NBA

32 feliratkozó

több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 573 — Invisible man
Csodálom, hogy még senki nem kért Lin aláírást. Elég durván nyomja a srác.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Budinger, Paul George, Shumpert, Derrick Williams

sokan szerintem nem fogják számolni a másodperceket a zsákolóversenyig...JJ
kiket kellett volna, akik már voltak ötször?

Budingernek gondolom Woody Harrelson adja fel az alley-oopot.

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 675 — no es importante
Budinger, Paul George, Shumpert, Derrick Williams

sokan szerintem nem fogják számolni a másodperceket a zsákolóversenyig...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 569
Lol, ez megalázó Linre nézve, ezerszer jobb a maga műfajában, mint Tebow. Soha senki az NBA történetében nem játszott ilyen szinten az első x meccsén starterként, mint most Lin (plusz a győzelmeket is szállítja), ezt nem lehet összehasonlítani pár jó negyedik negyedes drive-val.Jakehomer
én inkább a személyiségüket tekintve hasonlítottam össze őket, meg ahogy a csapatuk szerepelt velük, és nem azt vettem alapul elsősorban, hogy egyénileg hogy játszottak. abban igazad van, hogy Lin eredményesebb, de azért még ő is sokat hibázik, egy meccsen 8 turnover bőven sok. de mindent egybevetve Warner inkább hasonlítható hozzá, ha amerikai focis párhuzamot akarunk felállítani.

choose life
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 797 — Saturday Night Lights
Lol, ez megalázó Linre nézve, ezerszer jobb a maga műfajában, mint Tebow. Soha senki az NBA történetében nem játszott ilyen szinten az első x meccsén starterként, mint most Lin (plusz a győzelmeket is szállítja), ezt nem lehet összehasonlítani pár jó negyedik negyedes drive-val.Jakehomer
Hogy Adam Stites barátomat idézzem:
"Tim Tebow = Privileged white kid with a scholarship to a premier football program, Heisman trophy winner, 1st round pick, terrible NFL stats."
Jeremy Lin = Overlooked Asian kid with no scholarship that went to a weaker basketball program, undrafted, huge NBA stats."

Mellesleg már 7ből 7nél jár a Knicks (jó a Sacremento volt otthon az ellenfél a Madison Square Gardenben, szóval nem borult a papírforma...). Lin(sanity) most inkább az asszitokra ment rá (13) mint a pontokra(10).iktriad
Egy párhuzam azért megállja a helyét. Sem Tebow, sem Lin játékából nem nézték ki a "szagértők", hogy a legmagasabb szinten bármit hozzá tudnak tenni a játék képéhez. Esélyt kaptak és éltek vele.

Az egyetemi futball/kosár párhuzam pedig több sebből vérzik, össze sem lehet hasonlítani a két egyetemi sportág és az NFL/NBA átjárhatósági különbségeit.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 797 — Saturday Night Lights
Muszáj volt megnehezítenünk a saját dolgunkat 5 perc alatt a 2. félidő elején, és az első végén. Mindegy, a 9. győzelem is megvan zsinórban és Parker megint 30 pont fölött 😊eaglesmcnabb
Megesszük a Nyugatot 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lol, ez megalázó Linre nézve, ezerszer jobb a maga műfajában, mint Tebow. Soha senki az NBA történetében nem játszott ilyen szinten az első x meccsén starterként, mint most Lin (plusz a győzelmeket is szállítja), ezt nem lehet összehasonlítani pár jó negyedik negyedes drive-val.Jakehomer
Hogy Adam Stites barátomat idézzem:
"Tim Tebow = Privileged white kid with a scholarship to a premier football program, Heisman trophy winner, 1st round pick, terrible NFL stats."
Jeremy Lin = Overlooked Asian kid with no scholarship that went to a weaker basketball program, undrafted, huge NBA stats."

Mellesleg már 7ből 7nél jár a Knicks (jó a Sacremento volt otthon az ellenfél a Madison Square Gardenben, szóval nem borult a papírforma...). Lin(sanity) most inkább az asszitokra ment rá (13) mint a pontokra(10).
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 331 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Muszáj volt megnehezítenünk a saját dolgunkat 5 perc alatt a 2. félidő elején, és az első végén. Mindegy, a 9. győzelem is megvan zsinórban és Parker megint 30 pont fölött 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 522 — Panthers fan
Lol, ez megalázó Linre nézve, ezerszer jobb a maga műfajában, mint Tebow. Soha senki az NBA történetében nem játszott ilyen szinten az első x meccsén starterként, mint most Lin (plusz a győzelmeket is szállítja), ezt nem lehet összehasonlítani pár jó negyedik negyedes drive-val.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 569
erről a Linről nekem is Tebow jut az eszembe. nem csak a tegnapi 4th quarter comebackje miatt, hanem mert mindketten sok meccses győzelmi szériát produkáltak egy gyengélkedő csapattal, és Linnek Tebowhoz hasonlóan erős hite van, ő is komolyan vallásos, Istennek tulajdonítja a győzelmeket. ha tovább folytatja, felülök én is a bandwagonra 😊

