetőzni parkeren kívül senki sem tud...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
CP minek dobta rá olyan blokkok mellett, lett volna idő egy passzra még..

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
[Bulls who?]
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
na ja, úgy néz ki megvan a Spurs-nek a meccs

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 331 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Duncan elcseszte

LOL, ez mekkora volt, jöhet az OTlol
Neal nem szarozik, Bonner triplája is jól jött előtte most már bírjuk ki.
elején -8nál megraktam magunkat +4,5ös hendivel, 15 pontos vezetésnél nagyon megnyugodtam, most forróbb lett a pite, de úgy néz ki jó döntés volt 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Duncan elcseszte

LOL, ez mekkora volt, jöhet az OT

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Remélem az All-Star szünet után visszatér Rose és Rip. Amekkora Brewer fan voltam tavaly (és a szezon elején), néha most fel se tűnik, hogy a pályán van. Ha így folytatja, megköszönik jövőre az együttműködést, 5 millás csapatopciós szerződése van, mögötte Butler. Korver meg végre azt hozza, amiért idehozták, bár a Boston ellen ebből túrót se mutatott. Jó lenne épen, csúcsformában menni a rájátszásba, ha Deng, Boozer és Noah ilyen formában van, bármi meglehet, de vmi úgyis közbejön. Amúgy Keleten most csak a 8. helyezettnek van 0.500 alatti mérlege, ha ez nem előrelépés......

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 797 — Saturday Night Lights
http://sportgeza.hu/kosarlabda/2012/02/16/a_kicsi_azsiai_berobbantotta_a_sportvilagot/

A Zindex is linszomniás lett. Sikerült kivesézni a Wikit, de végül informatív cikk született.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
Lin mekkora classy már: http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/2688814_460s.jpg

😀


szerk: mondjuk az ökölre pacsi is ottvan. 😀
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 573 — Invisible man
Csodálom, hogy még senki nem kért Lin aláírást. Elég durván nyomja a srác.Matthew99
nekem jöhet egy a 'Canesessel megegyező méretben ha van rá időd 😊kristof
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=479216#p479216


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Van egy olyan érzésem hogy LeBron addig nem fog menni zsákolóra amíg nem nyer egy gyűrűt
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Csodálom, hogy még senki nem kért Lin aláírást. Elég durván nyomja a srác.Matthew99
nekem jöhet egy a 'Canesessel megegyező méretben ha van rá időd 😊 vmi narisari (😀) színben ha lehet