choose life
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 797 — Saturday Night Lights
Tebow who? 😀Stez
Harvard & Ivy League rulez 😛

http://www.youtube.com/watch?v=zUp1k03_PsQ

4th quarter magic

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Tebow who? 😀

több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Lin most a Raptors ellen nyert meccset a Knicksnek,4 másodperccel a vége előtt vágta be a GW trít,Amare 21 pontal tért vissza,eddig is félszemmel figyeltem a NYK caoch Mike és STAT miatt de ez a Linsanity már engem is kezd megfertőzni.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Letörtük a bikák szarvát, nagy boldogság van, bár nagy előny volt azért Rose kiesése, de nem gondolom hogy ez levon valamit a csapat érdemeiből 😊 Rondo hatalmasat játszott, végre az elvárásoknak megfelelően 😊 Most egy jó kis 3 napos pihenő, majd Pistons, és a visszavágó Chicago-ban 😊 Álomszép lenne hozni mindkettőt 😊
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Grif ma is komoly légiparádét produkált, ez különösen ütött
http://youtu.be/iq72wQ6aX6E
CP hát mögött, Griffin meg ugrott egyet a szaggatottrólatapapa
elég beteg
reméljük a Clippers a PO-ban sem esik vissza 😛

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Lakers meg valami fantasztikusan nyert...
több mint 12 éve
JoeyB Houston Texans California Golden Bears 347 — Texans fan
Nagyon robog a boston, Rose nélkül nehéz lesz ha tartja ezt a formát a Celtics.


Twitter: azajoey
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Folytatódik a Linsanity - már 5ből 5 W a Knicksnek mióta kezd. Most a T'wolves ellen sikerült az utolsó percekben megfordítani idegenben a meccset.iktriad
Azért a második félidőre rendesen visszaesett Lin, gondolom kijött rajta már a fáradtság, 13 mezőnykisérletből csak egyet értékesitett...
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Grif ma is komoly légiparádét produkált, ez különösen ütött
http://youtu.be/iq72wQ6aX6E
CP hát mögött, Griffin meg ugrott egyet a szaggatottról

több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 500 — rabszolga
Sixers:
Megvertük az Irving, Parker és Varejao nélküli Cleveland-et. (99-84)
Jrue Holiday 20 pont, 5 assist, 4 lepattanó (2 támadó), 0 TO.
A Lou, Young, Turner, Vucevic 4es kereken 50 pontot dobált a padról. És mivel csak Ők ültek a padunkon, ezért a 4 cserejátékos több pontot szerzett, mint a kezdő5ös.
Remélem előbb lesz meg a 20 győzelmünk, mint a 10. vereségünk.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Folytatódik a Linsanity - már 5ből 5 W a Knicksnek mióta kezd. Most a T'wolves ellen sikerült az utolsó percekben megfordítani idegenben a meccset.
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 522 — Panthers fan
Én meg úgy 15 éve követem az nbat vmilyen szinten, de ez elég egyedi... Nem lehet rá logikus magyarázatot adni. 😀szaba
na azért láttunk már rá példát, hogy ha egy peremember elől elfogy a depth, akkor elkezdi beast modeban tolni. tavaly mondjuk Andray Blatche sem volt akármi.Höri
Linnek nem egyszerűen volt pár nagyon jó meccse, ez többről szól. Hátára vett egy hatalmas slumpban lévő csapatot, és folyamatosan győzelemre vezeti a Knicks-t (még ha voltak közte gyenge ellenfelek is, mondjuk azokat is meg kell verni, ami nem mindig ment nekik idén). Mindezt úgy, hogy ezen a négy meccsen kb annyi időt töltött pályán, mint eddigi NBA-karrierje során összesen.

A Lakers többnyire jól védekezett ellene egyébként, csak hát a nehéz dobások is bementek a gyereknek, meg a hármasok is, ami azért nem az ő műfaja alapvetően.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Top 5 all-time athletes named Lin: 5. Lynn Greer, 4. Lynn Dickey, 3. Fred Lynn, 2. Lynn Swann, 1. Jeremy LinBébé
Egy HoF WR elé tenni azért mégis túlzás 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ma este 21:30-kor magyar idő szerint meccs a Chicago-val, nemtudom hogy tudok-e egyáltalán bizakodni 😊gravedigger
az holnap leszHurka
Igazad van ezt jól benéztem...
Pedig már totál jól beleéltem magam hogy csinálok egy fasza kis estét, ebben a méteres hóban úgyse éri meg szórakozni menni sehova, gondoltam megnézem 19:00-tól a Bruinst, aztan meg egy kis csúszással a Celtics-et 😂 Na de marad akkor csak az első...
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Ma este 21:30-kor magyar idő szerint meccs a Chicago-val, nemtudom hogy tudok-e egyáltalán bizakodni 😊gravedigger
az holnap lesz